Gabriele Lenuck írta:
Um ein Garn gegen ein anderes Garn aus zu tauschen braucht man: 1. Nadelstärke - beim Garn verwendeten Fox ist dies 5 2. Knäulgewicht - 50g vermute ich 3. Lauflänge - nicht bekannt Da die Lauflänge mir fehlt und Sie das Garn ausgelistet haben, ist mir das umrechnen mit Ihrem Rechnerhilfe nicht möglich. Bitte nennen Sie mit die LAUFLÄNGE. Danke
27.07.2023 - 16:42A DROPS Design válasza:
Liebe Frau Lenuck, wie früher beantwortet finden Sie alle Informationen über die ausgelaufene Garne hier, bei dieser Seite können Sie lesen, daß DROPS Fox war etwa 45 grams / 50 g. Hoffentlich kann das Ihnen noch helfen. Viel Spaß beim stricken!
28.07.2023 - 07:42
Gabriele Lenuck írta:
Um ein Garn auszutauschen sollte ich wissen können wie das Garn ersetzt werden kann. Habe aber nicht die Möglichkeit bei der kostenlosen Anleitung: Fäustling in „Fox“ und „Snow“ Nadelstärke 5-ok, 50g Knäul- ok, Lauflänge ??-nicht vorhanden. Somit weiß ich nicht wieviel g Wolle ich brauche, wenn ich ein vergleichbares Produkt haben möchte. Ich habe auch versucht mit Ihrem find alternatives zu arbeiten. Umsetzung nicht möglich!
21.07.2023 - 09:43A DROPS Design válasza:
Liebe Frau Lenuck, benutzen Sie unseren Garnumrechner um einige Alternative zu finden, und hier finden Sie die Übersicht von aller unseren Garne, die ausgelaufen sind. Viel Spaß beim stricken!
27.07.2023 - 11:36
Cecilia Flodén írta:
Jättefin och fint garn. Vad är det för garn?
26.09.2006 - 21:06Elisabeth Olsson írta:
Mycket läcker schal, vill ha den!
09.08.2006 - 17:55Mahlin Larsson írta:
Urläcker sjal, sugen på den genast!
01.08.2006 - 22:08
Mona Adolfsson írta:
Väldigt snygg och fin sjal, lite bredare än dom andra,elegant!!!
19.07.2006 - 20:52
Agneta Riddar írta:
väldigt snygg sjal som kan draperas vackert. Fin struktur på garnet
19.06.2006 - 21:50Helene írta:
Jättefin
19.06.2006 - 15:26
Anne Dehn írta:
Nej.
11.06.2006 - 10:20
DROPS 98-40 |
|
|
|
DROPS / 98/ 40 Méretek: egy méret.
DROPS 98-40 |
|
Mintaleírás: Horgoláspróba: 16 rp egymás mellett a Fox fonalból = 10 x 10 cm. HORGOLÁSI TANÁCS: Horgoljunk körben haladva rp-kkal, a köröket nem zárjuk le, hanem csigavonalban horgolunk tovább. Horgoljunk a rp-k hátsó szálába (nem az egész szembe) öltve. HORGOLT SZEGÉLY: 1 rp az 1. szembe * 4 lsz, 1 erp az 1. lsz-be, körülbelül 2 cm-t kihagyunk, 1 rp a köv szembe * ismételjük a *-* közötti részt az egész nyakkivágás körül, majd az első rp-ba öltött kúszószemmel fejezzük be a kört. Horgoljunk 34 laza lsz-t az 5 mm vastag horgolótűvel, a Fox fonal 1 szálával, majd az első szembe kúszószemet öltve alakítsunk ki kört Horgoljunk minden lsz-be 1 rp-t = 34 rp - olvassuk el a fenti tanácsokat a horgoláshoz! Amikor a darabunk kb 13 cm-es, készítsünk nyílást a nagyujjak, ehhez 7 laza lsz-t horgolunk a kör elején, a köv 7 rp-t kihagyjuk, és folytassuk a körben rp-kal a korábbiak szerint. (a nyílás kb 4 cm-es lesz, ha ezen változtatni akarunk, horgoljunk több vagy kevesebb lsz-t, és hagyjunk ki a lsz-mekkel megegyező számú rp-t. A köv körben mind a 7 lsz-be horgoljunk 1-1 rp-t = 34 rp. Folytassuk, körben haladva, amíg a darabunk 24 cm-es lesz, vagy a kívánt hosszúságú (= 2 cm marad a kész méretekig. Most fogyasszunk, a köv körben hagyjunk ki minden 2. rp-t = 17 rp. Horgoljunk 1 kört fogy nélkül, horgoljunk 1 kört minden 2. rp-t kihagyva = 8 vagy 9 rp. Horgoljunk még 1 kört fogyasztások nélkül = 4 vagy 5 rp maradt. Vágjuk el a fonalat és húzzuk át a megmaradt szemeken. Szorosan varrjuk el a szálat. NAGYUJJ: Horgoljunk 14 rp-t a nagyujj nyílása körül (minden kihagyott rp-ba 1-t és a 7 lsz mindegyikébe 1-1-t. Horgoljunk körben, rövidpálcákkal, amíg a nagyujj kb 5 cm-es lesz (vagy a kívánt hosszúságú). Horgoljunk 1 kört, minden 2. rp-t kihagyva =7 rp marad. Vágjuk el a fonalat és húzzuk át a megmaradt szemeken. Szorosan varrjuk el a szálat. HORGOLT SZEGÉLY: A kézmelegítő köré horgoljunk szegélyt az 5 mm vastag horgolótűvel és a Snow fonallal - a horgolt szegély leírását olvassuk el fentebb. |
|
Elkészítette ezt a mintát?Akkor adja a képeihez a #dropspattern tageket, vagy küldje be a képet a #dropsfan galériába. Segítségre van szüksége a modell elkészítéséhez? 6 tutorial videót találhat, és egy kérdés/felelek részt, és még többet, ha a mintát megkeresi a garnstudio.com oldalán. © 1982-2025 DROPS Design A/S. Minden jog fenntartca. Ez a documentim, az összes részével védelem alatt áll. A weboldalunkon többet olvashat arról, hogy mit tehet és mit nem a mintáinkkal. |
Post a comment to pattern DROPS 98-40
Szívesen vesszük, ha megosztja velünk gondolatait erről a mintáról.
Ha kérdést szeretne feltenni, ügyeljen arra, hogy a megfelelő kategóriát válassza ki, így fegyorsíthatja a válaszadás folyamatát. Það verður að merkja við svæði merktri með *.