DROPS Baby / 21 / 34

Alladin by DROPS Design

DROPS Alpaca lõngast kootud beebi pixi müts

DROPSi disain: muster nr Z-085-by
Lõngagrupp A
----------------------------
MÜTS
Suurused: 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 - 3/4) aastane
Peaümbermõõdule: 40/42- 42/44- 44/46 (48/50- 50/52) cm

Lõng: Garnstudio DROPS ALPACA, 50 g / 167 m
värv nr 607m, looduslik helepruun:
50 g kõikidele suurustele

DROPSi PIKAD VARDAD: 2,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 26 s x 34 r parempidises koes = 10 x 10 cm
----------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.65€. Loe edasi.

Juhend

KASVATAMISE NIPP
Kõik kasvatamised tehakse töö paremal pool (PP). Kasvata 1 s enne ja pärast silmusemärkijaga (SM) silmust, tehes õhksilmuse. Järgmisel real koo õhksilmus keerdsilmusena, et ei tekiks auku.

KAHANDAMISE NIPP
Kõik kahandamised tehakse töö PP. Kahanda 1 s mõlemal pool SM-ga silmust.
Alusta 1 s enne märkijaga silmust, tõsta 1 s abivardale töö taha, tõsta 1 s kudumata (= SM-ga silmus), koo järgmine silmus pr kokku silmusega abivardalt, tõsta kudumata silmus üle kokkukootud silmuse.
--------------------------

MÜTS
Kootakse edasi-tagasi. Loo üles 117-123-129 (135-141) s (k.a 1 ääresilmus mõlemal küljel) 2,5 mm varrastele. Koo 4 ripsivalli (8 rida parempidi silmuseid) (1. rida = töö PP pool).
Paiguta töösse 7 silmusemärkijat (SM) töö PP pool järgmiselt:
1.SM teisele silmusele vardal.
2.SM 25.-26.-27. (28.-29.) silmusele,
3.SM 48.-50.-52. (54.-56.) silmusele,
4.SM 59.-62.-65. (68.-71.) silmusele,
5.SM 70.-74.-78. (82.-86.) silmusele,
6.SM 93.-98.-103. (108.-113.) silmusele ning 7.SM eelviimasele silmusele vardal.
Jätka parempidises koes, tehes 1 ääresilmuse mõlemal serval ripskoes - SAMAL AJAL alusta esimesel real kasvatamist ja kahandamist - loe kasvatamise ja kahandamise nippi - igal teisel real järgmiselt:
Kasvata 1 silmus pärast 1. silmusemärkijat.
Kahanda 1 s mõlemal pool 2. SM-i.
Kasvata 1 s mõlemal pool 3. SM-i.
Kahanda 1 s mõlemal pool 4. SM-i.
Kasvata 1 s mõlemal pool 5. SM-i.
Kahanda 1 s mõlemal pool 6. SM-i.
Kasvata 1 silmus enne 7. silmusemärkijat.
Jätka nii kasvatamist ja kahandamist igal teisel töö parempoolsel real kokku 6 korda.
Siis kahanda igal igal teisel real töö PP pool mõlemal pool 2., 4. ja 6. SM-i kuni vardale jääb 15 s.
Töö pikkus on u. 15-15-16 (16-17) cm alumisest nurgast 2. või 6. SM juures = kõrvaklapp.
Järgmine rida, töö PP: koo 1 pr, 2 pr kokku, 9 pr, 2 pr kokku, 1 pr = 13 s. Korda kahandamist mõlemal serval igal real (töö PH pool koo 2 ph kokku enne ja pärast ääresilmust), kuni jääb alles 3 s, koo silmused maha ja tõmba lõng läbi silmuste.

ÜHENDAMINE
Õmble müts kokku tagant ääresilmuse kõrvalt.
Keskmine nurkadest algusreal läheb otsaette.


PAELAD
Loo üles 4 s sukavarrastele. Koo järgmiselt: * 1 parempidi silmus, hoia lõng töö ette, tõsta 1 s pahempidi kudumata, hoia lõng töö taha *, lükka silmused varda teise otsa ilma tööd pööramata, korda * kuni * igal real.
Tekib ümar pael.
Koo silmused maha, kui nöör on u 20-22-24 (26-28) cm pikkune.
Koo veel 1 pael.
Õmble paelad kõrvaklappide otstesse mõlemal küljel.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 21-34) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (189)

Elisabeth Hals 17.01.2020 - 13:25:

Hei. Jeg har nå lest 15 sider med spørsmål og svar til denne oppskriften, men ikke sett at noen har det samme problemet som meg. Har strikket den minste størrelsen og den ser riktig ut, men er ikke i nærheten av å ha så stor topp/pigg som lua på bildet. Kan det være at de siste fellingene ned til 15 masker bare burde gjøres på hver rette omgang, og ikke på vranga også slik oppskriften sier? Denne morsomme toppen var grunnen til at jeg valgte denne lua og ikke vanlig djevellue.

DROPS Design 03.02.2020 kl. 15:10:

Hei Elisabeth. Det skal kun felles på fra retten, slik står det i oppskriften: Fortsett å øke og felle fra RETTEN slik på hver 2.p 6 ganger totalt. Deretter felles det på hver side av 2., 4., og 6.merke på hver 2.p (fortsatt fra RETTEN) til det blir 15 m igjen på pinnen. Prøv og se om det blir riktig for deg når det kun felles fra retten. God Fornøyelse!

Teresa 02.12.2019 - 22:05:

Ich finde die Mütze sehr süß, mag aber leider keine Zipfel. Gibt es eine Möglichkeit, die Anleitung ohne großen Aufwand abzuwandeln, so dass man sie ohne Zipfel mit einem ganz normalen runden Kopf stricken kann? Vielen Dank für Rat!

DROPS Design 03.12.2019 kl. 11:04:

Liebe Teresa, hier finden Sie andere Teufelchenmütze für Babies, und hier sind alle Kopfbedeckungen für Babies, so können Sie sich am besten ein Modell aussuchen. Viel Spaß beim stricken!

Eva Sundman 16.11.2019 - 11:15:

Det står i mönstret att man ska öka/minska vartannat varv. Menas det vartannat rätt varv eller vartannat varv.

DROPS Design 21.11.2019 kl. 09:05:

Hej Eva, vi menar vartannat varv . Se även vår video :)

Marion 10.11.2019 - 12:48:

Ich glaube das Problem bei den Abnahmen ist, dass in der Anleitung steht 1 M. vor UND 1M. nach der 2., 4., 6. Markierung abnehmen mit dem Hinweis auf den Abnahmetipp. Diese Art der Abnahme darf man nur 1 x pro Markierung machen,denn dabei werden schon 2 M. abgenommen.

DROPS Design 11.11.2019 kl. 12:16:

Liebe Marion, dieses Video zeigt, wie man bei dieser Mütze zu- bzw abnimmt. Viel Spaß beim stricken!

Christine 25.09.2019 - 09:52:

Tolle Mütze:-) und eine super Strickanleitung, vielen Dank

Ulla Eklund 08.07.2019 - 21:15:

Hej! Jag stickar babymössa Alladin. Vid mina ökningar med omslag blir det små hål, trots att jag tycker jag följer beskrivningen. Tar omslaget bakifrån garnet och runt stickan på rätan och stickar sedan i den bakre maskbågen på avvigvarvet. Ser verkligen inte snyggt ut. Hur kan jag göra? Tack på förhand, Ulla

DROPS Design 09.07.2019 kl. 10:53:

Hej Ulla, har du set videoen hvordan vi gør?

How to increase and decrease on a baby hat from Garnstudio Drops design on Vimeo.

Agata 12.06.2019 - 08:30:

Czemu drukuje się jedynie pierwsza strona wzoru?(wszystkie parametry drukarki ustawione są prawidłowo)

DROPS Design 12.06.2019 kl. 16:39:

Witaj Agato. Musisz kliknąć na ikonkę drukarki z napisem WZÓR (tuż nad opisem wzoru). Następnie DRUKUJ WZÓR w prawym górnym rogu okna, które się pojawi i jest cały wzór do wydruku. Jeśli nie zadziała, po prostu zaznacz opis, skopiuj do worda i wtedy drukuj. Powodzenia!

Elli 29.05.2019 - 15:29:

Ich habe die Mütze nun schon 2x getrickt. Mit original Garn und Nadelnstärke. Maschenprobe stimmt auch. Aber sie wird immer viiiieeeel zu klein! Sogar mit 159M Anschlag ist sie noch zu klein bei einem Kopfumfang von ca 44cm. Was mache ich falsch????

DROPS Design 29.05.2019 kl. 15:39:

Liebe Elli, es ist so etwas schwierig zu sagen, was falsch ist, am besten nehmen Sie Kontakt mit Ihrem DROPS Laden auf, gerne können Sie auch ihnen ein Foto per E-Mail schicken, damit Sie auch sehen, wie Sie die Mütze stricken. Viel Spaß beim stricken!

Leyla 02.04.2019 - 11:53:

Ja genau, 16cm ist die richtige Länge, aber ich habe noch 33 Maschen auf der Nadel und zwischen den 3 Markierungen nur noch jeweils eine Masche übrig... Ich habe jetzt einfach anders abgenommen, sodass ich auf die 15 Maschen gekommen bin. So gehen allerdings die schönen Abnahmestränge nicht ganz bis nach oben in die Spitze.. Ich hoffe, es sieht am Ende trotzdem gut aus...

DROPS Design 02.04.2019 kl. 12:45:

Liebe Leyla, dann stimmt sicher etwas mit den Abnahmen nicht: Reihe 1 bis 11 bleibt die Maschenanzahl dieselbe, aber dann stricken Sie die Abnahmen in jede 2. Reihe von Reihe 13 bis Reihe 51 = 20 Reihe mit Abnahmen (135 - 20x6 Abnahme = 15). Viel Spaß beim stricken!

Leyla 02.04.2019 - 09:55:

Die Maschenprobe stimmte eigentlich, aber evtl habe ich im Verlauf etwas lockerer gestrickt. Das Problem ist aber eigentlich eher, dass ich mir nicht sicher bin wie ich weiter abnehmen soll.

DROPS Design 02.04.2019 kl. 10:53:

Liebe Leyla, ich habe gerade die Reihenanzahl gezählt und es ist richtig in Größe 2 Jahre: 8 Reihen Krausrechts + Reihe 1 bis 11 (Ab- und Zunahme) + Reihe 13 bis 51 (Abnahmen x 20 Reihe x 6 Abnahmen) = 15 M übrig und 51 cm sind 15 cm + die Krausrippen = ca 16 cm. Viel Spaß beim stricken!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 21-34

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Alladin

Jo, Netherlands

Mi

Anna, Sweden

Alladin IV

Helena, Czech Republic

Vaata edasi