Privaatsuspoliitika

Teie privaatsus on meile tähtis.

Meie mustrite vaatamiseks ja kodulehel liikumiseks ei ole vaja jagada oma isikuandmeid. Teil palutakse lisada ainult minimaalne info, kui võtate meiega ühendust, nagu mainitud allpool.

Meile vajalik informatsioon

Me korjame ainult järgnevat informatsiooni meie kodulehel:

  • Nimi, riik ja muu info (vabatahtlik), kui jätate kommentaari (iga mustri-, lõnga-, video-, õpetuse või koostegemiste lehel).
  • Meiliaadress kommentaaride juures, kui on küsimus – see on vajalik ainult siis, kui soovite teadet vastuse saabumisel.
  • Nimi, riik, meiliaadress ja muu informatsioon (vabatahtlik) kommentaari formil millega saadate meile infot (soovitate blogi, saadate pildi koostegemisest).
  • “Lemmikute” süsteem. Lisades mustreid lemmikute süsteemi, loob teie brauser küpsise, st. jätab teie meiliaadressi meelde, et ei peaks iga kord uuesti sisse logima.
  • Nimi, riik ja muu info (vabatahtlik) kommentaari formil meie uue kollektsiooni lehel (hääletamisel ja disaine kommenteerides).

Kuidas informatsiooni kasutatakse

  • Kommentaarid: Kui jätate kommentaari meie mustritele, videotele, lõngadele, õpetustele või koostegemiste vihjetele, siis teie nimi ja veebiaadress (kui soovite lisada) avaldatakse meie veebilehel. Kui jätate oma meiliaadressi, et saada teadet vastuse saabumisest küsimusele, siis kustutatakse see automaatselt kohe pärast teate saatmist.
  • Soovita blogi: Jättes blogi või pildi lingi, me vaatame saadud info üle, lisame info meie kodulehele koos teie nime ja lingiga, mille jätsite ning eemaldame ülejäänud info meie andmebaasist.
  • Kollektsiooni kommentaarid: Kui annate hääli meie uuele kollektsioonile ja jätate kommentaari, siis seda (ja teie nime/riigi infot) ei näidata avalikult meie kodulehel. See säilitatakse meie andmebaasis tagasisidena meie disaineritele.
  • Kollektsiooni kommentaarid (individuaalsele disainile): Jättes kommentaari (koos nime/riigi infoga) individuaalsele kollektsiooni disainile, siis teie kommentaar on avalik selle disaini veebilehel. Hiljem, kui muster avaldatakse, siis viiakse kõik kommentaarid üle mustrilehe kommentaaride osasse. Kui disaini ei avaldata, siis kommentaarid ja nendega kaasnev info kustutatakse.
  • Lemmikud: Kasutades meie lemmikutesüsteemi, nõustute jagama meiega oma meiliaadressi. Me ei kasuta seda infot teiega kontakteerumiseks. Teie meiliaadressi säilitatakse ainult ühe aasta viimasest lemmiku lisamisest.

Me ei müüd teie informatsiooni kolmandatele isikutele. Me ei kasuta teie meiliaadressi, mille andsite meie kodulehel, reklaamide saatmiseks või muidu kontakteerumiseks, kui ei ole teisti mainitud (väljaarvatud uudiskirja tellimus või küsimuste/vastuste saatmiseks).

Küpsised

Mis on küpsised?
Küpsised on infofail, mis on salvestatud teie veebilehitsejasse ja näitab meile teie eelistusi, näiteks jätab meelde Teie emailiaadressi lemmikute lehel, et ei peaks iga kord uuesti sisestama.

Lugedes meie kodulehte, nõustute nende küpsiste loomisega. Kui olete selle vastu, siis saab küpised keelata oma veebilehitseja sättetes.

Rohkem infot küpsiste kohta leiab www.allaboutcookies.org.

Kus kasutatakse küpisesid meie kodulehel?

Viimati vaadatud lehed

Veebilehitseja peab meeles, milliseid veebilehti külastasite viimati.

Lemmikute süsteem

Lisades oma meiliaadress meie lemmikutesüsteemi, ei pea seda tegema iga kord uuesti uut lemmikut lisades.

Google Analüütika

Ma kasutame Google teenust Google Analytics, analüüsimaks informatsiooni meie kodulehe külastatavuse kohta; nagu näiteks milliseid lehekülgi vaadatakse, kaua ollakse mingil lehel ja millist veebilehitsejat kasutatakse. Informatsiooni korjatakse JavaScript siltidega, aga selleks ei küsita, korjata ega salvestata isikuinfot – seega meil puudub info kes te olete. Rohkem infot Google Analytics privaatsuspoliitika ja nende küpsiste kohta on siin.

reCAPTCHA

Meie kodulehte kaitseb reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ning lisanduvad teenindamise tingimused. ReCAPTCHA on Google tööriist, mis kaitseb kodulehte spämmi ja muu automaatse kuritegevuse vastu.

AddThis

Me kasutame Oracle jagamise tööriista AddThis, mis aitab teil jagada meie mustreid ja muud infot meili teel, sotsiaalmeedias jne. See korjab kindlat infot, kui kasutad seda meie kodulehel. See korjab ainult infot kasutatud tehnika kohta, mitte isiklikku informatsiooni. Mõnel juhul vajab AddThis tööriist teie meiliaadressi, kui soovite seda kasutada. Teie meiliaadressi ei kasutata reklaamimiseks.

AddThis tööriista täielikku privaatsuspoliitikat saab lugeda nende kodulehel. Loobu info korjamisest youronlinechoices.eu (EU/EEA) või aboutads.info (US) kodulehel.

Teie informatsiooni muutmine või eemaldamine

Soovite muuta või eemaldada teie isikuinfot, mille olete jätnud meie veebilehele?

Täitke allolev form ja me võtame ühendust.

E-maili aadressi ei avaldata. Vajaliku väljad *.