Privaatsuspoliitika

Teie privaatsus on meile tähtis.

Meie mustrite vaatamiseks ja kodulehel liikumiseks ei ole vaja jagada oma isikuandmeid. Teil palutakse lisada ainult minimaalne info, kui võtate meiega ühendust, nagu mainitud allpool.

Meile vajalik informatsioon

Me korjame ainult järgnevat informatsiooni meie kodulehel:

  • Nimi, riik ja muu info (vabatahtlik), kui jätate kommentaari (iga mustri, lõnga, video, õpetuse või koostegemiste lehel).
  • Meiliaadress kommentaaride juures, mis on küsimused – see on vajalik ainult siis, kui soovite teadet vastuse saabumisel.
  • Nimi, riik, meiliaadress ja muu informatsioon (vabatahtlik) kommentaari formil millega saadate meile infot (soovitate blogi, saadate pildi koostegemisest).
  • Meiliaadress meie “Lemmikud” süsteemis. See on ka ainuke koht, kus kasutatakse küpsiseid, et Te ei peaks iga kord lemmikuid lisades oma meiliaadressi uuesti sisestama.
  • Nimi, riik ja muu info (vabatahtlik) kommentaari formil meie uue kollektsiooni lehel (hääletamisel ja disaine kommenteerides).

Kuidas informatsiooni kasutatakse

  • Kommentaarid: Kui jätate kommentaari meie mustritele, videotele, lõngadele, õpetustele või koostegemiste vihjetele, siis teie nimi ja veebiaadress (kui soovite lisada) avaldatakse meie veebilehel. Kui jätate oma meiliaadressi, et saada teadet vastuse saabumisest küsimusele, siis kustutatakse see automaatselt kohe pärast teate saatmist.
  • Soovita blogi: Jättes blogi või pildi lingi, me vaatame saadud info üle, lisame info meie kodulehele koos teie nime ja lingiga, mille jätsite ning eemaldame ülejäänud info meie andmebaasist.
  • Kollektsiooni kommentaarid: Kui annate hääli meie uuele kollektsioonile ja jätate kommentaari, siis seda (ja teie nime/riigi infot) ei näidata avalikult meie kodulehel. See säilitatakse meie andmebaasis tagasisidena meie disaineritele.
  • Kollektsiooni kommentaarid (individuaalsele disainile): Jättes kommentaari (koos nime/riigi infoga) individuaalsele kollaktsiooni disainile, siis teie kommentaar on avalik selle disaini veebilehel. Hiljem, kui muster avaldatakse, siis viiakse kõik kommentaarid üle mustrilehe kommentaaride osasse. Kui disaini ei avaldata, siis kommentaarid ja nendega kaasnev info kustutatakse.
  • Lemmikud: Kui soovite kasutada meie lemmikute süsteemi, siis nõustute jagama oma meiliaadressi meiega, et näha oma lemmikuid. Me säilitame teie meiliaadressi kuni 90 päeva viimase lemmiku lisamisest.

Me ei müü ega jaga teie informatsiooni kolmandatele isikutele.

Me ei kasuta teie meiliaadressi reklaamide saatmiseks või muuks kontakteerumiseks, kui ei ole teisti mainitud (nagu uudiskirja tellimine või küsimuste/vastuste teated).

Küpsised

Mis on küpsised?
Küpsised on infofail, mis on salvestatud Teie veebilehitsejasse ja näitab meile teie eelistusi, näiteks jätab meelde Teie emailiaadressi lemmikute lehel, et ei peaks iga kord uuesti sisestama.

Küpsiseid saab kontrollida veebilehitseja seadetes. Rohkem infot küpsiste kohta ning kuidas vaadata, millised seaded on pandud ning kuidas neid kustudada: www.allaboutcookies.org.

Google Analüütika

Ma kasutame Google teenust Google Analytics, analüüsimaks informatsiooni meie kodulehe külastatavuse kohta; nagu näiteks milliseid lehekülgi vaadatakse, kaua ollakse mingil lehel ja millist veebilehitsejat kasutatakse. Informatsiooni korjatakse JavaScript siltidega, aga selleks ei küsita, korjata ega salvestata isikuinfot – seega meil puudub info kes te olete. Rohkem infot Google Analytics privaatsuspoliitika ja nende küpsiste kohta on siin.

Teie informatsiooni muutmine või emaldamine

Soovite muuta või eemaldada teie isikuinfot, mille olete jätnud meie veebilehele?

Täitke allolev form ja me võtame ühendust.

E-maili aadressi ei avaldata. Vajaliku väljad *.