Ühine DROPS-Along

Christmas KAL 2019

Jõulud on lähenemas ja see tähendab, et on aeg alustada uusi jõulukampsuneid lastele. Ühine meie kooskudumisega, kus me koome üheskoos Sleepy Santa džemprit DROPS Air lõngast – lõng on 2019 aasta lõpuni 30% soodsam!

Aga esiteks, mis on KAL? KAL või Knit-Along on kooskudumise "üritus", kus kudujad üle maailma koovad sama mustri järgi, jagavad teineteisele nõuandeid ja inspiratsiooni, näidates pilte oma progressist.

OSKUSTE TASE
Ei ole oma kudumisoskustes kindel? Aga ära muretse! See on lihtne juhend ning iga vihje tuleb õppevideote ja piltidega, et kampsun saaks kindlasti valmis!

ALUSTAMISE KUUPÄEV
Me alustame kudumist neljapäeval, 14. novembril!

Jaga pilte on progressist kõigi teistega, lisades piltidele sildid #DROPSChristmasKAL ja #SleepySantaSweater ; saada oma pildid #dropsfan galeriisse või näita neid DROPS Workshop grupis!

Vihjed

Christmas 2018

Ühine DROPS-Along kooskudumisega ja koo koos meiega jõulukampsuneid kogu perele!

OSKUSTE TASE
See on lihtne muster, aga kui kahtled oma oskustes, ära muretse! Iga samm tuleb koos õppevideoga ja piltidega, mis aitavad kampsuni valmis kududa.

Ei ole varem mitme värviga kudunud? Siis on paras aeg alustada!

ALUSTAMISE KUUPÄEV
Me alustame neljapäeval, 1. novembril!

Jaga oma progressi meiega ja kõigi teistega, lisades oma fotodele sildid: #DROPSChristmasKAL ja #RedNoseJumper (kui kood täiskasvanute kampsunit) või #RedNoseJumperKids (kui kood laste kampsunit). Niimoodi saad sildile klikkides näha internetis või DROPS Workshop grupis näha teiste pilte, kes koovad sama kampsunit!

Vihjed

Magic Summer

Ühine meie uue DROPS-Along koosheegeldamisega, seekord heegeldame koos ilusa õlasalli!

OSKUSTE TASE
Nagu ka eelmistes koostegemistes, kombineerime ka seekord erinevate raskustasemetega tehnikaid ja silmuseid. Aga ära muretse! Iga vihje tuleb sammu-sammuliste piltidega ja ka õppevideoga, et oleks lihtsam aru saada.

ALUSTAMISE KUUPÄEV
DROPS-Along algab 3. mail! Telli lõngad juba täna!

Jaga oma tegemisi meiega, lisades sildid #DROPSAlong #MagicSummerCAL Instagramis ja Facebookis, või ühine meie grupiga DROPS Workshop lisaabi saamiseks!

Vihjed

Christmas 2017

Ühine meiega uues DROPS-Along kooskudumises, kus me teeme jõulukampsunid kogu perele!

OSKUSTE TASE
Nagu eelmistel DROPS-Along koostegemistel, kasutame ka seekord erinevate raskustasemetega tehnikaid - aga seekord me koome!

Kardad, et ei saa hakkama? Ära muretse. Iga vihje tuleb juhendite ja videoga, mis aitavad kampsuni valmis teha.

ALGUSAEG
Me alustame kudumist 3. novembril!

Näita meile oma edenemist, lisades oma piltidele Instagrammis ja Facebookis sildid #DROPSChristmasKAL ja #FrostysChristmas (tehes täiskasvanute kampsunit) või #FrostysChristmasKids (kui teed lastekampsuni). Niimoodi saab klikkides neil siltidel online või DROPS Workshop grupis näha teiste tehtud kampsuneid!

Vihjed

Spring Lane

Ühine meiega uuel salajasel koosheegeldamisel, kus me teeme teki 6 värvi DROPS ♥ You #8 lõngast

OSKUSTE TASE
Nagu varemgi, me kasutame erineva raskusastmega heegeldamise tehnikaid ja silmuseid. Aga ära kahtle oma oskustes! Iga vihje tuleb piltide ja õppevideoga.

ALGUSAEG
Esimene vihje tuleb 2. märtsil!

Jaga oma progressi meiega, lisades oma pildile sildid #DROPSAlong #SpringLaneCAL Instagramis ja Facebookis, või ühine meiega DROPS Workshop grupis abi saamiseks!

Vihjed

The Meadow

Ühine meiega ja heegelda kaunis tekk 5 värvi DROPS ♥ You #7 lõngaga!

OSKUSTE TASE
Me kombineerime erinevaid tehnikaid ja silmuseid, mõned lihtsad, mõned keerulisemad. Aga kui heegeldamine on Sulle midagi uut, ära muretse! Iga vihje sisaldab detailset juhendit ja ka videot!

Kasuta silti #DROPSCAL #TheMeadow märgistamaks oma projekti Instagramis ja Facebookis, või ühine meiega DROPS Workshop grupis inspiratsiooni ja nõuannete saamiseks!

Vihjed