Ühine DROPS-Along

Christmas 2017

Ühine meiega uues DROPS-Along kooskudumises, kus me teeme jõulukampsunid kogu perele!

OSKUSTE TASE
Nagu eelmistel DROPS-Along koostegemistel, kasutame ka seekord erinevate raskustasemetega tehnikaid - aga seekord me koome!

Kardad, et ei saa hakkama? Ära muretse. Iga vihje tuleb juhendite ja videoga, mis aitavad kampsuni valmis teha.

ALGUSAEG
Me alustame kudumist 3. novembril!

Näita meile oma edenemist, lisades oma piltidele Instagrammis ja Facebookis sildid #DROPSChristmasKAL ja #FrostysChristmas (tehes täiskasvanute kampsunit) või #FrostysChristmasKids (kui teed lastekampsuni). Niimoodi saab klikkides neil siltidel online või DROPS Workshop grupis näha teiste tehtud kampsuneid!

Viimased vihjed

Spring Lane

Ühine meiega uuel salajasel koosheegeldamisel, kus me teeme teki 6 värvi DROPS ♥ You #8 lõngast

OSKUSTE TASE
Nagu varemgi, me kasutame erineva raskusastmega heegeldamise tehnikaid ja silmuseid. Aga ära kahtle oma oskustes! Iga vihje tuleb piltide ja õppevideoga.

ALGUSAEG
Esimene vihje tuleb 2. märtsil!

Jaga oma progressi meiega, lisades oma pildile sildid #DROPSAlong #SpringLaneCAL Instagramis ja Facebookis, või ühine meiega DROPS Workshop grupis abi saamiseks!

Vihjed

The Meadow

Ühine meiega ja heegelda kaunis tekk 5 värvi DROPS ♥ You #7 lõngaga!

OSKUSTE TASE
Me kombineerime erinevaid tehnikaid ja silmuseid, mõned lihtsad, mõned keerulisemad. Aga kui heegeldamine on Sulle midagi uut, ära muretse! Iga vihje sisaldab detailset juhendit ja ka videot!

Kasuta silti #DROPSCAL #TheMeadow märgistamaks oma projekti Instagramis ja Facebookis, või ühine meiega DROPS Workshop grupis inspiratsiooni ja nõuannete saamiseks!

Vihjed