Asenda lõng Snow lõngaga Wish või 2 x Air

Lõngade asendamine on lihtne! Kas tead, et 1 DROPS Snow lõnga võib asendada 1 DROPS Wish või 2 DROPS Air lõngaga? Vaata mustrit neile lõngadele siit Vaata kuidas arvutada vajalikku lõngakogust... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Kuidas kududa koerale kampsunit

Ka koertel on külm, kui ilm läheb külmaks, miks mitte teha oma parimale sõbrale mõnus palmikutega kampsun? Selles samm-sammulises õpetuses näitame, kuidas kududa „The Lookout“ kampsunit koerale... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas lugeda DROPS mustrit

Plaanid kududa esimest korda DROPS mustri järgi ja ei tea kust alustada? Selles õpetuses näitame, kuidas järgida meie mustreid. Esimese sammuna tuleb valida, millist juhendit kasutada. Oled... (Loe edasi)

kategooria: Hakkame pihta!

Kuidas kududa Sky High mütsi beebile  

Armsaid beebimütse ei ole kunagi liiga palju. See samm-sammuline õpetus aitab teha lihtsat beebimütsi soonikuga ja kõrvaklappidega, nagu juhendis DROPS Baby 20-9. Kliki siin, et vaadata tervet juhendit. Kas... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas teha Court Jester susse

Soojad sussid on vajalikud külmal ajal, samuti on neid hea kinkida sõpradele. Vaata sellest õpetusest, kuidas kududa Court Jester susse (DROPS 109-57), lihtsaid, ripskoes susse 8 värviga - samm-sammuline... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas heegeldada poevõrku / kotti

Heegeldatud kotid on jälle moes! Ei ole kunagi kotti heegeldanud? Aga ära muretse! Siin on samm-sammuline õpetus, kuidas heegeldada kotti (poevõrku) Pacific Blues (DROPS 199-15), nii et võid kohe... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas kududa kampsunit ülevalt alla

Paljud meie kampsunid on kootud ülevalt alla, kuna siis lihtsam seda kohandada vastavalt mõõtudele. Nii on lihtsam muuta varrukate pikkust, kehaosa ja passe pikkust. Samuti on lihtsam kudumist töökäigu... (Loe edasi)

kategooria: Kudumise õpetused

Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Heegeldamise mustriskeemi koosneb sümbolitest, 1 sümbol = 1 silmus – tingmärkide seletuses on tavaliselt kirjas, millise silmusega on tegemist/kuidas seda teha. Skeemil on näidatud kõik silmused... (Loe edasi)

kategooria: Heegeldamise õpetused

Kuidas kududa kiiver- mütsi (Aviator Hat)

Vaja uut sooja mütsi? Siin on samm-sammuline õpetus piltidega meie populaarseima beebimütsi kudumiseks - Baby Aviator Hat (DROPS Baby 14-16). Õpetuse lõpus on olemas ka õppevideo. Aga kui on küsimusi,... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas lugeda kudumise skeeme?

Skeem koosneb ruutudest. 1 ruut = 1 silmus – tingmärk seletab, kuidas silmust kududa. Skeemil on näidatud kõik silmused vaadates töö paremalt poolt (kui ei ole teisiti mainitud). Mustriskeem näeb... (Loe edasi)

kategooria: Kudumise õpetused