Kuidas heegeldada poevõrku / kotti

Heegeldatud kotid on jälle moes! Ei ole kunagi kotti heegeldanud? Aga ära muretse! Siin on samm-sammuline õpetus, kuidas heegeldada kotti (poevõrku) Pacific Blues (DROPS 199-15), nii et võid kohe... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kombineeri DROPS Delight and DROPS Kid-Silk

Otsid lõngade kombinatsiooni, mis annab tulemuseks pehme ja vormihoidva eseme? Proovi DROPS Delight ja DROPS Kid-Silk lõngu koos. Alloleval pildil on DROPS Delight, nr 17 ja DROPS Kid-Silk, nr 13... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Kombineeri DROPS Fabel ja DROPS Brushed Alpaca Silk

Lõngagrupp D jämedusega ja üleminekuga värvidega ning pehme tulemuse saamiseks, tuleb kombineerida 2 meie lõnga: DROPS Fabel ja DROPS Brushed Alpaca Silk. Allpool on mõned näited, kus on kombineeritud... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Kombineeri DROPS BabyAlpaca Silk ja DROPS Kid-Silk

Kui otsid imepehmet ja delikaatset lõngade kooslust, proovi DROPS BabyAlpaca Silk ja DROPS Kid-Silk lõngu koos. Tulemus, mis kuulub Lõngagruppi C, on kerge läikega ja õrna tekstuuriga, eriti kui kombineerida... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Kuidas kududa kampsunit ülevalt alla

Paljud meie kampsunid on kootud ülevalt alla, kuna siis lihtsam seda kohandada vastavalt mõõtudele. Nii on lihtsam muuta varrukate pikkust, kehaosa ja passe pikkust. Samuti on lihtsam kudumist töökäigu... (Loe edasi)

kategooria: Kudumise õpetused

Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Heegeldamise mustriskeemi koosneb sümbolitest, 1 sümbol = 1 silmus – tingmärkide seletuses on tavaliselt kirjas, millise silmusega on tegemist/kuidas seda teha. Skeemil on näidatud kõik silmused... (Loe edasi)

kategooria: Hakkame pihta!

Kuidas kududa kiiver- mütsi (Aviator Hat)

Vaja uut sooja mütsi? Siin on samm-sammuline õpetus piltidega meie populaarseima beebimütsi kudumiseks - Baby Aviator Hat (DROPS Baby 14-16). Õpetuse lõpus on olemas ka õppevideo. Aga kui on küsimusi,... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kombineeri DROPS Kid-Silk ja DROPS Nepal

Hea kombinatisoon Lõngagrupp D jämedusega lõnga saamiseks on panna kokku DROPS Nepal ja DROPS Kid-Silk. Tulemuseks on soojad ja pehmed kudumid, hoiavad hästi vormi on pehmed katsuda. Siin on näidis... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Kuidas lugeda kudumise skeeme?

Skeem koosneb ruutudest. 1 ruut = 1 silmus – tingmärk seletab, kuidas silmust kududa. Skeemil on näidatud kõik silmused vaadates töö paremalt poolt (kui ei ole teisiti mainitud). Mustriskeem näeb... (Loe edasi)

kategooria: Hakkame pihta!

Patentkude - ülevaade

Patentkude (English rib või ka Brioche) on kudumistehnika mille puhul kasutatakse topeltsilmuseid väga veniva ja struktuurse triibulise mustri saavutamiseks – sarnane soonikule. See tehnika annab... (Loe edasi)

kategooria: Kudumise õpetused