lehel

Asenda Alpaca Flora lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Alpaca DROPS Flora lõngaga. Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutada vajalikku alternatiivlõnga kogust.... (Loe edasi)

Postitatud 04.11.2016 under Lõngaalternatiivid

Asenda AlpacaClassic Puna lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS AlpacaClassicu DROPS Puna lõngaga. Vaata DROPS Puna lõngainfot! Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutad... (Loe edasi)

Postitatud 19.08.2016 under Lõngaalternatiivid

Asenda Lin Belle lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Lin DROPS Belle lõngaga. Vaata DROPS Belle lõngainfot! Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutada vajali... (Loe edasi)

Postitatud 27.04.2016 under Lõngaalternatiivid

Asenda Angora-Tweed Puna lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Angora-Tweed DROPS Puna lõngaga. Vaata DROPS Puna lõngainfot! Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutada... (Loe edasi)

Postitatud 27.04.2016 under Lõngaalternatiivid

Skeemi paigutamine keskele

Skeemi keskkoht (noolega silmus) paigutatakse esi-/seljaosa või varruka keskele. Juhendis on kirjas, et esiosa tuleb jätkata mustri järgi. Mustriskeemi keskkoht tuleb paigutada esiosa keskele, e... (Loe edasi)

Postitatud 15.04.2016 under Hakkame pihta!

Asenda Polaris kahekordse Cloud lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Siin on näide, kus ühekordne DROPS Polaris asendatakse kahekordse DROPS Cloud lõngaga. Vaata mustreid lõngale DROPS Polaris! Vaata, kuidas arvutada vajalikku a... (Loe edasi)

Postitatud 23.11.2015 under Lõngaalternatiivid

Asenda Nepal Air lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Nepal lõnga DROPS Air lõngaga. Valides DROPS Air lõnga asenduslõngaks, tähendab see, et sellest kergest ja õhulisest lõngast tule... (Loe edasi)

Postitatud 19.10.2015 under Lõngaalternatiivid

Kuidas kasvatada/kahandada ühtlaste vahedega.

Kuidas arvutada, kui tihti kasvatada/kahandada, kui juhendis öeldakse "kasvata/kahanda ühtlaste vahedega" - Seda õpetust võib kasutada nii kudumise, kui ka heegeldamise puhul. Kasvata ühtlaste... (Loe edasi)

Postitatud 16.10.2015 under Hakkame pihta!

Kasvata/kahanda kordamööda igal kolmandal või neljandal real

Kasvata/kahanda kordamööda igal kolmandal või neljandal real/ringil/cm järel, et saada ühtlane kasvatuste/kahanduste serv, näiteks raglaan, V-kaelusel või kui soovid kudumit kujundada. Me kir... (Loe edasi)

Postitatud 16.10.2015 under Hakkame pihta!

Asenda Silke Alpaca kahekordse BabyAlpaca Silk lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Siin on näide, kus ühekordne DROPS Silke-Alpaca asendatakse kahekordse DROPS BabyAlpaca Silk lõngaga. Vaata mustreid lõngale DROPS Silke-Alpaca! Vaata, kuidas ... (Loe edasi)

Postitatud 16.10.2015 under Lõngaalternatiivid