DROPS Puna

Puhta alpaka pehmus

alates:

3.19€

/ 50 g

Koostis: 100% alpaka
Lõngagrupp: B (20 - 22 silmust) / 8 ply / DK / worsted
Kaal/pikkus: 50 g = u. 110 meetrit
Soovitav varda suurus: 4 mm
Koetihedus: 10 x 10 cm = 21 s x 28 rida
Hooldus: Käsipesu, max 30°C / kuivata tasapinnal / Vanutatav

Made in: Peru
Toormaterjali päritolu: Alpakavill Peruust

Lõngasort
Soodushind alates
DROPS Puna
natural
3.55 EUR
3.19 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Kairi Design OÜ
Räni
3.19 EUR
50g
Telli
Käsitööjaam
Tallinn
3.20 EUR
50g
Telli
Sivona
Webstore
3.37 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Edulugu OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Jolleri Käsitöökamber
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Koo ja loo OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Lõngaladu.ee
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Lõngasahver
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Safal KIDS
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Wool & Woollen
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

DROPS Puna
natural mix
3.55 EUR
3.19 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Kairi Design OÜ
Räni
3.19 EUR
50g
Telli
Käsitööjaam
Tallinn
3.20 EUR
50g
Telli
Sivona
Webstore
3.37 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
DonJoli Pood
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Edulugu OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Jolleri Käsitöökamber
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Koo ja loo OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Lõngaladu.ee
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Lõngasahver
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Safal KIDS
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli
Wool & Woollen
Webstore
3.55 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

9 Colours in DROPS Puna

naturaalvalge
natural 01
helehall
natural mix 07
hall
natural mix 06
tumehall
natural mix 05
pruun
natural mix 03
pähkel
natural mix 17
beež
natural mix 02
hallikaspruun
natural mix 04
must
natural mix 08

Tooteinfo

DROPS Puna on pehme, kerge ja soe, 100% puhas peenekiuline alpakalõng, mis sobib suurepäraselt igasugusteks rõivasteks - ja on mõnus vastu nahka! Neljakordseks korrutatud, ülipeentest töötlemata alpakavilla kiududest lõng, mis tähendab, et villa on vaid pestud ning pole kokku puutunud kemikaalidega. See toob esile kiudude looduslikud omadused, mistõttu kudum hoiab paremini vormi ja on tekstuursem.

Saadaval laias valikus naturaalsetes toonides ja kaunites värvitud toonides - see luksuslik, samas vastupidav lõng kuulub lõngagruppi B, kus saab kasutada lõngadele DROPS Karisma ja DROPS Merino Extra Fine mõeldud mustreid.
Nii kootud, kui ka heegeldatud pind, on mõnus, kerge ja suurepärane vaadata ja katsuda! Kude ühtlustub pesus.

Loe rohkem meie toodete jätkusuutlikuse kohta siit


Pea meeles, et värvid võivad igal ekraanil paista erinevad nagu ka erinevad värvipartiid võivad olla erineva varjundiga.

HKuidas seda lõnga hooldada?

yarn wash

Käsipesu, max 30°C / kuivata tasapinnal

Vaata hooldamise sümbolite selgitust

Read more about washing yarn

Kuidas seda lõnga asendada?

Kui soovid seda lõnga asendada teise DROPS lõngaga, kasuta sama lõngagrupi lõngu, või kasuta lõngamuundurit!!

Soovid näha lähemalt?

Vaata lõnga lähemalt ja vaata kuidas näeb välja kootud näidis selles videos:

Milliseid lõngu saab selle lõngaga koos kasutada?

Paljusid meie lõngu võib kombineerida erineva tulemuse saamiseks. Siin on paar näidet inspiratsiooniks.

DROPS Puna 07, helehall + DROPS Kid-Silk 01, naturaalvalge

Sovid seda lõnga vanutada?

Vaata, kuidas see lõng näeb välja enne ja pärast vanutamist:

Enne
Pärast

Needles: 4.00 mm
Enne: 20 s x 26 rida
Pärast: 22 s x 34 rida

Loe rohkem vanutamise kohta siit.

Kas on küsimusi selle lõnga kohta?

Vaata korduvalt küsitud küsimusi (KKK) meie lõngade kohta.

1) Mis sorti kiududest on DROPS lõngad?

Lõng võib olla tehtud paljudest naturaalsetest ja sünteetilistest kiududest. DROPS lõngades on peamiselt kasutatud villa, puuvilla, alpakat, lina, mohääri ja siidi. Igal kiududetüübil on oma omadused ja neid on sageli segatud, et kasutada ära nende kõigi parimaid omadusi. Jämeda lõnga eeliseks on tugevus ja vastupidavus, peenemad kiud on pehmemad ja mõnusamad. Järgnevalt natuke meie peamistest kiududest:

Alpaka:
Alpaka vill on naturaalne kiud, mida saadakse alpakalt ning see on sarnane lambavillale. Selle pehmus tuleneb kiudude peenusest, nagu ka meriinovillal. See on pehme, vastupidav, luksuslik ja siidine naturaalne kiud. Alpaka kiududest lõng ei vanu kergelt ega moodusta toppe, võib olla kergem või raskem, olenevalt ketrusmeetodist. Kuigi sarnane lambavillale, on alpaka vill soojem, ei torgi ja sellel puudub lanoliini, mistõttu on tekita allergiat. Alpaka villa on olemas 22 looduslikku värvi, millel omakorda üle 300 tooni, alates sinakasmustast kuni pruuni-mustakirjude, pruunide, valgete, hõbedaste ja roosa-hallikirjude toonideni.

Mohäär:
Mohäärvilla saadakse angoora kitselt ja seda peetakse luksuslikuks kiuks. Mohäär on soe nagu lambavill, kuid palju kergem, on vastupidav, võtab hästi värvi külge ja ei vanu lihtsalt. Mohääril on eriline läige, mis tekib valguse peegeldusest. Hoolimata sellest, et mohäärkiud on üsna kange, kedratakse see hästi kohevaks lõngaks, millest tulevad kohevad ja õhulised rõivad.

Vill:
Villakiud pärinevad lammastelt ja on suhteliselt jämedad kiud. Villa kaks hämmastavat omadust on tema vanumine ja et ta on temperatuuri tasakaalustav, mis tähendab, et külmas hoiab soojana, ja sooja ilmaga ei lase üle kuumeneda. Sõltuvalt lamba tõust, on kiudude välimus erinev.
Meriinovilla kiud peetakse kõige peenemaks, see on peenelt laineline ja pehme. DROPSi lõngades sisalduvad meriinovillad on pärit Lõuna-Ameerikast, ning ei ole pärit Austraalia lammastelt.
Puhas uus vill on otse lammastelt saadud vill, mitte ei ole saadud villaste rõivaste taaskasutamisest. Masinaga pestavas lõngas on kasutatud villa, mida on keemiliselt töödeldud, et vähendada kiu välimist kohevat kihti ning on seetõttu masinaga pestav (vaata pesukindel).

Siid:
Siidikiud on peen, väga pikk kiud, mida saadakse siidiussi kookonitest. Kuigi siidiusse kasvatatakse, siis looduslikku ehk Tussah siidi saadakse metsikute siidiusside kookonitest. Siidikiud on üks tugevamaid looduslikke kiude ja sellest tehtud lõng on imeline. See seguneb väga hästi teiste kiududega, eriti villaga. Siid võtab väga hästi külge ka naturaalseid värvained.

Taimsed kiud:
Olemas on mitmeid erinevaid taimseid kiude, mis moodustavad taimede rakkude seina. Neist kõikidest on kaks on enimkasutatud kudumisel või tekstiilitööstuses: need on puuvill ja lina.
Puuvill on seemnekupardes leiduv seemneid ümbritsev kiud ja on peaaegu puhas tselluloos. Puuvill on tavaliselt valget värvi, kuid on ka rohelisi ja pruune sorte. Puuvilla kiud kedratakse tavaliselt lõngaks või niidiks ja sellest tehakse pehmeid, õhku läbilaskvaid tekstiile, mis on head suverõivasteks ja aksessuaarideks. Puuvill on nõrgem, kui siid või linane, aga tugevam, kui vill.
Merseriseeritud puuvill on puuvill, mis on läbinud merseeriseerimise töötluse, mis annab puuvillastele tekstiilidele ja niitidele kerge läike ning on läikivam, kui tavaline puuvillane. See on samuti tugevam, võtab kergemini värvi külge, muudab lõnga vastupidavamaks hallitusele ja ei moodusta toppe. Samuti ei pruugi see kokku tõmmata või minna vormist välja nagu "tavaline" puuvill.
Lina on kiud, mida saadakse lina taime varrest, see on vastupidav ja tugevam, kui mõni teine kiud. Linakiud on suhteliselt pehme, sirge ja läikiv ning muutub kaunimaks vanusega. Linased riided on kuuma ilmaga mugavamad, kui puuvillased, kuna imavad paremini niiskust ja kuivavad rutem.

Teised materjalid, mida on me lõngades kasutatud, on sünteetilised kiud nagu akrüül, viskoos, polüamiid (nailon) ja polüester. Neid on lisatud lõngale vastupidavuse andmiseks (nagu meie sokilõng DROPS Fabel) või struktuurse efekti andmiseks (nagu DROPS Air).

2) Mis on polüamiid?

Polüamiidkiud, enamasti tuntud nailonina, on väga tugev, vastupidav, kerge, kergesti hooldatav (võib masinas pesta ja kuivatada) ja elastne, mis teeb selle ideaalseks teiste kiududega segamiseks, et toota vastupidavat lõnga nagu sokilõngad.

Võrreldes polüestriga on polüamiid pehmem ja painduvam, aga imab rohkem vett ja kuivab aeglasemalt.

3) Mis informatsiooni leiab DROPS lõngade sildilt?

Kõikidel DROPSi lõngatokkide siltidel on informatsioon lõnga koostise kohta (vill, puuvill jne), kaal grammides, pikkus meetrites, pesemise instruktsioonid ja sümbolid (selgitatud siin), värvi number, partii number ja lõngagrupi info.

4) Mis on DROPS lõngagrupid?

Kõik DROPSi lõngad on klassifitseeritud 6 erinevasse jämedusgruppi (A kuni F). Samas grupis olevatel lõngadel on sama koetihedus ja seetõttu võib neid kasutada sama lõngagrupi mustrites; kuid lõnga pikkus tokis võib olla erinev, seetõttu tuleb alati alternatiivlõnga kasutades arvutada vajaminev metraaž, et teada saada palju lõnga on vaja muretseda.

5) Kas ma saan kasutada teist lõnga, kui antud juhendis?

Jah, kui see annab sama koetiheduse. Alati tee tööproov veendumaks, et saad sama arvu silmuseid laiuses ja ridade kõrguses, kui antud juhendis.

Pea meeles, et erineva tekstuuriga lõngad annavad rõivale erineva välimuse. Samuti võib olla toki pikkus erinev, nii et alternatiivlõnga kasutades arvutada mitu meetrit on vaja, et teada, kui palju lõnga on vaja muretseda.

Loe rohkem, kuidas arvestada alternatiivlõnga kogust mustrile - ning kuidas asendada 1 lõng kahe või enama lõngaga, siit.

6) Mis tähendab pesukindel lõng?

Pesukindlat villast lõnga on töödeldud viisil, mis võimaldab seda pesta pesumasinas. Paljud inimesed kardavad villasega töötada, kuna see vanub kergesti (kuigi mõned vanutavad villast meelega), samas villase pesukindlus võimaldab kasutada seda ilma muretsemata. (Rohkem infot leiab siit).

7) Mis tähendab “Oeko-Tex® sertifikaadiga" ?

Oeko-Tex® Standard 100 võeti kasutusele 1990-ndate alguses vastuseks rahva vajadustele tekstiilide järele, mis ei kujutanud ohtu tervisele. Öko-Tex ® Standard 100 on ülemaailmne testide ja sertifitseerimise süsteem tekstiilide toorainetele, vahesaaduste ja lõpptoodete tootmises. Testitakse kahjulike ainete olemasolu, mis on keelatud või seadusega reguleeritud, kemikaale, mis on teadaolevalt tervisele kahjulikud.

Loe rohkem - www.oeko-tex.com

8) Kus on DROPS lõngad toodetud?

Lõngade tootmismaade kohta saab lugeda iga lõnga värvikaardilt ja hinnakirjast.

9) Miks on DROPSi lõngad nii odavad?

Põhja-Euroopa suurima lõngade ja disainide brändina on meil ainulaadne võimalus kasutada väga häid tooraineid ja võimaldada teile kokkuhoidu. Sellepärast saabki osta DROPSi lõngu 20-30% odavamalt, kui teistel firmadel!

10) Kui õiged on lõngade värvid värvikaardil?

Me anname endast parima, et pildid värvikaardil oleksid võimalikult tõesed. Kahjuks ei saa me garanteerida, kuidas pildid paistavad teie arvutiekraanil. Iga monitor näitab värve erinevalt, mõned värvid võivad paista tumedamad, kui nad tegelikult on, ja mõned värvid võivad olla erksamad mõnel ekraanil. Kui leiate, et paljud lõngade värvid on teie ekraanil erinevad tegelikkusest, siis võite reguleerida oma monitori.

11) Mis on mikron? Mida tähendab super fine/extra fine (eriti peen) ?

Lõnga kiudude jäedust mõõdetakse mikronites (mikromeeter). Peen (super fine) alpakavill on 26-28 mikronit. Peen meriinovill on vähem kui 21.5 mikronit, eriti peen (extra fine) meriino on all 19.5 mikroni. Mida väiksem number, seda peenem ja pehmem lõng, mida suurem number, seda jämedam ja vastupidavam on lõng.

Mikronid lõnga kvaliteedis on tähtsad sellepärast, et lõng muudetakse rõivasteks, ning olenevalt lõnga pehmusest, kasutame neid erineval otstarbel. Seepärast soovitame pehmeid lõngu (nagu DROPS Baby Merino) beebirõivaste tegemiseks, või jämedamaid ja vastupidavamaid lõngu (nagu DROPS Snow) susside ja istumisaluste tegemiseks.

12) Miks on prinditud värvidega lõngade värvid tokkides erinevad?

Põhjus, miks on tokkidel erinevad värvid , on: 1) tokid on erinevast värvipartiist; 2) lõnga on värvitud "magic print" tehnikaga (nagu näiteks DROPS Delight), mille tulemuseks on unikaalsed mustrid ja sujuv värvide üleminek, mistõttu ka sama värvipartii lõngad võivad olla toon heledamad/tumedamad. See ei ole defekt vaid lõnga eripära.

13) Meie poes ei ole sobivat värvi lõnga, mida teha?

Kui tavapärases DROPS lõngu müüvas poes ei ole soovitud värvi lõnga, võib ühendust võtta DROPS Super Store poega (kuldse märgiga; kus peaks olemas olema kõik DROPS tooted) - ning nad tellivad vajadusel just soovitud värve. Vaata DROPS lõngade turustajate nimekirja siit.

14) Kuidas leida vajaliku värvipartii numbriga lõnga?

Alati võta ühendust kõigepealt oma lemmiku DROPS lõngapoega. Kui neil ei ole vajaliku partiid, siis võib küsida teistelt kudujatelt/heegeldajatelt DROPS Workshop grupis Facebookis või Ravelrys, kuna kellelgi võib seda lõnga olla varudes ja on nõus müüma.

15) Miks mu lõngad ajavad karva?

Lõng ajab karva, kuna ei ole piisavalt keerdus, et hoida kõiki karvu koos. Kõik lõngad ajavad natuke karva (tootmisest), mis eralduvad hiljem, olenevalt kuidas lõnga on kedratud. Kammlõngadel ("karvased" lõngad) nagu DROPS Melody, on rohkem lahtiseid karvu, kui teistel lõngadel ning ajavad seetõttu ka rohkem karva. Karva ajamine sõltub ka sellest, mis riideid kantakse kudumi all või peal ja kas see tõmbab karvu välja. Seega on võimatu garanteerida, et lõng ei aja karva.

Allpool on mõned nõuanded parima tulemuse saamiseks karvase lõngaga kudumisel:

  • Kui kudum on valmis (enne pesemist), raputa kudumit, et lahtised karvad eralduks. NB! Ära kasuta karvade eemaldamise rulli või harja, mis kisub karvu välja.
  • Pane kudum kilekotti ja sügavkülma, kus karvad lõdvestuvad ja ei „hoia teineteisest kinni“, ning lahtised karvad eralduvad kergemini. Hoia kudumit külmas paar tundi, siis võta välja ja rabuta jälle.
  • Pese vastavalt juhendile lõngasildil. Karvaseid kudumeid tuleks raputada ka peale pesu, et oleksid kohevamad ja lahtised karvad eralduks.
Ostetud DROPS lõngaga on muresid? Ostes lõngu meie kodulehel mustri lehelt või värvikaardilt, ei osta otse DROPSilt, vaid ühelt DROPS lõngade edasimüüjalt. Seepärast tuleb murede korral ühendust võtta DROPS lõngu müünud poega, samuti hoida alles lõngade tokisildid (need on garantiiks). DROPSi lõngu müünud pood aitab vajadusel probleemidega. Vaata DROPSi lõngade turustajate nimekirja siit.

Kommentaarid / Küsimused (147)

country flag Anna wrote:

Hei, Onko tämä Puna-lanka poistumassa valikoimasta? Sitä on todella vaikea löytää enää mistään, onko uusia eriä tulossa kauppoihin jossain vaiheessa?

27.12.2022 - 13:12:

DROPS Design answered:

Hei, lanka ei ole poistumassa valikoimasta. Alpakkalankojemme alekampanjan yhteydessä lanka myytiin loppuun, mutta sitä on nyt saatu lisää varastoon ja uusia eriä on saapumassa kauppoihin.

13.01.2023 kl. 13:18:

country flag Luis wrote:

Ho acquistato tempo fa il filato Puna, che molto apprezzo per la sua morbidezza. Con disappunto, tuttavia, nel bel mezzo di un gomitolo, esso ha cambiato colore! Da verde petrolio a verde chiaro!!! Non è stata una sorpresa gradita!

02.09.2022 - 08:45:

DROPS Design answered:

Buongiorno Luis, ci dispiace per il problema che ha riscontrato con DROPS Puna: contatti il rivenditore da cui ha acquistato il filato che provvederà a fare l'opportuna segnalazione. Buon lavoro!

06.09.2022 kl. 16:33:

country flag Wollfühlladen wrote:

Ich habe noch fast alle bunten Farben von Puna vorrätig. Auf meiner honepage kann man sie sehen. Einfach bei Wollfühlladen bestellen.

21.08.2022 - 00:48:

country flag Lhardy Nathalie wrote:

Bonjour j'aimerais savoir si il vous resterait 1 à 2 pelotes de laines Puna colori 2 natural mix bain 7C9481 ? Si non a qui je peux m'adresser ? Merci beaucoup

31.07.2022 - 11:44:

DROPS Design answered:

Bonjour, nous n'avons pas d'informations sur le stock de lots spécifiques. Vous devez contacter votre magasin habituel ou tout magasin DROPS qui expédie en France, vous pouvez trouver une liste ici :https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=8&cid=8. Bon tricot!

31.07.2022 kl. 20:32:

country flag Giulia wrote:

Cosa significa la dicitura “puó essere infeltrito”,in riferimento ad un filato?

27.07.2022 - 15:25:

DROPS Design answered:

Buongiorno Giulia, quando c'è quella dicitura vuol dire che il filato può essere utilizzato per capi che poi verranno infeltriti, come borse, pantofole, decorazioni...Buon lavoro!

28.07.2022 kl. 15:59:

country flag Hansson wrote:

Hej, Finns inte längre färgen Puna nr 16 till salu?

13.07.2022 - 15:56:

DROPS Design answered:

Hej. Nej den har dessvärre utgått ur sortimentet, men det kan hända att vissa återförsäljare fortfarande har den kvar. Mvh DROPS Design

14.07.2022 kl. 13:26:

country flag Kristbjörg Kemp wrote:

Get ég pantað hjá ykkur Drops puna natural 01. Mig vantar 750 gr.

04.07.2022 - 19:57:

DROPS Design answered:

Blessuð Kristbjörg. Efst á síðunni okkar finnur þú hlekk sem vísar á DROPS verslanir á Íslandi. Endilega hafðu samband við þær. Margar þeirra eru með netverslun. Gangi þér vel.

18.07.2022 kl. 14:34:

country flag Anique wrote:

Zo jammer dat jullie de mooiste kleuren uit het assortiment hebben gehaald. De naturel kleuren staan niet iedereen. Dit was mijn favoriete garen. Nu moet ik bij een ander merk een vergelijkbaar garen gaan zoeken

27.06.2022 - 19:06:

country flag Mascha wrote:

Moin! Ich möchte handgefärbtes Garn (100 % Merino mit wildem Farbwechsel) in einem Fair-Isle-Pullover verwenden. Dazu brauche ich ein neutrales Kontrastgarn. Ist Drops Puna dafür geeignet? Oder sollte ich lieber Drops Soft Tweed wählen? Oder besser ein anderes Garn?

07.06.2022 - 09:22:

DROPS Design answered:

Liebe Mascha, je nach der gewüschten Ergebnis können alle Garne der Garngruppe B alternative sein, am besten wenden Sie sich an Ihrem DROPS Laden, dort kann man Ihnen besser und persönnlicher - auch telefonisch oder per E-Mail - weiterhelfen. Viel Spaß beim stricken!

07.06.2022 kl. 10:52:

country flag Ann Engdahl wrote:

Var har den vackra rosa färgen i Puna tagit vägen? Jag önskar se den igen och gärna nån blå nyans också. Ett underbart garn 🙂

06.06.2022 - 20:20:

DROPS Design answered:

Hej Anne, naturfarverne i DROPS Puna er de absolut mest populære. Har du ønsker, så må du gerne referere til en rosa eller blå fra en anden DROPS kvalitet

08.06.2022 kl. 15:26:

country flag Anne-Mette wrote:

Når der står "Tøjet kan med fordel få en enkel vask" menes der da i vaskemaskinen eller?

27.05.2022 - 13:38:

DROPS Design answered:

Hej Anne-Mette. Vi anbefaller håndvask, koldt vand max 30°C till detta garn. Mvh DROPS Design

27.05.2022 kl. 14:15:

country flag Paula Perez wrote:

Buenos dias, para acabar una labor necesito dos ovillos drops puna color 09 (rosa clarito). Volvereis a tener? Lo puedo encargar? Gracias de antemano

22.04.2022 - 10:34:

DROPS Design answered:

Hola Paula, este color está ya descontinuado hace tiempo, por lo que ya no está disponible en el almacén. Pero puedes contactar directamente con las tiendas DROPS para ver si les quedan unidades de este color. Puedes ver aquí las tiendas con envío a España: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=23&cid=19

23.04.2022 kl. 16:57:

country flag Victoria Kaldager wrote:

Dette er et fantastisk garn for oss som tåler dårlig ullgarn !!! Mykt og godt mot huden og det klør IKKE. Godt å strikke med og har brukt Karisma oppskrifter med hell. Ser nå at flere farger utgår og det er synd. Har alltid håpet på flere fargevalg. Hva skjer nå med Puna???

17.02.2022 - 16:42:

DROPS Design answered:

Hei Victoria. Skulle ønske at flere delte din glede for garnet, slik at vi kunne ha mange fantastiske farge i denne kvaliteten. Men dessverre er det ikke det og nå satses det kun på "jord/natur" farger i DROPS Puna. mvh DROPS Design

21.02.2022 kl. 08:17:

country flag Lieve wrote:

Ik vind het spijtig dat de mooiste kleuren uit het assortiment zijn. Zeker om iets te breien voor meisjes. Ik vind het garen super.

01.02.2022 - 11:29:

country flag SRoth wrote:

Liebes Garnstudio Team, es ist so schade, dass die Punawolle nicht mehr in bunt angeboten wird! Ich habe noch Reste, je 2 Knäuel, in Pflaume (Farbnr. 11) und blau (Nr. 14) - damit komme ich leider nicht weit. Jetzt wollte ich für ein neues Projekt nachbestellen und sehe, dass es die Farben gar nicht mehr gibt. Ich liebe die Qualität dieses Garns, ist denn geplant, die Farbpalette irgendwann wieder zu erweitern? Viele Grüße!

31.01.2022 - 16:50:

country flag Bettina Lukoschewitz wrote:

Hej jeg vil gerne bruge jeres drops puna som alternativ garn . Det garn produkt som anbefales til min opskrift er puna garn fra gepard garn men har lidt svært ved at regne ud om det er brugbart og hvor meget jeg skal bruge . Af puna fra gepard garn skulle jeg bruge 15 gange 50 gram . Kan i hjælpe mig 🙏🏼🙏🏼

29.01.2022 - 17:06:

DROPS Design answered:

Hei Bettina Selv om de har neste samme navn betyr det ikke at de er like. Dette er et garn jeg ikke kjenner til. Om det er blowgarnet Puna fra Gepard, passe nok DROPS Air (også et blowgarn) bedre enn DROPS Puna. (15 nøster med blowgarnet Puna fra Gepard = 1650 meter. For å få 1650 meter med DROPS Air trenger du 11 nøster og med DROPS Puna trenger du 15 nøster). DROPS Air og DROPS Puna har forskjellige tykkelse og strikkefasthet, så sjekk hva som passer best til Puna fra Gepard. mvh DROPS Design

31.01.2022 kl. 12:29:

country flag Christiane Klenke wrote:

In meinem Laden sind die Farben alle noch vorrätig. Bestellen Sie bei Wollfühlladen.

26.01.2022 - 01:32:

country flag Tuija wrote:

Olisin kysynyt mitkä on nuo ruskean värit puna langasta ensimmäisessä kuvassa?

23.01.2022 - 13:01:

country flag Andrea Ludewig wrote:

Guten Morgen an das DROPS-Team, Geht die DROPS-Puna aus dem Sortiment, oder haben Sie nur die Fraben reduziert? Sind neue Farben zu erwarten? Liebe Grüße Andrea

17.01.2022 - 08:57:

country flag Julia wrote:

Witam.wykonalam sweter z wloczki drops puna 03 z jednej partii. Po pierwszym praniu połowa robótki miała jaśniejszy odcień. Dla czego tak się dzieje ? Nie wiem co mam robić, bo sweter zepsuty i nie wiem czy sięgać znów po tą samą wloczke czy wybrać inna firmę.

14.01.2022 - 12:13:

DROPS Design answered:

Witaj Julio, pierwszy raz spotykam podobny problem. Jeżeli włóczka jest z jednej partii nie powinno być żadnej różnicy w odcieniu. Problem nastąpił podczas prania: która część jest jaśniejsza? Napisz jak prałaś sweter. Pozdrawiamy!

17.01.2022 kl. 15:15:

country flag Suzan Den Boon wrote:

Dear Sir/Madam, For a sweater I would like to use the Drops Puna Yarn. I would like to know where the alpaca wool comes from. Is there a name of a producer or a certain city where the wool comes from? And is there a certain standard in terms of the way the animals are being cared for? Thank you in advance. With kind regards, Suzan.

03.01.2022 - 10:45:

country flag Louise Barton-Warner wrote:

Iam looking for Puna colour 09 pink and 16 blue/grey, I cannot find anywhere that has stock of these colours, could you help please, Regards, Louise Barton-Warner

02.01.2022 - 22:22:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Barton-Warner, these colours are not available anymore, you can ask more store if they do have some still in stock or ask other customers in our DROPS Workshop if someone can help you. Happy knitting!

03.01.2022 kl. 14:55:

country flag Sofia wrote:

Hi! I purchased drops Puna to replace Karisma in one sweater. Based on the information provided here I thought it would be same thickness as Karisma but it's clearly thinner and it makes my knit look much less dense and see through as well. Is it supposed to be like this? I purchased 10 skeins and feel a bit sad now...

31.12.2021 - 17:28:

DROPS Design answered:

Dear Sofia, indeed, DROPS Puna is thinner and softer than Karisma, since Puna is 100% Alpaca while Karisma is 100% Wool. So, even though they have the same yardage, the result is very different. We would recommend working with a smaller needle and a bit more tightly so that the result is slightly more similar. Happy knitting!

31.12.2021 kl. 19:02:

country flag Claudia wrote:

Antes tenían una variedad de colores amplia en este hilo, ya no la veo en su página, ¿van a volver a producir mas colores? Ojala que asi sea porque los colores eran bellísimos.

28.12.2021 - 16:28:

DROPS Design answered:

Hola Claudia, no tenemos información sobre colores nuevos o descontinuados, aparte de lo que está disponible en nuestra página web.

31.12.2021 kl. 19:05:

country flag Geneviève wrote:

Pourquoi avoir arrêté la couleur bleu foncé de puna ? Elle est magnifique cette couleur, j'ai déjà fait 3 pulls avec et j'en aurai bien fait un autre.

05.12.2021 - 18:31:

Leave a comment to DROPS Puna

Me soovime teada Teie arvamust selle lõnga kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.