DROPS Baby / 21 / 35

Baby Booties by DROPS Design

DROPS BabyMerino lõngast kootud soonikkoes beebi sokid

Võtmesõnad: sokid,
DROPSi disain: muster nr BM-035
Lõngagrupp A
--------------------------
Suurus: 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 - 3/4) aastane
Jalalaba pikkus: 10-11-12 (14-16) cm

Lõng: Garnstudio DROPS BABY MERINO, 50 g / 175 m
Värv nr 22, helehall: 50 g kõikidele suurustele

DROPSi SUKAVARDAD: 2,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 26 s x 34 r parempidises koes = 10 x 10 cm
--------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Baby Merino uni colour DROPS Baby Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Baby Merino mix DROPS Baby Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.45€. Loe edasi.

Juhend

KANNA KAHANDUSED
Kootakse edasi-tagasi parempidises koes.
1. RIDA (= töö PP): koo kuni jääb 1 s, pööra tööd.
2. RIDA (= töö pahem pool (PH): tõsta esimene silmus kudumata ph võttega, pinguta lõnga ja koo kuni jääb 1 s, pööra tööd.
3. RIDA (= PP): tõsta esimene silmus kudumata pr võttega, pinguta lõnga ja koo kuni jääb 2 s, pööra tööd.
4. RIDA (= töö PH): tõsta esimene silmus kudumata ph võttega, pinguta lõnga ja koo kuni jääb 2 s, pööra tööd.
Jätka nii, kuni rea keskel jääb 8-8-10 (10-12) s silmust.
Paigalda silmusemärkija (SM).
Jätka edasi-tagasi kududes, aga nüüd koo 1 s rohkem igal real kannasilmustel. Hoidumaks pöördekohtadel aukudest, tõsta enne järgmist silmust lõng vardale keerdsilmusena. Koo see kokku järgmise silmusega. Jätka nii, kuni kõik kannasilmused on kootud.

KAHANDAMISE NIPP
Kahanda järgmiselt (alusta 3 s enne silmusemärkijat (SM)): 2 pr kokku, 1 pr.
Kahanda pärast SM-i: 1 pr, tõsta 1 s kudumata parempidi, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle.
-----------------------------

SOKK
Loo üles 40-44-48 (52-56) s 2,5 mm sukavarrastele.
Koo ringselt soonikut 2 pr/ 2 ph, kuni töö pikkus on 7-8-9 (10-11) cm.
Tõsta viimati kootud silmus esimesele vardale, kus on 19-19-23 (23-27) s ringil = 20-20-24 (24-28) s vardal kanna jaoks.
Tõsta teised 20-24-24 (28-28) s (= jalapealne) silmusetehoidjale - jalapealse soonik algab ja lõppeb nüüd 1 ph silmusega.
Koo kanna kahandused - vaata ülevalt!

Pärast kanna kahandusi tõsta silmused hoidjalt tagasi varrastele ja jätka jälle ringselt kõigil silmustel - NB! Koo soonikut jalapealsel 20-24-24 (28-28) silmusel ja parempidist kude 20-20-24 (24-28) silmusel talla all.
Kui soki pikkus on 7,5-8,5-9 (11-12) cm kannal olevast SM-st (u. 2,5-2,5-3 (3-4) cm jääb lõpuni), jaga silmused nii, et oleks 20-22-24 (26-28) s jalapealsel ja ka talla all.
Paigalda silmusemärkija mõlemale küljele.

Jätka parempidises koes kõigil silmustel, SAMAL AJAL kahanda 1 s mõlemal pool mõlemat SM-i - vaata kahandamise nippi. Kahanda igal teisel ringil kokku 5-5-6 (6-7) korda = 20-24-24 (28-28) s jääb alles.
Katkesta lõng nii, et jääb piisavalt kokkuõmblemise jaoks.
Pane töö lamedaks lauale ja õmble jalapealse 10-12-12 (14-14) s tallaluse 10-12-12 (14-14) silmusega kokku silmamise teel.
Soki pikkus on u 10-11-12 (14-16) cm.
Koo ka teine sokk.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 21-35) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (41)

Mathilde 23.03.2020 - 13:56:

Hei! Har oppskrifta blitt endrett på i det siste? Virker som en del av oppskrifta mangler.. Etter hælfelling skal det vell plukkes opp masker på sidene? Dette står det ingenting om i oppskriften?

DROPS Design 25.03.2020 kl. 07:58:

Hej Mathilde, du har alle masker på pinden når du har strikket hele HÆLFELLINGEN, hvor du efter at have strikker over 1 mindre maske nu strikker over 1 maske mere for hver pind. God fornøjelse!

Garnstudiosucks 05.01.2020 - 20:13:

Hold da helt fest en elendig opskrift. Skrid dog ad helvede til med jeres talentløse lort! Sådan en gang pseudoesoterisk lort med ligegyldige forkortelser og pis og lort. Og ligesom alle andre skriver så er drejningen af hælen jo komplet forrykt. Er der overhovedet nogen der har brugt jeres elendige opskrift? Jeg fandt i hvert fald hurtigt en anden som ikke er skrevet af en idiot. FØJ!

Friedablu 10.11.2019 - 00:21:

Buongiorno, non capisco questo passaggio “Slip the last st that was worked on to same needle as the first 19-19-23 (23-27) sts on round = 20-20-24 (24-28) sts on needle for heel. Slip the other 20-24-24 (28-28) sts (= on top of foot) on a stitch holder - rib on top of foot will now start and end with 1 P” Devo passare l’ultima maglia dell’ultimo giro nel prossimo ferro? In questo modo ne avrei 25 sul nuovo e 23 sul vecchio e non 24 e 24.... non capisco

DROPS Design 11.11.2019 kl. 10:25:

Buongiorno Fridablu. Lei ha in tutto 48 m distribuite sui ferri a doppia punta. Su un unico ferro mette l'ultima maglia del giro (è una maglia lavorata a rov) e le prime 23 m del giro. In tutto 24 maglie. Le rimangono le altre 24 m. Buon lavoro!

Stáňa 11.08.2019 - 01:45:

Prosím můžete vložit video jak se sešívá pletacím stehem?

DROPS Design 11.08.2019 kl. 20:52:

Dobrý den, Stáňo, video- ukázku pletacího stehu máme tady: Hodně zdaru! Hana

Babs 31.07.2019 - 20:05:

Bonjour, Lorsque vous parlez de 28 mailles respectivement pour le dessus et le dessous du pied, çà veut donc dire qu'il y a bien 56 mailles au total ? J'ai fini une chaussette et la trouve très large.. Merci de votre aide

DROPS Design 01.08.2019 kl. 22:07:

Bonjour! Tout est correct. C'est a cause de diminutions pour le talon en diagonale. Regardez le video ci-apres Comment tricoter le talon d'une chaussette en diagonale. Bon tricot!

Hege 20.07.2019 - 23:10:

Jeg synes denne oppskriften er en kjempebra basisoppskrift. En lettfattelig måte å strikke hæl på!

Eli 03.06.2019 - 23:03:

Hei, Jeg slet litt jeg også, men skjønte det til slutt! Det ser ut til at 4. pinne er beskrevet feil på hælen. Det står at man skal la det stå igjen2, men det skal vel være 3? Hvert fall, strikk 1m mindre på hver p til det gjenstår 8m på midten. Deretter ta med 1m mer per p. Da får man en hæl til slutt!☺️ Og der du skal flytte maske: bare sett den siste masken over på den 1.p da har du 20m til hælen👍🏻 Håper det var til hjelp!

DROPS Design 06.06.2019 kl. 11:19:

Hei Eli. 4. pinne i hælfellingen stemmer. Du skal strikke til det gjenstar 1 maske mindre, men dette må gjøres i hver side. Slik at 1. og 2. pinne strikkes til det gjenstår 1 maske (først i den ene siden, så i den andre), 3. og 4. pinne strikkes til det gjenstår 2 masker, 5. og 6. pinne strikkes til det gjenstår 3 masker osv, til det gjenstår 8-8-10 (10-12) m midt på pinnen. Når dette er gjort strikkes speilvendt slik at du tilslutt har alle maskene på pinnen igjen. Hilsen DROPS

Alice 07.01.2019 - 18:13:

Jeg får stadig lidt huller ved hælen, selvom jeg gør som i videoen. Men bortset fra det, synes jeg det er den bedste hæltype, jeg har prøvet at strikke fordi man ikke skal tage ind og ud, men bevarer samme maskeantal hele tiden. Og så kan man jo let overføre det til hvilken som helst størrelse

Auvray 19.12.2018 - 10:57:

Bonjour, une chaussette bébé en 6/9 mois, combien fait elle de largeur, j ai commencé mais ça me paraît un peu large, merci de votre réponse.

DROPS Design 19.12.2018 kl. 13:44:

Bonjour Mme Auvray, avec un échantillon de 26 m = 10 cm, les 24 m du pied (après les diminutions) donneront environ 9 cm pour le tour du pied, mais vous commencez en côtes, et les côtes resserrent, il vous faut donc plus de mailles en côtes que de mailles en jersey pour la même largeur. Bon tricot!

Birgitte 28.10.2018 - 07:13:

Hej Christinna Det gør en stor forskel, at du også medtager garnet/løkken foran den maske du skal til at strikke med igen. Strik disse to drejet ret sammen.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 21-35

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.