DROPS Sky

Imepehme ja kerge beebialpaka ja meriinovilla segu

alates:

4.85€

/ 50 g

Koostis: 74% alpaka, 18% polüamiid, 8% vill
Lõngagrupp: B (20 - 22 silmust) / 8 ply / DK
Kaal/pikkus: 50 g = u. 190 meetrit
Soovitav varda suurus: 4 mm
Koetihedus: 10 x 10 cm = 21 s x 28 rida
Hooldus: Käsipesu, kuni 30°C / kuivata tasapinnal / Vanutatav

Made in: Peru/EU
Toormaterjali päritolu: Alpaka ja lambavill Lõuna-Ameerikast, polüamiid Itaaliast

Lõngasort
Soodushind alates
DROPS Sky
uni colour
5.40 EUR
4.85 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Käsitööjaam
Tallinn
4.85 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Tallinn
5.40 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Pärnu
5.40 EUR
50g
Telli
Edulugu OÜ
Raplama
5.40 EUR
50g
Telli
Lõngaladu.ee
Tallinn
5.40 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Keila
5.40 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

DROPS Sky
mix
5.40 EUR
4.85 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Käsitööjaam
Tallinn
4.85 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Tallinn
5.40 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Pärnu
5.40 EUR
50g
Telli
Edulugu OÜ
Raplama
5.40 EUR
50g
Telli
Lõngaladu.ee
Tallinn
5.40 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Keila
5.40 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

21 Colours in DROPS Sky

valge
uni colour 01
hall udu
mix 03
pärlihall
mix 02
terashall
mix 04
karri
mix 17
new
mandel
uni colour 22
kakao
uni colour 21
pähkel
mix 11
jõhvikas
mix 09
virsik
uni colour 19
kahvaturoosa
uni colour 18
kirsisorbett
mix 10
ükssarvik
mix 14
kahvatuvioletne
mix 08
teksasinine
mix 12
hele teksasinine
mix 13
akvamariin
mix 15
hele mereroheline
mix 07
mereroheline
mix 06
tume luuderohi
uni colour 20
must
mix 05

Tooteinfo

DROPS Sky, 74% beebialpaka, 8% meriino ja 18% polüamiid, on väga pehme ja luksuslik lõng, sarnane DROPS Air lõngale, aga kootud nööri sarnase struktuuriga, mis muudab lõnga kergeks ja vastupidavaks.

Ideaalne suurteks projektideks nagu tekid, pontsod, kardiganid ja džemprid; sobib samuti õlasallideks, mütsideks ja sallideks. DROPS Sky annab hea tekstuurse tulemuse klassikalises parempidises koes, aga ka teistes struktuursetes ja palmikutega mustrites.

Loe rohkem meie toodete jätkusuutlikuse kohta siit


Pea meeles, et värvid võivad igal ekraanil paista erinevad nagu ka erinevad värvipartiid võivad olla erineva varjundiga.

HKuidas seda lõnga hooldada?

yarn wash

Käsipesu, kuni 30°C / kuivata tasapinnal

Vaata hooldamise sümbolite selgitust

Read more about washing yarn

Kuidas seda lõnga asendada?

Kui soovid seda lõnga asendada teise DROPS lõngaga, kasuta sama lõngagrupi lõngu, või kasuta lõngamuundurit!!

Milliseid lõngu saab selle lõngaga koos kasutada?

Paljusid meie lõngu võib kombineerida erineva tulemuse saamiseks. Siin on paar näidet inspiratsiooniks.

DROPS Sky 18, kahvaturoosa + DROPS Brushed Alpaca Silk 20, roosa liiv
DROPS Sky 03, helebeež + DROPS Brushed Alpaca Silk 01, naturaalvalge
DROPS Sky 11, pähkel + DROPS Kid Silk 33, rooste

Sovid seda lõnga vanutada?

Vaata, kuidas see lõng näeb välja enne ja pärast vanutamist:

Enne
Pärast

Needles: 4.00 mm
Enne: 20 s x 26 rida
Pärast: 22 s x 34 rida

Loe rohkem vanutamise kohta siit.

Kas on küsimusi selle lõnga kohta?

Vaata korduvalt küsitud küsimusi (KKK) meie lõngade kohta.

1) Mis sorti kiududest on DROPS lõngad?

Lõng võib olla tehtud paljudest naturaalsetest ja sünteetilistest kiududest. DROPS lõngades on peamiselt kasutatud villa, puuvilla, alpakat, lina, mohääri ja siidi. Igal kiududetüübil on oma omadused ja neid on sageli segatud, et kasutada ära nende kõigi parimaid omadusi. Jämeda lõnga eeliseks on tugevus ja vastupidavus, peenemad kiud on pehmemad ja mõnusamad. Järgnevalt natuke meie peamistest kiududest:

Alpaka:
Alpaka vill on naturaalne kiud, mida saadakse alpakalt ning see on sarnane lambavillale. Selle pehmus tuleneb kiudude peenusest, nagu ka meriinovillal. See on pehme, vastupidav, luksuslik ja siidine naturaalne kiud. Alpaka kiududest lõng ei vanu kergelt ega moodusta toppe, võib olla kergem või raskem, olenevalt ketrusmeetodist. Kuigi sarnane lambavillale, on alpaka vill soojem, ei torgi ja sellel puudub lanoliini, mistõttu on tekita allergiat. Alpaka villa on olemas 22 looduslikku värvi, millel omakorda üle 300 tooni, alates sinakasmustast kuni pruuni-mustakirjude, pruunide, valgete, hõbedaste ja roosa-hallikirjude toonideni.

Mohäär:
Mohäärvilla saadakse angoora kitselt ja seda peetakse luksuslikuks kiuks. Mohäär on soe nagu lambavill, kuid palju kergem, on vastupidav, võtab hästi värvi külge ja ei vanu lihtsalt. Mohääril on eriline läige, mis tekib valguse peegeldusest. Hoolimata sellest, et mohäärkiud on üsna kange, kedratakse see hästi kohevaks lõngaks, millest tulevad kohevad ja õhulised rõivad.

Vill:
Villakiud pärinevad lammastelt ja on suhteliselt jämedad kiud. Villa kaks hämmastavat omadust on tema vanumine ja et ta on temperatuuri tasakaalustav, mis tähendab, et külmas hoiab soojana, ja sooja ilmaga ei lase üle kuumeneda. Sõltuvalt lamba tõust, on kiudude välimus erinev.
Meriinovilla kiud peetakse kõige peenemaks, see on peenelt laineline ja pehme. DROPSi lõngades sisalduvad meriinovillad on pärit Lõuna-Ameerikast, ning ei ole pärit Austraalia lammastelt.
Puhas uus vill on otse lammastelt saadud vill, mitte ei ole saadud villaste rõivaste taaskasutamisest. Masinaga pestavas lõngas on kasutatud villa, mida on keemiliselt töödeldud, et vähendada kiu välimist kohevat kihti ning on seetõttu masinaga pestav (vaata pesukindel).

Siid:
Siidikiud on peen, väga pikk kiud, mida saadakse siidiussi kookonitest. Kuigi siidiusse kasvatatakse, siis looduslikku ehk Tussah siidi saadakse metsikute siidiusside kookonitest. Siidikiud on üks tugevamaid looduslikke kiude ja sellest tehtud lõng on imeline. See seguneb väga hästi teiste kiududega, eriti villaga. Siid võtab väga hästi külge ka naturaalseid värvained.

Taimsed kiud:
Olemas on mitmeid erinevaid taimseid kiude, mis moodustavad taimede rakkude seina. Neist kõikidest on kaks on enimkasutatud kudumisel või tekstiilitööstuses: need on puuvill ja lina.
Puuvill on seemnekupardes leiduv seemneid ümbritsev kiud ja on peaaegu puhas tselluloos. Puuvill on tavaliselt valget värvi, kuid on ka rohelisi ja pruune sorte. Puuvilla kiud kedratakse tavaliselt lõngaks või niidiks ja sellest tehakse pehmeid, õhku läbilaskvaid tekstiile, mis on head suverõivasteks ja aksessuaarideks. Puuvill on nõrgem, kui siid või linane, aga tugevam, kui vill.
Merseriseeritud puuvill on puuvill, mis on läbinud merseeriseerimise töötluse, mis annab puuvillastele tekstiilidele ja niitidele kerge läike ning on läikivam, kui tavaline puuvillane. See on samuti tugevam, võtab kergemini värvi külge, muudab lõnga vastupidavamaks hallitusele ja ei moodusta toppe. Samuti ei pruugi see kokku tõmmata või minna vormist välja nagu "tavaline" puuvill.
Lina on kiud, mida saadakse lina taime varrest, see on vastupidav ja tugevam, kui mõni teine kiud. Linakiud on suhteliselt pehme, sirge ja läikiv ning muutub kaunimaks vanusega. Linased riided on kuuma ilmaga mugavamad, kui puuvillased, kuna imavad paremini niiskust ja kuivavad rutem.

Teised materjalid, mida on me lõngades kasutatud, on sünteetilised kiud nagu akrüül, viskoos, polüamiid (nailon) ja polüester. Neid on lisatud lõngale vastupidavuse andmiseks (nagu meie sokilõng DROPS Fabel) või struktuurse efekti andmiseks (nagu DROPS Air).

2) Mis on polüamiid?

Polüamiidkiud, enamasti tuntud nailonina, on väga tugev, vastupidav, kerge, kergesti hooldatav (võib masinas pesta ja kuivatada) ja elastne, mis teeb selle ideaalseks teiste kiududega segamiseks, et toota vastupidavat lõnga nagu sokilõngad.

Võrreldes polüestriga on polüamiid pehmem ja painduvam, aga imab rohkem vett ja kuivab aeglasemalt.

3) Mis informatsiooni leiab DROPS lõngade sildilt?

Kõikidel DROPSi lõngatokkide siltidel on informatsioon lõnga koostise kohta (vill, puuvill jne), kaal grammides, pikkus meetrites, pesemise instruktsioonid ja sümbolid (selgitatud siin), värvi number, partii number ja lõngagrupi info.

4) Mis on DROPS lõngagrupid?

Kõik DROPSi lõngad on klassifitseeritud 6 erinevasse jämedusgruppi (A kuni F). Samas grupis olevatel lõngadel on sama koetihedus ja seetõttu võib neid kasutada sama lõngagrupi mustrites; kuid lõnga pikkus tokis võib olla erinev, seetõttu tuleb alati alternatiivlõnga kasutades arvutada vajaminev metraaž, et teada saada palju lõnga on vaja muretseda.

5) Kas ma saan kasutada teist lõnga, kui antud juhendis?

Jah, kui see annab sama koetiheduse. Alati tee tööproov veendumaks, et saad sama arvu silmuseid laiuses ja ridade kõrguses, kui antud juhendis.

Pea meeles, et erineva tekstuuriga lõngad annavad rõivale erineva välimuse. Samuti võib olla toki pikkus erinev, nii et alternatiivlõnga kasutades arvutada mitu meetrit on vaja, et teada, kui palju lõnga on vaja muretseda.

Loe rohkem, kuidas arvestada alternatiivlõnga kogust mustrile - ning kuidas asendada 1 lõng kahe või enama lõngaga, siit.

6) Mis tähendab pesukindel lõng?

Pesukindlat villast lõnga on töödeldud viisil, mis võimaldab seda pesta pesumasinas. Paljud inimesed kardavad villasega töötada, kuna see vanub kergesti (kuigi mõned vanutavad villast meelega), samas villase pesukindlus võimaldab kasutada seda ilma muretsemata. (Rohkem infot leiab siit).

7) Mis tähendab “Oeko-Tex® sertifikaadiga" ?

Oeko-Tex® Standard 100 võeti kasutusele 1990-ndate alguses vastuseks rahva vajadustele tekstiilide järele, mis ei kujutanud ohtu tervisele. Öko-Tex ® Standard 100 on ülemaailmne testide ja sertifitseerimise süsteem tekstiilide toorainetele, vahesaaduste ja lõpptoodete tootmises. Testitakse kahjulike ainete olemasolu, mis on keelatud või seadusega reguleeritud, kemikaale, mis on teadaolevalt tervisele kahjulikud.

Loe rohkem - www.oeko-tex.com

8) Kus on DROPS lõngad toodetud?

Lõngade tootmismaade kohta saab lugeda iga lõnga värvikaardilt ja hinnakirjast.

9) Miks on DROPSi lõngad nii odavad?

Põhja-Euroopa suurima lõngade ja disainide brändina on meil ainulaadne võimalus kasutada väga häid tooraineid ja võimaldada teile kokkuhoidu. Sellepärast saabki osta DROPSi lõngu 20-30% odavamalt, kui teistel firmadel!

10) Kui õiged on lõngade värvid värvikaardil?

Me anname endast parima, et pildid värvikaardil oleksid võimalikult tõesed. Kahjuks ei saa me garanteerida, kuidas pildid paistavad teie arvutiekraanil. Iga monitor näitab värve erinevalt, mõned värvid võivad paista tumedamad, kui nad tegelikult on, ja mõned värvid võivad olla erksamad mõnel ekraanil. Kui leiate, et paljud lõngade värvid on teie ekraanil erinevad tegelikkusest, siis võite reguleerida oma monitori.

11) Mis on mikron? Mida tähendab super fine/extra fine (eriti peen) ?

Lõnga kiudude jäedust mõõdetakse mikronites (mikromeeter). Peen (super fine) alpakavill on 26-28 mikronit. Peen meriinovill on vähem kui 21.5 mikronit, eriti peen (extra fine) meriino on all 19.5 mikroni. Mida väiksem number, seda peenem ja pehmem lõng, mida suurem number, seda jämedam ja vastupidavam on lõng.

Mikronid lõnga kvaliteedis on tähtsad sellepärast, et lõng muudetakse rõivasteks, ning olenevalt lõnga pehmusest, kasutame neid erineval otstarbel. Seepärast soovitame pehmeid lõngu (nagu DROPS Baby Merino) beebirõivaste tegemiseks, või jämedamaid ja vastupidavamaid lõngu (nagu DROPS Snow) susside ja istumisaluste tegemiseks.

12) Miks on prinditud värvidega lõngade värvid tokkides erinevad?

Põhjus, miks on tokkidel erinevad värvid , on: 1) tokid on erinevast värvipartiist; 2) lõnga on värvitud "magic print" tehnikaga (nagu näiteks DROPS Delight), mille tulemuseks on unikaalsed mustrid ja sujuv värvide üleminek, mistõttu ka sama värvipartii lõngad võivad olla toon heledamad/tumedamad. See ei ole defekt vaid lõnga eripära.

13) Meie poes ei ole sobivat värvi lõnga, mida teha?

Kui tavapärases DROPS lõngu müüvas poes ei ole soovitud värvi lõnga, võib ühendust võtta DROPS Super Store poega (kuldse märgiga; kus peaks olemas olema kõik DROPS tooted) - ning nad tellivad vajadusel just soovitud värve. Vaata DROPS lõngade turustajate nimekirja siit.

14) Kuidas leida vajaliku värvipartii numbriga lõnga?

Alati võta ühendust kõigepealt oma lemmiku DROPS lõngapoega. Kui neil ei ole vajaliku partiid, siis võib küsida teistelt kudujatelt/heegeldajatelt DROPS Workshop grupis Facebookis või Ravelrys, kuna kellelgi võib seda lõnga olla varudes ja on nõus müüma.

15) Miks mu lõngad ajavad karva?

Lõng ajab karva, kuna ei ole piisavalt keerdus, et hoida kõiki karvu koos. Kõik lõngad ajavad natuke karva (tootmisest), mis eralduvad hiljem, olenevalt kuidas lõnga on kedratud. Kammlõngadel ("karvased" lõngad) nagu DROPS Melody, on rohkem lahtiseid karvu, kui teistel lõngadel ning ajavad seetõttu ka rohkem karva. Karva ajamine sõltub ka sellest, mis riideid kantakse kudumi all või peal ja kas see tõmbab karvu välja. Seega on võimatu garanteerida, et lõng ei aja karva.

Allpool on mõned nõuanded parima tulemuse saamiseks karvase lõngaga kudumisel:

  • Kui kudum on valmis (enne pesemist), raputa kudumit, et lahtised karvad eralduks. NB! Ära kasuta karvade eemaldamise rulli või harja, mis kisub karvu välja.
  • Pane kudum kilekotti ja sügavkülma, kus karvad lõdvestuvad ja ei „hoia teineteisest kinni“, ning lahtised karvad eralduvad kergemini. Hoia kudumit külmas paar tundi, siis võta välja ja rabuta jälle.
  • Pese vastavalt juhendile lõngasildil. Karvaseid kudumeid tuleks raputada ka peale pesu, et oleksid kohevamad ja lahtised karvad eralduks.
Ostetud DROPS lõngaga on muresid? Ostes lõngu meie kodulehel mustri lehelt või värvikaardilt, ei osta otse DROPSilt, vaid ühelt DROPS lõngade edasimüüjalt. Seepärast tuleb murede korral ühendust võtta DROPS lõngu müünud poega, samuti hoida alles lõngade tokisildid (need on garantiiks). DROPSi lõngu müünud pood aitab vajadusel probleemidega. Vaata DROPSi lõngade turustajate nimekirja siit.

Kommentaarid / Küsimused (123)

country flag Alexandra wrote:

Hallo, sind #10 Kirschsorbet und #10 Heidekraut identisch? Evtl. alter Name und neuer Name?

30.04.2023 - 04:36:

DROPS Design answered:

Liebe Alexandra, ja genau, die Namen sind manchmal verändert, folgen Sie nur die Farbenummer. Viel Spaß beim stricken!

02.05.2023 kl. 10:08:

country flag Kristin wrote:

Heisann! Jeg er på jakt etter 3 nøster med farge 18 (støvrosa), innfanging 307810, om ikke lurer jeg på om dere har et innfargingsnummer som kan ligne! All hjelp mottas med stoooor takk!

22.02.2023 - 20:46:

DROPS Design answered:

Hei Kristin. Vi selger bare kilovis til butikker. Men ta kontakt div butikker / en nettbutikk og hør om de har denne innfargingen. Du finner alle butikker under: Finn en butikk! Ellers så anbefaler jeg deg å bruke diverse sosiale medier for håndarbeid (f.eks DROPS Workshop), der er det mange brukere som hjelper hverandre med etterlysning av garn og partinr. mvh DROPS design

27.02.2023 kl. 09:55:

country flag Arlette Dufour wrote:

J'ai acheter la laine drops Ski pour faire le pull 224-1 j'ai fait l'echantillon 20 mailles pour 10 cm avec aig 4 1/2 avec 5 je n'ai pas le messure de 10 plutot 9 cm j'ai fait comme vous dite si vous n'avez pas assez de mailles pour 10 cm, essaez avec des aiguilles plus fines ce que j'ai fait avec du 4 et pareil ,encore plus petit 8 cm comment faire tricoter le modele plus grand merci de me ranseigner arlette

18.02.2023 - 11:56:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Dufour, dans votre cas, il vous faut apparemment plus de mailles pour avoir 10 cm puisque les 20 mailles ne mesurent que 9 cm, essayez alors avec des aiguilles plus grosses. Retrouvez plus d'explications sur l'échantillon ici. Bon tricot!

20.02.2023 kl. 10:37:

country flag Anja Sjöström wrote:

Ich habe für einen Pullover 500g SKY Colour 06 Dyelot 299191 bestellt. Aber das reicht nicht. Jetzt fehlen mir mindestens 50 g (oder auch 100). Der Pulli ist fast fertig, aber ich kann ihn nicht erfolgreich fertig machen. Habe drei Knäule nachbestellt, aber die Partiennummer stimmt nicht und die Farbe fällt leider total anders aus. Habt ihr irgendeine Lösung für mich? Ich bin verzweifelt!! Ich liebe eure Wolle!!! Herzliche Grüße, Anja

17.02.2023 - 19:24:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Sjöström, gerne können Sie bei anderen DROPS Händler mal fragen oder auch in unserem DROPS Workshop, vielleicht kann Ihnen eine andere Kundin helfen?

20.02.2023 kl. 10:35:

country flag Helene wrote:

Hej Jeg vil gerne i gang med at strikke vesten 212-44 for fjerde gang - den er mine to voksne piger vild med :) denne gang i farven hasselnød, men har holdt udkig længe.. hvornår kommer den igen? Vh Helene

09.01.2023 - 13:20:

DROPS Design answered:

Hej Helene, prøv en af vores DROPS Superstores, de med gul pris foran, de har den på lager :)

12.01.2023 kl. 15:41:

country flag Pia wrote:

Jättefint garn, lättstickat och mjukt, men tröjan är mycket noppig!

08.11.2022 - 13:55:

country flag Josie wrote:

Bonjour, j'aime beaucoup cette laine mais si je tricote en 4 c'est vraiment très lâche. Donc je tricote en 3,5, et là, encore un problème, mon échantillon fait 28 x 35. Si je choisis un modèle avec un échantillon de 14 m et que je double le nombre pour 10 cms j'ai 28 m. Je ferai attention pour les rangs en mesurant régulièrement. Pensez-vous que ce soit possible ? Merci et bon week-end.

28.10.2022 - 18:28:

DROPS Design answered:

Bonjour Josie, plus que la taille des aiguilles c'est le nombre de mailles qui est important, pour cette laine, on doit avoir traditionnellement 21 mailles x28 rangs jersey = 10 x 10 cm; si votre tension n'est pas juste, il vous faudra complètement recalculer le modèle, non seulement en largeur (nombre de mailles/cm) mais aussi en hauteur (rangs/cm). Bon tricot!

31.10.2022 kl. 09:56:

country flag Elisabeth wrote:

Hva er fargenr på de tre grønnfargene som er avbildet sammen her på denne siden?

09.08.2022 - 19:03:

DROPS Design answered:

Hej Elisabeth, du finder farverne i farvekortet når du scroller dig lidt længere ned på siden :)

11.08.2022 kl. 09:28:

country flag Helen Engedam wrote:

Trenger : Sky 03 parti 299191 - 3 stk

05.08.2022 - 18:12:

country flag Castagna, Claudia wrote:

Ich habe eine Anleitung für einen Pullover mit Lochmuster. Daten der Wolle: Langyans Carina 63%Alpaca, 37% Nylon. 50g= 150m. Maschenprobe 18M und 22R. Nadel 6 Könnte ich die sky gut verwenden? Vielleicht 8 Knl. Für einen Damenpulli? MfG Claudia

02.08.2022 - 16:36:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Castagna, schauen Sie mal zuerst ob Sie die richtige Maschenprobe behalten, und ob Ihnen die Texture gefällt. Hier wird erklärt, wie man dann die neue Garnmenge kalkuliert. Aber gerne wird Ihnen Ihr DROPS Laden auch damit helfen, auch per Telefon oder E-Mail. Viel Spaß beim stricken!

02.08.2022 kl. 17:38:

country flag Lissi Sejbak wrote:

Hej. Jeg er ikke så god til uld, da det let klør og kradser. Er denne Drops sky så blød, at den ikke kradser? Mvh Lissi

10.07.2022 - 20:57:

DROPS Design answered:

Hej Lissi. Jag syns den är väldigt blød och ikke kradser. Mvh DROPS Design

12.07.2022 kl. 10:48:

country flag Vibeke Helle wrote:

Hei Jeg lurte på om dere har to nøster med Drops Sky farge nr. 06, parti nummer 299191 Mvh Vibeke Helle

25.04.2022 - 15:23:

DROPS Design answered:

Hej Vibeke. Ta kontakt direkt med våra återförsäljare för att se om de har det på lager. Du kan också försöka efterlysa det på vår facebookgrupp DROPS Workshop för att se om någon privatperson har det. Mvh DROPS Design

27.04.2022 kl. 09:48:

country flag Claudia wrote:

Ein traumhaftes Garn. Was fehlt wäre ein dezenter Beigeton. :) Hoffentlich gibt es den irgend wann...

22.03.2022 - 16:08:

country flag Adele wrote:

I am looking for 100%cotton yarn

09.03.2022 - 14:06:

DROPS Design answered:

Dear Adele, please find all our cottons here. Happy knitting!

09.03.2022 kl. 19:14:

country flag Elizabeth Stuart wrote:

Please can we have more colours in this scrumptious yarn? This is my go to and I crochet and knit things in it all the time, I just love how soft and squishy it is. I have not found anything so beautiful in a yarn for a long time. I Use it solo or mix it with brushed alpaca silk and have made a variety of gorgeous colour combinations. If a pattern doesn't use this yarn, I don't use the pattern! I just love it so much.

02.03.2022 - 13:06:

country flag Karin Edwards wrote:

Please, do you actually have 2 or more shades of this Drops Sky yarn that are being lumped together as #10? I love the quality, but was hoping for a vibrant fuchsia as shown in your #10-Cherry Sorbet photo. Elsewhere, eg, on Ravelry, you can see #10-Erika often depicted as a more muted purplish Heather shade, which is what I disappointingly received; nothing like your photo or your Drops Soft Tweed Cherry Sorbet. This is more than a dye lot variation.

20.02.2022 - 13:04:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Edwards, we will check the picture to make sure it will be the most accurate possible - we only have one shade to this colour. Don't hesitate to contact your DROPS store for any individual assistance choosing the best matching colour/yarn for your project, they will help you even per mail or telephone. Happy knitting!

21.02.2022 kl. 11:46:

country flag Christine wrote:

Wie viel Gramm Sky Wolle brauche ich für Große 42 Danke für die Antwort.

01.02.2022 - 17:45:

DROPS Design answered:

Liebe Christine, je nach Muster, Schnitt, Maschenprobe wird die Garnmenge unterschiedlich sein; hier finden Sie alle unsere Pullover - im Sky gestrickt, gerne können Sie auch mal die Modellen aus der Garngruppe B schmökern - einfach dann Garnumrechner benutzen. Viel Spaß beim stricken!

02.02.2022 kl. 08:56:

country flag Le Moing wrote:

Je viens de feutrer par erreur un beau pull tricoté en sky...; j'ai tout essayé pour rattraper ma bêtise .Impossible que puis-je en faire . Je ne veux pas le jeter. Une idée?

22.12.2021 - 16:42:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Le Moing, nous ne connaissons malheureusement aucune astuce, essayez de contacter votre magasin, peut-être aura-t'il une idée? ou bien demandez conseil dans notre DROPS Workshop si quelqu'un peut vous conseiller une astuce?

03.01.2022 kl. 15:04:

country flag Dorte Møller wrote:

Jeg har strikket en lækker trøje i Sky. Den blev vasket i hånden i lunken vand tilsat en lille smule hårshampoo. Blev centrifugeret ved 1000 omdr, og blev desværre fuldstændig filtet og krympet til en lille børne str. Det er så ærgerligt, og trøjen er helt umulig at bløde op igen. Det skal siges at det er 3. gang jeg vaskede den, og der har aldrig været problemer. Hvad er der mon gået galt? Burde jeres garn ikke kunne tåle centrifugering? Mvah Dorte Møller

21.12.2021 - 21:51:

DROPS Design answered:

Hej Dorte, Nej hvor synd! Jo alt garn skal kunne vaskes i hånden og ja Sky kan man centrifugere MEN da det er temperaturforskelle og friktion som gør at uld filter, så skal det vaskes SEPARAT, skylles med samme temperatur, centrifugeres forsigtigt og SEPARAT. Håber du kan se ud fra denne information hvad som er gået galt! Glædelig Jul!

22.12.2021 kl. 13:48:

country flag Sam wrote:

Hi, I am combining sky in brick with a kid silk for the set sail sweater. Which colour kid silk would best match with sky brick?

19.12.2021 - 18:34:

DROPS Design answered:

Dear Sam, please contact your DROPS store - even per mail or telephone - for any assistance choosing the best matching colour. Happy knitting!

20.12.2021 kl. 08:56:

country flag Bousrez Michèle wrote:

J'ai réalisé des vestes avec la qualité air et je trouve qu 'elle bouloche est ce que cette qualité fait de même ? MERCI

02.12.2021 - 16:35:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Bousrez, il est assez classique qu'une laine bouloche, et, comme Air est une laine soufflée en tube, elle va donc perdre l'excédent de fibres au début, celles qui sont plus lâches, après tout sera stabilisé, mais les bouloches viennent aussi des frottements etc... N'hésitez pas à contacter votre magasin DROPS pour toute info complémentaire et assistance au choix de votre laine. Cette leçon pourra également vous aider. Bon tricot!

03.12.2021 kl. 09:03:

country flag Kumi Kawaji wrote:

Min kompis som köpte färg Blå no.16 men jag kan inte hitta färgen på hemsidan. Jag skulle vilja köpa den blåa färgen. Jag undrar om jag kan köpa sånt?

17.11.2021 - 16:03:

DROPS Design answered:

Hej Kumi. Nr 16 är inte blå utan gul (citron). Kan det varit nr 12 eller 13 kanske, de är båda blå färger. Mvh DROPS Design

18.11.2021 kl. 08:01:

country flag Inkeri Koski-Lammi wrote:

Can you tell me where I can buy Sky/dark chocolate, color number 21? Some webshop which can send to Finland. Thanks🙏❣️🤎🧶

12.11.2021 - 20:08:

DROPS Design answered:

Dear Inkeri, you can see all DROPS stores selling or shipping to Finland in the following link: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=11&cid=19

14.11.2021 kl. 17:58:

country flag Monta wrote:

Hi there! Just wondering why is the Drops Alpaca yarn sale not showing when I choose Canada as my country? The prices are the original, yet when choosing any other country, the yarn is on sale. Isn't the sale supposed to be world wide? Thanks!

11.11.2021 - 15:18:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Monta, we do not have sales in Canada, reason why the DROPS Alpaca party is not there neither. Happy knitting!

12.11.2021 kl. 08:40:

country flag Charles wrote:

Bonjour J'ai acheté l'hiver dernier des pelotes DRPOS SKY COL:17.DYELOT:5747.magasin de Chatelaudren dans les CÖTES d'ARMOR en Bretagne ( france ) J'ai égaré la copie du modéle choisi , .je n'avais pu beaucoup avancer sur le modele de pull et ayant quelques doutes sur la quantité qui me semble être insuffisante pour finir le pull , Magasin n'existe plus . comment trouver modéle de pull et être certaine pouvoir acheter pelotes OU? Merci CCharles

10.11.2021 - 15:48:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Charles, retrouvez sur cette page les magasins qui proposent DROPS Sky dans leur gamme: cliquez sur "commander" sur le bandeau vert ci-dessus, puis choisissez votre magasin en cliquant sur "commander" ou bien cliquez sur leur nom pour afficher leur page profil et leurs coordonnées pour leur demander. Bon tricot!

11.11.2021 kl. 09:18:

Leave a comment to DROPS Sky

Me soovime teada Teie arvamust selle lõnga kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.