DROPS Muskat

Kauni säraga merseriseeritud puuvill

alates:

1.40€

/ 50 g

Koostis: 100% puuvill
Lõngagrupp: B (20 - 22 silmust) / 8 ply / DK / worsted
Kaal/pikkus: 50 g = u. 100 meetrit
Soovitav varda suurus: 4 mm
Koetihedus: 10 x 10 cm = 21 s x 28 rida
Hooldus: Õrn masinpesu, max 40°C / kuivata tasapinnal

Made in: EU
Toormaterjali päritolu: Puuvill Egiptusest

Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat (number 951032), Standard 100, I klass, Aitex Technical Textile Institute. See tähendab, et seda on testitud kahjulike ainete suhtes ja seda peetakse inimökoloogilises mõttes ohutuks. I klass on kõrgeim tase, mis tähendab, et seda lõnga võib kasutada beebirõivaste tegemiseks (vanus 0-3 kuud).

Lõngasort
Soodushind alates
DROPS Muskat
uni colour
2.15 EUR
1.40 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Homecraft.eu
Maardu linn
1.40 EUR
50g
Telli
Kairi Design OÜ
Räni
1.93 EUR
50g
Telli
Käsitööjaam
Tallinn
1.95 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Tallinn
2.15 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Pärnu
2.15 EUR
50g
Telli
Edulugu OÜ
Raplama
2.15 EUR
50g
Telli
Koo ja loo OÜ
Tallinn
2.15 EUR
50g
Telli
Lõngaladu.ee
Tallinn
2.15 EUR
50g
Telli
Lõngasahver
Webstore
2.15 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Keila
2.15 EUR
50g
Telli
Safal KIDS
Tallinn
2.15 EUR
50g
Telli
Wool & Woollen
Tallinn
2.15 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

45 Colours in DROPS Muskat

valge
uni colour 18
naturaalvalge
uni colour 08
pärl
uni colour 83
helebeež
uni colour 61
kaamel
uni colour 23
mutipruun
uni colour 24
helehall
uni colour 19
helekollane
uni colour 07
vaniljekollane
uni colour 30
päevalill
uni colour 84
sinep
uni colour 85
heleoranž
uni colour 51
tumeoranž
uni colour 49
punane
uni colour 12
veinipunane
uni colour 41
granaatõun
uni colour 87
roosa panter
uni colour 29
kõrberoos
uni colour 06
helelilla
uni colour 05
hele virsik
uni colour 10
roosaliiv
uni colour 86
punane savi
uni colour 81
muskaat
uni colour 09
vürts
uni colour 79
hõbeorhidee
uni colour 82
orhidee
uni colour 92
sirelililla
uni colour 04
lavendel
uni colour 01
mereväesinine
uni colour 13
tormisinine
uni colour 91
teksasinine
uni colour 36
heleteksa
uni colour 76
hele jääsinine
uni colour 60
helesinine
uni colour 02
kuninglik sinine
uni colour 15
petrol
uni colour 74
türkiis
uni colour 32
münt
uni colour 03
helemünt
uni colour 20
pistaatsia
uni colour 88
hele mereroheline
uni colour 89
salvei roheline
uni colour 80
samblaroheline
uni colour 90
õunaroheline
uni colour 53
must
uni colour 17

Tooteinfo

DROPS Muskat on värvikas puuvillane lõng, mis on tehtud 100% egiptuse merseeritud puuvillast.
Kedratud kokku paljudest niitidest, on see eriti tugev ja vastupidav. Kauni kerge läikega ja hoiab hästi vormi.

Üks meie klassikalistest lõngadest, millele on avaldatud suurepärane mustrivalik ja mis on juba üle 25 aasta klientide lemmik!

Loe rohkem meie toodete jätkusuutlikuse kohta siit


Pea meeles, et värvid võivad igal ekraanil paista erinevad nagu ka erinevad värvipartiid võivad olla erineva varjundiga.

HKuidas seda lõnga hooldada?

yarn wash

Õrn masinpesu, max 40°C / kuivata tasapinnal

Vaata hooldamise sümbolite selgitust

Read more about washing yarn

Kuidas seda lõnga asendada?

Kui soovid seda lõnga asendada teise DROPS lõngaga, kasuta sama lõngagrupi lõngu, või kasuta lõngamuundurit!!

Kas on küsimusi selle lõnga kohta?

Vaata korduvalt küsitud küsimusi (KKK) meie lõngade kohta.

1) Mis sorti kiududest on DROPS lõngad?

Lõng võib olla tehtud paljudest naturaalsetest ja sünteetilistest kiududest. DROPS lõngades on peamiselt kasutatud villa, puuvilla, alpakat, lina, mohääri ja siidi. Igal kiududetüübil on oma omadused ja neid on sageli segatud, et kasutada ära nende kõigi parimaid omadusi. Jämeda lõnga eeliseks on tugevus ja vastupidavus, peenemad kiud on pehmemad ja mõnusamad. Järgnevalt natuke meie peamistest kiududest:

Alpaka:
Alpaka vill on naturaalne kiud, mida saadakse alpakalt ning see on sarnane lambavillale. Selle pehmus tuleneb kiudude peenusest, nagu ka meriinovillal. See on pehme, vastupidav, luksuslik ja siidine naturaalne kiud. Alpaka kiududest lõng ei vanu kergelt ega moodusta toppe, võib olla kergem või raskem, olenevalt ketrusmeetodist. Kuigi sarnane lambavillale, on alpaka vill soojem, ei torgi ja sellel puudub lanoliini, mistõttu on tekita allergiat. Alpaka villa on olemas 22 looduslikku värvi, millel omakorda üle 300 tooni, alates sinakasmustast kuni pruuni-mustakirjude, pruunide, valgete, hõbedaste ja roosa-hallikirjude toonideni.

Mohäär:
Mohäärvilla saadakse angoora kitselt ja seda peetakse luksuslikuks kiuks. Mohäär on soe nagu lambavill, kuid palju kergem, on vastupidav, võtab hästi värvi külge ja ei vanu lihtsalt. Mohääril on eriline läige, mis tekib valguse peegeldusest. Hoolimata sellest, et mohäärkiud on üsna kange, kedratakse see hästi kohevaks lõngaks, millest tulevad kohevad ja õhulised rõivad.

Vill:
Villakiud pärinevad lammastelt ja on suhteliselt jämedad kiud. Villa kaks hämmastavat omadust on tema vanumine ja et ta on temperatuuri tasakaalustav, mis tähendab, et külmas hoiab soojana, ja sooja ilmaga ei lase üle kuumeneda. Sõltuvalt lamba tõust, on kiudude välimus erinev.
Meriinovilla kiud peetakse kõige peenemaks, see on peenelt laineline ja pehme. DROPSi lõngades sisalduvad meriinovillad on pärit Lõuna-Ameerikast, ning ei ole pärit Austraalia lammastelt.
Puhas uus vill on otse lammastelt saadud vill, mitte ei ole saadud villaste rõivaste taaskasutamisest. Masinaga pestavas lõngas on kasutatud villa, mida on keemiliselt töödeldud, et vähendada kiu välimist kohevat kihti ning on seetõttu masinaga pestav (vaata pesukindel).

Siid:
Siidikiud on peen, väga pikk kiud, mida saadakse siidiussi kookonitest. Kuigi siidiusse kasvatatakse, siis looduslikku ehk Tussah siidi saadakse metsikute siidiusside kookonitest. Siidikiud on üks tugevamaid looduslikke kiude ja sellest tehtud lõng on imeline. See seguneb väga hästi teiste kiududega, eriti villaga. Siid võtab väga hästi külge ka naturaalseid värvained.

Taimsed kiud:
Olemas on mitmeid erinevaid taimseid kiude, mis moodustavad taimede rakkude seina. Neist kõikidest on kaks on enimkasutatud kudumisel või tekstiilitööstuses: need on puuvill ja lina.
Puuvill on seemnekupardes leiduv seemneid ümbritsev kiud ja on peaaegu puhas tselluloos. Puuvill on tavaliselt valget värvi, kuid on ka rohelisi ja pruune sorte. Puuvilla kiud kedratakse tavaliselt lõngaks või niidiks ja sellest tehakse pehmeid, õhku läbilaskvaid tekstiile, mis on head suverõivasteks ja aksessuaarideks. Puuvill on nõrgem, kui siid või linane, aga tugevam, kui vill.
Merseriseeritud puuvill on puuvill, mis on läbinud merseeriseerimise töötluse, mis annab puuvillastele tekstiilidele ja niitidele kerge läike ning on läikivam, kui tavaline puuvillane. See on samuti tugevam, võtab kergemini värvi külge, muudab lõnga vastupidavamaks hallitusele ja ei moodusta toppe. Samuti ei pruugi see kokku tõmmata või minna vormist välja nagu "tavaline" puuvill.
Lina on kiud, mida saadakse lina taime varrest, see on vastupidav ja tugevam, kui mõni teine kiud. Linakiud on suhteliselt pehme, sirge ja läikiv ning muutub kaunimaks vanusega. Linased riided on kuuma ilmaga mugavamad, kui puuvillased, kuna imavad paremini niiskust ja kuivavad rutem.

Teised materjalid, mida on me lõngades kasutatud, on sünteetilised kiud nagu akrüül, viskoos, polüamiid (nailon) ja polüester. Neid on lisatud lõngale vastupidavuse andmiseks (nagu meie sokilõng DROPS Fabel) või struktuurse efekti andmiseks (nagu DROPS Air).

2) Mis on polüamiid?

Polüamiidkiud, enamasti tuntud nailonina, on väga tugev, vastupidav, kerge, kergesti hooldatav (võib masinas pesta ja kuivatada) ja elastne, mis teeb selle ideaalseks teiste kiududega segamiseks, et toota vastupidavat lõnga nagu sokilõngad.

Võrreldes polüestriga on polüamiid pehmem ja painduvam, aga imab rohkem vett ja kuivab aeglasemalt.

3) Mis informatsiooni leiab DROPS lõngade sildilt?

Kõikidel DROPSi lõngatokkide siltidel on informatsioon lõnga koostise kohta (vill, puuvill jne), kaal grammides, pikkus meetrites, pesemise instruktsioonid ja sümbolid (selgitatud siin), värvi number, partii number ja lõngagrupi info.

4) Mis on DROPS lõngagrupid?

Kõik DROPSi lõngad on klassifitseeritud 6 erinevasse jämedusgruppi (A kuni F). Samas grupis olevatel lõngadel on sama koetihedus ja seetõttu võib neid kasutada sama lõngagrupi mustrites; kuid lõnga pikkus tokis võib olla erinev, seetõttu tuleb alati alternatiivlõnga kasutades arvutada vajaminev metraaž, et teada saada palju lõnga on vaja muretseda.

5) Kas ma saan kasutada teist lõnga, kui antud juhendis?

Jah, kui see annab sama koetiheduse. Alati tee tööproov veendumaks, et saad sama arvu silmuseid laiuses ja ridade kõrguses, kui antud juhendis.

Pea meeles, et erineva tekstuuriga lõngad annavad rõivale erineva välimuse. Samuti võib olla toki pikkus erinev, nii et alternatiivlõnga kasutades arvutada mitu meetrit on vaja, et teada, kui palju lõnga on vaja muretseda.

Loe rohkem, kuidas arvestada alternatiivlõnga kogust mustrile - ning kuidas asendada 1 lõng kahe või enama lõngaga, siit.

6) Mis tähendab pesukindel lõng?

Pesukindlat villast lõnga on töödeldud viisil, mis võimaldab seda pesta pesumasinas. Paljud inimesed kardavad villasega töötada, kuna see vanub kergesti (kuigi mõned vanutavad villast meelega), samas villase pesukindlus võimaldab kasutada seda ilma muretsemata. (Rohkem infot leiab siit).

7) Mis tähendab “Oeko-Tex® sertifikaadiga" ?

Oeko-Tex® Standard 100 võeti kasutusele 1990-ndate alguses vastuseks rahva vajadustele tekstiilide järele, mis ei kujutanud ohtu tervisele. Öko-Tex ® Standard 100 on ülemaailmne testide ja sertifitseerimise süsteem tekstiilide toorainetele, vahesaaduste ja lõpptoodete tootmises. Testitakse kahjulike ainete olemasolu, mis on keelatud või seadusega reguleeritud, kemikaale, mis on teadaolevalt tervisele kahjulikud.

Loe rohkem - www.oeko-tex.com

8) Kus on DROPS lõngad toodetud?

Lõngade tootmismaade kohta saab lugeda iga lõnga värvikaardilt ja hinnakirjast.

9) Miks on DROPSi lõngad nii odavad?

Põhja-Euroopa suurima lõngade ja disainide brändina on meil ainulaadne võimalus kasutada väga häid tooraineid ja võimaldada teile kokkuhoidu. Sellepärast saabki osta DROPSi lõngu 20-30% odavamalt, kui teistel firmadel!

10) Kui õiged on lõngade värvid värvikaardil?

Me anname endast parima, et pildid värvikaardil oleksid võimalikult tõesed. Kahjuks ei saa me garanteerida, kuidas pildid paistavad teie arvutiekraanil. Iga monitor näitab värve erinevalt, mõned värvid võivad paista tumedamad, kui nad tegelikult on, ja mõned värvid võivad olla erksamad mõnel ekraanil. Kui leiate, et paljud lõngade värvid on teie ekraanil erinevad tegelikkusest, siis võite reguleerida oma monitori.

11) Mis on mikron? Mida tähendab super fine/extra fine (eriti peen) ?

Lõnga kiudude jäedust mõõdetakse mikronites (mikromeeter). Peen (super fine) alpakavill on 26-28 mikronit. Peen meriinovill on vähem kui 21.5 mikronit, eriti peen (extra fine) meriino on all 19.5 mikroni. Mida väiksem number, seda peenem ja pehmem lõng, mida suurem number, seda jämedam ja vastupidavam on lõng.

Mikronid lõnga kvaliteedis on tähtsad sellepärast, et lõng muudetakse rõivasteks, ning olenevalt lõnga pehmusest, kasutame neid erineval otstarbel. Seepärast soovitame pehmeid lõngu (nagu DROPS Baby Merino) beebirõivaste tegemiseks, või jämedamaid ja vastupidavamaid lõngu (nagu DROPS Snow) susside ja istumisaluste tegemiseks.

12) Miks on prinditud värvidega lõngade värvid tokkides erinevad?

Põhjus, miks on tokkidel erinevad värvid , on: 1) tokid on erinevast värvipartiist; 2) lõnga on värvitud "magic print" tehnikaga (nagu näiteks DROPS Delight), mille tulemuseks on unikaalsed mustrid ja sujuv värvide üleminek, mistõttu ka sama värvipartii lõngad võivad olla toon heledamad/tumedamad. See ei ole defekt vaid lõnga eripära.

13) Meie poes ei ole sobivat värvi lõnga, mida teha?

Kui tavapärases DROPS lõngu müüvas poes ei ole soovitud värvi lõnga, võib ühendust võtta DROPS Super Store poega (kuldse märgiga; kus peaks olemas olema kõik DROPS tooted) - ning nad tellivad vajadusel just soovitud värve. Vaata DROPS lõngade turustajate nimekirja siit.

14) Kuidas leida vajaliku värvipartii numbriga lõnga?

Alati võta ühendust kõigepealt oma lemmiku DROPS lõngapoega. Kui neil ei ole vajaliku partiid, siis võib küsida teistelt kudujatelt/heegeldajatelt DROPS Workshop grupis Facebookis või Ravelrys, kuna kellelgi võib seda lõnga olla varudes ja on nõus müüma.

15) Miks mu lõngad ajavad karva?

Lõng ajab karva, kuna ei ole piisavalt keerdus, et hoida kõiki karvu koos. Kõik lõngad ajavad natuke karva (tootmisest), mis eralduvad hiljem, olenevalt kuidas lõnga on kedratud. Kammlõngadel ("karvased" lõngad) nagu DROPS Melody, on rohkem lahtiseid karvu, kui teistel lõngadel ning ajavad seetõttu ka rohkem karva. Karva ajamine sõltub ka sellest, mis riideid kantakse kudumi all või peal ja kas see tõmbab karvu välja. Seega on võimatu garanteerida, et lõng ei aja karva.

Allpool on mõned nõuanded parima tulemuse saamiseks karvase lõngaga kudumisel:

  • Kui kudum on valmis (enne pesemist), raputa kudumit, et lahtised karvad eralduks. NB! Ära kasuta karvade eemaldamise rulli või harja, mis kisub karvu välja.
  • Pane kudum kilekotti ja sügavkülma, kus karvad lõdvestuvad ja ei „hoia teineteisest kinni“, ning lahtised karvad eralduvad kergemini. Hoia kudumit külmas paar tundi, siis võta välja ja rabuta jälle.
  • Pese vastavalt juhendile lõngasildil. Karvaseid kudumeid tuleks raputada ka peale pesu, et oleksid kohevamad ja lahtised karvad eralduks.
Ostetud DROPS lõngaga on muresid? Ostes lõngu meie kodulehel mustri lehelt või värvikaardilt, ei osta otse DROPSilt, vaid ühelt DROPS lõngade edasimüüjalt. Seepärast tuleb murede korral ühendust võtta DROPS lõngu müünud poega, samuti hoida alles lõngade tokisildid (need on garantiiks). DROPSi lõngu müünud pood aitab vajadusel probleemidega. Vaata DROPSi lõngade turustajate nimekirja siit.

Kommentaarid / Küsimused (256)

country flag Caron French wrote:

Does Muskat contain any flame retardands (TCEP/TCPP/TDCP)

09.04.2023 - 11:02:

DROPS Design answered:

Dear Mrs French, all informations we have are available on the shadecard. Happy knitting!

13.04.2023 kl. 14:34:

country flag Serié Pascale wrote:

Bonjour, Avez-vous du coton muskat couleur 08 et bain 387 ? Avec mes remerciements

23.03.2023 - 10:01:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Serié, contactez directement votre magasin DROPS pour toute info sur les bains, eux seuls pourront vous renseigner. Retrouvez leurs coordonnées ici, dans la liste des magasins. Bon tricot!

23.03.2023 kl. 10:46:

country flag Sophie wrote:

Ist das Garn in der Farbe Natur uni colour 08 ungefärbt, also naturbelassen, oder gefärbt?

19.02.2023 - 17:11:

DROPS Design answered:

Liebe Sophie, uni colour 08 ist ungefärbt. Viel Spaß beim stricken!

19.02.2023 kl. 19:14:

country flag Caron French wrote:

Cab you confirm that drops yarns, partially paris, muskat and safran comply with Appendix C, Annex II the Toy Safety Regulations 2011 UK. And do not contain TCEP/TCPP/TDCP Bisphenol A Formamide CMI: (MI (Kathon), CMI, MI, BIT) Phenol Formaldehyde Aniline Thanks

24.01.2023 - 20:22:

DROPS Design answered:

Dear Mrs French, these yarns do have Oeko-Tex certification - please find each number under each shade card - read more on Oeko-Tex website if you need more information. Happy knitting!

25.01.2023 kl. 12:23:

country flag Natália wrote:

Dobrý deň, je macerovaná priadza vhodná aj na hračky pre bábätká?

18.01.2023 - 15:15:

DROPS Design answered:

Dobrý den, Natálie, ano, macerovaná bavlna DROPS Muskat patří k těm nejkvalitnějším bavněným přízím a má certifikát Oeko tex, který stvrzuje, že je vhodná na výrobky pro děti do 3 let. Pěkný den, Hana

30.01.2023 kl. 16:22:

country flag Esperanza wrote:

Es válido para tejer motivos con calados y que no se enrollen

09.09.2022 - 22:17:

DROPS Design answered:

Hola Esperanza, sí, están recomendados para patrones de calados. No tenemos constancia de que se enrolle el hilo, pero en el caso de suceder se puede hormar la labor para evitar que se enrolle.

12.09.2022 kl. 23:00:

country flag Femke wrote:

Goede morgen, ik heb al meerdere dingen gebreid met Muskat. Het is een heel mooi garen, het enige probleem dat ik heb is dat het heel erg in zichzelf opdraait tijdens het breien, wat best lastig is. Ik heb van alles geprobeerd om dit tegen te gaan, maar ter vergeefs. Dit probleem heb ik alleen met Muskat en niet met alle andere Drops garens die ik tot nu toe heb gebruikt. Waar komt dit door? Hebben jullie misschien een tip om dit te voorkomen? Bij voorbaat dank.

24.08.2022 - 07:10:

DROPS Design answered:

Dag Femke,

Dit is helaas iets wat vaak voorkomt bij katoen. Wat je zou kunnen doen is af en toe de bol uit laten draaien door hem omhoog te houden met een (haar)elastiekje erom.

02.10.2022 kl. 16:22:

country flag Marzena wrote:

Czy wloczka ma cieńszy odpowiednik?

28.07.2022 - 20:07:

DROPS Design answered:

Witaj Marzeno, możesz spróbować Drops Safran (grupa włóczek A). Nie ma połysku takiego jak Muskat, ale także jest to 100% bawełna. Doskonale nadaje się na letnie bluzeczki i inne produkty, po upraniu wyrób jest cienki i przewiewny, lekko lejący. Pozdrawiamy!

29.07.2022 kl. 09:05:

country flag Sara Luz wrote:

Olá! Comprei 9 novelos Drops Muscat, cor 08, lote 379 e precisava de mais 2 novelos. A loja onde adquiri os novelos (Senshoku) já não tem este lote. É possível indicar-me uma loja que tenha o mesmo lote? Obrigada

26.07.2022 - 22:02:

DROPS Design answered:

Olá Sara Luz, infelizmente, não temos informações sobre o estoque de lotes específicos nas lojas. Você mesmo precisa entrar em contato com as lojas para verificar se tem esse lote disponível; você pode encontrar uma lista de lojas que enviam para Portugal aqui: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&cid=28

18.09.2022 kl. 18:07:

country flag Cristina Biondi wrote:

Il miglior cotone che abbia mai avuto. Prezzo eccezionale.

18.07.2022 - 17:51:

country flag Jessica Brunot Bouldin wrote:

Hi. Do you provide wholesale to the US? I’m interested in creating an account if so. Thanks

02.07.2022 - 21:19:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Brunot Bouldin, please read more here and fill the form for contacting us. Thank you!

04.07.2022 kl. 09:08:

country flag Cathy Atlija wrote:

Hi - I'm using Drops Muskat for a one year old's cardigan, I'm using 4mm needles and getting the correct tension for the pattern, but I'm finding the fabric is knitting up a bit stiff - will this yarn soften up after being washed? Any tips on making it softer by using different products when washing it? Thank you.

07.06.2022 - 23:21:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Atlija, this might be because of the tension required in the pattern - you can wash your swatch to check how it will be afterwards, but it is not supposed to change (remember to follow the care instructions) - your DROPS Store might have some more tipps for you, feel free to contact them even per mail or telephone. Happy knitting!

08.06.2022 kl. 08:18:

country flag Gabriele Schödl wrote:

Mit welchem Garn könnte ich Muskat verstricken? Kid Silk? Danke für eine Antwort...... Gabi

10.05.2022 - 18:29:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Schödl, also ja sicher, Sie können Muskat mit irgendeinem anderen Garn, wie Kid-Silk z.B. hier finden Sie Modellen, wo Muskat mit einem anderen Garn (Garngruppe A) gestrickt wurde oder hier noch anderen mit einer anderen Maschenprobe. Sicher können sie Ihnen inspieren. Viel Spaß beim stricken!

11.05.2022 kl. 08:55:

country flag Anette wrote:

Går det att köpa färgprover på Drops muskat?

08.05.2022 - 18:03:

DROPS Design answered:

Hei Anette. Vi har ingen fargeprøver som vi selger. Vi selger kun kilovis og kun til butikker, så hør med din butikk om de har noe Muskat å avse :) mvh DROPS Design

09.05.2022 kl. 07:37:

country flag Caroline wrote:

Hej. Jag söker efter Muskat färg nummer 35 (typ mellan senapsgul och koppar). Misstänker att den inte produceras längre men ville ändå kolla om den ev går att få tag på på något sätt, eller om färgen finns i något annat material är bomullsgarn? mvh Caroline

04.05.2022 - 18:44:

DROPS Design answered:

Hej Caroline, du ved at du kan søge på farver: Her finder du Orange som et eksempel :)

06.05.2022 kl. 14:48:

country flag Luisa wrote:

Quisiera saber si este hilo es adecuado para hacer una bolso wayuu

03.05.2022 - 21:47:

DROPS Design answered:

Hola Luisa, sí, este es el grosor y calidad que suele usarse para hacer los bolsos wayuu, por lo que es adecuado.

05.05.2022 kl. 21:27:

country flag Mascha wrote:

Moin! Mit Schrecken habe ich gerade gesehen, dass meine Lieblingsfarbe Nr. 39 (erika) "aus dem Sortiment" ist. Ist sie nur vorübergehend nicht lieferbar oder ganz aus dem Sortiment genommen?

01.05.2022 - 23:13:

DROPS Design answered:

Liebe Mascha, diese Farbe wurde aus dem Sortiment genommen, aber einige DROPS Händler können diese Farbe immer noch haben - Viel Spaß beim stricken!

02.05.2022 kl. 10:43:

country flag Stefanie Huber wrote:

Hallo, Ich würde gerne eine Temperatur Decke häkeln. (je nach Wetter bekommt jeder Tag im Jahr eine eigene Reihe mit passender Farbe.) Würde gerne eine richtig kuschelige und engmaschige Decke machen, die aber auch einfach zu verarbeiten ist (leicht zu häkeln, wenn möglich auch waschbar). Ich hätte gerne ca 7 verschiedene Farben für eine Decke mit ca 2,50x1,50. Könnt ihr mir da eine Wolle und Häkelnadel empfehlen? Habt ihr auch eine Vorlage? Wieviel Garn brauche ich?

22.04.2022 - 15:20:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Huber, je nach Maschenprobe und gewünschte Textur + Muster kann die Garnmenge unterschiedlich sein - hier finden Sie Decke, die mit einem Garn der Garngruppe B gehäkelt wird, es kann Ihnen sicher inspirieren; gerne wird Ihnen noch Ihr DROPS Laden weiterhelfen - auch telefonisch oder per E-Mail. Viel Spaß beim häkeln!

22.04.2022 kl. 15:37:

country flag Mary Toledo wrote:

Hola. Hacen envíos a Canarias?

04.04.2022 - 01:09:

DROPS Design answered:

Hola Mary, puedes consultar las tiendas con envío a España en el siguiente enlace: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=23&cid=23. Puedes consultar con las tiendas si realizan envíos a Canarias.

06.04.2022 kl. 19:49:

country flag ROSA SOLER MARTINEZ wrote:

Buenos dias, tenemos un tienda-taller de labores y estamos interesados en poder abrir cuenta en su pagina para comprar diferentes hilos para nuestro taller. os pedimos que contacten con nosotros en el teléfono 637 777 028 o bien por e-mail para poder hacer una compra de diferentes productos. muchas gracias

03.03.2022 - 09:13:

DROPS Design answered:

Buenos días, puedes rellenar el siguiente formulario para contactar para la compra de lanas al pormayor: https://www.garnstudio.com/wholesale.php?cid=23

06.03.2022 kl. 12:24:

country flag Sarah wrote:

Hei Jeg prøver å finne en farge på Drops muskat som tilsvarer tidligere Drops Palermo 39. Vanskelig å velge fra panelet. Vennligst hjelp meg med dette. Takk. Palermo fines ikke lenger på markedet. Mvh. Sarah

17.02.2022 - 01:06:

DROPS Design answered:

Hei Sarah Kan ikke finne kvaliteten DROPS Palermo og farge nr 39 i vårt arkiv. Kan du opplyse oss hvilken DROPS Katalog (Drops nr) du har funnet denne kvaliteten, så skal vi sjekke den opp mot våre farger i DROPS Muskat. mvh DROPS Design

21.02.2022 kl. 08:29:

country flag Andrea Daňková wrote:

Dobrý den, je možné si u vás objednat tuhle přízí, číslo 09?\r\nDěkuji za odpověď Andrea Daňková

14.02.2022 - 19:33:

DROPS Design answered:

Dobrý den, Andreo! Tuto přízi můžete objednat u některého z https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=24&cid=24"target="blank">seznam našich prodejců - buď ji mají skladem nebo ji pro vás rádi zajistí v potřebném množství. Pěkný den!

04.04.2022 kl. 11:18:

country flag Noémi Vajliková wrote:

Dear Sir or Madam, For our project we would like to use Muskat yarn, and we need a color chart. We would like to inquire if we can get such a color chart directly from you or possibly from your partners in Slovakia or in Hungary. Do you sell all colors also through your partners in Hungary or Slovakia? Can you please help us with contact information? Thank you very much in advance for your help. Kind regards: Noémi Vajliková

02.02.2022 - 21:13:

DROPS Design answered:

Dear Ms Vajliková, yes our retailers can offer you full range of our yarns and should be able to order for you all colours of DROPS Muskat - you can find the list of DROPS Stores in Slovakia here. You can also choose from Hungarian or Czech retailers. Happy knitting! Hana

03.02.2022 kl. 00:15:

country flag Jooles Forbes wrote:

How can I order please? I see no instructions to order and delivery services. Thank you

01.02.2022 - 17:39:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Forbes, click on "order" just over the list of all colours to see the DROPS stores carrying this yarn, choose your store and click on "Order" to open their website and place your order there. Happy knitting!

02.02.2022 kl. 08:51:

country flag Joan M Boyle wrote:

My granddaughter is requesting I use a vegan yarn. I suggested I use 100# cotton Muskat but she is still asking me if it’s vegan. Could you confirm if this particular wool is vegan.

14.01.2022 - 12:46:

DROPS Design answered:

Dear Joan, since this is a cotton yarn, the thread comes from plants and not animal fur. Therefore, it's a vegan yarn.

16.01.2022 kl. 20:35:

Leave a comment to DROPS Muskat

Me soovime teada Teie arvamust selle lõnga kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.