DROPS / 209 / 22

White Dunes by DROPS Design

DROPS Fabel lõngast ülevalt alla kootud parempidises koes ja soonikuga sokid suurustele 35 kuni 43

Võtmesõnad: sokid,
DROPS disain: mudel nr fa-449
Lõngagrupp A
-------------------------------------------------------
SUURUSED:
35/37 – 38/40 – 41/43
Talla pikkus: umbes 22-24-27 cm.
Sääre kõrgus: umbes 12-13-14 cm.

LÕNG:
Garnstudio DROPS FABEL, 50 g/205 m (kuulub lõngagruppi A)
100-100-100 g värv nr 100, naturaalvalge

KOETIHEDUS:
26 silmust lai ja 34 rida kõrge parempidises koes = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS SUKAVARDAD: 2,5 mm
Varraste suurus on ainult soovituslik! Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 2.70 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.00€. Loe edasi.

Juhend

NÕUANDED:

-------------------------------------------------------

KANNA KAHANDUSED:
1. RIDA (= töö paremal pool): koo soonikut kuni jääb 7-7-7 silmust, koo 2 ületõstmisega parempidi kokku (tõsta järgmine silmus kudumata parempidi võttega, koo 1 parempidi silmus, tõsta kudumata silmus üle), pööra tööd.
2. RIDA (= töö pahem pool): koo soonikut kuni jääb 7-7-7 silmust, koo 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
3. RIDA (= töö paremal pool): koo soonikut kuni jääb 6-6-6 silmust, koo 2 ületõstmisega parempidi kokku (tõsta järgmine silmus kudumata parempidi võttega, koo 1 parempidi silmus, tõsta kudumata silmus üle), pööra tööd.
4. RIDA (= töö pahem pool): koo soonikut kuni jääb 6-6-6 silmust, koo 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
Jätka niimoodi kahandamist, jättes iga kord rea lõppu 1 silmuse vähem, kuni vardale jääb 22-26-26 silmust.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

SOKID - KOKKUVÕTE:
Sokid kootakse ringselt ülevalt alla sukavarrastega.

SOKK:
Loo 64-68-72 silmust 2,5 mm sukavarrastele Fabel lõngaga. Koo 1 ring parempidi.
Järgmine ring (ringi algus = taga keskel):
SUURUS 35/37: koo 1 pahempidi, koo soonikut 2 parempidi/2 pahempidi kuni jääb 3 silmust ringi lõpuni, koo 2 parempidi ja 1 pahempidi silmus.
SUURUSED 38/40 ja 41/43: koo 1 parempidi, koo soonikut 2 pahempidi/2 parempidi, kuni jääb 3 silmust ringi lõpuni, koo 2 pahempidi ja 1 parempidi silmus.

Jätka niimoodi soonikut 3 cm.
Järgmine ring: koo 17-19-19 silmust soonikkoes nagu enne, koo 30-30-34 silmust parempidi, samal ajal kahanda 4 silmust ühtlaste vahedega neil silmustel (kahanda pahempidi silmuste hulgas, siis jääb ilusam), koo 17-19-19 silmust soonikut nagu enne = 60-64-68 silmust on ringil.
Jätka ringselt kududes, tehes 34-38-38 silmust soonikkoes nagu enne ja parempidises koes ülejäänud silmustel. JÄLGI KOETIHEDUST!
Jätka kudumist, kuni töö pikkus on 12-13-14 cm.

Nüüd tee kand: hoia esimesed 17-19-19 silmust vardal kanna jaoks, tõsta järgmised 26-26-30 silmust abilõngale (= jalapealne) ja hoia viimased 17-19-19 silmust vardal kanna jaoks = kokku 34-38-38 silmust on kannal.
Nüüd loo 1 uus silmus rea alguses ja lõpus ääresilmuseks = 36-40-40 silmust, ning jätka edasi-tagasi soonikkoes, tehes 1 ääresilmuse ripskoes mõlemal küljel.
Kui jääb teha 1 rida, enne kui kanna pikkus on 8-9-10 cm, kahanda ääresilmused ära = 34-38-38 silmust on real.
Paigalda reamärkija viimase rea keskele, EDASI MÕÕDA SIIT!
Nüüd koo KANNA KAHANDUSED - vaata ülevalt.

Pärast kanna kahandusi koo järgmine ring nii: koo soonikut 22-26-26 kanna silmusel, korja ja koo 22-26-26 silmust kanna küljelt, koo parempidises koes 26-26-30 silmust jalapealsel, korja ja koo 22-26-26 silmust kanna teiselt küljelt = 92-104-108 silmust on ringil.

Jätka soonikuga 2 parempidi/2 pahempidi 66-78-78 silmusel talla all (alusta ja lõpeta 2 pahempidi silmusega jalapealse parempidi silmuste kõrval) ning koo jalapealse 26-26-30 silmust parempidises koes.
SAMAL AJAL kahanda mõlemal küljel järgmiselt:
koo parempidi kokku viimased 2 soonikkoes silmust enne jalapealse 26-26-30 silmust esimese parempidises koes silmusega (st koo 3 kokku = 2 silmust kahandatud), koo teisel küljel keerdsilmustena kokku viimane parempidises koes silmus ja 2 esimest soonikkoes silmust (st koo 3 keerdsilmustena kokku = 2 silmust kahandatud). Nii jääb jalapealse äärmine parempidine silmus ilusti mööda külge jooksma. Kahanda nii igal teisel ringil kokku 10-12-12 korda = 52-56-60 silmust.
Jätka kudumist, kuni talla pikkus on 18-19-21 cm silmusemärkijast kannal (umbes 4-5-6 cm jääb teha lõpuni, proovi sokki jalga ja koo vajaliku pikkuseni).
Eemalda silmusemärkijad.
Paigalda 1 silmusemärkija mõlemale küljele, nii et jalapealsel ja talla all on 26-28-30 silmust, nende juures kahandatakse varbaosa jaoks.
Koo ringselt parempidises koes kõigil silmustel, samal ajal kahanda mõlemal pool mõlemat silmusemärkijat järgmiselt: koo kuni jääb 3 silmust enne silmusemärkijat, koo 2 parempidi kokku, koo 2 parempidi (silmusemärkija on nende silmuste keskel), koo 2 parempidi keerdsilmustena kokku (= 2 silmust kahandatud). Korda kahandamist teise silmusemärkija juures (= 4 silmust kahandatud ringil).
Kahanda nii igal teisel ringil kokku 4-6-8 korda, siis igal ringil kokku 7-6-5 korda = 8 silmust jääb kõikidel suurustel.
Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita. Talla pikkus on umbes 22-24-27 cm. Koo teine sokk samamoodi.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 209-22) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (8)

Riitta Ala-Ranta 19.10.2020 - 13:24:

Hei! Kyseessä on DROPS Design malli White Dunes neulotut sukat malli fa-449 Fabel-langasta. Fabel-langan sinapinkeltaiselle värille etsin vaihtoehtoista keltaista tai keltaisen sävyistä lankaa. Sivuston lankamuuntimen mukaan ei Fabel-langalle ole vaihtoehtoa. Ehkä näin kysymällä sellainen löytyy ko. sukka mallille.

DROPS Design 19.10.2020 kl. 17:30:

Hei, Fabel-langalle löytyy kyllä vaihtoehtoja. Voit käyttää kaikkia samaan lankaryhmään (A) kuuluvia lankoja. Esim. DROPS Nord-lanka on hyvä sukkalanka, koska siinä on vahvikkeena polyamidia, löydät värin 18, okrankeltainen. Myös DROPS Flora-lanka on saman vahvuinen lanka, mutta kyseiseen lankaan ei ole lisätty polyamidia.

Elda Da Fonseca 30.08.2020 - 04:35:

Work 17-19-19 stitches in rib as before, knit 30-30-34 and decrease 4 stitches evenly spaced over these 30-30-34 stitches (neatest to decrease on purled stitches),This is what the patterns indicates but since the socks are knitted in the round where the purl stitches are ubicares sin it will be all knit stitches? Unless decrease is to be done in the Mid back part of the sock where the rib rill be done all down to the heel ?? Pls Let me know thanks Very much

DROPS Design 31.08.2020 kl. 10:32:

Dear Mrs Da Fonseca, you are decreasing the 30-30-34 sts worked previously in rib K2/P2, if you work K2 together over P2 a total of 4 times the decreases will be less visible (then you just knit the knit stitches in K-sections). Happy knitting!

Loredana 15.06.2020 - 15:21:

Salve, le 30 maglie del sopra,lavorate a maglia rasata, rimangono costanti durante le diminuzioni per il piede? Grazie

DROPS Design 15.06.2020 kl. 22:50:

Buongiorno Loredana. Le 30 maglie a maglia rasata rimangono costanti. La prima e l’ultima di queste maglie devono essere lavorate insieme a diritto ritorto con le 2 maglie adiacenti, lavorate a coste. Buon lavoro!

Tina 02.05.2020 - 10:18:

Forklaret utrolig dårligt og forvirrende i forhold til andre sokke opskrifter

Ági 27.03.2020 - 20:31:

Kedves Garn Studio / Dear Garn Studio, Az alapanyagok listaja magyarul nem helyes: 3 kulonbozo szinu Fabel fonalat listaz az egyetlen feher szinu fonal helyett. / Material list in Hungarian translation is incorrect, it shows Fabel yarns in 3 different colors instead of the only used off white. Udv, Ági

Ilse Bonder 26.01.2020 - 12:42:

Walking sandrib

Minni 17.01.2020 - 18:26:

Kiva simppeli malli mutta kuitenkin pienellä twistillä

Flocons 11.12.2019 - 16:36:

Points motifs originaux

Jäta kommentaar mustrile DROPS 209-22

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.