DROPS / 209 / 26

Rambling Roses by DROPS Design

DROPS Nord lõngast ülevalt alla kootud palmikutega ja pitsmustriga sokid suurustele 35 kuni 43

Võtmesõnad: palmik, pitsmustriga, sokid,
DROPS disain: mudel nr no-033
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
SUURUS:
35/37 – 38/40 – 41/43
Talla pikkus: umbes 22-24-27 cm.
Sääre kõrgus kannani: umbes 15 cm kõikidel suurustel.

LÕNG:
Garnstudio DROPS NORD, 50 g/170 m (kuulub lõngagruppi A)
100-100-100 g värv nr 13, vanaroosa

KOETIHEDUS:
26 silmust lai ja 34 rida kõrge mustriga = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS SUKAVARDAD: 2,5 mm
DROPS PALMIKUVARRAS – palmikute tegemiseks.
Varraste suurus on ainult soovituslik! Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

45% alpaka, 30% polüamiid, 25% vill
alates 2.60 € /50g
DROPS Nord uni colour DROPS Nord uni colour 2.60 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Nord mix DROPS Nord mix 2.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.20€. Loe edasi.

Juhend

NÕUANDED:

----------------------------------------------------------

MUSTER:
vaata skeeme A.1 kuni A.6.

KUDUMISE NIPP (kannal):
Et kand oleks vastupidavam, kootakse see 2 lõngaga järgmiselt: kasuta lõnga toki pealt ja seest ning koo kordamööda 1 silmus ühe lõngaga, teine silmus teise lõngaga. Nii tuleb kand tihedam.

KANNA KAHANDUSED:
1. RIDA (= töö paremal pool): koo parempidi kuni jääb 7-7-8 silmust, koo 2 ületõstmisega parempidi kokku (tõsta järgmine silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi silmus, tõsta kudumata silmus üle), pööra tööd.
2. RIDA (= töö pahem pool): koo pahempidi kuni jääb 7-7-8 silmust, 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
3. RIDA (= töö paremal pool): koo parempidi kuni jääb 6-6-7 silmust, koo 2 ületõstmisega parempidi kokku (tõsta järgmine silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi silmus, tõsta kudumata silmus üle), pööra tööd.
4. RIDA (= töö pahem pool): koo pahempidi kuni jääb 6-6-7 silmust, 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
Jätka niimoodi kahandamist, jättes iga kord rea lõppu 1 silmuse vähem, kuni vardale jääb 16-16-19 silmust.
----------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

----------------------------------------------------------

SOKID - KOKKUVÕTE:
Kootakse ringselt ülevalt alla suka- ja ringvarrastega.

SOKK:
Loo 60-60-72 silmust 2,5 mm sukavarrastele Nord lõngaga, ühenda ringiks. Koo 1 ring parempidi.
Järgmine ring: koo skeemi A.1 järgmised 6 silmust, skeemi A.2 järgmised 48-48-60 silmust (= 4-4-5 mustrikordust 12 silmusega), lõpus tee skeemi A.3 (= 6 silmust). Koo niimoodi soonikut 3 cm.
Järgmine ring: koo skeemi A.4 järgmised 6 silmust, skeemi A.5 järgmised 48-48-60 silmust (= 4-4-5 mustrikordust 12 silmusega), lõpus tee skeemi A.6 (= 6 silmust).
Jätka niimoodi mustriga. NB! Kolmel noolega ringil skeemil A.4, nihuta ringi algus 1 silmuse võrra paremale ja jälgi, et sümbol oleks õigesti teiste kohal. JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui skeemid A.4 kuni A.6 on tehtud vertikaalselt, on ringil 56-56-67 silmust. Koo 4 ring parempidises koes. Töö pikkus on umbes 14 cm loomise ringist.

Nüüd tee kand, st. hoia esimesed 14-14-17 silmust vardal kanna jaoks, tõsta järgmised 28-28-34 silmust abilõngale (= jalapealne), hoia ülejäänud 14-14-16 silmust vardal kanna jaoks = 28-28-33 silmust on kannal. Loe KUDUMISE NIPPI ja koo parempidises koes edasi-tagasi kannasilmusel 5-5,5-6 cm.
Paigalda reamärkija viimase rea keskele, EDASI MÕÕDA SIIT!
Nüüd koo KANNA KAHANDUSED – loe ülevalt.

Pärast kanna kahandusi koo järgmine ring nii: koo parempidi 16-16-19 kanna silmust, korja vardale 14-14-16 silmust kanna küljelt, koo parempidi 28-28-34 silmust abilõngalt jalapealsel, korja vardale 14-14-15 silmust kanna teiselt küljelt = 72-72-84 silmust on ringil. Paigalda 1 silmusemärkija mõlemale küljele, nii et jalapealsel ja talla all on 28-28-34 silmust.
Koo soonikut 2 pahempidi/1 parempidi 44-44-50 silmusel talla all (alusta ja lõpeta 2 pahempidi silmusega) ning koo 28-28-34 silmust parempidises koes jala peal.
SAMAL AJAL kahanda mõlemal küljel (vaata ülevalt alla nagu oleks sokk jalas – paremal küljel olev silmusemärkija on 1. silmusemärkija enne jalapealse silmuseid; vasakul küljel on 2. silmusemärkija, pärast jalapealse silmuseid) - Kahanda 1. silmusemärkija juures viimane soonikusilmus kokku esimese parempidises koes silmusega; kahanda 2. silmusemärkija juures viimane parempidises koes silmus kokku esimese soonikusilmusega keerdsilmustena (nii jäävad äärmised parempidi silmused kenasti mööda külgi jooksma). Kahanda nii igal teisel ringil kokku 10-9-12 korda = 52-54-60 silmust.
Jätka kudumist, kuni töö pikkus on umbes 18-19-21 cm silmusemärkijast kannal (umbes 4-5-6 cm jääb veel teha valmimiseni (proovi sokki jalga ja koo vajaliku pikkuseni).
Eemalda silmusemärkijad. Paigalda 1 uus silmusemärkija mõlemale küljele, nii et jala peal ja talla all on 26-27-30 silmust. Nende silmusemärkijate juures kahandatakse varbosa jaoks.
Koo ringselt parempidises koes kõigil silmustel, samal ajal kahanda mõlemal pool mõlemat silmusemärkijat järgmiselt: koo kuni jääb 3 silmust enne silmusemärkijat, koo 2 pahempidi kokku, koo 2 pahempidi (silmusemärkija on nende silmuste keskel), koo 2 pahempidi keerdsilmustena kokku (= 2 silmust kahandatud); korda teise silmusemärkija juures = 4 silmust kahandatud ringil.
Kahanda nii igal teisel ringil kokku 4-6-8 korda, siis igal ringil kokku 7-6-5 korda = 8-6-8 silmust jääb.
Katkesta lõnga ja tõmba läbi silmuste, pinguta ja kinnita. Soki talla pikkus on umbes 22-24-27 cm silmusemärkijast kannal.
Koo teine sokk samamoodi.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 15.04.2020
Parandus: Pärast kanna kahandusi koo järgmine ring nii: koo parempidi 16-16-19 kanna silmust, korja vardale 14-14-16 silmust kanna küljelt, koo parempidi 28-28-34 silmust abilõngalt jalapealsel, korja vardale 14-14-15 silmust kanna teiselt küljelt

Skeem

= parempidi silmus
= pahempidi silmus
= 1 õhksilmus 2 silmuse vahele, järgmisel ringil koo õhksilmus nagu näidatud skeemil (et jääks auk)
= 1 õhksilmus 2 silmuse vahele, järgmisel ringil koo õhksilmus keerdsilmusena (et ei jääks auku)
= 2 parempidi kokku
= 2 parempidi ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, koo 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle)
= tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, koo 2 parempidi kokku, tõsta kudumata silmus üle kokkukootud silmuste
= 2 pahempidi kokku
= 2 pahempidi keerdsilmustena kokku
= tõsta 2 silmust palmikuvardale töö ette, koo 2 parempidi, koo 2 parempidi palmikuvardalt
= tõsta 2 silmust palmikuvardale töö taha, koo 2 parempidi, koo 2 parempidi palmikuvardalt

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 209-26) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (5)

Anselma 09.09.2020 - 21:18:

Boa Tarde! Vocês não vendem para o Brasil?

DROPS Design 10.09.2020 kl. 11:18:

Bom dia, Sim, a maioria de nossas lojas envia encomendas para o Brasil. Deixamos o link das listas de lojas DROPS que falam português: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&cid=28 Bons trabalhos!

Glenys Gallagher 27.07.2020 - 22:55:

Is there any visual picture of what the displaced rounds look like in A4, I am not sure what it should look like or if I have done it right. Thanks

DROPS Design 29.07.2020 kl. 11:21:

Dear Mrs Gallagher, on the first row with the arrow, start this round 1 stitch before the end of the round (= last st of previous round), make a yarn over, slip the last stitch of previous round as if to knit, knit together the first 2 sts at the beg of the round, psso, yarn over.Continue diagrams as before and at the end of the round, end round before yarn over since the yarn over is now the first stitch at the beg of the round. Repeat on each of the rows with an arrow. Happy knitting!

Nancy Eriksson 25.07.2020 - 11:26:

Detta ser ut att vara ett bra mönster.

Ines Strauß 10.04.2020 - 19:15:

Bei den Maschenangaben der kleinsten Größe ist ein Fehler. Nach derFersenabnahme habe ich 70 Maschen (2x13+16+28), nicht72..

Margit Tiefel 20.01.2020 - 19:28:

Ich finde das Muster sehr gut, ist zwar am Anfang etwas schwieriger aber dann geht es leichter zu stricken und das finde ich gut, da verliert man sicherlich nicht die Lust zu stricken und will das Prachtstück beenden und außerdem könnte ich dann endlich meine Sockenwolle von Drops verstricken

Jäta kommentaar mustrile DROPS 209-26

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.