DROPS / 143 / 33

Irish Dream by DROPS Design

Kootud DROPSi mustriga sokid lõngast "Fabel". Suurused 35 - 43.

DROPSi disain: muster nr FA-205
Lõngagrupp A
------------------------------------------------------
Suurus: 35/37 - 38/40 - 41/43
Talla pikkus: umbes 22 - 24 - 27 cm
Sääre kõrgus: umbes 24 - 24 - 24 cm
Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g / 205 m
50-100-100 g värv nr 400, must
50-50-50 g värv nr 820, karneval

DROPSi SUKAVARDAD: 3 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 24 silmust x 32 rida parempidises koes = 10 x 10 cm.
DROPSi SUKAVARDAD: 2,5 mm – sooniku jaoks.
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 2.70 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.00€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme A-1 kuni A-7. Skeemid on antud vaadatuna töö paremalt poolt (PP) ja nätavad iga rida. Kootakse parempidises koes.

KANNA KAHANDUSED
1. RIDA (= töö PP): koo kuni vardale jääb veel 9 s, tõsta järgmine silmus pr kudumata üle, 1 pr, tõsta kudumata s üle kootud silmuse, pööra töö ümber.
2. RIDA (=töö PH): koo kuni vardale jääb veel 9 s, tõsta järgmine silmus ph kudumata üle, 1ph, tõsta kudumata s üle kootud silmuse, pööra töö ümber.
3. RIDA (=töö PP): koo kuni vardale jääb veel 8 s, tõsta järgmine silmus pr kudumata üle, 1pr, tõsta kudumata s üle kootud silmuse, pööra töö ümber.
4. RIDA (=töö PH): koo kuni vardale jääb veel 8 s, tõsta järgmine silmus ph kudumata üle, 1ph, tõsta kudumata s üle kootud silmuse, pööra töö ümber.
Jätka niimoodi kahandamist, tehes igal real üks silmus vähem, kuni vardal on alles 15 silmust.
------------------------------

SOKK
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo üles 72 silmust kõikidele suurustele 2,5 mm sukavarrastele musta lõngaga. Koo 1 ring pr.
Edasi koo 6 ringi soonikut 1 pr / 1 ph.
Võta 3 mm sukavardad.
Siis koo 1 vertikaalne skeemi A-1 mustrikordus.
Edasi koo 1 vertikaalne skeemi A-2 1 mustrikordus.
JÄLGI KOETIHEDUST!
Koo skeemi A-3, SAMAL AJAL kahanda 1. ringil ühtlaste vahedega 6-0-0 silmust = 66-72-72 silmust ja viimasel ringil kahanda ühtlaste vahedega 0-2-2 silmust = 66-70-70 silmust.
Pärast skeemi A-3, koo järgmiselt: koo skeemi A-4 (= 3 s), skeemi A-5 (= 25-29-29 s), skeemi A-4 (= 3 s) ja skeemi A-6 (= 35 s), kahanda nagu on näidatud skeemis A-6.
Pärast vertikaalset skeemide A-5 ja A-6 mustrikordust on vardal 62-66-66 silmust.
Nüüd tõsta esimesed 31-35-35 silmust silmusehoidjale (= skeemide A-4 + A-5 + A-4 silmused) = 31 silmust on kannal.
Koo 5-5,5-6 cm kanna silmustega skeemi A-7 järgi.
Paigalda silmusemärkija (SM).
Nüüd kahanda kanna jaoks – vt. KANNA KAHANDUSED.

Pärast kanna kahandusi korja üles 12-13-14 silmust mõlemalt kanna küljelt ja tõsta 31-35-35 silmust silmusehoidjalt tagasi vardale = 70-76-78 silmust.
Koo mustrit nagu enne 31-35-35 silmusel jalapealsel ja ülejäänud silmused koo skeemi A-7 järgi (= talla all).
SAMAL AJAL kahanda mõlemal küljel järgmiselt: koo 2 pr kokku enne jalapealse 31-35-35 silmust ja 2 pr kokku keerdsilmusena pärast jalapealse 31-35-35 silmust. Korda kahandamist igal teisel ringil veel 5 korda = 58-64-66 silmust.
Jätka mustriga, kuni töö pikkus kanna SM-st on 18-19-22 cm (= umbes 4-5-5 cm on jäänud kududa).

Siis koo järgmiselt: koo skeemi A-4 nagu enne mõlemal küljel, skeemi A-7 jalapealse 25-29-29 silmustel ja 27-29-31 silmusel talla all, SAMAL AJAL kahanda varbaotsa jaoks mõlemal küljel mõlemal pool skeemi A-4 järgmiselt: koo, kuni enne skeemi A-4 jääb kududa 2 silmust, 2 pr kokku, koo skeemi A-4, siis 2 pr kokku keerdsilmusena. Korda kahandamist igal teisel ringil veel 3-6-6 korda ja siis igal ringil 5-3-3 korda = 22-24-26 silmust.
Järgmisel ringil koo 2 pr kokku kõikide silmustega musta lõngaga = 11-12-13 silmust.
Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita.

-----------------------------------------------------
Kindad – vaata DROPS: 143-32
-----------------------------------------------------

Skeem

= karneval
= must
= 2 pr kokku musta lõngaga
= 2 pr kokku keerdsilmusena musta lõngaga


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 143-33) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (56)

Anna 01.09.2019 - 23:48:

Hej, jeg strikker den lille størrelse, men når man tager ind til 66 masker, passer A-3 ikke længere i bredden?

DROPS Design 02.09.2019 kl. 11:26:

Hei Anna. Du strikker A.3 5 1/2 ganger = 66 masker. Da går mønster opp. God Fornøyelse!

Maria Stenborg 23.01.2019 - 13:29:

Var kan jag köpa Drops 143-33 garn Fabel 820 Carneval

DROPS Design 24.01.2019 kl. 14:30:

Hej Maria, färg 820 finns tyvärr inte att få tag i längre. Klicka på "Beställ-knappen" så ser du vilka färger som finns i DROPS Fabel. Lycka till :)

Dea 09.01.2019 - 18:29:

Farete un video dove mostrate come riprendere le maglie attorno al tallone per le calze a due fili colorati come queste? Mostrando il lavoro a due colori. Per me è la prima volta e vorrei realizzarle nel migliore dei modi. Graie.

DROPS Design 10.01.2019 kl. 08:23:

Buongiorno Dea. Inoltriamo la sua richiesta alla casa madre. Buon lavoro!

Nicole 29.10.2018 - 12:01:

Hallo. Ich habe mich unsterblich in dieses Moddll verliebt und würde es mir gerne stricken. Leider kann ich beide Farben nicht finden beim Bestellvorgang. Sind sie nur kurzzeitig ausverkauft oder gänzlich aus dem Programm? Liebe Grüße, Nicole

DROPS Design 29.10.2018 kl. 13:55:

Liebe Nicole, arbe 820 Karneval gibt es jetzt nicht mehr, hier können Sie eine andere Farbe aussuchen, gerne wird Ihnen Ihr DROPS Laden damit helfen. Viel Spaß beim stricken!

Kathy Irion 13.09.2018 - 06:42:

Hello, I'm just wondering in what way are these socks Irish? Fair Isle is in Scotland. Hoping you can clear it up for me. Thanks!

DROPS Design 13.09.2018 kl. 08:49:

Dear Mrs Irion, the rainbow colour reminds the legend of the pot of gold at the end of the rainbow :)

Katja Aalto 01.10.2017 - 22:48:

Mietin lankaa noihin ihaniin Irish Dream villasukkiin, musta löytyy kyllä melkein mistä vaan, mutta tuo kirjava, nro 820, karnevaali, ei tunnu löytyvän mistään.. Olisiko jollakulla ehdottaa mistä sitä löytyisi tai mitä voisi käyttää vaihtoehtona?

DROPS Design 02.10.2017 kl. 17:34:

Valitettavasti tämä väri on poistunut valikoimasta, mutta voit tietenkin korvata tuon värin jollakin muulla haluamallasi värillä.

Jule 27.07.2017 - 15:56:

Ich finde die Socken wunderschön, nur die Streifen in der Spitze und an der Ferse mag ich nicht. Gibt es eine Alternative? Bei den Socken Mexican Sunset sind Spitze und Ferse dezenter, dafür ist das Muster auch weniger schön...

DROPS Design 27.07.2017 kl. 16:32:

Liebe Jule, gerne konnen Sie Ihr eigenes Muster anstatt stricken. Viel Spaß beim stricken!

Maja Bruun 14.03.2017 - 18:31:

Jeg savner også farven 820 karneval i Fabel. Kunne I overveje at producere den igen? Nu har I lavet sådan en fin opskrift med vanter og strømper, og der er tydeligvis efterspørgsel på farven.. Mvh. Maja

Elena Gilberg 01.01.2017 - 11:40:

Jeg kan se, at Fabel 820 Karneval ikke findes længere. Hvilken farve giver samme effekt? Er det muligt at skaffe bare 2 nøgler?? De er bare så flotte!! Hilsen Elena

DROPS Design 02.01.2017 kl. 12:02:

Hej Elena. Du kan desvaerre ikke köbe denne farve mere og vi har ikke umiddelbart farver der matcher i vores kollektion. Men snak med din garnbutik - de kan sikkert hjaelpe med et flot alternativ.

Kitte 24.07.2015 - 17:29:

Jeg kan se, at disse strømper er strikket med "båndhæl". Kan det mon lade sig gøre, at lave dem med kilehæl, da jeg synes, at det giver en bedre pasform. Der er også 10 masker mere end jeg plejer at bruge til mine strømper. Er de mere ment som ski-sokker...?

DROPS Design 28.07.2015 kl. 14:27:

Hej Kitte, Sokkerne har en fin pasform og antal masker passer til mønsteret og garnet. Vi har mange forskellige strømper, så find dem som passer dig. God fornøjelse!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 143-33

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Irish Dream

Stickmadamen, Sweden

Irish Dream

Karolina Adamczyk, Poland

Vaata edasi