DROPS / 102 / 41

Tweedle Dee by DROPS Design

DROPSi kapuutsiga koera kampsun lõngadest ”Fabel”, ”Alpaca” ja ”Puddel”.

Võtmesõnad: kapuuts, lemmikloomale,
------------------------------------------------------
Suurus: XS - S - M
Kampsun on kootud soonikkoes ja tundub väike, aga venib piisavalt.
Koera mõõdud:
Rinnaümbermõõt: u. 28/32 – 40/44 – 48/52 cm
Selja pikkus: u 24 - 32 - 40 cm
Koerte suurused: XS = Chihuahau, S = Bichon Frise, M = Cocker Spaniel

Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g /205 m
50-100-150 g värv nr 521, sinine/pruun/hall
Ja kasuta: Garnstudio DROPS ALPACA, 50 g / 167 m
50-50-100 g värv nr 6309, hallikassinine
Ja kasuta: DROPS Puddel, 50 g / 50 m
50-50-50 g värv nr 08, söehall

DROPSi sukavardad: 4 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 19 s x 25 r parempidise koes kahekordse lõngaga (1 Fabel + 1 Alpaca) = 10 x 10 cm.
DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD: 3 mm
DROPSi HEEGELNÕEL: 6 mm
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli

75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 2.70 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 14.80€. Loe edasi.

Juhend

KAMPSUN
Kootakse ringselt ülevalt alla.
Loo üles 48-64-80 s 4 mm sukavarrastele kahekordse lõngaga (1 Fabel + 1 Alpaca). Koo 4-6-8 cm soonikut 2 pr / 2 ph.
Siis koo 1 ring pahempidi (siit korjad silmused kapuutsi jaoks).
Koo veel 1 ring soonikut nagu enne ja kasvata järgmisel ringil: 1 s igal teisel ph-soonikutriibul (2 ph on nüüd 3 ph) = 54-72-90 s. Jätka soonikuga, kuni töö pikkus on 6-10-14 cm ja siis kasvata ülejäänud ph-sooniktriipudel 1 s = 60-80-100 s. Jätka soonikuga 2 pr / 3 ph.
Kui töö pikkus on 8-12-16 cm, tee esikäppadele avad järgmiselt: koo maha 2 pr silmust, tõsta järgmised 13-18-23 s silmustehoidjale (= kõhualune), koo maha 2 pr silmust ja koo järgmised 43-58-73 s nagu enne.
Koo soonikut neil silmustel (= seljaosa) 5-8-10 cm ning siis tõsta need silmustehoidjale.

Tõsta kõhualuse 13-18-23 s tagasi vardale ja koo soonikut 5-8-10 cm.
Tõsta kõik silmused tagasi samale vardale, SAMAL AJAL loo üles 2 uut silmust käeaukude kohale = 60-80-100 s. Jätka soonikuga nagu enne.
Kui töö pikkus on 19-27-34 cm, koo maha 9-10-13 s kõhu all. Edasi koo edasi-tagasi, SAMAL AJAL koo maha mõlemal küljel igal teisel real: 2 s 1 kord, 1 s 2-5-7 korda, siis 2 s 1 kord ja 3 s 1 kord.
Koo ülejäänud 29-42-55 silmust maha. Töö on u 24-34-44 cm pikkune.

KÄPAAVA SOONIK
Korja 3 mm vardale 36-52-64 s Fabel lõngaga ümber käpaava. Koo 2 pr / 2 ph soonikut 3-5-7 cm, koo silmused maha soonikoes. Korda sama teise ava ümber.

KAPUUTS
Keera kaelus tagasi kampsuni sisse ph ringilt. Hoia kampsunit ph-ringiga enda poole.
Korja 3 mm vardale silmuseid Fabel lõngaga tervelt rigilt, välja arvatud 6-10-14 silmuselt kõhu all = 42-54-66 s. Koo 1 rida ph, SAMAL AJAL kasvata ühtlaste vahedega silmuseid, kuni on 70-90-110 s (st. koo 1 s, kasvata järgmisesse kahte silmusesse). Koo edasi-tagasi parempidises koes, tehes mõlemal serval 3 silmust ripskoes, kuni kapuutsi pikkus on 12-16-20 cm.
Ühenda kapuutsi tipp silmamise teel.

HEEGELDATUD ÄÄRIS
Heegelda ääris Puddel lõngaga ja 6 mm heegelnõelaga ümber kapuutsi avause, käpaavade ja kehaosa ümber.
Heegelda järgmiselt: 1 kinnissilmus (ks) esimesse silmusesse, * 1 ahels, jäta vahele 1 cm, 1 ks järgmisesse silmusesse*, korda * kuni *.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 102-41) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (25)

Martine De Wilde 16.07.2020 - 08:27:

Ik ben inderdaad op zoek naar een hondenjas of trui, maar met ronde capuchon. Op het tweedle dee model is een puntcapuchon voorzien, maar die past niet zo goed.

Martine De Wilde 10.07.2020 - 10:13:

Graag een alternatief model voor het capuchon op de hondenjas tweedle dee , medium. Ronde kap?

DROPS Design 15.07.2020 kl. 18:41:

Dag Martine,

Helaas begrijp ik je vraag niet goed. Ben je op zoek naar een hondentrui/jas met een ronde kap? Wat bedoel je met een kap?

Belinda Barnard 26.06.2020 - 14:31:

Is it possible to get this dog jersey pattern in English?

DROPS Design 26.06.2020 kl. 15:46:

Dear Mrs Bernard, sure, just click on the scroll down menu below picture and select "English" either UK or US. Happy knitting!

SiSi 07.03.2020 - 15:00:

Can you convert this into crochet, or get this pattern in crochet stitches

DROPS Design 08.03.2020 kl. 23:02:

Dear Sisi, unfortunately we do not have similar patterns in crochet, and cannot change patterns to each request. Please follow our pages, we might have something similar in the near future for crocheters as well. Happy Crafting!

Denisse Avendano 04.11.2019 - 03:09:

Preciosos disenos de chalequitos para los regalones de la casa me pondre en marcha carinos desde el bosque chile. me gustaria aprender mas de chalecos para perritos grandes y chicos y mestizos

Wendy Cockburn 16.09.2019 - 18:29:

Hello I seem to be making a mistake. After the split for the legs do you rib the remaining stitches in the round or back and forth? I have done it in the round and it doesn’t look correct? Thank you.

DROPS Design 17.09.2019 kl. 06:54:

Hi Wendy, The legs are worked separately, in the round. Happy knitting!

Linda 01.12.2018 - 18:25:

I'm confused about what is meant by increasing after the purl round, "increase 1 stitch in every other P part from 2 P stitches to 3 P stitches…" to the beginning of continuing with rib stitch…

DROPS Design 03.12.2018 kl. 07:49:

Hi Linda, This means that your rib pattern goes from knit 2/purl 2 to knit 2/purl 3 and you increase by purling 2 stitches in one of the purl stitches. Happy knitting!

Dan 30.05.2018 - 23:02:

Thank you for the pattern! I have split the piece for the legs, and I worked back and forth for 8 cm. Now I want to continue knitting the stomach section, but my working yarn is at the end of the back piece. How do I work it back into the piece since it is 8cm away from where I am starting to knit again? I hope this question makes sense- I am a beginner.

DROPS Design 31.05.2018 kl. 08:16:

Dear Dan, when you have worked the 8 cm over top part, cut the yarn, sliip these sts on a thread. You will now work sts for the stomach section, join the yarn at the beg of row and work for 8 cm. Happy knitting!

Nina 06.10.2017 - 19:19:

I was wondering if it is possible to work on straight needles. Do you have a pattern for straight needles? Thanks a bunch

DROPS Design 08.10.2017 kl. 22:36:

Dear Nina, I think it is possible to knit this pattern back and forth on straight needles. If I wanted to do it I would make the seam at the bottom part and sew the piece up there later, putting the pieces edge to edge and sew to the outmost loop. If you look for the database there are a couple o patterns for dogs written for straight needles, for example the 102-2, or DROPS Extra 0-81. I hope this helps. Happy knitting!

Elin Pedersen 03.03.2017 - 14:45:

I oppskriften står det: "Strikk 1 omg vrbord som før, på neste omg økes annenhvert vrang-parti fra 2 vr til 3 vr = 54-72-90 m. Strikk vrbord til arb måler 6-10-14 cm, nå økes de resterende vr-partier fra 2 vr til 3 vr = 60-80-100 m. Fortsett med vrbord = 2 r / 3 vr. " Slik jeg leser det er det to ganger at det skal være 3 vr. Hva skal økes når arb måler 6-10-14 cm?

DROPS Design 06.03.2017 kl. 14:56:

Hej Elin. Du tager ud förste gang i annenhvert vrang-parti (dvs, du har 2 r, 3 vr, 2 r, 2 vr, 2 r, 3 vr, osv indtil 6-10-14 cm. Her tager du ud i resten af vrang-partierne saa du har 2 r, 3 vr over alle masker

Jäta kommentaar mustrile DROPS 102-41

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.