DROPS / 185 / 35

Paws & Stripes by DROPS Design

DROPS Big Delight lõngast kootud soonikkoes kampsun koerale suurustele XS kuni M

Võtmesõnad: džemprid, lemmikloom,
DROPS disain: mudel nr db-088
Lõngagrupp C või A + A
-----------------------------------------------------------
Suurus: XS - S - M
Koera mõõdud:
Rinnaümbermõõt: umbes 28/32 – 40/44 – 48/52 cm
Selja pikkus: umbes 24 - 32 - 40 cm
Koera tõug: XS = Chihuahua, S = Bichon Frisé, M = Kokker Spanjel

Lõng: Garnstudio DROPS BIG DELIGHT, 100 g/190 m (kuulub lõngagruppi C)
100-100-200 g värv nr 04, meri
Kasutada võib ka lõngu:
Vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp C)

DROPSi SUKAVARDAD (suurused XS ja S), RINGVARDAD (40 cm, suurusele M): 4 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 19 silmust ja 25 rida parempidises koes on 10 cm lai ja 10 cm kõrge.

DROPSi SUKAVARDAD: 3 mm – sooniku tegemiseks jalaaukudes - või sobivad, et saavutada koetihedus 21 silmust ja 28 rida parempidises koes on 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 6.50 € /100g
DROPS Big Delight print DROPS Big Delight print 6.50 € /100g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 6.50€. Loe edasi.

Juhend

JUHEND

KASVATAMISE NIPP
Kasvata 1 silmus pahempidi silmuste osas, võttes vardale lõnga pahempidi ja parempidi silmuse vahelt ja koo see pahempidi keerdsilmusena, et ei jääks auku. Edaspidi koo uus silmus pahempidi.
----------------------------------------------------------

DŽEMPER
Kootakse ringselt suka-/ringvarrastega kaela poolt alla. Siis jagatakse kaheks jalgade osas, rinna- ja seljaosa kootakse eraldi edasi-tagasi. Siis kootakse ringselt kehaosa ning lõpuks jälle edasi-tagasi saba juures. Sääred kootakse ringselt sukavarrastega. Kogu kampsun kootakse soonikkoes – nii hoiab kamps hästi ümber keha, aga samas venib piisavalt.

KAELUS
Loo 48-64-80 silmust 4 mm sukavarrastele Big Delight lõngaga. Koo soonikut 2 parempidi/2 pahempidi 4-6-8 cm. Koo 1 ring parempidi silmuseid.
Järgmisel ringil kasvata igal teisel pahempidi soonikutriibul 1 silmus (nüüd on 3 ph) – loe KASVATAMISE NIPPI = 54-72-90 silmust. JÄLGI KOETIHEDUST! Jätka soonikut, kuni töö pikkus on 6-10-14 cm.
Nüüd kasvata 1 silmus igal ülejäänud pahempidi soonikutriibul (3 ph) = 60-80-100 silmust on ringil. Koo soonikut 2 parempidi/3 pahempidi, kuni töö kõrgus on 8-12-16 cm.
Nüüd jaga töö kaheks jalgade jaoks ja koo järgmine ring nii: koo maha esimesed 2 silmust, koo järgmised 13-18-23 silmust ja tõsta need abilõngale (silmustehoidjale) (= rinnaalune osa), koo maha 2 silmust, koo ülejäänud 43-58-73 silmust (= seljaosa).

SELJAOSA
= 43-58-73 silmust. Koo soonikut seljaosa silmustel edasi-tagasi 5-8-10 cm jagamise kohast (töö pikkus on kokku 13-20-26 cm). Tõsta silmused abilõngale.

RINNAOSA
Tõsta 13-18-23 silmust abilõngalt tagasi vardale ja koo soonikut 5-8-10 cm (töö pikkus on kokku 13-20-26 cm).

KEHAOSA
Tõsta kõik silmused kokku samale ringvardale, samal ajal loo 2 uut silmust mõlemal küljel jalaaukude kohale = 60-80-100 silmust ringil. Koo ringselt soonikut nagu enne.
Kui töö kõrgus on kokku 20-28-35 cm, koo maha keskmised 9-10-13 silmust rinnaosa keskel ja jätka edasi-tagasi kududes = 51-70-87 silmust.
Nüüd koo silmuseid maha iga rea alguses mõlemal küljel järgmiselt: koo maha 2 silmust 2 korda (st. 4 silmust mõlemal küljel, ehk kokku 8 silmust), siis 1 silmus 2-5-7 korda, siis 2 silmust 1 kord ja siis 3 silmust 1 kord. Koo maha ülejäänud 29-42-55 silmust soonikkoes. Töö pikkus on umbes 25-35-44 cm.

SÄÄRED
Korja ja koo 3 mm vardale 28-40-48 silmust ümber ühe jalaava. Koo soonikut 2 parempidi/ 2 pahempidi 4-6-7 cm, koo silmused lõdvalt maha soonikkoes. Korda teises jalaaugus.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 12.06.2019
Parandus: Lõng: DROPS BIG DELIGHT, 100-100-200 g värv nr 04, meri.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 185-35) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (9)

Mia Hillgren 03.06.2020 - 10:29:

Jag förstår inte instruktionen: Cast off 2 stitches 2 times and 1 stitch 2-5-7 times, 2 stitches 1 time and 3 stitches 1 time. Ska jag maska av de två första och sedan vända och ta de två första på nästa varv eller ska jag sticka fram och tillbaka och sedan maska av 2 maskor (varv 3)?

DROPS Design 04.06.2020 kl. 13:20:

Hej Mia. Du maskar av 2 maskor i början av varvet (varv1), stickar varvet ut, vänder arbetet och maskar av 2 maskor i början av varvet (varv 2). Mvh DROPS Design

Tina Juhl Sindahl 26.01.2020 - 11:27:

Jeg har en Bullmastiff blanding, så han er stor, xxl, ryg 67-70 cm. hals 65-70 cm. jeg har strikket opskriften 185-35 til ham, ved at ændre maskerne, dobbelt masker i opslag og udtagning, samt tilpasset længden på ryggen. Jeg vil prøve nogle af de andre opskrifter på hundedækken. Lidt trist det kun er til små hunde, i har opskrifter til. Store hunde fryser også :)

Kathy 06.01.2020 - 00:48:

Is this this pattern available to crochet?

DROPS Design 06.01.2020 kl. 09:27:

Dear Kathy, this pattern is only available to knit. Happy knitting!

Esther 10.06.2019 - 21:15:

Habe leider die Kommentare zu spät gelesen. Die 100g Wolle reichen wirklich nicht für Grösse M. Schade muss nachbestelle.

Aurora 30.11.2018 - 17:22:

Er rett før jeg skal starte på ryggstykket, og har lagt maskene på en tråd. Forstår ikke hva jeg skal gjøre heretter, da det blir ett stort "hull" der tråden er. Skal dette være hull til beinet? I så fall, hvor skal det andre hullet være? Og når jeg starter på ryggstykket, skal jeg fortsatt bruke rundpinner? mvh

DROPS Design 03.12.2018 kl. 10:32:

hei Aurora. De maskene du har satt på en tråd er de maskene som senere skal strikkes til stykket mellom forbena. Du felte av 2 masker på hver side av disse maskene, dette er hullene til bena. Du kan gjerne strikke ryggstykket frem og tilbake på rundpinne, det er ofte lettere å bruke rundpinne når man har mange masker. Men det strikkes altså frem og tilbake og ikke rundt. God fornøyelse.

Petit 04.11.2018 - 19:12:

Bjr, pourriez vous m'indiquer comment convertir ce model pour un dogue argentin merci

DROPS Design 05.11.2018 kl. 09:49:

Bonjour Mme Petit, nous ne sommes malheureusement pas en mesure de pouvoir ajuster chacun de nos modèles à chaque demande. Pour toute assistance complémentaire, merci de contacter le magasin où vous avez acheté votre laine - même par mail ou téléphone. Bon tricot!

Isabella Fattori 12.09.2018 - 16:08:

Mi piace tantissimo questo modello, ma sarebbe possibile avere una versione per cani più grossi, tipo Weimaraner, che hanno una cironferenza toracica di 62 cm e la schiena 65 cm. Grazie

DROPS Design 16.11.2018 kl. 09:08:

Buongiorno Isabella, purtroppo non ci è possibile fornire un'assistenza così personalizzata nell'esecuzione dei modelli, ma può rivolgersi al suo rivenditore DROPS di fiducia. Buon lavoro!

Silvine 05.09.2018 - 16:11:

Die Anleitung ließ sich super nachstricken. Leider reichte das 100g-Knäul Big Delight nicht für meinen Hundepulli in Gr. M

Anna 22.01.2018 - 17:08:

Hello, I have a couple of questions about this pattern. I am at the point where I’m ready to start the BACK PIECE, and I’m confused about how to knit back and forth without joining in the round. Also, when increasing the purls in the beginning section, does it matter where the increase goes? Mine don’t look quite right. Thanks so much for your help! Anna

DROPS Design 22.01.2018 kl. 18:12:

Dear Anna, you first increase in every other P2 section (= there are then rib (K2, P2, K2, P3) around, then inc in the remaining P2 sections (= rib are now K2/P3 around) = 60-80-100 sts. When piece measures 8-12-16 cm work next row as explained, ie bind off sts for leg, work next sts for stomach and slip then onto a st holder, bind off next sts for leg and work the remaining sts for back piece = these sts are now worked back and forth (for leg opening). Happy knitting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 185-35

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.