DROPS Karisma
DROPS Karisma
100% vill
alates 2.50 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 7.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

DROPS Super Sale
DROPS 102-43
Suurus:
XS – S – M
Koera mõõdud:
Kere ümbermõõt: umbes 28/32 – 40/44 – 48/52 cm
Selja pikkus: umbes 24 – 32 – 40 cm
Suuruse võrdluseks:
XS = Chihuahau
S = Bichon Frise
M = Kokerspanjel

Lõng:
Drops Karisma 50 g/100 m
100-150-200 g värv nr 21, hall

DROPSi RINGVARDAD (40 cm):
4mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 21 silmust x 28 rida parempidises koes = 10 x 10 cm. (XS suurusel piisab sukavarrastest).

DROPSI SUKA- ja RINGVARDAD: 3 mm

-------------------------------------------------------

Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit

-------------------------------------------------------

DROPS Karisma
DROPS Karisma
100% vill
alates 2.50 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 7.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme M.1 kuni M.3. Muster on näidatud töö paremalt poolt.

SOONIK
*2 pr, 2 ph*, korda *kuni*.
--------------------------------------------------------

KAMPSUN

Kampsun kootakse ringselt kaelast allapoole.
Loo 3 mm sukavarrastele 60-80-100 silmust ja koo 8-10-12 cm 2 pr/2 ph soonikut (= krae, mis pärast topelt keeratakse).

Vaheta vardad 4 mm ringvarraste vastu (XS suurusel sukavarraste vastu) ja koo üks parempidine ring, millel kasvata võrdsete vahedega 16-32-54 silmust = 76-112-154 s.
Edasi koo mustrit erinevatel suurustel järgmiselt:
SUURUS XS: koo muster M.2, 2 ph, M.2, 3 ph, M.3, M.2, M.1 (= seljaosa keskkoht), M.2, M.3 ja 3 ph.
SUURUS S: *M.2, 2 ph*, korda alates * 2 korda; siis M.2, *M.3, M.2*, korda *-* 2 korda; siis M.1 (= seljaosa keskkoht), *M.2, M.3*, korda alates * 2 korda.
SUURUS M: *M.2, 2 ph*, korda alates * 3 korda; M2, *M.3, M.2*, korda alates * 3 korda; M.1 (= seljaosa keskkoht), *M.2, M.3*, korda alates * 3 korda.

SAMAL AJAL, kui kootud on 12-16-20 cm, jaga töö esikäppade jaoks järgmiselt:
Pane 10-16-22 silmust silmusehoidjale (= kõhualune), koo maha 1 ph silmus, koo edasi seljaosa ja koo maha viimane silmus teisel pool = 64-94-130 s (=seljaosa).
Edasi koo nende silmustega edasi-tagasi, kuni kootud on 6-8-10 cm (kokku 18-24-30 cm).

Pane nüüd seljaosa silmad silmusehoidjale ja võta kõhualuse silmad uuesti vardale.

Loo kummalegi servale 1 silmus juurde ja koo edasi-tagasi mustris (1 ph silmus kummaski servas) 6-8-10 cm ja siis võta ka seljaosa silmused uuesti vardale = 76-112-154 silmust.
Koo edasi mustris, kuni töö on 24-31-38 cm pikkune. Koo maha kõhu alt keskmised 12-20-28 silmust ja jätka kudumist edasi-tagasi ja koo kummaski servas üle ühe rea silmuseid maha järgmiselt:
3 s 1 kord, 2 s 2-3-4 korda, 1 s 2-3-4 korda, 2 s 2-3-4 korda ja 3 s 1 kord = 32-50-74 silmust alles. Töö on nüüd umbes 30-39-48 cm pikkune.

ÜHENDAMINE
Nüüd pane allesolevad silmused 3 mm ringvardale ja korja mahakudumisrealt üles kokku umbes 84-108-140 silmust.
Koo ringselt 2 pr/2 ph soonikut 2-3-4 cm ja koo siis silmused soonikkoes lõdvalt maha.

VARRUKAD
Korja ühe augu servast 3 mm sukavarrastega üles umbes 36-44-52 silmust ja koo 2-3-4 cm 2 pr/2 ph soonikut. Koo lõdvalt soonikus maha.

Korda sama teise auguga.

Sede mustrit on parandatud.

Parandatud online: 22.01.2020
Uus lõngakogus suurematel suurustel: Lõng: DROPS Karisma - 100-150-200 g värv nr 21, helehall

Skeem

symbols = pr töö PP, ph töö VP
symbols = ph töö PP, pr töö VP
symbols = Palmik: tõsta 1 s abivardale töö taha, 3 pr, 1 ph abivardalt
symbols = Palmik: tõsta 3 s abivardale töö ette, 1 ph, 3 pr abivardalt
symbols = Palmik: tõsta 2 s abivardale töö taha, 2 pr, 2 pr abivardalt
symbols = Palmik: tõsta 3 s abivardale töö taha, 3 pr, 3 pr abivardalt
diagram

Iga mustriga kaasnevad videoõpetused.

On küsimusi? Vaata korduma kippuvaid küsimusi (KKK).

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

Kui ei tea millist suurust teha, siis on hea idee mõõta oma kampsunilt mõõdud. Siis saab nende mõõtude järgi valida sobiva suuruse.

Vaata mõõtudega joonist mustrilehel juhendi lõpus.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõista mõõtudega joonist

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

Tupsude tekkimine villase kudumi pinnale on loomulik protsess, mis juhtub isegi kõige eksklusiivsemate kiududega. See on loomuliku kulumise tunnus, mida on raske vältida ja mis on kõige rohkem nähtav eseme suure hõõrdumisega kohtades, nagu kampsuni varrukad ja mansetid.

Koepinna saab jälle ilusaks, kasutades riideharja või tupsude eemaldajat.

Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul..
Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Võib-olla meeldivad ka need...

The Lookout

Lisa, Canada

The Lookout

jendeavours, United Kingdom

The Lookout

Gordana, Serbia

The Lookout

Marita

The Lookout

Kerstin, Germany

The Lookout

Marte, Norway

The Lookout

cmw113, United States

The Lookout

Joanna, Poland

Jäta kommentaar mustrile DROPS 102-43

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

Kommentaarid / Küsimused (391)

country flag Ema kirjutas:

Ok I understand now, thank you so much for answering both of my questions! :)

30.04.2024 - 03:49

country flag Ema kirjutas:

(In reply to your earlier comment) but after putting 10 stitches on the stitch marker, and binding off and pearling a stitch each, I’m left with 64 stitches, and the rows I was doing before consisted of 76 stitches. So I have to omit 12 stitches, which ones do I stop doing? If I continue the pattern as before I’ll run out of room in my knitting row to complete all the stitches

29.04.2024 - 11:00

DROPS Design vastas:

Dear Ema, you are working first size, correct? Then you work and slip on a thread the first 10 stitches (= M.2 + P2 + M.2), cast off 1 stitch and work as before (P2, M3, M2, M1, M;2, M3, P3), turn and cast off the first stitch and work next row from WS then continue with P2, M.3, M.2, M.1, M.2, M.3, P2 (seeen from RS) until piece measures 6 cm from division. Then slip these 64 sts on a thread. Work now the 10 middle sts casting on 1 new stithc, work the 10 sts (M.2, P2, M.2), cast on 1 new stitch and work these 12 sts for 6 cm. Now join pieces together working all stitches just as before. Happy knitting!

29.04.2024 - 12:46

country flag Ema kirjutas:

Thank you for answering my question 😄 I understand the knitting charts now…but I have another question 😅 (sorry 😂) “bind off 1 P st, continue to work over the back piece and bind off the last st at the other side” how do I continue to work the back piece…what’s the pattern for the rest of the back piece?

29.04.2024 - 03:03

DROPS Design vastas:

Hi Ema, You continue the pattern on the back as before, working back and forth. When working from the wrong side, the charts are read from left to right. Happy knitting!

29.04.2024 - 06:41

country flag Ema kirjutas:

I’m trying to knit the lookout karisma cable dog coat, but I can’t figure out the first row after the the increase after the ribbing collar. What is the m stitch? I saw the chart but it’s to do over several rows

28.04.2024 - 06:02

DROPS Design vastas:

Dear Ema, M.2, M.3 and M.1 are the charts; you can find them at the bottom of the pattern. You can see here how to read our charts here: https://www.garnstudio.com/lesson.php?id=68&cid=19. When indicated, you work the first row of the charts. Then, you have to repeat the pattern row onwards so, in the next rows, you will work the next rows of the charts as well. Happy knitting!

28.04.2024 - 23:57

country flag Julie kirjutas:

Para talla S, en la parte en la que se inicia en tejido de los huecos para las patas. Se deben rematar los 9 puntos en cada lado en la misma fila o en filas alternas por el lado revés?, es decir en cada fila por el revés voy rematando de a uno. Gracias

02.04.2024 - 11:07

DROPS Design vastas:

Hola Julie, cuando cierras para las patas delanteras, colocas los puntos del estómago en un gancho auxiliar, cierras 1 punto en cada extremo de la espalda y trabajas de ida y vuelta sobre los puntos de la espalda. Continúas trabajando de ida y vuelta sobre la espalda, sin cerrar más puntos y luego dejas los puntos de la espalda en espera y trabajas sobre los puntos bajo el estómago. Para terminar, se cierra la labor poco a poco; no se cierra específicamente para las patas traseras ni se rematan 9 puntos a cada lado.

07.04.2024 - 23:20

country flag Barbara Anne Crouse kirjutas:

There reference to chest "width" - is this meant to be chest circumference?

30.03.2024 - 22:08

DROPS Design vastas:

Dear Barbara, no it is the widt of the piece, when you lay it down on a flat surface. To get the chest circumference, you have to double it. Happy Knitting!

31.03.2024 - 21:06

country flag Heidi kirjutas:

Jeg forstår ikke hvordan jeg skal strikke mønstret i str S.kan dere forklare meg det? Har sett på videoene men de forklarer ikke så godt.

28.01.2024 - 18:15

DROPS Design vastas:

Hei Heidi. Har du tittet på Step-by-Step Leksjoen som er laget spesielt til denne hundegenseren? Scroll deg ned på oppskriften og under alle videoene finner du: Disse steg-for-steg leksjonene kan hjelpe deg: Klikk deg inn på "Hvordan strikke en hundegenser" Der viser vi bilde for bilde hvordan genseren strikkes. mvh DROPS Design

05.02.2024 - 11:58

country flag Heidi kirjutas:

Hei.Kan du forklare meg hvordan jeg skal strikke denne hundegenseren i str S.Jeg skal strikke M 2 2 Vr.skal jeg strikke første linjen rettmasker og de to siste maskene i den runden vr?det samme gjør jeg 2 ganger?. Så er det M2 igjen, da er det sikkert 2 linje på M2 jeg skal strikke? Så står det M3 M2 gjenta.Er det da første linje på M3 og tredje linje på M2?Så gjentar jeg de samme linjene engang til?? Forklar meg nøye.

28.01.2024 - 18:09

country flag Ingrid Lauryssens kirjutas:

Als men aan de voorpoten gaat beginnen tellen de cm toch na de 2/2 boord hé, vandaar moet men toch meten.

10.11.2023 - 16:19

DROPS Design vastas:

Dag Ingrid,

Dit wordt wel aangegeven. '...Brei vervolgens 6-8-10 cm heen en weer over de st voor het rugpand (het werk heeft nu een hoogte van 18-24-30 cm...' Dus er staat hoeveel cm je breit vanaf de scheiding en hoeveel de totale lengte op een gegeven moment is. Bij het afkanten reken je weer met de totale lengte.

13.11.2023 - 07:01

country flag Linda Rinden kirjutas:

Kan jeg få en oppskrift sendt i posten

26.10.2023 - 17:23

DROPS Design vastas:

Hej Linda, vi kan desværre ikke sende opskrifter. Alle vores opskrifter finder du helt gratis på vores hjemmeside, du kan selv skrive ud. Du kan også altid spørge hos den DROPS forhandler du køber garnet :)

27.10.2023 - 15:10