DROPS / 211 / 25

Garden Paths by DROPS Design

DROPS Bomull-Lin või DROPS Paris lõngast heegeldatud kott

Võtmesõnad: kotid, pitsmustriga, ring,
DROPS disain: mudel nr L-157
Lõngagrupp C või A + A
----------------------------------------------------------
SUURUSED:
Koti poolkaare läbimõõt: umbes 35 cm
Kõrgus ilma sangata: umbes 30 cm
Sang: umbes 40 cm.

LÕNG:
Garnstudio DROPS BOMULL-LIN, 50 g/85 m (kuulub lõngagruppi C)
200 g värv nr 03, helebeež

Või kasuta:
Garnstudio DROPS PARIS, 50 g/75 m (kuulub lõngagruppi C)
250 g värv nr 26, beež

HEEGELDAMISE TIHEDUS:
14 ühekordset sammast lai ja 8,5 rida kõrge = 10 x 10 cm.

HEEGELNÕEL:
DROPS HEEGELNÕEL: 5 mm
Heegelnõela suurus on ainult soovituslik! Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suurem heegelnõel. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksem heegelnõel.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

53% puuvill, 47% linane
alates 2.85 € /50g
DROPS Bomull-Lin uni colour DROPS Bomull-Lin uni colour 2.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 11.40€. Loe edasi.

Juhend

NÕUANDED:

----------------------------------------------------------

MUSTER:
Vaata skeeme A.1, A.2 ja A.3 (skeemid A.w kuni A.z näitavad, kuidas read skeemidel A.2 ja A.3 algavad ja lõppevad).

HEEGELDAMISE NIPP (ahelsilmused):
1 ahelsilmus peaks olema sama pikk kui on 1 kinnissilmus / ühekordne sammas / kahekordne sammas lai. Jälgi heegeldades, et ahelsilmused ei jääks kiskuma. Kui ahelsilmused on liiga väikesed, siis jääb see mustriosa kiskuma.

HEEGELDAMISE INFO:
Alusta iga kinnissilmuste ringi 1 ahelsilmusega – asendab esimest kinnissilmust ringi alguses; st. jäta vahele esimene silmus eelmisel ringil. Ringi lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahelsilmusesse ringi alguses
Asenda esimene ühekordne sammas ringi alguses 3 ahelsilmusega; st. jäta vahele 1 ühekordne sammas eelmisel ringil. Ringi lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahelsilmusesse ringi algul.

KAHANDAMISE NIPP (ühtlaste vahedega):
Arvutamaks, kui tihti kahandada ühtlaste vahedega, loe silmuste arv real (näiteks 110 silmust) ja jaga kahanduste arvuga (näiteks 10 silmust) = 11.
Selles näites kahanda, heegeldades iga 10. ja 11. kinnissilmuse kokku järgmiselt: pista nõel läbi järgmise silmuse, võta lõng ja tõmba aas, pista nõel läbi järgmise silmuse, võta lõng ja tõmba aas, võta lõngakeerd ja tõmba läbi 3 aasa heegelnõelal (= 1 silmus kahandatud).
----------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

----------------------------------------------------------

KOTT – KOKKUVÕTE:
Heegeldatakse edasi-tagasi kahes osas – 2 poolkaart. Need 2 kaart õmmeldakse kokku mööda kaart, siis heegeldatakse ringselt koti ülemine osa. Viimasena tehakse sang edasi-tagasi ja kinnitatakse koti külge.

POOLKAAR:
Tee 5 ahelsilmust – loe HEEGELDAMISE NIPPI- AHELSILMUSED üleval, Bomull-Lin või Paris lõngaga ja 5 mm heegelnõelaga, ning ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse.
Heegelda skeemi A.1 (skeem A.1 = 1 rida töö paremal pool ja 1 rida töö pahemal pool).
Kui on tehtud 2 rida skeemil A.1, heegelda järgmisel real nii: tee skeemi A.w esimesel silmusel (skeem A.w näitab kuidas rida algab töö paremal pool ja lõppeb töö pahemal pool), tee skeemi A.2 kokku 7 korda laiuses, lõpus tee skeemi A.x viimasel silmusel (A.x näitab kuidas rida lõppeb töö paremal pool ja algab töö pahemal pool). Kui skeem A.2 on tehtud vertikaalselt, on real 42 ahelsilmustest kaart.
Paigalda 1 silmusemärkija rea keskele – edasipidi mõõda siit!
Nüüd heegelda koti põhi, st tee skeemi A.y esimesse silmusesse, skeemi A.3 kokku 21 korda laiuses, lõpus tee skeemi A.z viimasesse silmusesse. Katkesta lõng, kui skeem A.3 on tehtud.
Tee teine kaar samamoodi.

VIIMISTLUS:
Õmble kaared kokku läbi äärmise kaare, servad vastastikku väikeste pistetega.

ÄÄRIS.
Alusta ühelt küljelt ja tee 1 aassilmus õmblusesse, tee 3 ahelsilmust (1 ühekordset sammast), siis tee 109 ühekordset sammast ümber koti ava (et sambad jaguneks ühtlaselt, tee umbes 2 ühekordset sammast ümber iga samba ning 1 ühekordne sammas ümber iga kinnissilmuse) = 110 ühekordset sammast ringil.
Loe HEEGELDAMISE INFOT ja heegelda ringselt järgmiselt:
1. RING: tee 1 kinnissilmus igasse sambasse.
2. RING: tee 1 ühekordne sammas igasse kinnissilmusesse.
Korda 1. ja 2. ringi, kuni töö pikkus on umbes 28 cm silmusemärkijast.
Heegelda 1 ring kinnissilmuseid, SAMAL AJAL kahanda 10 kinnissilmust ühtlaste vahedega - loe KAHANDAMISE NIPPI = umbes 100 kinnissilmust. Heegelda kinnissilmuseid igasse silmusesse 2 cm. Katkesta ja kinnita lõng. Koti kõrgus on umbes 30 cm silmusemärkijast.

SANG:
Alusta ühel küljel ja tee 1 kinnissilmus igasse 8 keskmisesse kinnissilmusesse ühel küljel. Heegelda edasi-tagasi kinnissilmuseid neil 8 kinnissilmusel, kuni sanga pikkus on umbes 40 cm või soovitud pikkusega.
Kinnita sang koti teisel küljel 1 kinnissilmusega igasse keskmisesse 8 kinnissilmusesse (läbi mõlema kihi). Katkesta ja kinnita lõng.

Skeem

= alusta siit: tee 5 ahelsilmust ja ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse; siis heegelda täpi kohal olev silmus ja jätka suunaga vasakule
= 1 ahelsilmus - tihti võivad ahelsilmused tulla liiga lühikesed; 1 ahelsilmus peaks olema sama pikk kui on 1 kinnissilmus/ ühekordne sammas lai
= 1 aassilmus neljandasse ahelsilmusesse 1.ringil /esimesse ahelsilmusesse 2. ringil
= 1 kinnissilmus ahelsilmusesse/ ahelsilmustest kaarde
= 1 kahekordne sammas ümber ahelsilmustest ringi
= asenda ringi alguses esimene ühekordne sammas 3 ahelsilmusega
= 1 ühekordne sammas ümber ahelsilmuse
= 1 ühekordne sammas silmusesse
= asenda ringi alguses esimene silmus 1 ahelsilmusega
= 1 kinnissilmus silmusesse
= heegelda 2 ühekordset sammast kokku: tee 1 ühekordne sammas, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet (= 2 aasa heegelnõelal), tee nii veel 1 ühekordne sammas samasse silmusesse, siis võta lõngakeerd ja tõmba läbi kõigi aasade heegelnõelal
= heegelda 2 ühekordset sammast kokku ümber ahelsilmustest kaare: tee 1 ühekordne sammas ümber ahelsilmustest kaare, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet (= 2 aasa heegelnõelal), tee nii veel 1 ühekordne sammas ümber sama kaare, siis võta lõngakeerd ja tõmba läbi kõigi aasade heegelnõelal
= viimane ring skeemil A.2, see ring on juba tehtud, alusta järgmise ringigaVajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 211-25) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (44)

Claudia 23.08.2020 - 10:30:

Hallo, eine Frage zu A2 Runde 4. Nach dem 2. DStb werden 2 M übersprungen? Im Wechsel immer 1 M und dann 2 M überspringen? Danke

DROPS Design 24.08.2020 kl. 08:37:

Liebe Claudia, also ja genauso wie im Diagram muss man wiederholen: *1 Doppel-Stb in die nächste Masche, 3 Luftmaschen, 1 Masche überpsringen, 1 Doppel-Stb in die nächste Masche, 3 Luftmaschen, 2 Maschen überspringeng*, von *-* insgesamt 7 Male wiederholen. Viel Spaß beim häkeln!

Matilda 20.08.2020 - 10:44:

Har jag tolkat diagrammet rätt om jag i A.2 ersätter första maskan i varvet med vad som anges i A.w och sista maskan med A.x? Jag är nybörjare på att läsa diagram och känner mig lite förvirrad eftersom instruktionerna kring samma moment skiljer sig åt mellan olika delar av mönsterbeskrivningen.

DROPS Design 27.08.2020 kl. 13:38:

Hej Matilda, ja A.w visar hur varvet börjar från rätsidan och slutar från avigsidan. Ax visar hur varvet slutar från rätsidan och börjar från avigsidan. LYcka till :)

Jane 12.08.2020 - 23:31:

Do you have this pattern in English instead of symbols? Thank you.

DROPS Design 13.08.2020 kl. 07:13:

Hi Jane, We are sorry, but there are no written instructions for this pattern at the moment. Happy crocheting!

Isabelle 30.07.2020 - 12:24:

Hej, jag förstår inte riktigt hur jag ska virka botten på väskan. Virkas det längst sista raden på A2?

DROPS Design 05.08.2020 kl. 15:29:

Hej Isabelle, Ja det stemmer, den første rad med pilen er allerede hæklet. God fornøjelse!

Anja 25.07.2020 - 08:31:

Klopt het dat je bij dit patroon van de tas links en rechts van de halve cirkel niet gelijk is ? Bijvoorbeeld in A.2 begin je met 3 lossen en daarna 3 stokjes om de losse. En in diezelfde toer eindig je met 1losse en daarna 1 stokje. Waardoor beide zijden Van de cirkel (links en rechts) niet gelijk zijn?

Karin 06.07.2020 - 14:54:

A.w rad 1: har symbolen 3 luftmaskor som ersätter första stolpen. Sedan säger A.2 rad 1: 3 stolpar. Betyder detta 3 luftmaskor + 3 stolpar eller 3 luftmaskor+2 stolpar?

DROPS Design 07.07.2020 kl. 10:12:

Hej Karin, det betyder 3 luftmaskor+ 2 stolpar :)

Karin 04.07.2020 - 17:35:

En fråga till: A.2 4:e varvet slutar med 2 stolpar i en maska. Sen säger A.w 1 stolpe i maskan. Ska A.w stolpen göras i maskan efter de 2 stolparna? Dvs. ska det se ut som tre stolpar efter varandra?

DROPS Design 06.07.2020 kl. 13:33:

Hei Karin. Ja, i siste fastmaske på 4.rad hekles det 2 staver sammen (A.2) og det avsluttes med 1 stav i luftmasken(A.w). God Fornøyelse!

Karin 04.07.2020 - 16:02:

A.X 4:e varvet (början) har symbolen: 3 luftmaskor som ersätter första stolpen. Men A.2 4:e varvet har ingen stolpe som första maska utan 3 luftmaskor. Förstår inte vad jag ska göra?

DROPS Design 06.07.2020 kl. 13:28:

Hei Karin. Du starter med 3 luftmasker (A.x) og så hekler du 3 luftmasker som vises i 4. rad i A.2. Starten på denne omgangen blir 6 luftmasker og når du skal avslutte 5. rad hekler du en fastmaske i 3. luftmaske (A.x / 4. rad). God Fornøyelse!

Gabriela 01.07.2020 - 21:13:

Tengo dudas en cómo hacer el fondo del bolso: es una pieza independiente que luego se cose a los dos piezas del bolso o se hace a la vez de los semicírculos?

Monchet 27.06.2020 - 14:27:

Puis je acheter ce sac tout fait

DROPS Design 29.06.2020 kl. 14:20:

Bonjour Mme Monchet, n'hésitez pas à demander à votre magasin DROPS - on pourra probablement vous aider :)

Jäta kommentaar mustrile DROPS 211-25

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Garden Paths

Mena Rodrigues, Portugal