DROPS / 211 / 27

Sunset Shopper by DROPS Design

DROPS Big Delight lõngast alt üles heegeldatud kott, tähemustriga põhjal

Võtmesõnad: kotid, pitsmustriga,
DROPS disain: mudel nr db-112
Lõngagrupp C või A + A
-------------------------------------------------------
SUURUS:
MÕÕDUD:
Põhja läbimõõt: umbes 26 cm.
Ümbermõõt: umbes 82 cm.
Kõrgus ilma sangadeta: umbes 40 cm.
Sangad: umbes 40 cm.

LÕNG:
Garnstudio DROPS BIG DELIGHT, 100 g/190 m (kuulub lõngagruppi C)
200 g värv nr 07, päikesetõus

HEEGELDAMISE TIHEDUS:
18 ühekordset sammast lai ja 10,5 rida kõrge = 10 x 10 cm.

HEEGELNÕEL:
DROPS HEEGELNÕEL: 3,5 mm
Heegelnõela suurus on ainult soovituslik. Kui on rohkem silmuseid 10 cm kohta, võta suurem heegelnõel. Kui on vähem silmuseid 10 cm kohta, võta väiksem heegelnõel.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% vill
alates 6.50 € /100g
DROPS Big Delight print DROPS Big Delight print 6.50 € /100g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad Telli
Lõngakulu sellele disainile alates 26.00€. Loe edasi.

Juhend

NÕUANDED:

-------------------------------------------------------

MUSTER:
Vaata skeeme A.1 kuni A.3.

HEEGELDAMISE NIPP - AHELSILMUSED:
1 ahelsilmus peaks olema sama pikk, kui on 1 kinnissilmus lai. Tõmba aas heegelnõelal kõrgemale ahelsilmuseid tehes, et need ei jääks väikesed. Kui ahelsilmused jäävad lühikeseks, siis jääb muster nende kohal kiskuma.

HEEGELDAMISE INFO:
Asenda esimene ühekordne sammas ringi alguses 3 ahelsilmusega; jäta vahele esimene ühekordne sammas eelmisel ringil. Ringi lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahelsilmusesse ringi algul.
Asenda esimene kinnissilmus ringi alguses 1 ahelsilmusega ja jäta vahele eelmise ringi esimene silmus. ringi lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahelsilmusesse ringi alguses.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT:

-------------------------------------------------------

KOTT – KOKKUVÕTE:
Heegeldatakse ringselt ja alt üles.

KOTT:
Tee 4 ahelsilmust Big Delight lõngaga ja 3,5 mm heegelnõelaga ning ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse. Heegelda ringselt skeemi A.1. Kui skeem A.1 on tehtud vertikaalselt, on ringil 3 ahelsilmust ja 18 ühekordset sammast.
Järgmine ring: tee skeemi A.2 1 kord (= näitab ka ringi algust ja lõppu), siis heegelda skeemi A.3 kokku 5 korda = 6 lehte ringil. Jätka niimoodi mustriga. JÄLGI HEEGELDAMISE TIHEDUST!
Kui skeemid A.2 ja A.3 on tehtud vertikaalselt, on ringil 42 silmust. Paigalda silmusemärkija! EDASIPIDI MÕÕDA SIIT!
Jätka ahelsilmustest kaarte tegemist ringselt, aga ilma kasvatusteta järgmiselt: tee aassilmuseid esimese ahelsilmustest kaare tippu, * tee 5 ahelsilmust, 1 kinnissilmus ümber järgmise ahelsilmustest kaare *, korda * kuni * ringselt ja spiraalselt, st ära lõpeta ringi. Heegelda nii, kuni töö kõrgus on 38 cm silmusemärkijast, lõpeta umbes ringi alguses koti põhjal.
Tee aassilmuseid kuni järgmise ahelsilmustest kaare alguseni. Siis heegelda ääris ja sangad.

ÄÄR JA SANGAD:
1. RING: tee 3 ahelsilmust (asendab esimest ühekordset sammast), tee 3 ühekordset sammast ümber sama ahelsilmustest kaare, siis tee 4 ühekordset sammast ümber iga ahelsilmustest kaare ringi lõpuni. Lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahelsilmusesse ringi algul – loe HEEGELDAMISE INFO = 168 ühekordset sammast on ringil.
2. RING: heegelda 1 ühekordne sammas igasse sambasse.
3. RING: tee 1 ühekordne sammas igasse esimesse 28 ühekordsesse sambasse, siis tee 75 lõtva ahelsilmust – loe HEEGELDAMISE NIPPI, jäta vahele järgmised 28 ühekordset sammast, tee 1 ühekordne sammas igasse järgmisesse 56 ühekordsesse sambasse, tee 75 lõtva ahelsilmust, jäta vahele järgmised 28 ühekordset sammast ja tee 1 ühekordne sammas igasse järgmisesse 28 sambasse.
4. RING: tee 1 kinnissilmus igasse esimesse 28 sambasse, 1 kinnissilmus igasse 75 ahelsilmusesse, siis 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 56 sambasse, siis 1 kinnissilmus igasse 75 ahelsilmusesse ja 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 28 sambasse.
5-8. RING: tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse.
Katkesta ja kinnita lõng pärast viimast ringi.
Lõpetamiseks heegelda 1 ring koti sees, alustades 28 sanga silmuse keskelt, tee 1 kinnissilmus igasse 14 kinnissilmusesse, siis tee 1 kinnissilmus igasse 75 sanga silmusesse ja siis 1 kinnissilmus igasse 14 silmusesse kuni sanga keskele, lõpeta 1 aassilmusega esimesse kinnissilmusesse. Katkesta ja kinnita lõng.
Korda teisel küljel.

Skeem

= alusta siit – see ahelsilmustest ring on kirjeldatud juhendis, siis jätka täpi kohal oleva sümboliga ja liigu vasakule
= kinnissilmus ümber ringi
= aassilmus silmusesse/ ümber ahelsilmustest kaare
= ühekordne sammas silmusesse
= tee ringi algul 1 ahelsilmus (sama kõrge kui 1 kinnissilmus), ringi lõpus tee 1 aassilmus sellesse ahelsilmusesse
= tee ringi algul 3 ahelsilmust (kokku sama kõrge kui 1 ühekordne sammas), ringi lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahelsilmusesse
= 2 ahelsilmust
= 3 ahelsilmust
= 4 ahelsilmust
= 5 ahelsilmust
= see ring on juba tehtud, näitab kuhu teha järgmisel ringil silmused


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 211-27) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (9)

Alison 07.08.2020 - 08:06:

What a lovely pattern! This is the first time I have crocheted a bag and I am so pleased with the results. I did 35 rounds from the marker to the band at the top. I made the straps wider by going round 4 times rather than once in the final step. Thank you for the great pattern and UK crochet terms!

Ettie 21.07.2020 - 14:12:

I completed diagram A1 but in A2 can you tell me where I place the starting 3 chains and 2 trebles? Thanks.

DROPS Design 29.07.2020 kl. 08:33:

Dear Ettie, work A.2 over A.1, ie the 3 chains are for the beg of the round (= 1st dc), and work then 1 dc (US-English) in each of the next 2 stitches (= 3 dc in A.2), 2 chain stitches, then work A.3 (= 1 dc in each of the next 3 dc, 2 ch) around. Happy crocheting!

Christine Gundlach 09.07.2020 - 16:20:

Hallo, ich habe eine Frage zum Arbeiten von D 211-27. Die A1 ok, aber A2 bis Zeile 8 ok und dann verstehe ich es nicht mehr. Wann und wie wird A3 gearbeitet? Vielleicht können Sie mir es einfacher erläutern!!??? Viele Grüße von Christine

DROPS Design 09.07.2020 kl. 16:55:

Liebe Christine, A.2 und A.3 werden gleichzeitig bei den selben Runden gehäkelt, dh A.2 beginngt die Runde, und dann häkeln Sie A.3 insgesamt 5 Mal bis zur Ende der Runde = so haben Sie insgesamt 6 Blätter (das erste Blatt = A.2, die 5 nächsten = die 5 Rapporte A.3). Viel Spaß beim häkeln!

Annika Eriksson 07.07.2020 - 18:17:

Hej, jag har virkat 3 kassar vilka blivit bra men jag undrar över hur mätpunkten kan vara sista varvet i A2/3 och sen virka 38 cm när totalen ska vara 40 cm?

DROPS Design 08.07.2020 kl. 12:31:

Hej Annika. När arbetet mäter 38 cm från markören ska du virka kanten med axelband, kanten är då ca 2 cm så total höjd på väskan utan axelband blir då ca 40 cm. Mvh DROPS Design

Alvhild Oddny Larsen 27.05.2020 - 10:09:

Hei. For første gang gir jeg opp en oppskrift fra Drops design. Elsker disse oppskriftene! Har heklet tom A2. Hvordan direkte gå videre med A3, er for meg ubegripelig. Mitt arbeid hittil er prikk maken til nettet på bildet hvor det ikke ser ut til å være heklet A3 . Har også registrert at symbolet for de 3 begynnende lm ikke finnes på A3. Hvorfor? Beskrivelsen som begynner med: Hekle A2 en gang + en parantes osv er ubegripelig for meg. Takknemlig for hjelp!

Rita Da Silva Canto 25.05.2020 - 23:30:

Quero fazer esse saco mas tenho 2 duvidas. Sabe me dizer qual fio similar teria aqui no Brasil? E a confecção começa de cima pra baixo mesmo? Tem algum vídeo com o passo a passo completo? Obrigada!

DROPS Design 28.05.2020 kl. 10:36:

Bom dia, No Brasil, não existem lojas DROPS mas pode adquirir nossos fios em várias lojas que enviam para o Brasil. Basta ver aqui: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&cid=28 A confeção é feita de baixo para cima. No fim da receite, poderá encontrar vários vídeos que mostram alguns pontos e técnicas utilizados neste modelo. Bom Croché!

Cristina Bensassy Costa 09.04.2020 - 21:22:

Super fácil e super espaçoso . Trabalhei numa linha diferente (Bambolin da Rosarios4) e resultou Muuito bem. Obrigada.

Rosella Matt 06.04.2020 - 01:24:

I need help to decipher the diagram for Sunset Shopper 211-27, diagram A.2. Thank you, Rosella

DROPS Design 09.04.2020 kl. 14:06:

Dear Mrs Matt, not sure which kind of help you need with diagram A.2, you have to crochet A.2 one time in width then repeat A.3 in width to the end of the round. Have you seen this lesson about diagrams.. Happy crocheting!

Ana 01.03.2020 - 17:56:

Hello ! Please tell me how many round are in aprox. in 38 cm (drops big delight) ? Thanks in advance and best regards!

DROPS Design 02.03.2020 kl. 10:52:

Dear Ana, this depends on your tension in height. Measurement is here more important than number of rows. Happy crocheting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 211-27

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.