DROPS Snow
DROPS Snow
100% vlna
od 57.00 Kč /50g
Přízi na tento model můžete mít už za 342.00Kč.

Cenu za klubka počítáme podle spotřeby při výrobě modelu v nejmenší velikosti a nejlevnější variantě příze. Rádi byste ještě lepší cenu? Třeba ji najdete mezi DROPS Deals!

DROPS Super Sale
DROPS 150-4

DROPS design: model č. ee-479
Skupina přízí: E
-----------------------------------------------------------
Velikost: 35/37 – 38/39 – 40/42
Délka chodidla: 22-24-26 cm

Materiál: DROPS SNOW firmy Garnstudio
300 g pro všechny velikosti, barva č.08, červená

DROPS JEHLICE a PONOŽKOVÉ JEHLICE č.6 – nebo velikosti potřebné k upletení zkušebního vzorku o rozměrech 13 ok x 17 řad lícovým žerzejem = 10 x 10 cm.

DROPS TMAVÝ ROHOVINOVÝ KNOFLÍK č.536 (průměr 25 mm): 6 ks pro všechny velikosti.

-------------------------------------------------------

Náhradní příze – Podívejte se, jak změnit přízi
Skupina přízí A až F – Neměňte návod, změňte přízi
Spotřeba příze při použití náhradní příze – Využijte náš převodník

-------------------------------------------------------

DROPS Snow
DROPS Snow
100% vlna
od 57.00 Kč /50g
Přízi na tento model můžete mít už za 342.00Kč.

Cenu za klubka počítáme podle spotřeby při výrobě modelu v nejmenší velikosti a nejlevnější variantě příze. Rádi byste ještě lepší cenu? Třeba ji najdete mezi DROPS Deals!

Návod

VROUBKOVÝ VZOR:
V řadách: pleteme stále hladce, lícové i rubové řady. 1 vroubek = 2 řady hladce.
V kruhových řadách: pleteme střídavě 1 kruhovou řadu hladce, 1 obrace. 1 vroubek = 2 kruhové řady.

COPÁNKOVÝ VZOR:
Viz schéma A.1; vzor je nahlížen z lícové strany.
--------------------------------------------------------

PAPUČKA:

Na ponožkové jehlice č.6 nahodíme přízí Snow 36-38-40 ok a pleteme vroubkovým vzorem v kruhových řadách – viz výše – do výše asi 4 cm, končíme 1 kruhovou řadou obrace.

CHODIDLO:
Nyní ponecháme prvních 9-11-11 ok v kruhové řadě na jehlici, následujících 27-27-29 ok odložíme na pomocnou jehlici. Pleteme vroubkovým vzorem v řadách nad ponechanými 9-11-11 oky a SOUČASNĚ v 1. řadě nahodíme na každé straně 1 oko nové (= krajové oko) = 11-13-13 ok. Ve výši 7-8,5-10 cm uzavřeme 1 krajové oko na každé straně = 9-11-11 ok, odložená oka z pomocné jehlice vrátíme zpět na jehlici a na obou stranách středové části nabereme po 12-14-16 okách (vedle krajového oka) = na jehlici máme 60-66-72 ok. Nyní budeme díl měřit od toho místa. Označíme si střed přední strany špičky a druhou značku umístíme dozadu, doprostřed paty. Pleteme dále v kruhových řadách vroubkovým vzorem. Ve výši 2 cm spleteme v každé 2. kruhové řadě na obou stranách všech značek 2 oka hladce (v každé takové kruhové řadě máme tedy o 4 oka méně); ujímáme tak dlouho, až díl měří 5-5-6 cm – pak všechna oka uzavřeme. Sešijeme chodidlo – šev vedeme krajovými oky, aby byl co nejméně plastický a výrazný.

MANŽETA, pletená napříč:
Na jehlice č.6 nahodíme přízí Snow 22 ok a upleteme 1 vroubek vroubkovým vzorem, přičemž v poslední řadě rovnoměrně přidáme 6 ok = 28 ok. Pleteme vzorem A.1 (= 28 ok) až do výše asi 32-33-35 cm; v poslední řadě ujmeme nad každým copánkem ve vzoru A.1 3 oka = 22 ok. Upleteme 1 vroubek vroubkovým vzorem a všechna oka uzavřeme.
Počáteční (nahozený) kraj položíme přes uzavřený okraj a našijeme na něj 3 knoflíky na ozdobu. Manžetu navlečeme na papučku, okraje přes sebe přesahují asi 2 cm, knoflíky směřují na vnější stranu a takto oba díly z rubové strany sešijeme.

Stejným způsobem upleteme i druhou papučku, dbáme na to, aby přeložený okraj manžety s našitými knoflíky směřoval na protilehlou vnější stranu.

Schéma

symbols = lícový žerzej (líc hladce, rub obrace)
symbols = rubový žerzej (líc obrace, rub hladce)
symbols = 3 oka odložíme na pomocnou jehlici PŘED práci, 3 oka upleteme hladce, 3 oka z pom.jehlice hladce
symbols = 3 oka odložíme na pomocnou jehlici ZA práci, 3 oka upleteme hladce, 3 oka z pom.jehlice hladce
diagram

Každý náš návod je doprovázen speciálními video-ukázkami, které vás navedou.

Chcete se na něco zeptat? Projděte si seznam nejčastějších otázek (FAQ).

Napětí příze (hustota úpletu) určuje konečné míry vaší práce a obvykle se měří na vzorku 10 x 10 cm. Spočítáme takto: počet ok na šířku x počet řad na výšku - např.: 19 ok x 26 řad = 10 x 10 cm.

Napětí příze je velmi individuální; někteří lidé pletou/ háčkují volně, zatímco jiní značně utahují. Napětí příze přizpůsobíte změnou velikosti jehlic, proto doporučenou velikost jehlic berte pouze jako vodítko! Je důležité, abyste zajistili, že VAŠE napětí příze odpovídá napětí uvedenému ve vzoru. Pokud budete pracovat s jiným napětím příze než je uvedeno ve vzoru, vaše spotřeba příze a konečné rozměry vaší práce se budou lišit.

Napětí příze také určuje, které příze je možné vzájemně zaměňovat. Pokud dosáhnete stejného napětí příze, můžete snadno zaměnit jednu přízi za druhou.

Viz lekce DROPS: Jak změřit napětí příze/ zkušební vzorek

Viz video DROPS: Jak vypracovat zkušební vzorek napětí příze

Požadované množství příze je uvedeno v gramech, např.: 450 g. Pro výpočet potřebného množství klubek musíte nejdříve vědět, kolik gramů je v 1 klubku (25 g, 50 g nebo 100 g). Tyto informace jsou dostupné po kliknutí na jednotlivé druhy přízí na našich stránkách. Vydělte požadované množství množstvím každého klubka. Pokud má například klubko 50 g (nejběžnější množství), výpočet bude následující: 450 / 50 = 9 klubek.

Při záměně jedné příze za druhou je důležité, aby napětí příze (hustota úpletu) při pletení/ háčkování zůstala stejná. To proto, aby rozměry hotového oděvu odpovídaly poskytnutému náčrtu. Stejného napětí příze je snazší dosáhnout pomocí přízí ze stejné skupiny. Je také možné pracovat s vícero vlákny tenčí příze najednou, a tak dosáhnout stejného napětí jako při práci se silnější přízí. Vyzkoušejte náš převodník přízí. Doporučujeme vám si vždy vypracovat zkušební vzorek (swatch).

POZNÁMKA: při záměně přízí se může oděv výrazně lišit od oděvu na fotografii, to díky rozdílným vlastnostem a složení každé příze.

Viz lekce DROPS: Mohu použít jinou přízi než je uvedena ve vzoru?

Všechny naše příze jsou rozděleny do skupin přízí (od A do F) podle síly a napětí příze – skupina A zahrnuje nejtenčí příze a skupina F ty nejsilnější. Toto vám usnadní hledání alternativních přízí k našim vzorům, pokud byste chtěli přízi vyměnit. Všechny příze stejné skupiny mají podobné napětí příze (hustotu úpletu) a můžete je tak snadno vzájemně nahrazovat. Jednotlivé druhy přízí se nicméně liší složením a vlastnostmi, hotové dílo tak získá na jedinečnosti jak na pohled tak na omak.

Kliknutím zde zobrazíte přehled přízí v jednotlivých skupinách.

V horní části všech našich vzorů najdete odkaz na náš převodník přízí (yarn calculator), což je užitečný nástroj, pokud byste chtěli použít jinou než doporučenou přízi. Vyplněním druhu příze, kterou si přejete vyměnit, množství (ve vaší velikosti) a počtu vláken, vám převodník nabídne vhodné alternativní příze se stejným napětím příze (hustotou úpletu). Dále vám prozradí, kolik alternativní příze budete potřebovat a zda budete muset pracovat s vícero vlákny najednou. Většina klubek má hmotnost 50 g (některá 25 g nebo 100 g).

Pokud je vzor vypracován ve vícero barvách najednou, bude nutné každou barvu vypočítat samostatně. Stejně tak, pokud je vzor vypracován s několika vlákny různých přízí (například 1 vlákno alpaky a 1 vlákno Kid-Silk), budete muset najít alternativy jednotlivě, tedy pro každou zvlášť.

Kliknutím zde zobrazíte náš převodník přízí

Protože různé příze mají různé vlastnosti a textury, rozhodli jsme se původní přízi v našich vzorech zachovat. Můžete však snadno najít dostupné alternativy mezi našimi ostatními druhy přízí pomocí našeho převodníku nebo si jednoduše vybrat přízi ze stejné skupiny přízí.

Je možné, že někteří prodejci mají přízi stále na skladě, nebo že někdo má doma pár klubek, pro která by rád našel vzory.

Převodník přízí vám nabídne jak alternativní přízi, tak i její požadované množství.

Pokud si nejste jistí jakou velikost vypracovat, můžete například změřit oděv, který již vlastníte a jehož velikost se vám líbí. Následně si zvolte velikost porovnáním těchto mír s těmi v tabulce velikostí vybraného vzoru.

Tabulku velikostí najdete ve spodní části vzoru.

Viz lekce DROPS: Jak číst tabulku velikostí

Velikost jehlic uvedená ve vzoru slouží pouze jako vodítko, důležité je dodržet napětí příze (hustotu úpletu). A protože napětí příze je velmi individuální, budete muset upravit velikost jehlic tak, abyste zajistili stejné napětí jaké je uvedené ve vzoru – možná budete muset přizpůsobit sílu jehlic o 1 či dokonce 2 velikosti abyste dosáhli správného napětí. Za tímto účelem vám doporučujeme vypracovat zkušební vzorky.

Pokud byste pracovali s jiným napětím příze než je uvedeno, rozměry hotového oděvu se mohou od rozměrů uvedených na náčrtu lišit.

Viz lekce DROPS: Jak změřit napětí příze/ zkušební vzorek

Viz video DROPS: Jak vypracovat zkušební vzorek

Práce s oděvem shora dolů poskytuje větší flexibilitu a prostor pro individuální úpravy. Například je snazší si oděv v průběhu práce vyzkoušet a také upravit délku sedla a průramků.

Návody vše pečlivě vysvětlují krok za krokem, ve správném pořadí. Schémata jsou přizpůsobena směru pletení a vypracována jako obvykle.

Schéma zobrazuje všechny řady/ kruhové řady, a každé oko jak se jeví při pohledu z lícové strany. Čte se zdola nahoru, zprava doleva. 1 čtvereček = 1 oko.

Při práci v řadách (tam a zpět) je každá lichá řada řadou lícovou a každá sudá řada je řadou rubovou. Při práci v rubových řadách je nutné vypracovávat schéma obráceně: zleva doprava, hladká oka pleteme obrace, oka pletená obrace vypleteme hladce atd.

Při práci v kruhových řadách je každá řada řadou lícovou a schéma je tedy ve všech řadách vypracováno zprava doleva.

Viz lekce DROPS: Jak číst schémata u pletení

Schéma zobrazuje všechny řady/ kruhové řady, a každé oko jak se jeví při pohledu z lícové strany. Vypracovává se zdola nahoru, zprava doleva.

Při práci v řadách (tam a zpět) je každá lichá řada řadou lícovou a každá sudá řada je řadou rubovou. Při práci v rubových řadách je nutné vypracovávat schéma obráceně: zleva doprava.

Při práci v kruhových řadách je každá řada řadou lícovou a schéma je tedy ve všech řadách vypracováno zprava doleva.

Při práci s kruhovým schématem začínáme uprostřed a postupujeme směrem proti směru hodinových ručiček, řadu po řadě.

Řady obvykle začínají daným počtem řetízkových ok (ekvivalentní výšce následujícího oka), což bude buď znázorněno ve schématu nebo vysvětleno ve vzoru.

Viz lekce DROPS: Jak číst schémata u háčkování

Pokyny pro práci s vícero schématy zároveň ve stejné řadě/kruhové řadě budou často popsány takto: „háčkujeme vzor A.1, A.2, A.3 celkem 0-0-2-3-4x". To znamená, že A.1 vypracujete jednou, následně A.2 vypracujete jednou a A.3 opakujete (na šířku) tolikrát, kolikrát je pro vaši velikost stanoveno – v tomto případě takto: S = 0 krát, M = 0 krát, L=2 krát, XL= 3 krát a XXL = 4 krát.

Se schématy se pracuje jako obvykle: začněte první řadou v A.1, poté vypracujte první řadu v A.2 atd.

Viz lekce DROPS: Jak číst schémata u pletení

Viz lekci DROPS: Jak číst schémata u háčkování

Celková šířka oděvu (od zápěstí k zápěstí) bude u větších velikostí větší, přestože rukávy jsou kratší. Větší velikosti mají delší průramky a širší náramenice, aby dobře seděly pro všechny velikostech.

Rozměry na náčrtu/ schématu poskytují informace k celkové délce oděvu. Pokud se jedná o svetr nebo kabátek, délka se měří od nejvyššího bodu na náramenici nejblíže výstřihu směrem dolů ke spodní části oděvu. NENÍ měřeno od vrcholu ramene. Stejně se měří i délka sedla, od nejvyššího bodu náramenice dolů k místu, kde se sedlo dělí na trup a rukávy.

U kabátků, pokud není výslovně uvedeno jinak, se nikdy neměří délka na vnější straně légy. Vždy měřte délku na vnitřní straně.

Viz lekce DROPS: Jak číst schéma

Schémata se často opakují dokola nebo na výšku. 1 opakování na schématu tak, jak se jeví ve vzoru. Pokud je uvedeno vypracujte 5 opakování A.1 v řadě, pak vypracujete A.1 celkem 5 krát po sobě/ vedle sebe v jedné řadě. Pokud je uvedeno vypracujte 2 opakování A.1 svisle/ na výšku, vypracujte celé schéma jednou, následně začněte znovu od počátku následující řady a vypracujte celé schéma ještě jednou.

Řetízková oka jsou o něco užší než sloupky. Abyste předešli příliš staženým okům nahozeného okraje, jednoduše uháčkujte více ok řetízku. Počet ok bude v následující řádě upraven tak, aby odpovídal vzoru a náčrtu.

Pružný lem se oproti například lícovému žerzeji jeví mnohem staženější. Přidáním ok před vypracováním lemu se vyhnete viditelnému rozdílu v šířce přechodu mezi pružným lemem a zbytkem trupu.

Je snadné uzavřít lem příliš pevně. Nahazováním ok při uzavírání lemu (a současným uzavíráním těchto nahození) předejdete příliš utaženému okraji.

Viz video DROPS: Jak uzavřít pomocí nahození (yo)

Pro dosažení rovnoměrného přidání (nebo ujmutí) můžete přidat např.: každou 3. a 4. řadu střídavě takto: vypracujte 2 řady a přidejte v 3. řadě, vypracujte 3 řady a přidejte ve 4. Takto opakujte až po poslední přidávání..

Viz lekce DROPS: Přidávání či ujímání 1 oka střídavě v každé 3. a 4. řadě

Pokud dáváte přednost práci v kruhových řadách namísto v řadách (tam a zpět), můžete samozřejmě vzor přizpůsobit a to tak, že přidáte můstky doprostřed přední části (obvykle 5 ok). Dále pak postupujete podle pokynů. Kde byste normálně otočili práci a pracovali z rubové strany, jednoduše pokračujete dál přes můstek v kruhových řadách. Nakonec kabátek rozstřihnete, naberete stehy pro vypracování légy a zakryjete rozstřižené okraje.

Viz video DROPS: Jak uplést a rozstřihnout můstek

Pokud dáváte přednost práci v řadách (tam a zpět) namísto v kruhových řadách, můžete samozřejmě vzor přizpůsobit a to tak, že jednotlivé díly vypracujete samostatně a na konci je sešijete dohromady. Rozdělte počet ok trupu na polovinu, přidejte na každé straně 1 krajové oko (pro sešití) a vypracujte přední a zadní díl odděleně.

Viz lekce DROPS: Mohu vzor na kruhových jehlicích přizpůsobit rovným jehlicím?

Aby se zachovaly správné proporce, opakování vzoru se může v různých velikostech mírně lišit. Pokud nepracujete se stejnou velikostí v jaké je i oděv na fotografii, může se ten váš mírně lišit. Vzor byl pečlivě navržen a upraven tak, aby celkový dojem z oděvu zůstal stejný ve všech velikostech.

Dodržujte proto pokyny a schémata pro vaši velikost!

Pokud jste našli vzor, který se vám líbí a který je k dispozici v dámské velikosti, není příliš těžké jej přizpůsobit velikosti pánské. Největší rozdíl bude v délce rukávů a trupu. Začněte pracovat na dámské velikosti o které si myslíte, že by seděla přes hrudník. Dodatečná délka bude vypracována těsně před uzavřením pro průramky. Pokud je vzor vypracován shora dolů, můžete přidat délku hned za průramky nebo před prvním ujmutím na rukávu.

Pokud jde o dodatečné množství příze, bude záležet na přidané délce, ale je lepší mít více klubek než-li méně.

Všechny příze mají přebytečná vlákna (z výroby), která mohou žmolkovat či odpadat. Česané příze (tj. chlupatější příze) mají více těchto volných, nadbytečných vláken, což způsobuje větší línání.

Línání také závisí na tom, co nosíme pod nebo přes oděv a zda to táhne vlákna příze. Není proto možné zaručit, že nedojde k žádnému línání

Níže je několik tipů, jak dosáhnout nejlepších výsledků při práci s chlupatější přízí:

1. Když je oděv hotový (než ho vyperete), silně s ním protřepejte, aby se volnější chloupky uvolnily. POZNÁMKA: NEPOUŽÍVEJTE čistící váleček na textil, kartáč ani jinou metodu, která tahá za přízi.

2. Oděv vložte do plastového sáčku a vložte jej do mrazáku – nízká teplota způsobí, že se vlákna k sobě méně přichytí a přebytečná vlákna se snadněji odloučí.

3. Ponechte několik hodin v mrazáku, než jej vyjmete a znovu protřepete.

4. Oděv perte podle pokynů na štítku příze.

Žmolkování je přirozený proces, ke kterému dochází i u těch nejexkluzivnějších vláken. Je to přirozená známka opotřebení, kterému jde jen těžko předejít. Opotřebení je nejviditelnější v místech s vysokým třením, jako je podpaží či lemy.

Váš oděv může vypadat opět jako nový, když žmolky odstraníte pomocí kartáče na šaty nebo speciálního strojku - odžmolkovače.

Pořád se nemůžete dobrat odpovědi, kterou hledáte? Pak posuňte stránku dolů a napište nám svůj dotaz, naši specialisté se vám pokusí poradit. Obvykle to zvládneme během 5 až 10 pracovních dnů..
Mezitím si můžete pročíst otázky a odpovědi, které k tomuto modelu položili ostatní, nebo navštívit skupinu DROPS Workshop na Facebooku, kde vám může poradit některá spřízněná duše!

Mohly by se vám líbit...

Little Red Riding Slippers

Lauren, United States

150-4 Little Red Riding Slippers

Micah8, United States

Black, white, red Slippers

Diann, United States

My New Slippers

Susan Luongo, United States

Little Red Riding Slippers

Saranja, Germany

Slippers

Anja, Norway

Přidejte komentář k návodu DROPS 150-4

Rádi bychom věděli, co si o tomto modelu myslíte!

Pokud se chcete na něco zeptat, dbejte prosím na to, abyste ve formuláři níže vybrali správnou kategorii - díky tomu se dříve dozvíte, co potřebujete vědět. Povinná pole jsou označena *.

Komentáře / Otázky (386)

country flag Blanc napsala:

Bonjour, mon problème n'est pas résolu car c'est justement après les 4 cm du début que ça me pose problème... je ne comprends pas "conserver les 11 mailles" dois je couper le fil..? car si je conserve les 11 premières mailles et que je met les 29 suivantes sur un arrêt de mailles, ou se trouve le fil? Un grand merci !

02.12.2023 - 09:11

Odpověď DROPS Design :

Bonjour Mme Blanc, quand l'ouvrage mesure 4 cm vous devez effectivement couper le fil, puis glisser les 11 premières mailles du tour + les 29 dernière mailles du tour en attente et vous tricotez désormais les 11 m qui restent sur l'aiguille, montez 1 maille, tricotez les 11 mailles et montez 1 m = 13 m pour le dessus du pied. Bon tricot!

04.12.2023 - 07:48

country flag Blanc napsala:

Je ne réussis pas a comprendre l'explication malgré mes tentatives, En fait, c'est quand j'arrive au niveau de l'explication Pied que je ne comprends pas; Je précise que je tricote en aller retour sur une aiguille circulaire . Début de l'explication: Conserver ensuite sur l'aiguille les 11 premières mailles du tour,et glisser les 29 mailles restantes sur 1 arrêt de mailles. Continuer au point mousse en aller retour sur ces 11 mailles. Merci

01.12.2023 - 09:52

Odpověď DROPS Design :

Bonjour Mme Blanc, je vous recommande cette vidéo qui commence justement par cette partie: les mailles ont déjà été mises en attente (les 11 premières mailles du tour et les 29 dernières mailles) et on tricote les 11 mailles restées sur l'aiguille. Bon tricot!

01.12.2023 - 15:27

country flag Gaetane napsala:

Bonjour concernant le diagramme est-ce qu on le tricote en aller retour ou à chaque rang qu à droite ? Et on tricote à l envers les mailles comme elles se présentent? Merci 🙏

16.07.2023 - 15:35

Odpověď DROPS Design :

Bonjour Gaeatane, le diagramme est realise en aller retour - regardez attentivement la video ICI. Comment lire les diagrammes tricot vous trouverez ICI. Bon tricot!

17.07.2023 - 11:46

country flag Gaetane napsala:

Bonjour , je ne saisi pas ça : Tricoter 1 \"côte\" mousse, en répartissant 6 augmentations au dernier rang = 28 m. \r\nJe procède comment? Je veut dire je tricote combien de rangs avant d augmenter? \r\nCôte mousse c est un rang , end env ? Merci 🙏

16.07.2023 - 13:56

Odpověď DROPS Design :

Bonjour Gaetane, un côte mousse (en travaillant en allers et retours) = 2 rangs endroit. Vous faites 1 rang endroit et au deuxieme rang endroit vous augmentez regulierement 6 mailles (comment le faire vous trouverez ICI). Bon tricot!

17.07.2023 - 23:08

country flag Gaetane napsala:

Bonjour, pour le pied, lorsque vous dites, continuer en rond,au point mousse , est-ce un rang end et env, ou tous rangs à endroit? Merci 🙏

15.07.2023 - 13:52

Odpověď DROPS Design :

Bonjour, continuez en rond, au point mousse : un rang end et un rang env. Bon tricot!

15.07.2023 - 14:27

country flag Gaetane napsala:

Placer 1 marqueur au milieu devant (pointe) et 1 autre marqueur au milieu dos (talon). Continuer en rond, au point mousse. Combien de mailles entre les 2 marqueurs ? Merci 🙏

14.07.2023 - 17:48

Odpověď DROPS Design :

Bonjour Mme Gaetane, vous avez 30-33-36 mailles entre les marqueurs (choississez le chiffre en fonction de votre taille). Bon tricot!

15.07.2023 - 11:37

country flag Gaetane napsala:

Reprendre les mailles en attente et relever 12-14-16 m de chaque côté de la partie centrale (à 1 m lis du bord) = on a 60-66-72 m. Je comprends pas ça ou relever les mailles ? Merci 🙏

12.07.2023 - 16:26

Odpověď DROPS Design :

Bonjour Gaetane, regardez la video ICI. Bon tricot!

15.07.2023 - 15:49

country flag Zsuzsa napsala:

It was a bit tricky as the instructions were not so verbose, but as there is a whole video showing the steps from the beginning until the end, it was then not that difficult. Here is the video in case you don't find it :) www.garnstudio.com/video.php?id=567&lang=en

03.02.2023 - 16:08

country flag Gaetane napsala:

Monter 22 m avec les aiguilles 6 en Snow C est comment en snow ? Merci 🙏

07.12.2022 - 14:22

Odpověď DROPS Design :

Bonjour Gaetane, DROPS Snow est le nom de la laine utilisée pour réaliser ces chaussons - retrouvez plus d'infos ici. Bon tricot!

07.12.2022 - 16:31

country flag Shivani Roy napsala:

Can I use a circular knitting needle instead of 4 double pointed needles?

03.11.2022 - 10:09

Odpověď DROPS Design :

Dear Mrs Roy, sure you can, you might then use the magic loop technique for the sections worked in the round. Happy knitting!

03.11.2022 - 10:48