Kombinace přízí DROPS Delight a DROPS Brushed Alpaca Silk

Spojením 2 našich nádherných přízí, DROPS Delight a DROPS Brushed Alpaca Silk, vznikne vlákno silou odpovídající přízím ze Skupiny přízí D, jemné a pevné, s krásným probarvením. Zde... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze

Kombinace přízí DROPS Big Delight a DROPS BabyAlpaca Silk

Pokud zkombinujete 2 naše příze, DROPS Big Delight a DROPS BabyAlpacu Silk, dostanete vlákno silné jako příze ze Skupiny přízí D a navíc plynulé "gradient" probarvení. Zde vidíte příklad... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze

Použití trojité příze DROPS Melody

Rádi byste lehoučkou a měkkounkou přízi, ale nemůžete najít žádnou, která by byla dost silná? Tak zkuste dát dohromady 3 vlákna DROPS Melody - Skupina přízí D - a dostanete skvělou přízi... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze

Nahrazení příze Alpaca přízí Flora

Nahradit přízi je snadné! Na těchto vzorcích vidíte, jak bude úplet vypadat, když použijete místo 1 vlákna příze DROPS Alpaca 1 vlákno příze DROPS Flora. Přehled modelů, u nichž... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze

Nahrazení příze AlpacaClassic přízí Puna

Nahradit přízi je snadné! Na těchto vzorcích vidíte, jak bude úplet vypadat, když použijete místo 1 vlákna příze DROPS AlpacaClassic 1 vlákno příze DROPS Puna. Přehled modelů, u... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze

Kombinace přízí DROPS Kid-Silk a DROPS Nepal

Další báječná kombinace, která vytvoří vlákno silné jako příze ze Skupiny přízí D, je spojení vláken DROPS Nepal a DROPS Kid-Silk. Výsledkem bude úplet hřejivý a měkký, tvarově... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze

Jak plést obrace

Opakem hladkých ok jsou oka obrácená. Pleteme-li střídavě 1 řadu hladce a 1 řadu obrace, vznikne vzor, kterému říkáme lícový (někdy také hladký) žerzej. Nyní se tedy naučíme, jak... (Viz více)

kategorie: Lekce pletení

Jak plést hladce

Pusťme se do pletení! Pleteme-li všechny řady hladkými oky, tzv. hladce, bude výsledkem vzor nazývaný podle svého vzhledu - vroubkový. Při pletení ok hladce postupujeme takto: Obr. 1: Jehlici... (Viz více)

kategorie: Lekce pletení

Nahrazení příze Lin přízí Belle

Nahradit přízi je snadné! Na těchto vzorcích vidíte, jak bude úplet vypadat, když použijete místo 1 vlákna příze DROPS Lin 1 vlákno příze DROPS Belle. Přehled modelů, u nichž můžete... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze

Nahrazení příze Angora-Tweed přízí Puna

Nahradit přízi je snadné! Na těchto vzorcích vidíte, jak bude úplet vypadat, když použijete místo 1 vlákna příze DROPS Angora-Tweed 1 vlákno příze DROPS Puna. Přehled modelů, u... (Viz více)

kategorie: Nahrazení příze