Přidejte se k DROPS-Along

Christmas 2017

Vydejte se s námi na novou výpravu DROPS-Along a pojďte spolu s námi plést tematické Vánoční svetry pro celou rodinu!

OBTÍŽNOST
Stejně jako u předchozích putování DROPS-Alongs, i tentokrát budeme kombinovat rozličné postupy a vzory, některé snadné, jiné složitější - ovšem tato výprava bude pletená!

Máte obavy, zda to zvládnete? Hoďte je za hlavu. Každý krok na cestě DROPS-along bude důkladně zdokumentován, včetně video-ukázek a podrobně popsaných lekcí, které vám pomohou svetr zdárně dokončit.

KDY VYRAZÍME
Nahazujeme 3. listopadu!

Podělte se s námi o své pokroky - fotky z průběhu své cesty opatřete některým z následujících 2 hashtagů: #DROPSChristmasKal a #FrostysChristmas (to v případě, že pletete verzi pro dospělé) nebo #FrostysChristmasKids (pokud pletete verzi pro děti). Hashtagy fungují jako "hesla", která vyhledají všechny spřízněné duše, které pletou stejný svetr - stačí je zadat místo adresy nebo do vyhledávacího okénka ve skupině DROPS Workshop,kde najdete další rady a nápady!

Nejčerstvější stopy

Spring Lane

Pojďte s námi háčkovat novou tajemnou deku ze 6 barev příze DROPS ♥ You #8

OBTÍŽNOST
Jako minule, i tentokrát vystřídáme různé postupy a vzory, některé snadné, jiné trochu složitější. Ale pokud máte obavy, zda to zvládnete, zahoďte je! Všechny stopy budou doplněny podrobnými rozpisy, rozkresy a video-ukázkami.

KDY VYRAZÍME
První stopu odhalíme 2. března!

Podělte se s námi o své pokroky! Na Facebooku a Instagramu použijte pro připojení fotky svého výtvoru k ostatním štítek #DROPSAlong #SpringLaneCAL nebo se na Facebooku přidejte k naší skupině DROPS Workshop , kde najdete další rady a nápady!

Stopy

The Meadow

Pojďte a háčkujte s námi krásnou tajemnou deku z 5 barev bavlněné příze DROPS ♥ You #7!

OBTÍŽNOST
V průběhu výpravy se setkáte s několika typy háčkovacích postupů a vzorů, některé budou snadné, jiné trochu náročnější. Ale i když třeba s háčkem teprve začínáte - nevzdávejte to! Každá stopa k tajemné dece bude důkladně zdokumentována detailní video-ukázkou i podrobnou samostatnou lekcí DROPS!

Ukažte nám, jak postupujete! Na Facebooku a Instagramu použijte pro připojení svého výtvoru k ostatním štítek #DROPSCAL #TheMeadow nebo se na Facebooku přidejte k naší skupině DROPS Workshop, kde najdete další rady a nápady!

Stopy