DROPS Karisma
DROPS Karisma
100% vill
alates 2.50 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 12.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

DROPS SS24
DROPS 102-42
Suurus: XS – S – M
Koera mõõdud:
Rindkere: u 28/30 – 40/44 – 48/52 cm
Selja pikkus: u 24 - 32 - 40 cm
Koerte suurused: XS = Chihuahau, S = Bichon Frise, M = Cocker Spaniel
Pildil S suurus.

 Lõng: Garnstudio DROPS Karisma, 50 g / 100 m
50-100-150 g värv nr 18, punane
50-50-100 g värv nr 01, naturaalvalge

DROPSi lühikesed ringvardad: 3,5 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 22 s x 30 r parempidises koes = 10 x 10 cm
DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD: 3 mm
-------------------------

-------------------------------------------------------

Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit

-------------------------------------------------------

DROPS Karisma
DROPS Karisma
100% vill
alates 2.50 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 12.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme M.1 kuni M.5. Skeem on vaadatuna töö paremalt poolt (PP).

SOONIK
* 2 pr, 2 ph *, korda tärnide vahelist osa.
-------------------------

VEST
Kootakse ringselt ülevalt alla.
Loo üles 52-72-92 s 3 mm sukavarrastele naturaalvalge lõngaga. Koo soonikut 6-8-10 cm (= kaelus).
Võta 3,5 mm ringvardad, koo 1 ring parempidses koes, SAMAL AJAL kasvata 8-12-16 s ühtlaste vahedega = 60-84-108 s.
Jätka mustriga:
SUURUS XS: skeemid M.1, M.3 ja M.5.
SUURUS S: skeemid M.1, M.2, M.3, M.4 ja M.5.
SUURUS M: skeemid M.1, M.2 x2, M.3, M.4 ja M.5 x 2 korda.

SAMAL AJAL, kui töö pikkus on 10-14-18 cm, tee esikäppadele avad järgmiselt: koo maha 1 s, tõsta 11-11-23 s silmustehoidjale (= kõhu all), koo maha 1 s ja jätka edasi-tagasi mustri kudumist ülejäänud 47-71-83 silmusel (= seljaosa).
Kui töö pikkus on kokku 16-22-28 cm (ava pikkus on u. 6-8-10 cm), tõsta silmused silmustehoidjale.
Tõsta kõhualused silmused tagasi vardale ja koo mustrit sama pikalt nagu seljaosal.

Tõsta kõik silmused tagasi samale vardale ja loo 1 uus s käeaukude kohale = 60-84-108 s.
Koo muster lõpuni, jätka punase lõngaga töö lõpuni.
Kui töö pikkus on 19-27-35 cm, koo maha 9-13-17 s kõhu all.
Edasi koo edasi-tagasi, SAMAL AJAL koo maha mõlemal küljel iga rea alguses: 2 s 1-2-3 korda, 1 s 8-9-10 korda, 2 s 1-2-3 korda ja 3 s 1 kord = 21-31-41 s jääb.
Vesti pikkus on u. 27-37-47 cm.

ÄÄRIS
Tõsta allesjäänud silmused 3 mm ringvarrastele ja korja silmused ümber mahakootud serva = kokku on umbes 84-108-140 s. Koo soonikut 2,5 -3- 3 cm, koo silmused lõdvalt maha.

Käpaava soonik: korja  vardale u. 36-44-52 s 3 mm sukavarrastele käpaava äärtelt. Koo soonikut 3-4-6 cm, koo silmused maha soonikoes.
Korda sama teise ava ümber.

Skeem

symbols = naturaalvalge
symbols = punane
diagram
On küsimusi? Vaata korduma kippuvaid küsimusi (KKK).

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

Kui ei tea millist suurust teha, siis on hea idee mõõta oma kampsunilt mõõdud. Siis saab nende mõõtude järgi valida sobiva suuruse.

Vaata mõõtudega joonist mustrilehel juhendi lõpus.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõista mõõtudega joonist

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

Tupsude tekkimine villase kudumi pinnale on loomulik protsess, mis juhtub isegi kõige eksklusiivsemate kiududega. See on loomuliku kulumise tunnus, mida on raske vältida ja mis on kõige rohkem nähtav eseme suure hõõrdumisega kohtades, nagu kampsuni varrukad ja mansetid.

Koepinna saab jälle ilusaks, kasutades riideharja või tupsude eemaldajat.

Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul..
Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Võib-olla meeldivad ka need...

Nordic Paws

Carolyn, Canada

Nordic Paws

Kathryn, United Kingdom

Nordic Paws

Esther, Spain

Nordic Paws

Marsha

Nordic Paws

yarnymama, Australia

102-42 Nordic Paws

Chloe, Switzerland

102-42 Nordic Paws

Heather, Canada

Jäta kommentaar mustrile DROPS 102-42

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

Kommentaarid / Küsimused (88)

country flag Sandra Horforth kirjutas:

I have the Nordic Paws pattern and making the largest size. I've done the rib but can't work out what M1, M2 2 times, M3, M4 and M5 2 times means. Can you please clarify

14.04.2024 - 16:33

DROPS Design vastas:

Dear Sandra, these reference the charts after the written instructions; you can see how they are separated in brackets. You work one on top of the other. So, start with M.1 in the round, working each round upwards. Then start M.2. After finishing M.2, start at the first round of M.2 again and repeat the whole M.2 bracket. Then work M.3 and after M.3 work M.4. Now work M.5, which is also repeated like explained for M.2. Happy knitting!

14.04.2024 - 18:28

country flag Manuela Laßnig kirjutas:

Gibt es dazu einen Link ich kann normal Norweger stricken allerdings in Hin und Rückreihen daran bin ich gescheitert

08.04.2024 - 15:13

DROPS Design vastas:

Liebe Frau Laßnig, man braucht Öffnungen für die Beinen, deshalb muss die Arbeit geteilt werden und separat für einpaar cm in Hin- und Rücreihen gestrickt werden. Siehe dieses Video oder dieses Video je nach Sie stricken, um zu wissen, wie man die Rückreihen strickt (beachten Sie nur, daß das Muster wie zuvor in der Höhe passt). Viel Spaß beim Stricken!

08.04.2024 - 15:34

country flag Manuela Laßnig kirjutas:

Hallo meine Frage ist : wird ab den 10cm bei. Kleinsten Modell das Muster in Hin und Rückreihen gestrickt ?Weil ich die Anleitung ab diesemPunkt nicht verstehe. Danke

08.04.2024 - 14:48

DROPS Design vastas:

Liebe Frau Laßnig, nach 10 cm (1. Größe) strickt man die Verteilungsreihe, dh ketten Sie die 1. Masche der Runde für das 1. Bein ab, dann stricken Sie die nächsten Maschen wie zuvor (Magen), ketten sie die nächste Masche ab (2. Bein) und dann stricken Sie die nächsten Maschen genauso wie zuvor. Jetzt stricken Sie die Maschen vom RÜckenteil in Hin- und Rûckreihen, markieren Sie die 1. Masche + die letzte Masche vom Rückenteil im Diagram, und so stricken Sie weiter, die Rückreihen lesen Sie links nach rechts. Viel Spaß beim Stricken!

08.04.2024 - 15:30

country flag Manuela Laßnig kirjutas:

Hallo meine Frage wäre wird das Muster wirklich in hin und rückreihen gestrickt? Danke

07.04.2024 - 20:56

DROPS Design vastas:

Siehe unten :)

08.04.2024 - 08:30

country flag Manuela Laßnig kirjutas:

Hallo meine Frage wäre wird das Muster wirklich in hin und rückreihen gestrickt? Danke

07.04.2024 - 16:22

DROPS Design vastas:

Liebe Frau Laßnig, das Muster stricken Sie zuerst in der Runde, dh vor der Verteilung für die Beinen, dann wird man das obere und das untere Teil separat in Hin- und Rückreihen (mit Muster) stricken, dann strikt man das Muster wieder in der Runde (nach der Öffnung für die Beinen). Viel Spaß beim Stricken!

08.04.2024 - 08:18

country flag Marjon Smulders kirjutas:

Beste, Graag wil ik u iets vragen over Nordic paws. Ik heb de grootste maat gemaakt met de aangegeven garen (karisma) en naalddikte (3,5). Helaas is hij net iets te strak. Als ik een ander garen gebruik met een dikkere naald zou hij dan groter uitvallen? Welk garen raad u dan aan? Of kan ik meer steken opzetten, hoe kan ik dat uitrekenen zodat het patroon nog klopt? Ik hoop dat u mij kunt helpen. Vriendelijke groet Marjon

27.12.2023 - 20:31

DROPS Design vastas:

Dag Marjon,

Het beste is om ervoor te zorgen dat je dezelfde stekenverhouding hebt als aangegeven in het patroon. Dus pas de naalddikte aan zodat je dezelfde stekenverhouding hebt. Als je een andere stekenverhouding hebt, bijvoorbeeld 17 steken = 10 cm, dan zou je op basis van dit aantal steken om kunnen rekenen hoeveel je op moet zetten, meerderen etc. Je hebt dan namelijk 1,7 steek per 1 cm nodig en in het patroon 2,2 steek per 10 cm. Maar je moet ook uitkomen met het ingebreide patroon, dus je moet ook rekening houden met het aantal herhalingen in de breedte en de hoogte, etc.

07.01.2024 - 13:48

country flag Dalreen kirjutas:

Hello, I'm fairly new to knitting, so even after reading the comments, I don't understand this part, "At the same time when the piece measures 14cm split the piece for the forelegs as follows: bind off 1 st, put 11 sts on a stitch holder (= underneath the stomach), bind off 1 st, and continue the pattern working back and forth on needle over the remaining 47-71-83 sts (= back piece)." Could you please explain thoroughly? I'm also not knitting in the round. Thanks, Dalreen

20.12.2023 - 00:48

DROPS Design vastas:

Hi Dalreen, You now go from knitting in the round to knitting back and forth. But first work the round as described - bind off 1 stitch, then place 11 stitches on a stitch holder (working them first so you don't have to cut the yarn - then bind off the next stitch. This separates the tummy piece from the sides and back. Continue working in the same direction, until you come to the first bound-off stitch. Then turn and work back to the second bound off stitch, turn, etc. Hope this helps and Happy Christmas!

20.12.2023 - 06:42

country flag Irina Peshkina kirjutas:

I knitted this jamper for me sister's dog Happy. Amazing pattern!

04.12.2023 - 10:49

country flag LaetiKv kirjutas:

Je pense qu'il faudrait modifier le nombre de mailles à mettre en attente pour l'abdomen de la taille S car le nombre de mailles à mettre en attente est le même pour les tailles XS et S. Il vaudrait mieux faire 11-17-23 m.

04.08.2023 - 09:25

country flag Giada kirjutas:

Salve, quando il lavoro misura 10 cm dovrei dividere le maglie per le zampe anteriori ma come faccio? Perché avendo 60 maglie se faccio i 2 intrecci e metto da parte le maglie per la pancia mi risulterebbero solo 45 maglie e non 47 e così non potrei seguire il motivo. Grazie

07.04.2022 - 23:27

DROPS Design vastas:

Buonasera Giada, con 60 maglie a 10 cm deve intrecciare 1 maglia e mettere in sospeso 11 maglie (= 48 maglie rimaste), intrecciare 1 maglia e lavorare sulle altre 47 maglie. Buon lavoro!

08.04.2022 - 22:49