DROPS / 169 / 13

Tender Kiss by DROPS Design

DROPS Alpaca lõngast ristipidi kootud pitsmustriga õlasall

Võtmesõnad: õlasallid, pitsmustriga, ristipidi,
DROPSi disain: mudel nr z-734
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Mõõdud: kõrgus: u. 60 cm, laius ülaserval: u. 200 cm
Lõng: Garnstudio DROPS ALPACA, 50 g/167 m
200 g värv nr 101, valge

DROPSi ringvardad (80 cm): 3,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 23 s x 30 rida parempidises koes = 10 x 10 cm.
---------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 14.60€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo silmused parempidi igal real. 1 ripsivall = 2 rida ripskoes.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.5. Skeemil on näidatud kõik read vaadatuna töö paremalt poolt (PP).

KASVATAMISE NIPP
Arvutamaks, kui tihti peab kasvatama, võta silmuste arv real (näiteks. 167 s) ja jaga kasvatada vajaoleva silmuste arvuga (näiteks 4) = 41,75. St. selles näites kasvata pärast iga 42. silmust. NB! Kasvata 1 s, tehes 1 õhksilmuse. Järgmisel real (töö PH rida skeemil A.3) koo õhksilmus pr, et ei tekiks auke
--------------------------------

RÄTIK
Kootakse edasi-tagasi ringvarrastega, et mahutada ära kõik silmused.
Loo 3 silmust 3,5 mm ringvarrastele Alpaca lõngaga ja koo 1 rida parempidi töö PH pool. Koo edasi-tagasi mustrit skeemil A.1, SAMAL AJAL kahanda ja kasvata nagu näidatud skeemil.
JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui skeem A.1 on tehtud 1 mustrikordus vertikaalselt, on vardal 35 silmust.
Siis korda skeemi A.1B (= 12 rida). kuni vardal on 161 s.
Koo järgmine töö PP poolne rida nii: koo skeemi A.2 (=1 s), korda skeemi A.3A kuni jääb 4 s vardale, lõpeta skeemiga A.3B (= 4 s).
Jätka niimoodi mustriga, SAMAL AJAL kasvata 4 s ühtlaste vahedega viimasel töö PP real – loe KASVATAMISE NIPPI = 171 s vardal.
Kui skeem A.3 on tehtud 1 kord vertikaalselt, koo järgmine töö PP rida nii: jätka skeemiga A.2 äärmistel silmustel, korda skeemi A.4A järgmisel 168 s (= 14 kordust 12 s) ja lõpus tee skeemi A.4B (= 2 s).
Kui skeem A.4 on tehtud 1 mustrikordus vertikaalselt, on vardal 181 silmust.
Koo järgmine töö PP poolne rida nii: jätka skeemiga A.2 äärmisel silmusel, korda skeemi A.3A kuni jääb 4 s vardale, lõpeta skeemiga A.3B (= 4 s). Jätka niimoodi mustriga, SAMAL AJAL kasvata 13 s ühtlaste vahedega viimasel töö PP real = 200 s vardal.
Kui skeem A.3 on tehtud 1 kord vertikaalselt, koo järgmine töö PP rida nii: jätka skeemiga A.2 äärmisel silmusel, korda skeemi A.5A järgmisel 198 s (= 22 kordust 9 s) ja lõpus tee skeemi A.5B (= 1 s).
Kui skeem A.5A on tehtud 1 mustrikordus vertikaalselt, on vardal 379 silmust.
Siis koo skeemi A.5C skeemi A.5A kohale (koo ääresilmus ja skeemi A.5B nagu enne).
Kui on kokku tehtud 6 “lainet” vertikaalselt (st. kui skeem A.5B on tehtud), on vardal 394 silmust.
Koo 1 rida töö PP pool kasvatustega rea lõpus nagu enne. Siis koo silmused lõdvalt maha pr töö PH poolt.
Niisuta õlasalli ja venita kergelt kuivama.

Skeem

= parempidi silmus töö PP pool, pahempidi silmus töö PH pool
= ph töö PP pool, pr töö PH pool
= 1 õs kahe silmuse vahele, järgmisel real koo õhksilmused ph, et tekiks augud
= 2 pr kokku
= 2 ületõstmisega kokku (tõsta 1 s pr võttega kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle)
= 3 ütk (tõsta 1 s kudumata parempidi, 2 pr kokku, tõsta kudumata silmus üle)
= 1 õhksilmus, järgmisel real koo õs ph keerdsilmusena, et ei tekiks auku.
= silmust ei ole, jäta ruut vahele


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 169-13) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (45)

Annie Dørr 06.04.2020 - 23:24:

Hej Jeg har strikket A1 og skal nu videre med A1B. Men når jeg starter op på A1B, så er det jo flere masker på pinden end i diagrammet. Hvordan får jeg det rettet til så hulrækken bliver ved med at løbe over hinanden. MVH Annie Dørr

DROPS Design 21.04.2020 kl. 13:29:

Hej Annie, det er de samme 3 mønsterpinde som går igen i A.1B. så næste gang du starter med A.1B strikker du selve mønsteret (som går over 3 masker) ovenfor de 3 masker (mellem omslagene) men nu kan du strikke det 5 gange istedet for 4 gange. Osv ... God fornøjelse!

Martina Huber 01.04.2020 - 21:58:

Wenn A.5A 1x in die höhe gestrickt dann A.5C über A.5A Kommt dann wieder A.5A über A.5C und dann wieder A.5A..6x im wechsel = Wellen Od strickt man 1x A.5A und 5x A.5C

DROPS Design 02.04.2020 kl. 08:00:

Liebe Frau Huber, Sie stricken zuerst 1 x A.5A in der Höhe und dann wiederholen Sie A.5C 5 Mal so haben Sie die 6 Wellen insgesamt in der Höhe. Viel Spaß beim stricken!

Martina Huber 22.03.2020 - 19:59:

Wenn A.4 1x on die Höhe gestrickt wurde=181 M Es geht sich danach mit A3 nicht aus A2 = 1M + A3.B = 4 M / 181 minus der 5 M = 176 M A3. 6 176:6 = 29,33 geht sich nicht aus Wie strick ich da das Muster?

DROPS Design 23.03.2020 kl. 11:08:

Liebe Frau Huber, Sie stricken A.2 wie zuvor, dann stricken Sie wie in A.3A bis 4 Maschen bleiben und dann stricken Sie die 4 letzten Maschen wie im A.3B gezeigt. Viel Spaß beim stricken!

Camilla Haglund Wagenius 11.03.2020 - 10:26:

Hej! Jag håller på med denna sjal hur gör jag vid A1b? De är 31 m på 1:a varvet då blir de 4 m över??

DROPS Design 18.03.2020 kl. 14:40:

Hej Camilla A.1B går over 29 masker, men du øger 2 masker ifølge diagrammet, så på næste pind har du 31 masker. God fornøjelse!

Gigi 13.02.2020 - 16:09:

Bonjour, merci pour vos explications. Je n\'avais saisi ainsi, je pensais qu\'il fallait faire les diagrammes respectivement les uns après les autres mais pas sur le même rang. Me confirmez-vous que c\'est bien ainsi que je dois procéder (sur le même rang A.2, A.3A et A.3B) ?

DROPS Design 14.02.2020 kl. 09:01:

Bonjour Gigi, tout à fait, les diagrammes se tricotent bien comme détaillé dans la réponse précédente. Vous ferez de même pour A.5A et A.5B: en commençant sur l'endroit, vous tricoterez A.2, puis vous répéterez 22 fois les 9 mailles de A.5A (= 198 mailles) et terminerez par A.5B (= 1 maille), puis de même avec A.5C. Bon tricot!

Gigi 12.02.2020 - 20:06:

Bonjour, il est dit "répéter A.3A jusqu'à ce qu'il reste 4m. Ne vais-je pas avoir plusieurs rang d'alignement de jetés (trous) ? Ce qui ne semble pas être le cas sur la photo (2 rangs de trous et entre les deux il y a d'autres points). Merci

DROPS Design 13.02.2020 kl. 11:52:

Bonjour Gigi, je ne suis pas bien sûre de comprendre votre question, vous répétez A.3A en largeur ainsi (sur 161 m au 1er rang): A.2 (= 1 m), répétez 26 fois les 6 mailles de A.3A au total (= sur 156 les mailles suivantes), terminez par A.3B (= 4 m), vous avez ainsi (au 1er rang): 1+156+4=161 (+ 1 augm faite dans A.3B = 162 m). Bon tricot!

Gigi 07.02.2020 - 23:18:

...En point de mousse pardon

Gigi 07.02.2020 - 20:36:

Bonjour, doit-on lire le A.2 comme il est présenté en vertical ? Et donc 12 rangs ? En tricotant ainsi j'obtiens que des mailles endroit sur chaque rang ce qui correspond à un point de riz ? Merci

DROPS Design 10.02.2020 kl. 07:41:

Bonjour Gigi, les diagrammes représentent les mailles comme on les voit sur l'envers, A.2 se tricote au point mousse: sur l'endroit une case blanche = on tricote à l'endroit sur l'endroit, sur l'envers un point noir = on tricote à l'endroit sur l'envers. Vous trouverez ici plus d'infos sur les diagrammes. Bon tricot!

Tricoteuse 22.10.2019 - 15:22:

Est-ce qu'à la toute fin il y a vraiment 394 mailles ??? Ça me semble beaucoup !!!

DROPS Design 22.10.2019 kl. 15:48:

Bonjour Tricoteuse, on doit effectivement avoir 394 m à la fin, c'est le nombre de mailles correspondant à une des 2 diagonales du châle. Bon tricot!

Mette Fredsgaard 06.10.2019 - 02:25:

Hvad betyder "ingen m, spring over denne rude"? og hvordan gør man?

DROPS Design 07.10.2019 kl. 10:46:

Hei Mette. Om du ser på raden under (på diagrammet) er det blitt strikket 2 masker sammen (minsket 1 maske), slik at når du starter på raden med sort firkant er det ingen maske og du strikker bare glattstrikk/retstrik. God Fornøyelse!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 169-13

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.