DROPS / 185 / 34

Narvik Woof by DROPS Design

DROPS Merino Extra Fine lõngast kootud mitmevärvilise Norra mustriga džemper koerale suurustele XS kuni M

DROPS disain: mudel nr me-122
Lõngagrupp B
-----------------------------------------------------------
Suurus: XS - S - M
Koera mõõdud:
Rinnaümbermõõt: umbes 28/32 - 40/44 - 48/52 cm
Selja pikkus: umbes 24 - 32 - 40 cm
Koera tõug: XS = Chihuahua, S = Bichon Frisé, M = Kokker Spanjel
Lõng: Garnstudio DROPS MERINO EXTRA FINE, 50 g/105 m (kuulub lõngagruppi B)
100 g kõikidel suurustel, värv nr 05, helehall
50 g kõikidele suurustele, värv nr 01, naturaalvalge
50 g kõikidel suurustel, värv nr 11, punane

Kasutada võib ka lõngu:
vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp B)

DROPSi SUKAVARDAD (suurused XS ja S), RINGVRADAD (40 cm, suurusele M): 3,5 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 22 silmust ja 30 rida parempidises koes on 10 cm lai ja 10 cm kõrge.

DROPSi SUKAVARDAD (kõik suurused), RINGVARDAD (40 cm, suurusele M): 3 mm - sooniku jaoks - või sobivad, et saavutada koetihedus 23 silmust ja 32 rida parempidises koes on 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Merino Extra Fine uni colour DROPS Merino Extra Fine uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Merino Extra Fine mix DROPS Merino Extra Fine mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 13.80€. Loe edasi.

Juhend

JUHEND

KASVATAMISE NIPP
Arvutamaks, kui tihti kasvatada ühtlaste vahedega, loe silmused vardal (näiteks 52 silmust) ja jaga kasvatuste arvuga (näiteks 8) = 6,5. Selles näites tee 1 õhksilmus kordamööda pärast iga 6. või 7. silmust. Järgmisel ringil koo õhksilmused keerdsilmustena, et ei jääks auke.

MUSTER
Vaata skeemi A.1. Vali suurusele sobiv skeem. Muster kootakse parempidises koes. Kui skeem A.1 on tehtud, jätka helepruuniga ja parempidises koes valmimiseni.

KUDUMISE NIPP
Et muster ei jääks kiskuma, hoia lõngajooksud töö taga lõdvemalt. Vajadusel võta suuremad vardad.
----------------------------------------------------------

DŽEMPER
Kootakse ringselt suka-/ringvarrastega kaela poolt alla. Siis jagatakse kaheks jalgade osas, rinna- ja seljaosa kootakse eraldi edasi-tagasi. Siis kootakse ringselt kehaosa ning lõpuks jälle edasi-tagasi saba juures. Sääred kootakse ringselt sukavarrastega.

Loo 52-72-92 silmust 3 mm sukavarrastele punase lõngaga. Koo soonikut 2 parempidi/2 pahempidi 6-8-10 cm – krae.

Võta 3,5 mm sukavardad (ringvardad suurusel M) ja koo 1 ring parempidises koes, samal ajal kasvata 8-12-16 silmust ühtlaste vahedega ringil – loe KASVATAMISE NIPPI = 60-84-108 silmust. JÄLGI KOETIHEDUST!
Koo ringselt skeemi A.1 (= 5-7-9 mustrikordust 12 silmusega) – loe MUSTER ja KUDUMISE NIPPI üleval.
Kui töö kõrgus on 9-13-17 cm, koo silmuseid maha jalgade jaoks nii: koo 2 silmust kokku, koo 9-9-21 parempidi, koo 2 parempidi kokku, tõsta need 11-11-23 silmust abilõngale (silmustehoidjale) (= rinnaosa), koo ringi lõpuni (= seljaosa).

SELJAOSA
= 47-71-83 silmust. Koo mustrit edasi-tagasi suka-/ ringvarrastega, kuni töö pikkus on 15-21-27 cm, lõpeta pärast töö pahempoolset rida. Jalaaugud on umbes 6-8-10 cm – tõsta silmused abilõngale.

RINNAOSA
Tõsta 11-11-23 silmust tagasi vardale ja koo mustrit edasi-tagasi – koo sama arv ridu kui seljaosal.

KEHAOSA
Tõsta kõik silmused ühele ringvardale, lisaks korja 1 uus silmus mõlemal küljel jalaaugust = 60-84-108 silmust ringil. Jätka mustriga. Kui skeem A.1 on tehtud vertikaalselt, koo helehalli lõngaga.
Kui töö kõrgus on kokku 19-27-35 cm, koo maha keskmised 9-13-17 silmust rinnaosa keskel ja jätka edasi-tagasi kududes = 51-71-91 silmust. Koo maha mõlemal küljel igal teisel real 2 silmust 1-2-3 korda, siis 1 silmus 8-9-10 korda, siis 2 silmust 1-2-3 korda, ja siis 3 silmust 1 kord = 21-31-41 silmust jääb vardale. Töö pikkus on umbes 27-37-47 cm.

VIIMISTLUS
Korja ja koo sukavarrastele silmused kampsuni alläärest helehalli lõngaga, kokku on umbes 84-108-140 silmust varrastel. Koo soonikut 2 parempidi/ 2 pahempidi 2,5-3-3 cm, koo silmused lõdvalt maha soonikkoes.

SÄÄRED
Korja umbes 36-44-52 silmust 3 mm sukavarrastele helehalli lõngaga ümber jalaava. Koo soonikut 2 parempidi/ 2 pahempidi 3-4-6 cm, koo silmused lõdvalt maha soonikkoes.
Korda teises jalaaugus.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 28.08.2018
parandus: värv 05, helehall (mitte helepruun)

Skeem

= naturaalvalge
= helehall
= punane

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 185-34) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (9)

Katarina 25.07.2020 - 20:11:

Hei, jeg har kommet halvveis ned på diagrammet, men nå ser jeg at genseren på bildene øverst viser at diagrammet er strikket nedenfra, ikke ovenfra sånn jeg har gjort. Er det feil å begynne på et diagram fra toppen?

DROPS Design 27.07.2020 kl. 07:22:

Hei Katarina, Ja diagrammene er strikket fra bunnen opp og fra høyre til venstre. Dette gjelder om man strikke plagget fra bunnen opp eller fra toppen ned. God fornøyelse!

Ann Djurhuus 29.10.2019 - 21:27:

Er der en tegning så man kan se hvordan man måler hunden?

DROPS Design 31.10.2019 kl. 09:55:

Hej Ann, Det har vi desværre ikke, men du kan se trøjens brystvidde og ryglængde og se om det stemmer med hundens mål. God fornøjelse!

Ivonne 17.07.2019 - 02:43:

No haces video donde lo vayas explicando uno lo pueda ir viendo ?

Lila 06.02.2019 - 20:52:

Hei! Ser det er tomt for 01 natur. Hva kan jeg bruke isteden?

DROPS Design 11.02.2019 kl. 09:38:

Hei Lila. Det nok kun tomt hos akkurat den forhandleren, og det vil nok snart komme inn i gjen. Om du likevel vil bestille fra den forhandleren nå, kan du se på fargekartet til Merino Extra fine og velge den fargen du syntes passer. lys grå er jo en nøytral farge så her vil det meste bli fint, dette er en smakssak. God fornøyelse

Monika Harnes 23.12.2018 - 11:03:

Strikker xs. Der er det 47 m på ryggstykket men 12 m i mønsterrapporten. Dette går jo ikke opp, og har da løst dette med å legge til en ekstra maske. Er det feil i oppskriften eller er det meninga det skal være sånn?

DROPS Design 02.01.2019 kl. 10:39:

Hei Monika. Du har akkurat felt 2 masker til forben, så det stemmer at du mangler 2 masker for at mønsteret skal gå opp i 12 (1 maske på ryggstykket og 1 masker på forstykket). Da det strikkes frem og tilbake (og ikke rundt) har det ikke noe å si at mønsteret ikke går opp i hele rapporter. Når delene settes sammen igjen skal det legges opp 1 maske i hver side slik at mønsteret igjen går opp når arbedet strikkes rundt. God fornøyelse.

SAMIA JALIFE 20.12.2018 - 20:27:

Me encantó hacer este sueter para perro muy clara la explicación. Felicidades!

Vicki 21.10.2018 - 09:59:

Hvordan skal lukningen af arbejdet forståes?? Altså luk 2 masker 1 gang, 1 maske 8 gange, 2 masker 1 gang og 3 masker 1 gang = 21 masker tilbage???

DROPS Design 23.10.2018 kl. 16:15:

Hej Vicki, jo når du lukker af i begyndelsen af hver pind, så former du rygstykket som du ser på billedet. Første gang lukker du 2 masker af i hver side, næste gang lukker du 1 maske af i hver side og det gør du 8 gange osv. God fornøjelse!

Maria G. 25.08.2018 - 22:59:

Hei, skal strikke hundegenseren. Ser at fargen som er foreslått er lysebrunt (07), men på bildet ser genseren lysegrå ut (05). Er bunnfargen på genseren på bildet faktisk lysegrå?

DROPS Design 28.08.2018 kl. 08:59:

Hei Maria. Noen ganger vareierer det fra skjerm til skjerm hvordan fargene vises, men her kan det se ut som det er 05 lys grå som er brukt ja. Dette har nå blitt rettet i oppskriften. Takk for beskjed og god fornøyelse.

Oksana Merklas 15.11.2017 - 07:29:

Hi! I need one little explanation about the description please: it says: Chest: approx. 28/32 – 40/44 – 48/52 cm / - Circumference? Thank you!

DROPS Design 15.11.2017 kl. 08:57:

Dear Mrs Merklas, yes this is the circumference of chest. Happy knitting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 185-34

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.