DROPS Baby / 29 / 13

Giggles in Heather by DROPS Design

DROPS Safran lõngast kootud lainelise mustriga pudipõll

DROPS disain: mudel e-078-by
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Suurus: 1/9 - 9/18 kuune
Mõõdud: pikkus keskel (mõõtes mööda keskmist silmust): umbes 13-17 cm.
Lõng: Garnstudio DROPS SAFRAN, 50 g/160 m (kuulub lõngagruppi A)
50 g värv nr 01, heleroosa

Kasutada võib ka lõngu:
Alternatiivlõngad (Lõngagrupp A) - vaata linki allpool.

DROPSi PIKAD VARDAD: 3 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 24 silmust ja 32 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.

DROPSi PÄRLMUTTER NÖÖBID, kaardus (valge), nr 521: 1 tk mõlemal suurusel.
----------------------------------------------------------

(Vaata mustrit ...)

Võtmesõnad: kööki, lainemustriga,
Lõngasort
Deals alates
alates 1.30 EUR

Nõuanded

Tänan valimast DROPS Designi!

Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad.

Selleks on meil iga mustri juures õppevideod, mille leiab lehe alumisest osast.

Meil on olemas ka samm-sammulised õpetused, et paremini mõista juhendis kasutatud tehnikat. Vaata siit!

MUSTRI INFO

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes)
1 ripsivall = koo 2 rida parempidi silmuseid.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.6. Muster on vaadatuna töö paremalt poolt ja näitab iga rida.
----------------------------------------------------------

PUDIPÕLL
Kootakse edasi-tagasi, ülevalt alla.
Loo 7 silmust 3 mm varrastele Safran lõngaga. Paigalda 1 silmusemärkija neljandasse silmusesse (= keskmine silmus), tõsta töökäigus kõrgemale.
Koo nii: 2 ääresilmust RIPSKOES - vaata ülevalt, koo skeemi A.1 (= 1 silmus), 1 silmus parempidises koes (= keskmine silmus), koo skeemi A.1 järgmisel silmusel, lõpus tee 2 ääresilmust ripskoes. JÄLGI KOETIHEDUST! Kui skeem A.1 on tehtud vertikaalselt, on vardal 67 silmust.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 ääresilmust ripskoes, * koo skeemi A.2 (= 7 silmust), skeemi A.3 (= 17 silmust), skeemi A.4 (= 7 silmust) *, tee 1 silmus parempidises koes (= keskmine silmus), korda * kuni * veel 1 kord, lõpus tee 2 ääresilmust ripskoes. Kui skeem A.2 kuni A.4 on tehtud vertikaalselt, on vardal 95 silmust.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 ääresilmust ripskoes, * koo skeemi A.5 (= 14 silmust), skeemi A.3 järgmisel 17 silmusel nagu enne, skeemi A.6 (= 14 silmust) *, tee 1 silmus parempidises koes (= keskmine silmus), korda * kuni * veel 1 kord, lõpus tee 2 ääresilmust ripskoes. Kui skeemid A.5/A.3/A.6 on tehtud vertikaalselt, on real 135 silmust.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 ääresilmust ripskoes, * koo skeemi A.2 järgmised 7 silmust, skeemi A.3 järgmised 51 silmust (= 3 mustrikordust 17 silmusega), koo skeemi A.4 järgmised 7 silmust *, 1 silmus parempidises koes (= keskmine silmus), korda * kuni * veel 1 kord, lõpus tee 2 ääresilmust ripskoes. Kui skeemid A.2/A.3/A.4 on tehtud vertikaalselt, on real 163 silmust.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 ääresilmust ripskoes, * koo skeemi A.5 järgmised 14 silmust, skeemi A.3 järgmised 51 silmust (= 3 mustrikordust 17 silmusega), koo skeemi A.6 järgmised 14 silmust *, 1 silmus parempidises koes (= keskmine silmus), korda * kuni * veel 1 kord, lõpus tee 2 ääresilmust ripskoes. Kui skeemid A.5/A.3/A.6 on tehtud vertikaalselt, on real 203 silmust. Töö pikkus on umbes 13 cm, mõõtes mööda keskmist silmust.

SUURUS 9/18 KUUNE:
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 ääresilmust ripskoes, * koo skeemi A.2 järgmised 7 silmust, skeemi A.3 järgmised 85 silmust (= 5 mustrikordust 17 silmusega), koo skeemi A.4 järgmised 7 silmust *, 1 silmus parempidises koes (= keskmine silmus), korda * kuni * veel 1 kord, lõpus tee 2 ääresilmust ripskoes. Kui skeemid A.2/A.3/A.4 on tehtud vertikaalselt, on real 231 silmust.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 ääresilmust ripskoes, * koo skeemi A.5 järgmised 14 silmust, skeemi A.3 järgmised 85 silmust (= 5 mustrikordust 17 silmusega), koo skeemi A.6 järgmised 14 silmust *, 1 silmus parempidises koes (= keskmine silmus), korda * kuni * veel 1 kord, lõpus tee 2 ääresilmust ripskoes. Kui skeemid A.5/A.3/A.6 on tehtud vertikaalselt, on real 271 silmust.
Töö pikkus on umbes 17 cm, mõõtes mööda keskmist silmust.

MÕLEMAD SUURUSED:
Koo 1 ripsivall (2 rida ripskoes). Koo silmused lõdvalt maha. * Koo maha 4 silmust, tee 1 õhksilmus, koo õhksilmus maha *, korda * kuni * ülejäänud real. See on selleks, et äär ei jääks kiskuma. Kinnita nööp ühte nurka (nööpauguna kasuta auku 2 ripskoes ääresilmuse kõrval).

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= parempidi silmus töö pahemal pool
= 1 õhksilmus 2 silmuse vahele
= 1 õhksilmus kahe silmuse vahele, järgmisel real koo õhksilmus keerdsilmusena
= 2 parempidi kokku
= 2 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle kootud silmuse)

Sarnased mustrid

Vajad abi? Abistavad õppevideod leiab siit!

Alati võib küsida abi lõnga müünud poest. DROPSi lõngu müüvad poed garanteerivad abi DROPSi mustritele.

Kõik juhendid on hoolikalt kontrollitud, aga me ei vastuta võimalike vigade eest. Kõik juhendid on tõlgitud norra keelest ning alati saab kontrollida originaalmustrist mõõte ja numbreid.

Kui oled leidnud vea mustris, postida kommentaar või küsimus meie Kommentaarid osasse. Vaata DROPS Baby 29-13 originaalmustrit.