DROPS Extra / 0-1197

Christmas Magic by DROPS Design

DROPS Jõulud: DROPS Air lõngast kootud Norra mustriga kindad

Võtmesõnad: labakud, skandinaavia, soojad käed,
DROPSi disain: mudel nr ai-026
Lõngagrupp C või A + A
----------------------------------------------------------
Suurus: üks suurus
Lõng: Garnstudio DROPS AIR, 50 g/130 m
50 g värv nr 02, nisukollane
50 g värv nr 12, samblaroheline

DROPSi sukavardad: 4 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 19 s x 25 r parempidises koes = 10 x 10 cm.
DROPSi sukavardad: 3,5 mm – sooniku jaoks.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

65% alpaka, 28% polüamiid, 7% vill
alates 5.30 € /50g
DROPS Air mix DROPS Air mix 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Air uni colour DROPS Air uni colour 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 10.60€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme A.1 ja A.2. Muster kootakse parempidises koes.

KASVATAMISE NIPP
Kasvatamiseks tee õhksilmus, järgmisel ringil koo see pr keerdsilmusena (st. koo läbi silmuse tagumise aasa), et ei tekiks auku.
-------------------------------

PAREM KINNAS
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo 40 s 3,5 mm sukavarrastele samblarohelise lõngaga ja koo 1 ring parempidi. Koo 5 cm soonikut 2 pr/2 ph.
Võta 4 mm sukavardad, koo 1 ring parempidi, SAMAL AJAL kahanda 4 s ühtlaste vahedega = 36 s.
Edasi jätka lõpuni parempidises koes. Koo skeemi A.1 kõigil silmustel (= 6 mustrikordust ringil).
Kui skeem A.1 on tehtud 1 kord vertikaalselt, jätka nisukollase lõngaga - JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui on kootud 9 cm, kasvata 1 s mõlemal pool esimest silmust ringil pöidla jaoks - vaata kasvatamise nippi! Korda kasvatamist mõlemal pool pöidlasilmuseid igal teisel ringil veel 5 korda = 46 s.
Nüüd tõsta 11 pöidlasilmust silmusehoidjale. Koo 1 ring ja loo 1 uus s pöidlasilmuste taha = 36 s.
Koo skeemi A.2 kõigil silmustel (= 6 mustrikordust ringil).
Kui skeem A.2 tehtud 1 kord vertikaalselt, paigalda 1 silmusemärkija (SM) mõlemale küljele (= 18 s SM-de vahel). Jätka nisukollase lõngaga, kuni töö pikkus on u. 22 cm (proovi kinnast kätte, u. 4 cm jääb teha).
Järgmisel ringil kahanda mõlemal küljel nii: koo, kuni jääb 3 s enne SM-i, 2 pr kokku, 2 pr (SM on nende silmuste vahel), tõsta 1 s pr võttega kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle. Korda kahandamist igal teisel ringil veel 2 korda, siis igal ringil 4 korda = 8 s jääb.
Järgmisel ringil koo kõik silmused kahekaupa kokku. Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita.

PÖIAL
Tõsta 11 pöidlasilmust tagasi 4 mm vardale, lisaks koo nisuvärvi lõngaga vardale veel 4 s pöidla tagant = 15 s.
Koo ringselt parempidises koes, kuni pöidla pikkus on u. 5 cm (proovi kätte, u.0,5 cm jääb lõpuni).
Koo 2 ringi pr, SAMAL AJAL koo kõik silmused paarikaupa kokku mõlemal ringil.
Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita.

VASAK KINNAS
Koo nagu paremat kinnast, aga peegelpildis,st. kasvata pöidla jaoks mõlemal pool viimast silmust.

Skeem

= nisukollane
= samblaroheline

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-1197) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (18)

Tina 01.07.2020 - 20:52:

Hej! Jag förstår inte riktigt den här meningen: ” När arb mäter 9 cm ökas det 1 m på varje sida av första m på v till tumme”

DROPS Design 02.07.2020 kl. 10:15:

Hej Tina. Det är ökningen till tumkilen som börjar här och du ökar genom att göra ett omslag innan första maskan på varet, sticka den första maskan på varvet och sedan göra ett omslag till. På nästa varv stickas omslagen vridet rät så att det inte blir hål. Du upprepar ökningen på vartannat varv (totalt 5 gånger). Se gärna denna video för att se hur du gör för att öka. Mvh DROPS Design

Hilal 31.03.2020 - 15:39:

Hei, jeg strikker disse vottene men de ble veldig små i størrelsen. Er dette en onesize for barn eller voksne?

DROPS Design 02.04.2020 kl. 08:54:

Hei Hilal, De er voksen størrelse. Har du sjekket strikkefastheten din? Hvis du vil ha større votter kan du bruke en pinnestørrelse større. God fornøyelse!

Mari Farlund 23.03.2020 - 17:12:

Hei. Disse vottene ble veldig små. Står onesize, men det synes jeg ikke stemmer.

Ctheusine 12.01.2020 - 07:08:

Bonjour, Je réalise ces moufles pour la 2eme fois, je les aime beaucoup. En revanche, j'ai trouvé que c'était resserré au niveau du dessin A2 même en changeant de taille d'aiguille. De ce fait, pour cette 2eme paire, j'ai fait 6 augmentations avant A2 pour ajouter un dessin et j'ai enlevé 6 mailles à la fin de A2. Résultat : c'est beaucoup plus confortable. Merci pour vos modèles en libre accès et merci pour vos vidéos très claires.

Hallie 29.12.2019 - 17:55:

Which 11 stitches do you slip on to a stitch holder for the thumb?

DROPS Design 29.12.2019 kl. 20:27:

Dear Hallie, when you increase for the thumb, you increase at both side of the first (right mitten) or the last stitch (left mitten) of teh round, 5 times. These 10+1 stitch should be placed on a holder / leftover yarn for knitting the thumb later. I hope this helps. Happy Knitting!

Kirsten 27.12.2019 - 10:49:

The pattern says "when A.2 had been worked one time vertically, insert 1 marker in each side (18 sts btw markers)." Exactly where am I supposed to be inserting the markers? Each side of what?

DROPS Design 02.01.2020 kl. 11:20:

Dear Kirsten, you should have markers on each side of the hand, so that the markers mark the sides of the decreases on top of the hand - first marker will be at the beg of the round and 2nd marker after half of the stitches. Happy knitting!

Monique 06.10.2019 - 15:19:

In het patroon wordt er voor de duim gesproken over omslagen aan weerszijden van de gemeerderde steken, in het instructiefilmpje wordt er gemeerderd door de omslagen telkens aan weerszijden van de oorspronkelijk gemarkeerde steek te maken. Wat is juist?

DROPS Design 06.10.2019 kl. 16:27:

Dag Monique,

Je herhaalt het meerderen aan elke kant van de gemeerderde steken, dus zoals in het patroon staat.

Uli Licht 07.01.2019 - 07:46:

Hi, in dieser Anleitung steckt ein Rechenfehler, der mich erst ziemlich verwirrt hat: wenn ich 40 Maschen anschlage und dann noch 4 Maschen AUFnehme, habe ich 44 M und nicht 36, wie angegeben. Und wenn ich danach noch 2x5 M aufnehme, sind es insgesamt 54 M, nicht 46, wie angegeben usw. - oder hätte ich nach den 5 cm Bund 4 M ABnehmen müssen? Erscheint mir aber eher unlogisch. Schönen Abend noch

DROPS Design 07.01.2019 kl. 12:25:

Liebe Frau Licht, diese 4 Maschen sollten abgenommen werden = 36 M bleiben. Die deutsche Anleitung wird korrigiert, danke für den Hinweis. Viel Spaß beim stricken!

Valerie 13.09.2018 - 17:49:

Bonjour. Je ne comprends pas les augmentations du pouce avec votre compte de mailles : si l'on part de 40 mailles que l'on augmente 1 maille de chaque côté de la première maille -- donc 2 mailles -- tous les deux rangs et celles-ci répétées 5 fois... cela ne peut pas conduire à un total de 46 mailles ??? Où est l'erreur svp ?

Valerie 13.09.2018 kl. 17:55:

Je retire ma question j'avais zappé les 4 diminutions oops

Kass 11.09.2018 - 21:21:

Bonjour, est-ce que ces moufles peuvent se tricoter en aiguilles basique soit pas des doubles pointes?.. si oui comment faire et sur quel modèle je peux regarder

DROPS Design 12.09.2018 kl. 07:44:

Bonjour Mme Kass, ce modèle se tricote en rond sur aiguilles doubles pointes - ces 2 modèles (Maribel et Pom Pom Adore se tricotent entièrement en allers et retours, mais au point mousse et avec un échantillon différent. N'hésitez pas à consulter nos vidéos pour apprendre à dompter les aiguilles doubles pointes ou demandez conseil à votre magasin DROPS, même par mail ou téléphone. Bon tricot!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-1197

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Orange Magic

Lone, Denmark

0-1197 Christmas Magic

Marie-Christine, France

Christmas Magic

Elizabeth, Canada