DROPS / 203 / 36

Tippy Toe by DROPS Design

DROPS Nepal lõngast ülevalt alla kootud vanamoodsa kannaga sokid suurustele 35 kuni 43

Võtmesõnad: algaja, sokid,
DROPS disain: mudel nr ne-303
Lõngagrupp C või A + A
-------------------------------------------------------
SUURUSED:
35/37 – 38/40 – 41/43
Talla pikkus: 22-24-27 cm
Sääre kõrgus: 15-15-15 cm.

LÕNG:
Garnstudio DROPS NEPAL, 50 g/75 m (kuulub lõngagruppi C)
100-150-150 g värv nr 0618, kaamel
50-50-50 g värv nr 8909, korall

KOETIHEDUS:
21 silmust lai ja 28 rida kõrge parempidises koes = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS SUKAVARDAD: 4 mm
DROPS SUKAVARDAD: 3,5 mm – sooniku tegemiseks.
Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

65% vill, 35% alpaka
alates 2.50 € /50g
DROPS Nepal uni colour DROPS Nepal uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Nepal mix DROPS Nepal mix 2.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 7.50€. Loe edasi.

Juhend

-------------------------------------------------------

KIRJELDUS

-------------------------------------------------------

KASVATAMISE NIPP
Kasvata 1 silmus, tõstes lõnga kahe silmuse vahelt vasakule vardale ja koo keerdsilmusena.

RIPSKUDE / RIPSIVALL (edasi-tagasi kududes)
Koo parempidi silmuseid igal real. 1 ripsivall = 2 rida ripskoes.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

SOKID – KOKKUVÕTE
Kootakse ringselt sukavarrastega ülevalt alla. Kand kootakse edasi-tagasi, siis ühendatakse talla all, ning kootakse jalalaba ringselt.

SÄÄR:
Loo 40-42-46 silmust 3,5 mm sukavarrastele beezi lõngaga. Koo 1 ring parempidi, siis koo soonikut 1 parempidi/1 pahempidi 3 cm.
Võta 4 mm sukavardad. Koo 1 ring parempidises koes ja kasvata 0-2-2 silmust ühtlaste vahedega ringil = 40-44-48 silmust. Koo parempidises koes, kuni töö pikkus on 15 cm. JÄLGI KOETIHEDUST!
Koo parempidises koes esimesed 20-22-24 silmust ringil (= jalapealne) ning tõsta need silmused abilõngale. Koo ülejäänud silmused parempidi, samal ajal kasvata 4-4-4 silmust ühtlaste vahedega – loe KASVATAMISE NIPPI. = 24-26-28 silmust (= kanna silmused).
Võta roosa lõng, pööra tööd ja koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool.

KAND:
Nüüd koo kand edasi-tagasi järgmiselt: koo 1 ääresilmus RIPSKOES - loe ülevalt, * koo 1 parempidi, 1 pahempidi *, korda * kuni *, kuni jääb 1 silmus reale, lõpus tee 1 ääresilmus ripskoes. Koo niimoodi soonikut, kuni kanna pikkus on 5-5,5-6 cm. Paigalda silmusemärkija viimase rea keskele, EDASI MÕÕDA SIIT!
Järgmisel töö parempoolsel real koo parempidises koes, samal ajal kahanda 4-4-4 silmust ühtlaste vahedega = 20-22-24 silmust.
Koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool, 1 parempidi rida töö paremal pool.
Nüüd koo edasi-tagasi töö pahemal pool kanna ühendamiseks järgmiselt.
KANNA SILMUSTE ÜHENDAMINE:
Kõik read kootakse töö pahemal pool. Pööra tööd ja koo pahempidi esimesed 10-11-12 silmust töö pahemal pool. Hoia lõng töö taha (= töö paremale poole) ja koo järgmiselt.
VASAK VARRAS: koo 2 silmust parempidi keerdsilmustena kokku, tõsta silmus tagasi vasakule vardale, pinguta lõnga. Ära pööra tööd!
PAREM VARRAS: pista vasak varras läbi 2 järgmise silmuse paremal vardal (suunaga vasakult paremale ja hoia vasak varras parema taha), võta lõng ja keera ümber vasaku varda ja tõmba silmus läbi kahe silmuse (suunaga paremalt vasakule, lase 2 silmust paremalt vardalt maha. Tõsta kokkukootud silmus tagasi paremale vardale. Ära pööra tööd!
Korda niimoodi kokkukudumist VASAKUL ja PAREMAL VARDAL, kuni jääb alles 2 silmust.
Nüüd on kanna silmused kokku kootud. Tõsta viimased 2 silmust paremale vardale ja jätka töö paremal pool.

TALD:
Korja ja koo beezi lõngaga 9-10-11 silmust mööda kanna esimest külge (1 silmuse kõrvalt), tõsta silmused abilõngalt tagasi vardale ja koo parempidises koes jalapealse silmused, korja ja koo 9-10-11 silmust kanna teiselt küljelt (1 silmuse kõrvalt) = 40-44-48 silmust on ringil.
Jätka kudumist parempidises koes, kuni töö pikkus on 19-20-23 cm silmusemärkijast kannal (3-4-4 cm jääb teha valmimiseni).
Paigalda 1 silmusemärkija mõlemale küljele, nii et jalapealsel ja talla all on 20-22-24 silmust.
Võta roosa lõnga, koo parempidises koes ja kahanda varbaosa jaoks mõlemal pool silmusemärkijaid järgmiselt: koo kuni jääb 3 silmust enne silmusemärkijat, koo 2 parempidi keerdsilmustena kokku, koo 2 parempidi (silmusemärkija on nende silmuste keskel), koo 2 parempidi kokku. Koo samamoodi teise silmusemärkija juures. Kahanda niimoodi igal ringil, kuni jääb alles 8 silmust, koo need järgmisel ringil kahekaupa kokku = 4 silmust. Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste 2 korda, pinguta ja kinnita.

Koo teine sokk samamoodi.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 04.02.2020
Parandus: SÄÄR:
Loo 40-42-46 silmust 3,5 mm sukavarrastele beezi lõngaga. Koo 1 ring parempidi, siis koo soonikut 1 parempidi/1 pahempidi 3 cm. Võta 4 mm sukavardad. Koo 1 ring parempidises koes ja kasvata 0-2-2 silmust ühtlaste vahedega ringil = 40-44-48 silmust.
Parandatud online: 21.02.2020
TALD: Korja ja koo beezi lõngaga 9-10-11 silmust mööda kanna esimest külge (1 silmuse kõrvalt), tõsta silmused abilõngalt tagasi vardale ja koo parempidises koes jalapealse silmused, korja ja koo 9-10-11 silmust kanna teiselt küljelt...

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 203-36) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (5)

Force 19.02.2020 - 15:12:

I think I don't understand. There are 2 stitches from heel, I pick up 22 stitches in total and I have 22 stitches on thread = 46 stitches not 44.

DROPS Design 21.02.2020 kl. 15:18:

Dear Mrs Force, pattern will be here edited, you will have to pick up only 10 sts in 2nd size (=9-10-11 sts) on each side of heel so that the total number of stitches will be 44 stitches together with the stitches from thread + the 2 remaining sts from heel. Happy knitting!

Force 19.02.2020 - 10:25:

Hi again, I would like to follow up on my question you answered with video, the problem is the video ends exactly in situation in which i am at this moment and i don't know how to continue. What do I do with the two stitches left after the heel is done (right at tvé end of the video)? Thank you

DROPS Design 19.02.2020 kl. 11:53:

Dear Force, the 2 remaining stitches are slipped on the right needle, turn piece so that you will continue from RS, then follow pattern under FOOT: pick up 11 sts along first side of heel, knit stitches from thread and pick up 11 sts along last side of heel and continue now in the round over the 44 stitches. Happy knitting!

Force 18.02.2020 - 17:36:

Hi I do not quite understand what to do with the two remaining stitches after WORKING TOGETHER THE HEEL-STITCHES. I am doing the 38/40 size. You say:"Place the 2 stitches on the right needle and turn the piece to the right side. " Then I am supposed to pick up 11 stitches, then knit the threaded stitches and then pick up another 11 = 44 but what do I do with the two remaining from the heel? Thank you

DROPS Design 19.02.2020 kl. 08:50:

Dear Mrs Force, this video shows how to work such a heel - to time code 08.41 you see how to work the first part of heel, than you work half of the stitches (11 sts in your size) and work now the decreases from WS as shown from 10:10. Happy knitting!

Maria Holm 16.01.2020 - 23:21:

Når det er oddetall i vrangborden, hvordan fungerer det? Blir det to like etter hverandre på et punkt? 1 r og 1 v går vel i togangen, men 39 masker er ikke i togangen.

DROPS Design 04.02.2020 kl. 08:39:

Hej Maria, jo det stemmer, vi retter og slår 1 maske mere op - tak for info :)

Fauchier Gaëlle 13.11.2019 - 22:17:

Bonjour, Ce modèle peut-il se faire avec des aiguilles circulaires ?Merci beaucoup Gaëlle

DROPS Design 14.11.2019 kl. 09:44:

Bonjour Mme Fauchier, tout à fait, vous pouvez utiliser une aiguille circulaire de 80 cm pour les tricoter en rond, en utilisant la technique dite du magic loop. Bon tricot!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 203-36

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.