Daytime Cora by DROPS Design

DROPS Merino Extra Fine lõngast ülevalt alla kootud raglaan varrukatega kampsun ja püksid nukule

Võtmesõnad: mänguasjad, nukud,
DROPS disain: mudel nr me-060-bn
Lõngagrupp B
-----------------------------------------------------------
Mõõdud:
Nuku pikkus: umbes 40-50 cm.

LÕNG:
Garnstudio DROPS MERINO EXTRA FINE, 50 g/105 m (kuulub lõngagruppi B)

KAMPSUNILE:
50 g värv nr 19, hele hallikassinine
50 g värv nr 25, roosa
50 g värv nr 01, naturaalvalge
50 g värv nr 39, jääsinine
Kampsun kaalub umbes 60 g

PÜKSTELE:
50 g värv nr 17, erkroosa
Püksid kaaluvad umbes 35 g

KOETIHEDUS:
22 silmust lai ja 42 rida kõrge ripskoes = 10 x 10 cm.
22 silmust lai ja 30 rida kõrge parempidises koes = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS SUKAVARDAD: 3,5 mm
DROPS ringvardad: 3,5 mm (40 cm)
Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.

DROPS pärlmutter lill nööp, valge nr 600: 1 tk

Natuke püksikummi
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 2.40 € /50g
DROPS Merino Extra Fine uni colour DROPS Merino Extra Fine uni colour 2.40 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Merino Extra Fine mix DROPS Merino Extra Fine mix 2.40 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 12.00€. Loe edasi.

Juhend

-------------------------------------------------------

NÕUANDED

-------------------------------------------------------

RIPSKUDE / RIPSIVALL (edasi-tagasi kududes)
1 ripsivall = koo 2 rida parempidi silmuseid.

RIPSKUDE / RIPSIVALL (ringselt kududes)
1 ripsivall = 2 ringi ripskoes, st. koo 1 ring parempidi silmuseid, 1 ring pahempidi.

KASVATAMISE NIPP 1 (raglaan)
Kasvata 1 silmus mõlemal pool silmusemärkijat nii: Järgmisel real koo õhksilmused parempidi, et jääks auk.

KASVATAMISE NIPP 2 (ühtlaste vahedega)
Arvutamaks, kui tihti kasvatada ühtlaste vahedega, loe silmuste arv ringil (näiteks 14 silmust) ning jaga kasvatuste arvuga (näiteks 7) = 2. Selles näites kasvata pärast iga 2 silmust, tehes õhksilmuse; järgmisel ringil koo õhksilmus parempidi, et jääks auk.

KASVATAMISE NIPP 3 (pükstel)
Kasvata 1 silmus mõlemal pool silmusemärkijat nii: Koo, kuni jääb 1 silmus enne silmusemärkijat, tee 1 õhksilmus, koo 2 parempidi (silmusemärkija on nende silmuste keskel), 1 õhksilmus (= 2 silmust kasvatatud). Kasvata nii iga 4 silmusemärkija juures (= kokku 8 silmust kasvatatud). Järgmisel ringil koo õhksilmused keerdsilmustena, et ei jääks auke. NB! Ringi alguses kasvata pärast esimest silmusemärkijat, ringi lõpus kasvata enne seda silmusemärkijat.

TRIIBUD
Koo 5 triipu järgmiselt:
2,5 cm – hele hallikassinine
2,5 cm - roosa
2,5 cm – naturaalvalge
2,5 cm - jääsinine
2,5 cm - roosa
Varrukatel tee ainult esimesed 4 triipu, koo silmused maha pärast jääsinist triipu.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

KARDIGAN

KAMPSUN – KOKKUVÕTE
Kootakse edasi-tagasi, ülevalt alla. ripskoes ja triipudega. Pärast passeosa jagatakse töö varrukateks ja kehaosaks ja jätkatakse edasi-tagasi kududes. Varrukad kootakse ringselt sukavarrastega ülevalt alla.

PASSE
Loo 50 silmust 3,5 mm ringvarrastele heleda hallikassinise lõngaga. Jätka RIPSKOES ja TRIIPE – vaata ülevalt, edasi-tagasi, alustades esiosa keskelt, samal ajal paigalda esimesel real 4 silmusemärkijat raglaani tegemiseks järgmiselt: 1. silmusemärkija 7-ndasse silmusesse, 2. silmusemärkija 19. silmusesse, 3. silmusemärkija 32. silmusesse ja 4. silmusemärkija 44. silmusesse; 6 silmust jääb rea lõpuni. Järgmisel real tee raglaanikasvatused järgmiselt: kasvata 1 silmus mõlemal pool iga silmusemärkijat (= kokku 8 silmust real) – loe KASVATAMISE NIPPI 1, kasvata igal töö parempoolsel real kokku 9 korda = 114 silmust. JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui kõik kasvatused on tehtud, on töö pikkus umbes 4 cm, jätka vajadusel kudumist, kuni töö pikkus on 4 cm - viimane rida on töö pahemal pool.
Nüüd jaga töö kehaosaks ja varrukateks ning kasva silmuseid ühtlaste vahedega järgmiselt: koo 15 silmust ning kasvata 7 silmust ühtlaste vahedega neil silmustel – loe KASVATAMISE NIPPI 2 (= vasak hõlm = 22 silmust), tõsta järgmised 27 silmust varruka jaoks abilõngale, koo 30 silmust ja kasvata 14 silmust ühtlaste vahedega neil silmustel (= seljaosa = 44 silmust), tõsta järgmised 27 silmust varruka jaoks abilõngale, koo 15 silmust ning kasvata 7 silmust ühtlaste vahedega neil silmustel (= parem hõlm = 22 silmust) = 88 silmust on vardal.

KEHAOSA
Paigalda 1 reamärkija töösse - EDASI MÕÕDA SIIT! Jätka edasi-tagasi ripskoes ja triipe. Koo silmused maha, kui töö pikkus on 8 cm reamärkijast. Kampsuni pikkus on kokku 12,5 cm.

VARRUKAD
Tõsta 27 silmust abilõngalt tagasi 3,5 mm sukavarrastele. Paigalda 1 reamärkija töösse - EDASI MÕÕDA SIIT! Koo ringselt RIPSKOES – vaata ülevalt. Esimesel ringil kasvata 9 silmust ühtlaste vahedega = 36 silmust, SAMAL AJAL jätka triipe nagu enne, st. jätka roosat triipu kuni selle laius on 2,5 cm.
Kui töö kõrgus on 6 cm silmusemärkijast ja jääsinine triip on tehtud, koo silmused maha.
Tee teine varrukas samamoodi.

VIIMISTLUS
Õmble nööp vasakule hõlmale: kinnita nööp roosa triibu augureale nii, et parema hõlma auku saab kasutada nööpauguna.
_________________________________________________

PÜKSID

PÜKSID - KOKKUVÕTE
Kootakse ringselt parempidises koes sukavarrastega ülevalt alla. Siis kootakse maha silmuseid jalgevahe jaoks ja kootakse sääred eraldi.

PÜKSID
Loo 72 silmust 3,5 mm sukavarrastele erkroosa lõngaga. Koo 1 ring parempidi. Paigalda 1 silmusemärkija ringi algusesse ja 1 pärast 36 silmust (= küljed), siis koo augurida järgmiselt: * koo 2 parempidi kokku, 1 õhksilmus *, korda * kuni * ringi lõpuni. Järgmisel ringil koo õhksilmus läbi, et jääks auk. Jätka parempidises koes.
Kui töö kõrgus on 2 cm, kasvata 1 silmus mõlemal pool silmusemärkijat (= kokku 4 silmust kasvatatud) - vaata KASVATAMISE NIPPI 3 üleval. Kasvata nii umbes iga 1,5 cm järel (umbes igal 4. ringil) kokku 4 korda = 92 silmust.
Töö pikkus on umbes 8 cm.
Kui töö pikkus on 10 cm, koo maha keskmised 5 silmust esi ja tagaosal säärte jagamiseks järgmiselt: koo 20 silmust, koo maha järgmised 5 silmust, koo järgmised 41 silmust ja tõsta need abilõngale sääre jaoks, koo maha järgmised 5 silmust, koo viimased 21 silmust.

SÄÄR
= 41 silmust. Paigalda 1 silmusemärkija töösse - EDASI MÕÕDA SIIT! Koo ringselt parempidises koes - ring algab sääre välisküljel.
Kui sääre pikkus on 7 cm silmusemärkijast, koo silmused maha töö pahemal pool järgmiselt: pööra tööd ja koo silmused maha parempidi töö pahemal pool.. Katkesta ja kinnita lõng.
Tee teine säär järgmiselt:
tõsta silmused abilõngalt tagasi 3,5 mm sukavarrastele ja koo parempidises koes ringselt – alusta ringi sääre siseküljel, kus silmused sai mahakootud. Koo nagu teine säär.

VIIMISTLUS
Õmble kokku ava säärte vahel läbi ääresilmuste. Punu kumm läbi aukude vöökohal ja tee sõlm.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Children 35-13) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (3)

Ana 29.04.2020 - 14:34:

Perfecto. Muchas gracias

Ana 27.04.2020 - 12:20:

No entiendo como hacer los aumentos del ranglan. Me lo puede aclarar por favor . Gracias

DROPS Design 28.04.2020 kl. 17:02:

Hola Ana. Aquí tienes un vídeo explicativo sobre cómo se trabajan los aumentos con lazadas: . Después de colocar los marcapuntos, trabajar los aumentos antes y después de cada marcapuntos. En total, hay 8 puntos aumentados en la fila.

Carmen Abelleira Lopez 21.12.2019 - 13:03:

Por favor, como puedo conseguir el patron de la muñeca DORA, en español? Gracias

DROPS Design 31.12.2019 kl. 19:45:

Hola Carmen. Ya está publicado.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Children 35-13

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.