DROPS / 203 / 1

Celtic Comfort by DROPS Design

DROPS Air lõngast heegeldatud reljeefsete silmustega ja sammastega ruutudega tekk

Võtmesõnad: palmik, ruut, tekid,
DROPS disain: mudel nr ai-232
Lõngagrupp C või A + A
-------------------------------------------------------
SUURUS:
Mõõdud: umbes 96 cm lai, 122 cm kõrge
1 ruut on umbes 24 x 24 cm.

LÕNG:
Garnstudio DROPS AIR, 50 g/150 m (kuulub lõngagruppi C)
650 g värv nr 03, pärlihall

HEEGELDAMISE TIHEDUS:
13 ühekordset sammast lai ja 10 rida kõrge mustriga = 10 x 10 cm.

HEEGELNÕEL:
DROPS HEEGELNÕEL: 5,5 mm
NB! Heegelnõela suurus on ainult soovituslik! Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suurem heegelnõel. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksem heegelnõel.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

65% alpaka, 28% polüamiid, 7% vill
alates 5.30 € /50g
DROPS Air mix DROPS Air mix 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Air uni colour DROPS Air uni colour 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 68.90€. Loe edasi.

Juhend

-------------------------------------------------------

NÕUANDED

-------------------------------------------------------

AHELSILMUS
Tihti võivad ahelsilmused tulla liiga lühikesed; 1 ahelsilmus peaks olema sama pikk kui on 1 kinnissilmus lai.

HEEGELDAMISE INFO
Asenda rea esimene kinnissilmus 1 ahelsilmusega (lisaks esimesele kinnissilmusele).
Asenda rea esimene ühekordne sammas 3 ahelsilmusega.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.5.

RUUT
Tee igat ruutu 4.
1. RUUT: vaata skeemi A.1.
2. RUUT: vaata skeemi A.2.
3. RUUT: vaata skeemi A.3.
4. RUUT: vaata skeemi A.4.
5. RUUT: vaata skeemi A.5.

NELJAKORDNE SAMMAS
Tee 4 õhksilmust (st. võta 4 lõngakeerdu ümber heegelnõela), pista heegelnõel ümber silmuse, võta lõngakeerd ja tõmba silmus, võta lõngakeerd ja tõmba läbi esimese 2 aasa heegelnõelal *, korda * kuni * kokku 5 korda = 1 silmust.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

TEKK – KOKKUVÕTE
Tekk koosneb 20 ruudust, 4 ruutu iga 5 erineva mustriga. Algul heegeldatakse ruudud, pärast ühendatakse need kokku ja tehakse ääris mõlemale lühemale küljele.

HEEGELDATUD RUUT
Heegelda 33 ahelsilmust (kaasaarvatud 3 ahelsilmust pööramiseks) 5,5 mm heegelnõelaga ja Air lõngaga – vaata AHELSILMUS. Pööra ja tee 1 ühekordne sammas neljandasse ahelsilmusesse heegelnõelast (= 2 ühekordset sammast) – loe HEEGELDAMISE INFOT, siis tee 1 ühekordne sammas igasse ahelsilmusesse rea lõpuni = 31 ühekordset sammast.
Siis heegelda edasi-tagasi skeemi – loe ülevalt RUUT ja NELJAKORDNE SAMMAS. JÄLGI HEEGELDAMISE TUGEVUST!
Kui skeemi on tehtud, katkesta ja kinnita lõng. Ruudu mõõdud on umbes 24 x 24 cm.

VIIMISTLUS
Laota ruudu laiali vastavalt numbritele joonisel (4 ruutu lai ja 5 kõrge). Jälgi, et kõikidel ruutudel oleks töö parem pool ülespoole.
Heegelda ruudud kokku algul pikkupidi, siis laiupidi järgmiselt: pane 2 ruutu kokku, töö pahemad pooled vastamisi ja heegelda läbi mõlema kihi: ** 1 kinnissilmus nurka, * 3 ahelsilmust, jäta vahele umbes 1,5-2 cm, tee 1 kinnissilmus järgmisesse silmusesse *. Korda * kuni *, kuni nurgani ja tee 3 ahelsilmust (= üleminek järgmistele ruutudele). Korda ** kuni ** mööda ruudurida, lõpus tee 1 kinnissilmus viimasesse nurka. Katkesta ja kinnita lõng.
Heegelda niimoodi ruudud kokku pikkupidi ja siis laiupidi.

ÄÄRIS
Nüüd heegelda ääris mööda ühte lühemat serva järgmiselt: kinnita lõng 1 aassilmusega esimesse silmusesse nurgas ja tee 3 ahelsilmust (= 1 ühekordne sammas), tee 1 ühekordne sammas igasse ülejäänud sambasse sel küljel (= 4 ruutu 31 silmusega) = 124 ühekordset sammast. Katkesta ja kinnita lõng.
Tee samasugune ääris mööda teist lühemat serva.

Skeem

= see rida on juba tehtud, alusta noole juurest
= alusta siit
= kinnissilmus silmusesse
= ühekordne sammas silmusesse
= 2 kinnissilmust samasse silmusesse
= 2 KINNISSILMUST KOKKU: * tõmba silmus heegelnõelale järgmisest silmusest *, korda veel kord, võta lõngkeerd ja tõmba läbi kõigi 3 silmuse heegelnõelal (= 1 kinnissilmus kahandatud)
= RELJEEFNE KOLMEKORDNE SAMMAS (ainult sammaste real): tee 1 kolmekordne sammas ümber samba (mitte läbi silmuse, vaid keeruga ümber samba). Joone algus = rida kus algab reljeefne kolmekordne sammas. Ring reljeefse kolmekordse samba otsas = näitab ümber millise samba heegeldada.
= RELJEEFNE KOLMEKORDNE SAMMAS (ainult sammaste real): tee 1 kolmekordne sammas ümber samba (mitte läbi silmuse, vaid keeruga ümber samba). Joone algus = rida kus algab reljeefne kolmekordne sammas. Ring reljeefse kolmekordse samba otsas = näitab ümber millise samba heegeldada.
= RELJEEFNE NELJAKORDNE SAMMAS (ainult sammaste real): tee 1 neljakordne sammas ümber kolmekordse/neljakordse samba (mitte läbi silmuse, vaid keeruga ümber samba). Joone algus = rida kus algab reljeefne neljakordne sammas. Ruut reljeefse neljakordse samba otsas = näitab ümber millise samba heegeldada.


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 203-1) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (33)

Evelone 31.07.2020 - 07:44:

Hallo, Is er ook een deken als deze maar dsn om te breien? Mijn haakskils zijn niet zo goed.

DROPS Design 02.08.2020 kl. 19:04:

Dag Evelone,

Helaas is er van deze alleen een versie om te haken. Misschien vindt je een geschikt patroon tussen de gebreide dekens met kabels.

Adelaide Marino 23.07.2020 - 21:17:

Modello bellissimo, lana stupenda. Ne ho finita una di 35 quadrati. Ho iniziato la seconda di un altro colore. Grazie

Kasia 13.07.2020 - 20:26:

A może Drops Muskat? Już sama nie wiem. Dziewiarki proponowały jeszcze: Drops Muskat Drops Paris Drops You #8 Scheepjes Cahlista Nie widziałam tych włóczek, dlatego ciężko mi wybrać. To ma być narzuta na kanapę, odporna na częste siedzenie na niej. Drops Muskat to dobra bawełna merceryzowana, ale cieńsza.

DROPS Design 14.07.2020 kl. 10:47:

Witaj Kasiu, to jest w końcu koc. Nie musisz się tak bardzo trzymać wymiarów. Jak weźmiesz Muskat, weź też mniejsze szydełko. Jak koc będzie za mały, możesz jeszcze dorobić kwadratów. Miłej pracy!

Katarzyna 12.07.2020 - 11:05:

Czy Drops Cotton Light będzie dobra do tego wzoru? Ile motków potrzeba? Wzór jest piękny. Czy słupki nakładane to słupki reliefowe od przodu (for example: front post treble crochet)?

DROPS Design 13.07.2020 kl. 10:48:

Witaj Kasiu, Cooton Light jest z Grupy B, a nie C. Z włóczek w promocji lepsza będzie DROPS Paris (1 nitka) 1300g lub DROPS Bomull-Lin (1 nitka) 1148g. Co do słupków nakładanych to są inaczej słupki reliefowe. Zobacz filmy video do tego wzoru, w których dokładnie pokazujemy jak je wykonać . Powodzenia!

Elke 23.05.2020 - 22:00:

Wo ist der Unterschied zwischen Relief Dreifachstäbchen mit unten offenem und unten geschlossenen Kreis.... eventuell Einstich vorne oder hinten.???.

DROPS Design 25.05.2020 kl. 09:15:

Liebe Elke, siehe Diagram Text, das 7. Symbol ist um 1 Stb gearbeitet und das 8. Symbol ist um 1 DreifachStb/VierfachStb gearbeitet. Haben Sie die Videos geschaut?. Viel Spaß beim häkeln!

Joyce Sierhuis 08.03.2020 - 10:31:

Welke steek is de driehoek in A5 thx voor reactie

Joyce Sierhuis 08.03.2020 - 10:25:

Welke steek is de driehoek in A5 thx voor reactie

DROPS Design 10.03.2020 kl. 19:52:

Dag Joyce,

Het driehoekje zit helemaal inks boven in A.3, niet in A.5

Lien Merens 06.02.2020 - 13:03:

Ik had graag een langer en breder deken gehad, hoe kan ik dat best aanpakken? Welk (getallen) patroon kan ik dan best aanhouden bij ‘t samenhaken?

DROPS Design 09.02.2020 kl. 10:57:

Dag Lien,

Als je naar de indeling onderaan kijkt, zie je dat de cijfers die in de blokjes staan, diagonaal lopen. Dit patroon kun je in de breedte en de lengte voortzetten om de deken groter te maken.

Leonor Wielgosz 03.02.2020 - 10:19:

Bonjour, Mon carre A1 est beaucoup plus petit que les autres, alors que c'est la meme laine, et meme crochet?? Savez vous pourquoi?

DROPS Design 03.02.2020 kl. 10:38:

Bonjour Mme Wielgosz, avez-vous bien conservé la même tension que pour votre échantillon et la même que celle des autres carrés? Avec les torsades, on peut aisément serrer davantage. Chaque carré doit mesurer 24 x 24 cm. Bon crochet!

Magali 31.01.2020 - 18:58:

Combien de pelotes avons nous besoin pour faire cette ouvrage

DROPS Design 03.02.2020 kl. 09:17:

Bonjour Magali, vous trouverez la quantité nécessaire à la réalisation de nos modèles sous l'en-tête (et dans l'ordre des tailles quand il y en a). Vous trouverez ici plus d'infos. Bon tricot!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 203-1

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.