DROPS Baby / 31 / 25

Mini Snow Boots by DROPS Design

DROPS Puna lõngast kootud palmikutega ja soonikkoes sokid suurustele 1 kuune – 4 aastane

Võtmesõnad: palmik, sokid,
DROPS disain: mudel pu-002-by
Lõngagrupp B
----------------------------------------------------------
Suurus: 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2- 3/4 aastane)
Talla pikkus: 10-11-12 (14-16) cm
Lõng: Garnstudio DROPS PUNA, 50 g/110 m (kuulub lõngagruppi B)
50-50-50 (50-50) g värv nr 02, beež

Kasutada võib ka lõngu:
vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp B)

DROPSi SUKAVARDAD: 2,5 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 24 silmust ja 34 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.

DROPS PALMIKUVARRAS – palmikute tegemiseks.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% alpaka
alates 3.10 € /50g
DROPS Puna natural DROPS Puna natural 3.10 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Puna natural mix DROPS Puna natural mix 3.10 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Puna uni colour DROPS Puna uni colour 3.60 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.10€. Loe edasi.

Juhend

JUHEND

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.3.
Muster on vaadatuna töö paremalt poolt ja näitab iga rida.
----------------------------------------------------------

SOKK
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo 48-52-52 (56-56) silmust 2,5 mm sukavarrastele Puna lõngaga. Koo skeemi A.1 (= 2 silmust) esimesed 18-20-20 (22-22) silmust, skeemi A.2a (= 13 silmust), lõpus koo skeemi A.3 (= 2 silmust) viimased 17-19-19 (21-21) silmust.
Kui skeem A.2a on tehtud vertikaalselt, koo skeemi A.2b skeemi A.2a kohale. Jätka niimoodi mustriga. JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui töö pikkus on 5-6-6 (6-7) cm, koo nagu enne kuni jääb 1 silmus ringile, koo viimane silmus ja 2 esimest silmust ringil kokku (= 3 kokku) (= 2 silmust kahandatud).
Koo 4 ringi, siis koo 3 pahempidi kokku (= 1 pahempidi, 1 parempidi keerdsilmusena, 1 pahempidi) taga keskel (= 2 silmust kahandatud) = 44-48-48 (52-52) silmust.
Kui töö pikkus on umbes 8-9-10 (11-12) cm (järgmine ring on skeemi A.2b 1. või 3. rida), koo esimesed 16-18-18 (20-20) silmust,ja tõsta need silmustehoidjale, koo järgmised 13 silmust - hoia need vardal (skeem A.2b = jala pealne), koo ülejäänud 15-17-17 (19-19) silmust ja tõsta need silmustehoidjale. Katkesta lõng ja jätka edasi-tagasi skeemiga A.2b 13 silmusega vardal.

Kui jalapealne on 3,5-4-5 (6,5-7½) cm pikk, korja vardale 10-12-14 (20-22) silmust mõlemalt poolt jalapealset ning tõsta silmused silmustehoidjatelt tagasi vardale = 64-72-76 (92-96) silmust. Koo soonikut 1 pahempidi/1 parempidi tervel ringil kõigil silmustel 1,5-2-2,5 (3-3,5) cm, siis koo maha esimesed 26-30-32 (40-42) silmust, koo soonikut järgmised 13 silmust ning koo maha viimased 25-29-31 (39-41) silmust.
Koo soonikut edasi-tagasi 9-10-11 (13-15) cm 13 silmusel talla jaoks. NB! Töö paremal pool parempidi keerdsilmusena kootud silmus koo töö pahemal pool pahempidi.
Koo silmused maha. Õmble tald sokile alla läbi ääresilmuste, et õmblus ei jääks paks.
Koo teine sokk samamoodi.

Skeem

= parempidi keerdsilmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= pahempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= tõsta 3 silmust palmikuvardale töö taha, 1 parempidi, koo 3 parempidi palmikuvardalt
= tõsta 1 silmus palmikuvardale töö ette, 3 parempidi, koo 1 parempidi palmikuvardalt

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 31-25) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (30)

Marie 26.10.2020 - 21:26:

Jeg er i gang med sokker str 6/9, har samlet masker op og er i gang med at strikke rib rundt på foden, men det ser ikke ud til at passe med mønsteret. På billedet fortsætter den midterste maske fra mønsterrækken med at være ret mens min bliver vrang. Mit maskeantal stemmer og kan ellers ikke se hvad jeg har gjort anderledes. Hvad gør jeg galt?

Ale 21.10.2020 - 12:22:

Buongiorno, la spiegazione riporta "i diagrammi mostrano tutti i ferri del motivo visti sul dritto del lavoro". Essendo una lavorazione in tondo non capisco se devo lavorare i primi 3 giri come i diagrammi o se alternare lavorando un giro come i diagrammi e un giro come si presentano le maglie. Grazie!

DROPS Design 21.10.2020 kl. 13:23:

Buongiorno Ale. Deve lavorare come indicato nel diagramma. Quindi i primi 3 giri sono: 1 maglia rovescio, 1 maglia diritto ritorto, in modo da ottenere le coste. Buon lavoro!

DANIELLE GLOAGUEN 29.09.2020 - 00:00:

Bonjour il doit y avoir une erreur sur le diagramme pour A2b : il faut glisser 2 mailles sur l aiguille puis tricoter 2mailles endroit et reprendre les 2 mailles en attente et non "glisser 3 mailles sur l aiguille puis tricoter 1 et reprendre les 3 mailles en attente": comme sur les explications des autres snow boots adultes .La maille entre les torsades a également une erreur : c est 1 maille envers sur l endroit ,endroit sur l envers( comme sur le diagramme des autres snow boot)

DROPS Design 29.09.2020 kl. 08:14:

Bonjour Mme Gloaguen, les stylistes ont fait un choix différent ici, les torsades sont correctes, et au milieu, on a bien 1 maille endroit, vous pouvez toutefois tout à fait adapter les torsades à votre goût. Bon tricot!

Ute Trapp 02.09.2020 - 13:20:

Hallo liebes Drops-Team, ich habe diese hübschen Snowboots angefangen und komme leider mit der Anleitung nicht zurecht. Ich arbeite mit Nadelspiel. Es werden aber im Diagramm die Maschen in Hin- und Rückreihen beschrieben. Arbeite ich nicht in der Runde? Vielen Dank für die Hilfe.

DROPS Design 02.09.2020 kl. 13:27:

Liebe Frau Trapp, Diagramme werden zuerst in Runden gestrickt (lesen Sie jede Reihe rechts nach links) aber dann werden Sie das Diagram in Reihen gestrickt (Fußrücken), hier wird das Diagram links nach rechts bei den Rückreihen gestrickt. Viel Spaß beim stricken!

Leah Tjemsland 18.08.2020 - 12:44:

I’ve knit these and another pair of Drops baby socks, and both have a loose sole that needs to be stitched to the upper. Both patterns say to “sew edge to edge” in order to avoid a bulky seam. Do you have a recommended technique for this, so that it looks nice and tidy? I’m assuming the kitchener would add too much bulk.

DROPS Design 18.08.2020 kl. 13:15:

Dear Mrs Tjemsland, in this pattern you will have to sew the outermost stitch of the sole (the 13 sts worked over 9 to 15 cm depending on the size) with the stitches of the foot, you can use this video as a guide to sew the stitches cast off on each side of these 13 sts. Happy assembly!

Ingrid Österdahl 06.08.2020 - 18:11:

Modellen stickas med strumpstickor . Varför står det förklaring för avigsidan. Det är väl meningen att sockan stickas runt Det syns ju på diagrammet vilka som ska stickas räta.. De vridna räta maskorna ska väl stickas varje varv

DROPS Design 10.08.2020 kl. 11:13:

Hei Ingrid. Det strikkes både rundt og frem & tilbake på denne sokken, derfor er det beskrevet slik det står i diagramforklaringen. God Fornøyelse!

Patty 08.07.2020 - 19:02:

What does it mean when it says when A.2 has been worked 1 time vertically, work A.2b over A.2a.?

DROPS Design 09.07.2020 kl. 07:27:

Hi Patty, This means that when you have completed A.2, 1 time you work the first 3 rows 1 time (A.2a) and then continue by repeating the top 4 rows (A.2b) Hope this helps and happy knitting!

Dorthe Panum 31.01.2020 - 02:27:

Jeg fandt ud af det 😁

Dorthe Panum 31.01.2020 - 02:17:

Hvor starter omgangen henne, når der er strikket 10 masker op på hver side af overstykket, og maskerne fra trådene er sat tilbage? Tak på forhånd.

DROPS Design 31.01.2020 kl. 11:45:

Hej Dorthe, det giver sig selv hvis du først strikker maskerne fra overstykket fra retsiden, strikker maskerne op langs med siden, strikker maskerne fra tråden og sidst strikker maskerne op fra den anden side, så fortsætter du bare der hvor du har tråden. God fornøjelse!

Maria Kassalia 27.12.2019 - 23:11:

Hallo liebes tiem an welche seite fange ich an die 32 maschen abzuketten vielen dank

DROPS Design 02.01.2020 kl. 12:03:

Liebe Frau Kassalia, Sie ketten die ersten 32 Maschen am Anfang der nächsten Runde = 13 Maschen bleiben, diese 13 Maschen stricken Sie jetzt wie zuvor aber in Hin und Rückreihen. Viel Spaß beim stricken!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 31-25

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Mini Snow Boots

Monika, Poland

Mini Snow Boots

Isidor Knits, Germany

B31-25 Mini Snow Boots

Emmanuelle, France

Vaata edasi