Berry Wrap by DROPS Design

Komplekt: DROPS Air lõngast kootud palmikutega laste müts ja sall suurustele 2-10 aastat

Võtmesõnad: komplekt, mütsid, palmik, peakatted, sallid,
DROPS disain: mudel ai-006-bn
Lõngagrupp C või A + A
----------------------------------------------------------
Tervele komplektile kulub umbes 150-150-200-200 g DROPS Air lõnga.
----------------------------------------------------------
MÜTS
Suurus: 2 - 3/4 - 5/8 - 9/12 aastasele
Peaümbermõõt: umbes 48/50 - 50/52 - 52/54 - 54/56
Lõng: Garnstudio DROPS AIR, 50 g/150 m (kuulub lõngagruppi C)
50-50-100-100 g värv nr 14, kanarbik

Kasutada võib ka lõngu:
Vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp C)

DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 5 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 17 silmust ja 22 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.

DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 4,5 mm – sooniku jaoks - või sobivad, et saavutada koetihedus 18 silmust ja 23 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------
SALL
Suurus: 3/5 - 6/9 - 10/12 aastane
Mõõdud: Laius: umbes 15 cm, pikkus: umbes 120-135-150 cm.
Lõng: Garnstudio DROPS AIR, 50 g/150 m (kuulub lõngagruppi C)
100-150-150 g värv nr 14, kanarbik

Kasutada võib ka lõngu:
Vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp C)

DROPSi PIKAD VARDAD: 5,5 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 16 silmust ja 20 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

65% alpaka, 28% polüamiid, 7% vill
alates 5.30 € /50g
DROPS Air mix DROPS Air mix 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Air uni colour DROPS Air uni colour 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.30€. Loe edasi.

Juhend

JUHEND

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes)
1 ripsivall = koo 2 rida parempidi silmuseid.

MUSTER
Müts: vaata skeeme A.1 ja A.2.
Sall: vaata skeeme A.2 ja A.3.
Muster on vaadatuna töö paremalt poolt ja näitab iga rida.
----------------------------------------------------------

MÜTS
Kootakse ringselt ringvarrastega, võta vajadusel sukavardad.
Loo 80-80-96-96 silmust 4,5 mm ringvarrastele Air lõngaga. Koo 1 ring parempidi. Siis koo ringselt skeemi A.1 kõigil silmustel 4 cm (= 5-5-6-6 mustrikordust 16 silmusega).
Võta 5 mm ringvardad. Järgmine ring: koo * 6 silmust pahempidi, koo järgmised 10 silmust parempidi, SAMAL AJAL kasvata 2 silmust ühtlaste vahedega*, korda * kuni * kokku 5-5-6-6 korda = 90-90-108-108 silmust.
Siis koo järgmiselt: koo * 6 silmust pahempidi, skeemi A.2 (= 12 silmust) *, korda * kuni * kokku 5-5-6-6 korda. JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui töö pikkus on 15-16-17-18 cm, kahanda 1 silmus iga pahempidise osa alguses, kududes 2 pahempidi kokku (= 5-5-6-6 silmust kahandatud, jätka skeemi A.2 nagu enne). Korda kahandusi iga cm järel kokku 5 korda, kahandades kordamööda pahempidise osa alguses või lõpus = 65-65-78-78 silmust on ringil.
Siis koo 1 ring parempidi, samal ajal kahanda 4 silmust igal skeemil A.2 = 45-48-51-51-54-57 silmust jääb vardale.
Järgmisel 2 ringil koo kõik silmused kahekaupa kokku = 12-12-14-14 silmust jääb. Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita. Mütsi kõrgus on umbes 21-22-23-24 cm ülevalt alla.

TUTT
Tee umbes 4-6 cm läbimõõduga tutt ja kinnita mütsi tippu.
----------------------------------------------------------

SALL
Kootakse edasi-tagasi. Loo 38 silmust 5,5 mm ringvarrastele Air lõngaga.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: koo 2 silmust RIPSKOES – vaata ülevalt, skeemi A.3 (= 34 silmust), 2 silmust ripskoes. Jätka soonikuga 4 cm.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 silmust ripskoes, 2 pahempidi, skeemi A.2 (= 12 silmust), 6 pahempidi, skeemi A.2, 2 pahempidi, 2 silmust ripskoes. JÄLGI KOETIHEDUST!
Jätka niimoodi mustriga, kuni töö pikkus on umbes 116-131-146 cm või soovitud pikkusega. Siis koo töö paremal pool järgmiselt: 2 silmust ripskoes, skeemi A.3 (= 34 silmust), 2 silmust ripskoes. Koo nii 4 cm, salli pikkus on 120-135-150 cm. Koo silmused maha ja kinnita lõng.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 29.10.2019
Parandus: SALL: Loo 38 silmust 5,5 mm ringvarrastele Air lõngaga.

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= pahempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= tõsta 4 silmust palmikuvardale töö ette, 4 parempidi, koo 4 parempidi palmikuvardalt
= tõsta 4 silmust palmikuvardale töö taha, 4 parempidi, koo 4 parempidi palmikuvardalt

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Children 30-16) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (12)

Fabienne 13.03.2020 - 10:09:

Bonjour, Comme dans ce modèle, dans le modèle Warmhearted Hat, il y avait un pompon de 4 cm de diamètre, mais il est vraiment petit. Ne s'agirait-il pas plutôt de 4cm de rayon ? Merci Fabienne

DROPS Design 13.03.2020 kl. 10:30:

Bonjour Fabienne, en fonction de la taille, vous pouvez le faire de 4 à 6 cm de diamètre, ou même plus grand si vous préférez. Bon tricot!

Kaj 07.12.2019 - 22:15:

Hoe maak ik ren vlecht middels A.2 1e naald aan de goede kant brei ik: 2 st r, 2 av, A.2= 12 recht, 6 av, A.2=12 recht, 2av en 2 r. 2e naald is verkeerde kant: 2st r, 2 av, A.2=12av, 6av, A.2=12 av 2av,2r. 3e naald: 2 r, 2 av, 4 op kabelnld voor, 4 r, kabelnld r breien en dan 6 av en dit herhalen. Dan kom ik op 2 sliertjes van iedere vlecht en niet 3. Ik begrijp het niet. Wat lees/ doe ik verkeerd. Alvast bedankt. Groeten

DROPS Design 16.12.2019 kl. 13:35:

Dag Kaj,

Om de vlecht te maken van A.2 (12 st.) zet je in de 3e naald van A.2 eerst 4 steken op een kabelnaald voor het werk, dan brei je 4 recht, 4 recht van de kabelnaald en tot slot de laatste 4 steken recht van A.2. In de 7e naald brei je eerst 4 steken recht, dan zet je 4 steken op een kabelnaald achter het werk, brei je 4 steken recht en tot slot de 4 steken recht van de kabelnaald.

In A.2 brei je dus geen averecht aan de goede kant.

Katarina 29.10.2019 - 13:10:

V ceskom navode je chyba vo vysvetlivkach Schema: - mate tam = 4 oka odložíme na pomocnou jehlici ZA práci, 4 oka hladce, 4 oka z pom.jehlice hladce - spravne ma byt = 4 oka hladce, 4 oka odložíme na pomocnou jehlici ZA práci, 4 oka z pom.jehlice hladce - inak z toho nebude "copanek"

DROPS Design 03.11.2019 kl. 18:58:

Dobrý den, Kataríno, díky za zprávu! Vysvětlivky jsou v pořádku - postup, který popisujete, nedává smysl: proč bychom oka odkládali, když bychom je měli hned plést? Správný postup je ten, který je uveden u vysvětlivek, tj. dopleteme k místu, kde se kříží copánek, 4 oka odložíme ZA práci, upleteme 4 oka dál v řadě hladce a po nich odložená oka z pomocné jehlice - jedině tak vyměníme pořadí ok (zkřížíme je) a vytvoříme copánek. Hodně zdaru! Hana

Francine 12.08.2019 - 22:14:

(suite) Je parle de l’écharpe.

DROPS Design 13.08.2019 kl. 08:17:

Bonjour Francine, si vous pensiez aux 4 m de chaque côté de l'écharpe, vous allez les tricoter ainsi: 2 m au point mousse (= à l'endroit tous les rangs), 2 m jersey envers (= envers sur l'envers, endroit sur l'endroit), puis A.2, 6 m jersey envers (= à l'endroit sur l'envers), A.2, 2 m jersey envers (= à l'endroit sur l'envers) et 2 m point mousse (= à l'endroit tous les rangs). Bon tricot!

Francine 12.08.2019 - 21:18:

Bonjour, est-ce que les 4 mailles en début et la fin sont tricotées comme elles se présentent lorsque je tricote À.2? Merci!

DROPS Design 13.08.2019 kl. 08:14:

Bonjour Francine, toutes les mailles de A.2 se tricotent à l'endroit sur l'endroit et à l'envers sur l'envers, aux rangs avec les torsades, vous tricotez les 4 dernières m du rang 3 à l'endroit et les 4 premières m du rang 7 à l'endroit. Bon tricot!

FANI 16.12.2018 - 11:52:

I FIND THIS PATTERN NICE AND EASY TO MAKE! IT TAKES ME LITTLE MORE THAN 50 gr, FOR 3-4 YEARS,WITH BIG MERINOS! BUT I AM GREEK ! PLEASE TRANSLATE TO MY LANGUAGE, AND I DON'T WANT TO WRITE "other" TO COUNTRIES!

Sara 04.10.2018 - 23:40:

Vad innebär parti? Det står i beskrivningen till mössan att man ska minska "1 maska i början av varje avigt parti, " Vad innebär detta?

Joannah Iriarte 18.07.2018 - 04:21:

Buenas noches Me parece que el patrón escrito del Gorro esta incompleto. Mencionan "disminuir trabajando 2 reveses juntos (= 5-5-6-6 puntos disminuidos, continuar con A.2 como antes)" en que momento se inició el A2 en el texto del gorro? En ninguna parte lo mencionan

DROPS Design 18.07.2018 kl. 21:49:

Hola Joannah. Ha sido un fallo al publicar el patrón. Ya está corregido. Gracias por avisar.

Louise Flamand 26.01.2018 - 15:42:

Les diagrammes se lit tu de haut en bas ou de bas en haut

DROPS Design 29.01.2018 kl. 08:30:

Bonjour Mme Flamand, les diagrammes se lisent de bas en haut, en commençant dans le coin à droite, de droite à gauche sur l'endroit (et tous les tours quand on tricote en rond), et de gauche à droite sur l'envers. Bon tricot!

Lorenza 11.01.2018 - 06:39:

Grazie mille per la risposta. Ho dimenticato di dire che sto lavorando alla sciarpa (ho dovuto tagliare molto il messaggio originale) dove non si lavora in tondo. Però se con lo schema parto dal basso il lavoro sul ferro ausiliare in effetti è a diritto. Grazie

Jäta kommentaar mustrile DROPS Children 30-16

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.