DROPS Extra / 0-1379

Easter Sun by DROPS Design

DROPS Lihavõtted: DROPS Paris lõngast ringselt heegeldatud tekstuurse mustriga pajalapid

DROPS disain: mudel nr w-662
Lõngagrupp C või A + A
----------------------------------------------------------
Mõõdud: läbimõõt: u. 22 cm
Lõng: Garnstudio DROPS PARIS, 50 g/75 m (kuulub lõngagruppi C)
150 g värv nr 17, naturaalvalge
100 g värv nr 23, helehall
50 g värv nr 41, sinepikollane

Lõngakogusest tuleb 2 pajalappi. NB! Ühevärvilised = 200 g Paris kahele pajalapile.

DROPSi HEEGELNÕEL: 4,5 mm – või sobiv, et 16 ühekordset sammast x 9 rida = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% puuvill
alates 1.25 € /50g
DROPS Paris uni colour DROPS Paris uni colour 1.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Paris recycled denim DROPS Paris recycled denim 1.25 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 7.50€. Loe edasi.

Juhend

NB! Alusta allpool PAJALAPI kirjelduse juurest.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 ja A.2. Skeem A.2 näitab ringi algust ja lõppu.

TRIIBUD
1. RING: naturaalvalge.
2. RING: helehall.
3. RING: naturaalvalge.
4. RING: helehall.
5. RING: naturaalvalge.
6. RING: sinepikollane.
7.- 8. RING: naturaalvalge.
9. RING: helehall.
10. RING: sinepikollane.
11. - 12. RING: naturaalvalge.

NELJAKORDNE SAMMAS:
Võta heegelnõelale 4 lõngakeerdu (õhksilmust), pista heegelnõel ümber kinnissilmuse, tõmba silmus, * võta lõngakeerd ja tõmba läbi 2 silmuse heegelnõelal *, korda * kuni * veel 4 korda = 1 silmus heegelnõelal.

2 KOLMEKORDSET SAMMAST KOKKU
Heegelda 2 kolmekordset sammast kokku järgmiselt: tee 1 kolmekordne sammas ümber esimese/ järgmise neljakordse samba 7. ringil, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, tee samamoodi veel 1 kolmekordne sammas ümber järgmise neljakordse samba, ja nüüd tee viimane lõnga läbitõmme läbi kõigi silmuste heegelnõelal = 1 kolmekordne sammas.

2 KAHEKORDSET SAMMAST KOKKU
Heegelda 2 kahekordset sammast kokku järgmiselt: jäta vahele 1 kinnissilmus 7. ringil, tee 1 kahekordne sammas ümber järgmise kinnissilmuse, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, jäta vahele 1 kinnissilmus, tee samamoodi 1 kahekordne sammas ümber järgmise kinnissilmus, ja nüüd tee viimane lõnga läbitõmme läbi kõigi silmuste heegelnõelal = 1 kolmekordne sammas

NUPP
Heegelda 2 kahekordset sammast ja 1 kinnissilmust kokku järgmiselt: tee 1 kahekordne sammas, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, tee samamoodi veel 1 kahekordne sammas, tee 1 kinnissilmus samasse silmusesse ja nüüd tee viimane lõnga läbitõmme läbi kõigi silmuste heegelnõelal = 1 silmus.
----------------------------------------------------------

PAJALAPP
Tee 4 ühesugust pajalappi, pärast heegelda kahekaupa kokku.

PAJALAPP
Tee 6 ahelsilmust 4,5 mm heegelnõelaga ja naturaalvalge lõnga, ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse. Heegelda TRIIPE - vaata ülevalt, ja skeemi A.1 kokku 6 korda ringil (A.2 näitab ringi algust ja lõppu). JÄLGI HEEGELDAMISE TUGEVUST! Heegelda 7. ja 8. ring nii:
7. RING: tee 1 ahelsilmus, 1 kinnissilmus igasse esimesse 2 ühekordsesse sambasse, 1 NELJAKORDNE SAMMAS - vaata ülevalt, ümber viimase kinnissilmuse 4. ringil, * tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 5 ühekordsesse sambasse, tee 1 neljakordne sammas ümber esimese kinnissilmuse 4. ringil, 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 5 ühekordsesse sambasse, tee 1 neljakordne sammas ümber sama kinnissilmuse nagu eelmine neljakordne sammas, tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 5 ühekordsesse sambasse, tee 1 neljakordne sammas ümber järgmise kinnissilmuse 4. ringil *, korda * kuni * kokku 3 korda, tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 5 kinnissilmusesse, tee 1 neljakordne sammas ümber sama kinnissilmuse nagu eelmine neljakordne sammas, tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 5 ühekordsesse sambasse, tee 1 neljakordne sammas ümber sama kinnissilmuse nagu esimene neljakordne sammas, tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 3 ühekordsesse sambasse, lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahelsilmusesse = 12 neljakordset sammast ja 5 kinnissilmust nende vahel.
9. RING: tee 1 ahelsilmus, * 1 kinnissilmus igasse esimesse/järgmisesse 7 ühekordsesse sambasse, heegelda 2 KOLMEKORDSET SAMMAST KOKKU - vaata ülevalt, tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 7 ühekordsesse sambasse, heegelda 2 KAHEKORDSET SAMMAST KOKKU - vaata ülevalt *, korda * kuni * kokku 6 korda, lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahelsilmusesse ringi algul = 6 kolmekordset sammast kokku, 6 kahekordset sammast kokku ja 7 kinnissilmust nende vahel.

Kui skeem A.1 ja A.2 on tehtud, on töö pikkus umbes 21 cm läbimõõt. Katkesta ja kinnita lõng.
Koo teine pool samamoodi.

VIIMISTLUS
Pane 2 pajalappi kokku, töö pahemad pooled vastamisi ja heegelda need kokku läbi mõlema kihi helehalli lõngaga järgmiselt: alusta 8. ringi kinnissilmusest ringi algul, kinnita lõng 1 aassilmusega sellesse kinnissilmusesse. tee 10 ahelsilmust riputusaasa jaoks, 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 12 kinnissilmusesse, 2 kinnissilmus järgmisesse kinnissilmusesse, * 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 16 kinnissilmusesse, 2 kinnissilmust järgmisesse kinnissilmusesse *, korda kokku 5 korda, tee kinnissilmus igasse järgmisesse 3 kinnissilmusesse, siis heegelda 10 aassilmust igasse 10 ahelsilmusesse riputusaasal, lõpus tee 1 aassilmus esimesse kinnissilmusesse ringi alguses = 108 kinnissilmust ringil. Katkesta lõng.
Pajalapi läbimõõt on umbes 22 cm. Katkesta ja kinnita lõng.

Heegelda teine pajalapp samamoodi.

Skeem

= tee 6 ahelsilmust ja ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse
= 1 ahelsilmus
= 1 kinnissilmus silmusesse
= 1 kinnissilmus silmusesse (paigalda silmusemärkija sellesse silmusesse, et leiaks selle, kui vaja heegeldada ümber selle kinnissilmuse 4. ringil)
= 1 kinnissilmus silmusesse (paigalda silmusemärkija sellesse silmusesse, et leiaks selle, kui vaja heegeldada ümber selle kinnissilmuse 7./9. ringil)
= 1 ühekordne sammas silmusesse/ümber ahelsilmuse/ahelsilmustest ringi
= alusta ringi 3 ahelsilmusega ja lõpeta 1 aassilmusega kolmandasse ahelsilmusesse ringi algul
= alusta ringi 1 ahelsilmusega ja lõpeta 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse ringi algul
= alusta ringi 4 ahelsilmusega ja lõpeta 1 aassilmusega 4. ahelsilmusesse ringi algul
= tee NELJAKORDNE SAMMAS - loe juhendist
= heegelda 2 KOLMEKORDSET SAMMAST KOKKU - loe juhendist
= heegelda 2 KAHEKORDSET SAMMAST KOKKU - loe juhendist
= tee NUPP - loe juhendist
= (1 kahekordne sammas, 3 ühekordset sammast, 1 kahekordne sammas) kinnissilmusesse, mis on märgitud ristiga 2. ringil (heegelda ümber ahelsilmuse 3. ringil)
= näitab suunda, kuidas silmus on tehtud ümber teise silmuse


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-1379) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (4)

Els 29.01.2019 - 23:40:

Jammer dat jullie geen aandacht besteden aan de techniek van de lussen over het haakwerk. Hij wordt in verschillende pannenlappen toegepast. Ik heb alle filmpjes van drops haken nagezocht. Niks te vinden.

Sonja Swerts 13.01.2019 - 19:50:

Hallo, ik ben bezig met dit patroon. ben aan Toer 7 gekomen waar het 4-dubbele stokje komt. ik krijg dit niet netjes gehaakt, ook met het bekijken van de video lukt het me niet. Wanneer ik dit haak, trek ik heel het werkje bij mekaar... dus vermoedelijk doe ik iets mis. kunnen jullie me iets meer uitleg geven? merci Sonja

DROPS Design 17.01.2019 kl. 11:25:

Dag Sonja,

Het is jammer dat ik niet even mee kan kijken wat er precies gebeurt. Lees nog even rustig de uitleg door om te kijken of je niet iets over het hoofd hebt gezien, waardoor het bij elkaar trekt. Is het ook mogelijk dat je naar de winkel gaat waar je het garen hebt gekocht, zodat iemand mee kan kijken?

Maria Giovanna Mugnano 09.04.2018 - 21:27:

Questo filato ha lo stesso spessore del Drops You? E' un numero 8? Da lavorare con che numero di uncinetto? Grazie

DROPS Design 10.04.2018 kl. 09:10:

Buongiorno Giovanna, il filato Paris appartiene al gruppo filati C ed ha lo stesso spessore del DROPS Loves You 8. Per la misura dell'uncinetto, molti dei nostri modelli prevedono l'utilizzo dell'uncinetto misura 4,5 mm o 5,5 mm, ma dipende anche da che capo vuole realizzare. Deve provare a fare un campione. Buon lavoro!

Martine Trip 31.07.2017 - 17:58:

Haak je met de hoeveelheid wol die is aangegeven alleen de voorkant en de achterkant van de pannenlap of kan je er ook echt 4 pannenlappen uit halen die je later aan elkaar moet haken?

DROPS Design 01.08.2017 kl. 19:03:

Hoi Martine, Met de aangegeven hoeveelheid garen kun je 2 volledige, dus inderdaad dubbelzijdige pannenlappen haken.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-1379

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.