DROPS / 69 / 1

Sidney by DROPS Design

Heegeldatud DROPS topp lõngast Safran

-----------------------------------------------------------
Suurused: S - M - L
Valmistöö mõõdud: 70-80-90 cm

Lõng: Garnstudio DROPS SAFRAN, 50 g/160 m
100-150-150 g värv nr 17, valge

DROPSi heegelnõel: 3 ja 5 mm - või sobiv, et saavutada heegeltihedus 24 sm x 12 rida mustriga 3 mm heegelnõelaga = 10 x 10 cm
-----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% puuvill
alates 1.55 € /50g
DROPS Safran uni colour DROPS Safran uni colour 1.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.10€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme. Skeemil M.1 ja M.2 on näidatud 1 mustrikordus. Skeemidel M.3 ja M.4 vaata suurusele sobivaid nooli.

HEEGELDAMISE NIPP
Pööra rea lõpus järgmiselt, rea alguses 2 ahels asendab 1 ühekordset sammast (sm) ja 1 ahels asendab 1 kinnissilmust (ks).
-------------------------------

TOPP
Heegelda 169-193-217 ahelsilmust 3 mm heegelnõelaga. Pööra ja heegelda muster M.1 - vaata heegeldamise nippi üleval = 168-192-216 s.
Pärast skeemi M.1 jätka sammastega kõigil silmustel, aga:
SUURUSED S ja M: kasvata 4 s ühtlaste vahedega esimesel real pärast skeemi M.1.
SUURUS L: kahanda 2 s ühtlaste vahedega esimesel real pärast skeemi M.1.
= 172-196-214 s.
Kui on heegeldatud kokku 22-24-25 rida (k.a skeem M.1), on töö pikkus u. 18-20-21 cm.
Jätka nii: heegelda skeemi M.2 - alusta skeemi alumise rea vasakust nurgast (või vaata skeemi peegelpildis) ja heegelda paremale järgmisel 36-42-48 silmusel, heegelda skeemi M.2 - alusta skeemi alumise rea vasakust nurgast (või vaata skeemi peegelpildis) ja heegelda paremale järgmisel 36-42-48 silmusel, heegelda skeemi M.4 (52-52-52 s), siis skeemi M.3 - alusta skeemi alumise rea paremast nurgast (suurusele vastava noole juurest) ja heegelda vasakule järgmisel 24-30-33 silmusel ning heegelda skeemi M.2 - alusta skeemi alumise rea paremast nurgast ja heegelda vasakule järgmisel 36-42-48 silmusel. Jätka niimoodi mustriga.
Pärast 5 rida skeemil M.2 jätka skeemiga M.3 ja M.4, kuni skeemid on tehtud.

ÕLAPAELAD
Alusta u. 9 cm kauguselt parema külje ülaserval (= seljaosal). Heegelda ketti u. 90 cm kahekordse lõngaga ja 5 mm heegelnõelaga. Tõmba läbi esiosa ülemise tipu. Korda teisel küljel.
Paelad seotakse kinni kaela taga.

AASAD
Heegelda aasad mõlemal poole külgedele (seljaosa keskel). Alusta ülevalt ja heegelda alla nii: * 1 ks, 3 ahels, jäta vahele 1 cm *, korda * kuni * kuni alumise nurgani. Heegelda u. 150 cm pikkune ahelsilmustest kett. Punu pael läbi aasade - alusta ülevalt ja punu risti läbi aasade alla, all tee seos.

NARMAD
1 narmas = lõika 4 lõngajuppi pikkusega 8 cm. Murra pooleks, pista aas läbi topi alumise rea, tõmba otsad läbi - vaata narmaste asukohti skeemil M.1. Tee 28-32-36 narmast.

Skeem

= 1 ahelsilmus
= 1 ühekordne sammas (sm)
= 1 kahekordne sammas (2xsm)
= narmas


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 69-1) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (79)

Cecilia 04.02.2020 - 21:05:

What are the first and last stitches of the second row when worklng M1? The row cannot start and finish with a chain. Thanks

DROPS Design 05.02.2020 kl. 08:15:

Dear Cecilia, you replace 1 dc with 1 chain and 1 treble with 3 chains at the beginning of every row. When the row start with 1 chain, crochet 3 chain to replace first stitch and then continue diagram with 2nd stitch in diagram, and finish with 1 tr in last st to get the edge straight. Happy crocheting!

Ottavia Eugenia De Ceglia 09.08.2019 - 23:30:

Buona sera,ringrazio x la precedente risposta.devo chiedere ulteriori spiegazioni,dopo aver eseguito lo schema M1 ho eseguito in sequenza M2-M3-M4-M3-M2,però quello che viene è diverso dalle foto del top,dietro è completamente diverso,la parte davanti anche nel senso che i trafori iniziano prima rispetto alla foto.sicuramente mi sfugge qualcosa,gentilmente potete spiegarmi ciò che nn riesco a comprendere.vi ringrazio anticipatamente,a presto.

Ottavia Eugenia De Ceglia 30.07.2019 - 00:09:

Buona sera,nn sono abituata a lavorare con gli schemi e nn riesco a capire se gli schemi M1,M2,M3 e M4 si lavorano separatamente o no

DROPS Design 30.07.2019 kl. 10:22:

Buongiorno Ottavia. Deve prima lavorare solo lo schema M1 su tutte le maglie. Poi, quando il lavoro misura 18-20-21 cm (a seconda della taglia), lavora (sul numero di maglie indicate per la sua taglia) sulla stessa riga: lo schema M2, poi M3, M4, M3, M2. Buon lavoro!

Stephanie 09.07.2019 - 13:44:

Bonjour, Pour le diagramme M3, si j'ai bien compris on commence par un groupe de 4 mailles serrées, mais la première se fait sur la dernière du rang précédent. Pour y arriver, doit-on faire des mailles coulées ? Merci de votre aide

DROPS Design 09.07.2019 kl. 13:47:

Bonjour Stéphanie, tout à fait, crochetez des mailles coulées en début de rang, et, en fin de rang, tournez quand il reste les mailles à diminuer et crochetez le rang suivant. Bon crochet!

Sara 01.07.2019 - 17:52:

Grazie per la risposta ma a Catania non riesco a reperire Safran.Potresti favorirmi l'equivalente di spessore di filato (3-5-8 ecc)sempre egiziano mercerizzato in modo che possa lo stesso eseguire il tuo progetto Sidney?Grazie

DROPS Design 01.07.2019 kl. 22:27:

Buonasera Sara, a questo link può trovare i rivenditori DROPS presso cui ordinare i nostri filati. In ogni caso Safran è un filato 100% cotone con una tensione di 24 maglie x 32 ferri. Buon lavoro!

Sara 01.07.2019 - 09:04:

Buongiorno,non trovo il filato Safran quindi non so con quale sostituirlo e il relativo n.di calibro. Potete aiutarmi?

DROPS Design 01.07.2019 kl. 09:39:

Buongiorno Sara. Può contattare il suo rivenditore Drops di fiducia e verificare i tempi di arrivo di una nuova fornitura Safran, specificando il colore a cui è interessata. Può verificare anche se il rivenditore ha rimanenze di Drops Loves You 7 o 9, le uniche alternative a Safran che però sono edizioni limitate e di cui i rivenditori possono avere disponibili solo alcuni colori. Buon lavoro!

Monica 21.06.2019 - 22:37:

Sono alle prime armi con l’uncinetto e non capisco bene come procedere. Ho lavorato la fascia inferiore con lo schema M1. Ho fatto le 5 righe degli schemi M2,M3,M4 lavorate in sequenza, Ora taglio il filato e inizio la 6 riga partendo sopra l\'ultimo punto di M2?\r\n E per fare le diminuzioni di tre maglie nelle righe seguenti come faccio? Grazie

DROPS Design 22.06.2019 kl. 00:11:

Buongiorno Monica. Sì esatto, inizia la riga sopra l’ultima maglia di M2. In seguito, quando deve diminuire all’inizio della riga, lavora maglie bassissime sulle prime 3 maglie della riga. Per diminuire alla fine della riga, gira il lavoro senza lavorare le ultime 3 maglie della riga. Buon lavoro!

Rusty 09.06.2019 - 04:54:

Does anyone have better suggestions on the turning? According to the diagram, M1, Row 3, I only begin with a chain 1, then skip, etc. And then end with a chain 1. How do you turn on that without a DC in last SC (assuming us English, or else, it'll be a dress, not halter)

DROPS Design 11.06.2019 kl. 10:53:

Dear Rusty, crochet at the end of each row 2 chains to replace 1 dc and 1 ch to replace 1 sc (see Crochet tips) - if row starts with 1 sc, 1 ch, to will crochet 1 ch (= 1st sc) + 1 ch (= 1st chain). Happy crocheting!

Wendy 03.06.2019 - 21:08:

Re my earlier question - once I have completed M1, then what do I do with it? Do I finish it off, and do a separate block with M2, etc? And when do I connect all pieces? I need a bird’s eye overview of how all of it happens.

DROPS Design 04.06.2019 kl. 08:14:

Dear Wendy, after M.1 has been worked one time in height work (from WS = start reading diagrams from the left towards the right): M.2 over the first 36-42-48 sts, M.3 over the next 24-30-33 sts, M.4 over the next 52 sts, M.3 over the next 24-30-33 sts, M;2 over the last 36-42-48 sts. Read more about how to work several differentn diagrams consecutively on the row. Happy crocheting!

Wendy 01.06.2019 - 16:54:

Can you please explain how I should do this pattern overall? Is M1 the same thing as Pattern 1? Do I start at bottom left of M1, and complete that before doing the M2-3-4-3-2 series? For M1, I assume I should do it several times to make it around the torso, but how many? I also have no idea what is meant by the instructions for stitches at the end of M1.

DROPS Design 03.06.2019 kl. 09:13:

Dear Wendy, correct, when you have to work pattern 1 it means to work the diagram M.1 - read more about diagrams here. When M.1 has been worked one time in height, now work M.2, M.3, M.4, M.3 and M.2 (all diagrams at the same time, ie after 5 rows there are no sts in M.2 anymore, continue working M.3, M.4 and M.3 until diagrams are finished). Happy crocheting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 69-1

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.