Swirl N Twirl by DROPS Design

DROPS Alaska lõngast kootud spiraalmustriga müts 1-12 aastasele

DROPSi disain: mudel nr x-032
Lõngagrupp C
------------------------------------------------------
Suurus: 1/2 - 3/4 - 5/6 - 7/9 - 10/12 aastane
Peaümbermõõt: 49 - 51 - 52 - 53 - 54 cm
Lõng: Garnstudio DROPS ALASKA, 50 g/70 m
100-100-100-100-100 värv nr 58, sinep
Natuke värvi nr 02, naturaalvalge - tuti jaoks

DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 4,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 18 s x 23 rida parempidises koes = 10 x 10 cm
------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Koetihedus – Vaata siit, kuidas seda mõõta ja miks
Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit

-------------------------------------------------------


100% vill
alates 2.15 € /50g
DROPS Alaska uni colour DROPS Alaska uni colour 2.15 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alaska mix DROPS Alaska mix 2.15 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
needles Vardad & heegelnõelad Telli
Lõngakulu sellele disainile alates 4.30€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.

SPIRAALNE MUSTER
Koo * 5-6-5-5-6 pr, 2 ph *, korda * kuni * tervel ringil. Muster on 7-8-7-7-8 silmuse kohal ja silmuste arv jagub 7-8-7-7-8-ga + 1 s. Ringselt kududes nihkub muster automaatselt ühe silmuse võrra paremale ja moodustab spiraali.

KAHANDAMISE NIPP
Kahanda 1 s enne iga silmusemärkijat (SM). Koo, kuni jääb 2 s enne SM-i, tõsta 1 s kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle.
-----------------------

MÜTS
Loo üles 78-81-85-85-89 silmust 4,5 mm sinepi värvi lõngaga ja koo edasi-tagasi 8 rida ripskoes - vaata ülevalt.
Siis pane töö kokku ja jätka ringselt spiraalse mustriga - vaata ülevalt. JÄLGI KOETIHEDUST!
Koo, kuni töö on u 11-13-13-14-16 cm pikkune. NB! Ära venita mütsi mõõtes. Müts tõmbab mustri tõttu kokku vertikaalselt ja horisontaalselt.
Siis tee kahandused järgmiselt: * 1 pr, 2 pr kokku, 2-3-2-2-3 pr, 2 ph *, korda * kuni * tervel ringil = 67-71-73-73-78 s.
Koo 2 ringi spiraalset mustrit, kududes 4-5-4-4-5 pr, 2 ph.
Siis koo * 1 pr, 2 pr kokku, 1-2-1-1-2 pr, 2 ph *, korda * kuni * tervel ringil = 56-61-61-61-67 s.
Koo 2 ringi spiraalset mustrit, kududes 3-4-3-3-4 pr, 2 ph.
Siis koo * 1 pr, 2 pr kokku, 0-1-0-0-1 pr, 2 ph *, korda * kuni * tervel ringil = 45-51-49-49-56 s.
Koo 1 ring spiraalset mustrit, kududes 2-3-2-2-3 pr, 2 ph.
Järgmisel ringil koo kõik silmused parempidi, SAMAL AJAL paigalda 5 silmusemärkijat (SM) järgmiselt: paigalda 1 SM ringi algusesse, siis järgmised 4, jättes igaühe vahele 9-10-10-10-11 s. Viimase ja esimese SM vahel on 9-11-9-9-12 s.
Siis koo pr, SAMAL AJAL kahanda 1 s enne igat SM-i - loe kahandamise nippi, kahanda igal teisel ringil kokku 3-4-4-4-4 korda = 30-31-29-29-36 s.
Siis kahanda igal ringil 3-3-3-3-4 korda = 15-16-14-14-16 s.
Järgmisel ringil koo 1-0-0-0-0 pr, siis koo silmused kahekaupa kokku tervel ringil = 8-8-7-7-8 s jääb vardale.
Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta kokku ja kinnita.
Õmble kokku ripsiread mütsi allääres, läbi ääresilmuste välimiste aasade.

TUTT
Tee kahekordse lõngaga (valge ja sinepi värvi koos) u. 10 cm läbimõõduga tutt. Õmble tutt mütsi tippu.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-1020) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

signature-image signature

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (25)

country flag Helene wrote:

How can I download this pattern?

01.01.2022 - 16:19

DROPS Design answered:

Dear Helene, Click on the Print icon, select Pattern, then save as PDF. Happy Knitting!

03.01.2022 kl. 01:58

country flag Batya wrote:

How do I convert Swirl N Twirl spiral pattern for baby\'s hat into straight needles?\r\nPattern no x-032-bn\r\n\r\nThank you

25.09.2021 - 16:29

DROPS Design answered:

Dear Batya, please understand, that we cannot modify our patterns for each individual request. In ur pattern library there are a large number of hats that are knitted on straight needles, pllease choose from those. Happy Stitching!

27.09.2021 kl. 03:12

country flag Viviane TERMOLLE wrote:

Bonjour je suis une fan de vos modèles mais le soucis c'est que je n'aime pas tricoter en aiguilles circulaires. Ce bonnet me plaît beaucoup, est-il possible de le réaliser en aiguilles normales. Que faire pour réaliser les modèles en aiguilles normales, un conseil. Un grand merci pour votre réponse à bientôt de vous lire

07.12.2020 - 17:12

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Termolle, vous trouverez ici comment adapter un modèle pour des aiguilles droites - dans un cas comme celui-ci, vous devez également adapter le point spirale pour que sur l'envers il se décale dans le bon sens. Bon tricot!

08.12.2020 kl. 08:25

country flag Fabienne FOURDIN wrote:

Bonjour, pourriez-vous me donner une idée de la hauteur totale du bonnet, en taille 3-4 ans, sans le pompon ? En vous remerciant, Bonne journée Fabienne FOURDIN

09.10.2020 - 10:00

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Fourdin, le bonnet mesure environ 22 cm de hauteur totale en taille 3-4 ans sur la base de 23 rangs = 10 cm (soit 13 cm de hauteur + les 21 derniers rangs décrits). Bon tricot!

09.10.2020 kl. 10:58

country flag Ana wrote:

Hola buenas tardes, desearía saber si el modelo en espiral se puede realizar con dos agujas rectas, y si es así ¿podrían explicarlo? Muchas gracias

17.12.2019 - 19:03

DROPS Design answered:

Hola Ana, no es posible. Cada uno de nuestros patrones tiene videos tutoriales específicos para ayudarte. Buen trabajo!

30.12.2019 kl. 10:02

country flag Alessia Laudo wrote:

Scusate, correggo io uso il metodo con due ferri (vostro video avviare con un solo filo), non il Continental.

06.11.2019 - 18:30

country flag Alessia Laudo wrote:

Non specificate mai un metodo particolare di avvitamento punti, ma non sono tutti adatti.io avvio sempre con il continentale ( uso due ferri ) ma non va assolutamente bene perche crea bordo molle e lasso che sforma il cappello e non fascia la testa. Chiedo alla vostra esperienza un metodo migliore per berretti. Vi prego. Grazie mille

05.11.2019 - 22:31

DROPS Design answered:

Buonasera Alessia, può provare a vedere nella nostra libreria di video tutorial per cercare un metodo di avvio alternativo oppure può rivolgersi al suo rivenditore DROPS di fiducia! Buon lavoro!

19.11.2019 kl. 22:55

country flag Alessia Laudo wrote:

"lavorare 4 “coste” a M LEGACCIO – leggere la spiegazione sopra, avanti e indietro. Poi unire il lavoro". Come si fa ad unire il lavoro a lavoro già iniziato avanti e indietro? Solitamente si fa a partire dalla prima riga (utilizzo tecnica di lavorare la 1^ maglia con anche il filo del cappio iniziale, questa è la prima volta che lo devo fare dopo aver lavorato non circolare e non so come fare. Grazie ciao Alessia

03.11.2019 - 17:06

DROPS Design answered:

Buongiorno Alessia, dopo gli 8 ferri a legaccio deve iniziare a lavorare in tondo, quindi non giri il lavoro e lavori subito la prima maglia del giro. Alla fine del lavoro dovrà cucire i margini degli 8 ferri iniziali come indicato alla fine del modello. Buon lavoro!

03.11.2019 kl. 17:40

country flag Djo wrote:

Bonjour, je souhaite tricoter ce bonnet pour ma fille de 2,5ans. J’ai décidé de tricoté avec 2 fils qui se tricotent en 2,5 et donc de prendre des aiguilles circulaire de la taille 5. (Il faudra j’imagine adapter le nombre de mailles et rangs en fonction de l’échantillon?) Pensez-vous que je doivent tricoter le modèle taille 1-2 ou 3-4? Merci

27.10.2019 - 13:48

DROPS Design answered:

Bonjour Djo, pour vous assurer la réussite d'un modèle dans la taille souhaitée, assurez-vous de bien respecter la tension indiquée pour l'échantillon ainsi que lors de la réalisation de l'ouvrage - plus d'infos ici. Pour toute assistance complémentaire, merci de bien vouloir contacter votre magasin, même par mail ou téléphone. Bon tricot!

04.11.2019 kl. 12:28

country flag Sarah wrote:

Der må være en fejl i den danske opskrift, hvor der står "derefter strikkes m r sm 2 og 2 omg rundt". Jeg kender i hvert fald ikke den formulering og måtte skifte til den engelske for at vide, hvad jeg skulle gøre.

04.06.2019 - 07:54

DROPS Design answered:

Hej Sarah, du strikker de sidste masker på omgangen sammen 2 og 2 :)

07.06.2019 kl. 13:25

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-1020

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Kerstvakantie

Miss Mash, Belgium