DROPS Extra / 0-1010

Valentino by DROPS Design

DROPS Valentine: Karisma lõngast kootud südametega koera kampsun suurustele XS kuni L.

  • Valentino / DROPS Extra 0-1010 - DROPS Valentine: Karisma lõngast kootud südametega koera kampsun suurustele XS kuni L.
  • Valentino / DROPS Extra 0-1010 - DROPS Valentine: Karisma lõngast kootud südametega koera kampsun suurustele XS kuni L.
  • Valentino / DROPS Extra 0-1010 - DROPS Valentine: Karisma lõngast kootud südametega koera kampsun suurustele XS kuni L.
DROPS disain: mudel nr u-699
Lõngagrupp B
-------------------------------------------------------
Suurus: XS - S - M - L
Koerte mõõdud:
Rinnaümbermõõt: u. 28/32 - 40/44 - 50/54 - 60/66 cm
Selja pikkus: u. 24/26 - 32/34 - 40/42 - 48/52 cm
Näiteks koeratõud:
XS = Chihuahua, S = Bichon Frisé, M = Cocker Spaniel, L = Iiri setter.
Lõng: Garnstudio DROPS KARISMA, 50 g/100 m
100-100-150-200 g värv nr 48, punane
50-50-50-50 g värv nr 01, naturaalvalge
50-50-50-50 g värv nr 33, keskmine roosa

DROPSi sukavardad (SUURUSEL XS), ringvardad (40 cm SUURUSELE S ja M ning 60 cm SUURUSELE L): 3,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 22 s x 30 rida parempidises koes = 10 x 10 cm.
DROPSi sukavardad (kõik suurused), ringvardad (40 cm suurusele S ja M, 60 cm suurusele L): 3 mm - sooniku jaoks.
-------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------
Koetihedus – Vaata siit, kuidas seda mõõta ja miks
Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit
-------------------------------------------------------


100% vill
alates 2.50 € /50g
DROPS Karisma uni colour DROPS Karisma uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Karisma mix DROPS Karisma mix 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
needles Vardad & heegelnõelad Telli
Lõngakulu sellele disainile alates 10.00€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeemi A.1 (vali suurusele sobiv skeem). Muster kootakse parempidises koes.

SUURUSTE KOHANDAMINE
Kui kood teisele koeratõule, kui siin toodud, siis mõõda oma koera esikäppade vaheline pikkus (näiteks taksikoeral on pikem vahe, kui kokkerspanjelil). Vahemaad saab muuta, tõstes kõhualusel rohkem või vähem silmuseid silmusehoidjale. Lisaks saab kampsuni ümbermõõtu muuta lisades või lahutades silmuseid (muuda nii, et mustrikordus mahuks ära) ja seljaosa võib teha pikema või lühema.
--------------------------

DŽEMPER
Kootakse ringselt kaelusest alla. Kõige väiksem suurus kootakse sukavarrastega, teised suurused ringvarrastega.
Loo 3 mm suka- / ringvarrastele veinipunase lõngaga 64-92-112-140 s. Koo 6-8-10-12 cm soonikut 2 pr/2 ph (= kaelus).
Võta 3,5 mm vardad - EDASI MÕÕDA SIIT!
Koo 2 ringi parempidises koes, SAMAL AJAL kahanda 4-2-7-5 s ühtlaste vahedega esimesel ringil = 660-90-105-135 s.
LOE JÄRGNEV LÄBI ENNE ALUSTAMIST!
Siis koo mustrit vastavalt skeemile A.1 (vali suurusele sobiv skeem) = 4-6-7-9 kordust ringil.
SAMAL AJAL kasvata skeemil märgitud noolega real (st. keskmise roosaga tehtud 1. real) 4-6-7-9 s ühtlaste vahedega = 64-96-112-144 s.
SAMAL AJAL, kui töö pikkus on 4-6-9-12 cm (mõõtes pärast kaelust), jaga töö käpaavade jaoks järgmiselt: koo maha 1 s, koo järgmised 15-15-31-31 s ja tõsta need silmustehoidjale (= kõhualune), koo maha 1 s ja jätka edasi-tagasi mustri kudumist ülejäänud 47-79-79-111 silmusel (= seljaosa).
SAMAL AJAL, skeemil noole ja tähekesega märgitud real (= 1 ring veinipunasega ja kehtib kõigile suurustele, väljaarvatud XS), kohanda silmuste arvu kuni 47-83-77-107 silmuseni.
Kui töö pikkus on 10-14-18-22 cm (käppadele jäetud ava suurus on u. 6-8-9-10 cm ja silmuste arv on kohandatud kolmel suuremal suurusel), tõsta silmused teisele silmustehoidjale.
Tõsta kõhualuse silmused tagasi vardale (= 15-15-31-31 s) ja koo mustrit neil silmustel, kuni kõhualune on sama pikk, kui seljaosa.
Tõsta jälle kõik silmused ühele ringvardale ja loo 1 uus silmus mõlemal küljel kõhu- ja seljaosa ühenduskohas = 64-100-110-140 s.
Lõpeta muster, siis koo veinipunasega lõpuni.
Kui töö pikkus on 16-20-25-30 cm, koo järgmine ring: koo 2-0-8-6 s, koo maha järgmised 13-17-17-21 s (= kõhualune) ja koo ülejäänud rida.
Jätka edasi-tagasi kudumist, SAMAL AJAL koo maha mõlemal serval iga rea alguses järgmiselt: 2 s 1-3-4-6 korda, 1 s 9-8-9-8 korda, 2 s 1-3-4-6 korda ja 3 s 1 kord = 19-37-37-49 s jääb vardale.
Töö pikkus on u. 30-38-47-56 cm koos kaelusega.

ÜHENDAMINE
Tõsta ülejäänud silmused 3 mm varrastele, koo veinipunase lõngaga vardale veel silmuseid mahakootud servadelt nii, et kokku on vardal 84-112-144-188 s.
Koo 2,5-3-3-3,5 cm soonikut 2 pr/2 ph, siis koo silmused lõdvalt maha, kududes pr silmuste kohale pr ja ph kohale ph.

KÄPAAVA
Koo veinipunase lõngaga 3 mm vardale u. 36-44-52-60 s käpaava ümbert. Siis koo soonikut 2 pr/2 ph u. 4-5-6-8 cm, siis koo silmused soonikkoes maha.
Korda sama teise käpaava ümber.
NB! Keera krae tagasi.

Skeem

symbols = veinipunane
symbols = naturaalvalge
symbols = keskmine roosa
diagram
diagram
signature

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-1010) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (44)

country flag Leni Huse 22.04.2021 - 14:45:

Hei. På hundegenseren står det at man skal felle på beg. Av pinnen i. Hver side. Blir det både på retten og vrangen da? Er vant med å felle KUN på rettsiden

user icon DROPS Design 23.04.2021 kl. 08:20:

Hei Lene, Ja, du feller både på retten og på vrangen. God fornøyelse!

country flag Melissa 05.02.2021 - 21:15:

Sorry, still dobt get the chart. Might have to give up. There are more stitches on the needles than the chart rows. I'm still not sure if we go right to left on only the knit rows because I thought every other row is pulled and started on the left side of the cart. This Valentino dog sweater pattern really needs a video.

user icon DROPS Design 08.02.2021 kl. 07:50:

Dear Melissa, not sure what is wrong nor why it doesn't work - you will read more about diagrams here - this might help you - please contact your DROPS store for any further individual assistance, they will help you - even per mail or telephone- and it will be easier for you to expose your problem that way and to be helped. Happy knitting!

country flag Melissa 04.02.2021 - 19:40:

I have started over so many times on the Valentino dog sweater that I lost count. When following the chart, do you knit starting on the right and purl from the left? I can not get the pattern to work out right.

user icon DROPS Design 05.02.2021 kl. 08:09:

Dear Melissa, diagram is worked from the right towards the left on every row from right side, when working back and forth for legs, note the last stitch worked from wrong side, and read diagram from the left towards the right from wrong side. Happy knitting!

country flag Lea Saarikivi 27.01.2021 - 07:12:

Mitä tarkoittaa käytännössä puseron lopussa (kierroksella missä päätetään 17 mahan alla) tämä: Neulo 2-0-8-6 s, Miten tuo siis neulotaan ? Kokos S

user icon DROPS Design 12.03.2021 kl. 14:10:

Hei, tässä neulotaan kerroksen vaihtumiskohdasta alkaen ensin 2-0-8-6 silmukkaa (halutun koon mukaisesti), sitten päätetään 17 s.

country flag Melissa 27.01.2021 - 00:19:

When you start to follow the diagram for the design on the Valentino Drops design dog sweater, do you purl the wrong side?

user icon DROPS Design 27.01.2021 kl. 07:35:

Hi Melissa, Yes, you work stocking stitch after the rib, which is knit the right side and purl the wrong side. Happy knitting!

country flag Christine 11.02.2020 - 10:43:

Wie süß, das strick ich nach für die kleine Emma (Hund).

country flag Jenni 01.01.2020 - 18:27:

Koossa s, pitääkö lisätä vaikka muissa isommissa koissa vähennetään silmukoita? Tarkoitan nuolta ja tähti kohtaa. Silmukoita siis 79 puikoilla ja ohjeen mukaan pitää säätää 83 silmukkaan

user icon DROPS Design 07.01.2020 kl. 18:53:

Hei, ohje on oikein, koossa S lisätään siis 4 silmukkaa.

country flag Siv Normann 09.04.2019 - 22:01:

Hva slags hund er det bilde av, og hvilken genserstørrelse har den på seg?

user icon DROPS Design 10.04.2019 kl. 07:47:

Hei Siv. Den har på seg en størrelse M. Det står både brystvidde og rygglengde i de ulike størrelsene øverst i oppskriften under "størrelse - hundens mål". Vi anbefaler og måle hunden som skal ha genseren før du velger størrelse. God fornøyelse

country flag Tale Elida Njå 14.03.2019 - 10:18:

Har en del spørsmål om oppskriften som jeg ikke skjønner. Er det mulig få hjelp?

user icon DROPS Design 25.03.2019 kl. 11:31:

Hei Tale. Det er akkurat det dette kommentarfeltet er til, så bare still spørsmålene dine her så skal vi hjelpe deg. Om du ikke får plass til alle spørsmålene i 1 kommentar kan du gjerne sende flere. Hilsen DROPS

country flag Simona 27.02.2019 - 12:41:

Hej! Jag förstår inte hur det menar med att man ska minska 2 m, minska 1 m 9 ggr, minska 2 m och minska 3 m. Är det på följd efter varandra eller är det på olika varv? Åh hjälp mig jag förstår inte

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-1010

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.