Candy Girl by DROPS Design

DROPS Big Fabel või kahekordsest DROPS Fabel lõngast kootud müts ja kaelussall lastele

Võtmesõnad: komplekt, mütsid, peakatted,
DROPSi disain: muster nr bf-006-bn
Lõngagrupp C
------------------------------------------------------
MÜTS
Suurus: 3/5 - 6/9 - 10/12 aastane
Peaümbermõõt: 48/50 - 50/52 - 52/54 cm
Lõng: Garnstudio DROPS BIG FABEL, 100 g / 150 m
200 g kõikidele suurustele värv nr 900, roosa/kollane/roheline

Või kasuta:
Garnstudio DROPS FABEL, 50 g/205 m
150 g värv nr 911, lõbus lilla
----------------------
KAELUSSALL
Suurus: 3/5 - 6/9 - 10/14 aastane
Lõng: Garnstudio DROPS BIG FABEL, 100 g / 150 m
100 g kõikidele suurustele värv nr 109, tumeroosa

Või kasuta:
Garnstudio DROPS FABEL, 50 g/205 m
100 g värv nr 109, tumeroosa

DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 17 s x 22 rida parempidises koes = 10 x 10 cm.
DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 4,5 mm - ripskoe ja sooniku jaoks.
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
DROPS Big Fabel DROPS Big Fabel
75% vill, 25% polüamiid
Tootmisest maas
leia alternatiivid
Vardad & heegelnõelad

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.
RIPSKUDE (ringselt kududes): * 1 ring parempidi, 1 ring pahempidi *, korda * kuni*.
---------------------------

MÜTS
Kootakse ringselt ülevalt alla sukavarrastega.
Loo üles 6-6-8 s ja jaga need kolmele 5 mm sukavardale Big Fabel või kahekordse Fabel lõngaga, jäta u 10 cm lõngajupp õmblemiseks. Koo tervel ringil 2 s ühest silmusest = 12-12-16 s.
Jaga silmused neljale sukavardale.
Koo 1 ring pr, siis paigalda töösse 6-6-8 silmusemärkijat (SM), jättes nende vahele 2 s.
Siis koo parempidises koes, SAMAL AJAL kasvata 1. ringil, kududes 2 s ühest silmusest pärast iga SM-i (= 6-6-8 s kasvatatud). Korda kasvatamist igal 2.-2.-3. ringil veel 9-10-8 korda = 72-78-88 s (= 12-13-11 s iga SM-i vahel).
Võta 5 mm ringvardad ja koo parempidises koes, kuni töö pikkus on 10,5-11-11,5 cm viimasest kasvatusest.
Võta 4,5 mm ringvardad ja koo 4 ringi ripskoes. Järgmisel ringil koo maha esimesed 21-23-24 s (= mütsi otsaesine). Siis koo ripskoes edasi-tagasi ülejäänud 51-55-64 silmusel.
Järgmine rida (= töö PH) koo pr kokku esimesed 2 ja viimased 2 silmust = 49-53-62 s. Koo 2 rida.
Järgmine rida töö PP: koo 16-17-21 s (= kõrvaklapp) ning tõsta need silmused silmustehoidjale, koo maha järgmised 17-19-20 s (= kukal) ja koo ülejäänud 16-17-21 s (= kõrvaklapp).
Paigalda SM.
Siis koo ripskoes edas-tagasi kõrvaklappi, kuni selle pikkus on u. 2-2-2,5 cm SM-st. Nüüd kahanda 1 s ühe ääresilmuse kõrvalt mõlemal serval, kududes 2 silmust kokku, korda igal 4. real veel 2-2-2 korda ja igal teisel real kokku 3-3-4 korda = 4-5-5 s jääb, kõrvaklapi pikkus on u. 7-7-8 cm. Koo silmused lõdvalt maha ja peida lõngaotsad.
Koo teine kõrvaklapp samamoodi.
Punu lõng läbi silmuste mütsi ülaservas, pinguta kokku ja kinnita.

PATSID
Tee klapi otstesse patsid paelteks. 1 pats = lõika 12 lõngajuppi Big Fabel või 24 tk Fabel lõngast pikkusega u. 50 cm. Tõmba lõngad läbi klapi alumise otsa kahekordseks. Jaga lõngad kolmeks osaks ja punu patsiks, kinnita patsi ots lõngaga.
Korda sama teisel klapil.

TUTT
Tee 1 tutt läbimõõduga u. 8 cm. Õmble tutt mütsi tippu.
_______________________________________________________

KAELUSSALL
Alusta esiosa alläärest ja lõpeta seljaosa allääres, kududes krae viimasena.

ESIOSA
Kootakse edasi-tagasi ringvarrastega.
Loo üles 38-41-44 s 5 mm ringvarrastele Big Fabel või kahekordse Fabel lõngaga. Koo 4 rida ripskoes - vaata ülevalt, siis jätka parempidises koes, tehes 2 s ripskoes mõlemal küljel.
Kui on kootud 7-9-10 cm, koo maha keskmised 12-15-16 s kaelaaugu jaoks ja lõpeta mõlemad õlad eraldi.
Õlg = 13-13-14 s. Jätka parempidises koes, tehes 2 s külje pool ripskoes, SAMAL AJAL koo maha igal real kaela poolt 3 s 1 kord, 2 s 1 kord ja 1 s 2 korda = 6-6-7 s jääb vardale.
Kui töö pikkus on 11-13-15 cm kokku, paigalda silmusemärkija (SM) (= õla keskkoht), EDASI MÕÕDA SIIT!
Järgmisel real loo üles 2 uut silmust kaela poole ja siis tõsta silmused hoidjale. Koo teine õlg samamoodi.

SELJAOSA
Tõsta õla silmused tagasi vardale, loo üles 22-25-26 uut silmust ja tõsta teise õla silmused vardale = kokku 38-41-44 s. Jätka parempidises koes, tehes 2 s ripskoes mõlemal serval.
Kui töö pikkus on 10-12-14 cm, koo 4 rida ripskoes kõigil silmustel, enne kui kood silmused lõdvalt maha.

KAELUS
Koo 4,5 mm sukavarrastele u. 56 kuni 70 s kaelakaarelt. Koo 1 ring pahempidi. Koo 1 ring parempidi, SAMAL AJAL kasvata ühtlaste vahedega, kuni on 68-76-80 s.
Siis koo soonikut 2 pr / 2 ph, kuni kaeluse pikkus on 7-8-9 cm. Koo silmused lõdvalt maha soonikkoes.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Children 23-3) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (7)

Rosaria Napolitano 30.09.2019 - 11:33:

Mi piacerebbe tanto fare questo cappellino coni paraorecchi ma non so usare i ferri circolari (è il motivo per cui non faccio i vostri modelli ai ferri). E' possibile avere spiegazione per ferri tradizionali? Grazie

DROPS Design 30.09.2019 kl. 15:39:

Buongiorno Rosaria. Purtroppo in questa sede non riusciamo a soddisfare richieste così personalizzate. In base alla sua esperienza, potrebbe provare a lavorare il cappello avanti e indietro con una cucitura sul dietro. Può rivolgersi al suo rivenditore Drops di fiducia che sarà in grado di assisterla al meglio. Buon lavoro!

Deborah Naugler 09.02.2017 - 12:52:

What is the weight of Big Label, i.e. worsted, bulky? also what would the gauge be for Candy Girl Drops design hat?

DROPS Design 09.02.2017 kl. 13:20:

Dear Mrs Naughler, Big Fabel was an 10 ply/aran -see here, you'll find gauge and needle size to this pattern under tab "Materials", as well as yarn amount. Happy knitting!

Mimi 31.10.2016 - 02:15:

Est-ce que je peux faire le col avec l'aiguille circulaire. merci et bonne soirée

DROPS Design 31.10.2016 kl. 11:40:

Bonjour Mimi, vous pouvez tout à fait le tricoter sur aiguille circulaire, si elle est à la bonne taille (circonférence) ou bien avec une plus longue, vous pouvez utiliser la technique du magic loop, cf vidéo ci-dessous. Bon tricot!

Sonja 19.12.2015 - 09:35:

Det står 3 ggr på vart 4e v.

Lone Bjørnsen 19.12.2015 - 08:09:

"16-17-21 m (= øreklap). Sæt 1 mærke. Fortsæt i retstrik frem og tilbage til øreklappen måler ca 2-2-21/2 cm fra mærket. Tag 1 m ind indenfor 1 kant-m i hver side ved at strikke 2 m ret sammen, gentag på hver 4.p 2-2-2 gange til og videre på hver 2.p totalt 3-3-4 gange = 4-5-5 m tilbage...." Der er en fejl i overståede teks, da der er 6-7-7 m tilbage. Først taget ind 2gange på hver 4.p derefter 3-4 gange på hver 2. p = 10 -12 mindre masker.. Hilsen Lone

DROPS Design 25.01.2016 kl. 13:40:

Hej Lone, Nej du starter med 3 gange (du ser at der står 2 gange "til"). Det vil sige at du starter med 16m tager 2m ind 3 gange på hver 4.p = 6indtagninger og så 2x3 ind på hver 2.p = 6indt = 4 m tilbage. God fornøjelse!

Bridget 26.05.2014 - 00:48:

This is a lovely pattern. I have just bought LOTS of Big Fabel and can't wait to get started on this and other patterns. Thank you very much. Bridget

TRENCART 21.05.2014 - 14:07:

Merci pour ce très joli modèle, facile à réaliser en plus. Par contre revoir peut être vos taillants, ma fille de 3 ans a un tour de tête de 51,2 cm.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Children 23-3

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Candy Girl

Ludmilla, United Kingdom