DROPS Baby / 18 / 12

Poppy's Bonnet by DROPS Design

DROPS Alpaca lõngast kootud lainelise mustriga beebi / laste müts

Võtmesõnad: beebimütsid, lainemustriga,
  • Poppy's Bonnet / DROPS Baby 18-12 - DROPS Alpaca lõngast kootud lainelise mustriga beebi / laste müts
  • Poppy's Bonnet / DROPS Baby 18-12 - DROPS Alpaca lõngast kootud lainelise mustriga beebi / laste müts
Suurus: 1/3 - 6/9 –12/18 kuune (2 – 3/4) aastane
Pea ümbermõõt: 40/42 - 42/44 - 44/46 (48/50 - 50/52) cm.

Lõng: Garnstudio DROPS ALPACA 50 g/ 167 m
50 g kõikidele suurustele värv nr 0100, naturaalvalge

DROPSi PIKAD VARDAD: 3 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 24 silmust x 32 rida parempidises koes = 10 x 10 cm.

-------------------------------------------------------
Koetihedus – Vaata siit, kuidas seda mõõta ja miks
Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit
-------------------------------------------------------


100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
needles Vardad & heegelnõelad Telli
Lõngakulu sellele disainile alates 3.65€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.

LAINELINE MUSTER
Vaata skeemi M.1. Skeem on antud vaadatuna töö paremalt poolt (PP). 1. rida = töö PP.
------------------------

MÜTS
Kootakse edasi-tagasi.
Loo LÕDVALT vardale üles 87-93-106 (108-112) silmust (sisaldab 1 ääresilmust mõlemal serval). Koo 4 rida ripskoes – vaata ülevalt.
Järgmine rida koo järgmiselt, töö PP: 1 ääresilmus ripskoes, koo 0-3-1 (2-4) silmust parempidises koes, skeemi M.1 järgmised 85-85-102 (102-102) silmust, koo 0-3-1 (2-4) silmust parempidises koes ja 1 ääresilmus. Koo sedasi, kuni töö pikkus on 11-12-13 (14-15) cm.
JÄLGI KOETIHEDUST!
Nüüd koo maha 30-32-37 (38-40) silmust mõlemal serval = 27-29-32 (32-32) silmust (= tagaosa keskkoht). Koo nende silmustega ripskoes, SAMAL AJAL pärast 2 cm koo maha 1 silmus mõlemal serval ja korda kahandamist iga 2 cm järel kokku 4 korda = 19-21-24 (24-24) silmust.
Koo silmused maha, kui töö pikkus on 12-13-15 (16-17) cm.

ÜHENDAMINE
Õmble küljed tagaosa keskkohaga kokku, serv servaga, et vältida paksu õmblust.

Korja üles umbes 71 kuni 95 silmust (peab jaguma 2-ga + 1) mööda mütsi alumist serva. Koo 5 rida parempidises koes ja mõlema serva 1 silmus koo ripskoes.
Järgmine rida koo järgmiselt: 1 pr, * 2 pr kokku, 1 õs * korda alates *-*, kuni kududa jääb 2 silmust, koo need silmused pr.
Koo 5 rida parempidises koes ja mõlema serva 1 silmus koo ripskoes. Koo silmused maha.
Murra serv pahemalt poolt ja kinnita.

PAEL
Lõiga 3 lõngajuppi pikkusega umbes 200 cm. Keeruta neid, kuni pael tahab kokku tõmmata, murra pooleks ja lase keerduda. Tee mõlemasse otsa sõlm ja aja pael läbi tunneli.

Skeem

symbols = pr töö PP, ph töö VP
symbols = ph töö PP, pr töö VP
symbols = 2 pr kokku
symbols = 1 õs kahe silmuse vahele
diagram
signature

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 18-12) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (36)

country flag Catherine Bellamy 29.10.2020 - 10:26:

Bonjour, Comment faire pour vous envoyer la photo du bonnet que je viens de réaliser ? Je ne comprends pas la procédure ci-dessous. Vous avez réalisé ce modèle ou un autre de nos collections? Taguez vos photos dans les réseaux sociaux avec #dropsdesign pour que nous puissions les voir! Bien cordialement

user icon DROPS Design 29.10.2020 kl. 13:12:

Bonjour Mme Bellamy, si vous publiez votre photo sur votre compte instagram, facebook twitter, etc. vous pouvez ajouter le tag #dropsdesign pour que nous puissions nous aussi voir la photo - vous pouvez également nous envoyer le lien où vous avez publié votre photo pour notre galerie - Vous pouvez également nous rejoindre dans notre groupe DROPS Workshop. Bon tricot!

country flag Beate Hüttig 10.07.2019 - 21:48:

Hallo, Ich suche verzwiefelt eine Anleitung für Babyjacke mit diesem Wellenmuster und oben glatt rechts . hier ist ja die Mütze. und die Zeit drängt, weil das Baby bald kommt. ich habe für meine Tochter damals viel gestrickt,aber keine Anleitungen mehr. Können Sie sowas anbieten? mit den englischen Anleitungen im Internet komme ich nicht klar. MfG B.Hüttig

user icon DROPS Design 11.07.2019 kl. 08:26:

Liebe Frau Hüftig, wir können Ihnen die Babymodellen Snow Baby und Roly Poly vorschlagen, damit können Sie vielleicht sowas anpassen, das Modell Wonder Wave gibt es dann ab Grösse 3/4 Jahre. Viel Spaß beim stricken!

country flag Helene 28.11.2018 - 20:00:

Hei, når vi skal strikke 11 cm er dette målt fra det smaleste eller bredeste punktet? Altså toppen eller bunnen av bølgen?

country flag Uilebeesje 05.09.2018 - 16:09:

Proeflapje van 24 nld x 32 nld.... ik denk dat dit 24 steken x 32 naalden zijn? Of 24 naalden van 32 steken.....?

user icon DROPS Design 06.09.2018 kl. 10:27:

Dag Uilebeesje, Oeps... dat zijn inderdaad steken en geen naalden. Bedankt voor het doorgeven, ik pas het gelijk aan!

country flag Verriest Veronique 14.10.2015 - 19:22:

J ai tricoter ce petit bonnet en 18 mois donc 102 maille départ après les 13 cm je retrouve avec plus de 200 mailles j ai fait 3 fois deux maille ensemble puis 6 jeter puis 3 fois de maille ensemble ect jusque la fin de mon aiguille mais je comprend pas pourquoi j ai autant maille merci de m aider j adore ce modèle je voudrais le réussir

user icon DROPS Design 15.10.2015 kl. 08:44:

Bonjour Mme Verriest, la vidéo ci-dessous montre une variante du même point, mais le rang avec les jetés est le même: 3 fois (2 m ens à l'end), puis 5 fois (1 jeté, 1 m end), 1 jeté, puis 3 fois (2 m ens à l'end). Le nombre de m doit toujours rester le même. Bon tricot!

country flag Hanna Izn 31.07.2015 - 16:03:

Für die Unterkante: dort steht "aufnehmen", nach der Beschreibung steht aber "von links annähen". Ist das jetzt separat zu stricken und anzunähn oder über Maschenaufnahme direkt anzustricken. Wenn direkt anzustricken: habt ihr vielleicht ein Video, wo das gezeigt wird, dass das auch wirklich schön wird. Weil es kommen da ja zwei Quell-Maschenarten zusammen (abgegekettete Maschen in der Mitte, Randmaschen seitlich).

user icon DROPS Design 01.08.2015 kl. 09:49:

Der untere Rand wird angestrickt, Sie fassen also M aus dem Rand auf und stricken diesen. Die Faustregel für das Auffassen von M aus einem seitlichen Rand lautet 4 R - 3 M, also fassen Sie aus 4 R 3 M auf, das gilt allerdings für glatt rechts, achten Sie einfach beim Auffassen darauf, dass der Rand sich weder wellt noch zu stramm wird. Dann stricken Sie den Rand und nach dem Abketten der M schlagen Sie den Rand nach innen um und nähen die Abkettkante an der Innenseite fest, auf diese Weise ergibt sich ein Durchzug für die Kordel.

country flag Ute Hessing 12.07.2015 - 10:44:

Können Sie mir bitte sagen, wieviel Maschen ich für ein Neugeborenes anschlagen muss? Welche Maße brauche ich dazu? Wie kann ich den Maschenanschlag grundsätzlich berechnen? Danke für Ihre Hilfe.

user icon DROPS Design 13.07.2015 kl. 09:19:

Angaben für eine kleinere Größe als 1-3 Monate haben wir nicht vorliegen, aber das ist ja schon sehr klein, ab besten stricken Sie diese Größe, dann passt die Mütze auch etwas länger.

country flag Tone 22.05.2015 - 21:38:

Hei, Nydelig kyse!! Jeg skulle gjerne strikket denne i str 5 år, har dere forslag til hvor mange masker jeg da kan legge opp til å begynne med for at mønsteret skal passe? :)

user icon DROPS Design 25.05.2015 kl. 10:04:

Hej Tone, Du bør kunne bruge den største størrelse og så evt strikke 1 cm mere inden du begynder at felle. God fornøjelse!

country flag Marie-Émilie 25.01.2015 - 15:55:

Merci pour ce beau modèle aux finitions parfaites. Bien couvrant sur la tête de mon bebe. Pas de difficultés particulières explications très claire.

country flag Claire 13.02.2014 - 16:08:

Je tricote actuellement ce modèle et je pense qu'au lieu de rabattre les mailles au moment de tricoter l'arrière, il est possible de les laisser en attente et de les reprendre au fur et a mesure en reprenant 1 maille avec la maille du bord en les tricotant par 2. qu'en pensez-vous?

user icon DROPS Design 13.02.2014 kl. 17:36:

Bonjour Claire, vous pouvez tout à fait procéder ainsi si vous le souhaitez, toutefois, n'oubliez pas les diminutions à faire après 2 cm, et tous les 2 cm. Bon tricot!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 18-12

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Poppy’s Bonnet

Frida Lunde Andersen, Denmark

Lace Bonnet

Oliya, United States