DROPS Extra / 0-84

DROPS Extra 0-84 by DROPS Design

DROPSi triibuline koera kampsun lõngast Karisma.

  • DROPS Extra 0-84 - DROPSi triibuline koera kampsun lõngast Karisma.
------------------------------------------------------
Koera selja pikkus (kaelarihmast sabani): 30 (37) 44 (50) cm
Koera rinnaümbermõõt (3-4 cm esikäppade tagant): 34-38 (44-48) 54-58 (58-62) cm
Kampsuni pikkus koos kraega: 26 (34) (43) 49 cm

Lõng: Garnstudio DROPS Karisma, 50 g / 100 m
2 (2) 3 (3) tokki, roosat nr 13
1 tokk musta nr 05

DROPSi pikad ja sukavardad: 4,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 20 s x 26 r parempidises koes = 10 x 10 cm
Musta Velcro takjapaela laiusega 2 cm: u. 30 (35) 45 (50) cm
------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------
Koetihedus – Vaata siit, kuidas seda mõõta ja miks
Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit
-------------------------------------------------------


100% vill
alates 2.50 € /50g
DROPS Karisma uni colour DROPS Karisma uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Karisma mix DROPS Karisma mix 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
needles Vardad & heegelnõelad Telli
Lõngakulu sellele disainile alates 7.50€. Loe edasi.

Juhend

TRIIBUD
*6 rida roosaga, 2 rida mustaga*, korda *-*.

KUDUMISE NIPP
Et ei peaks peitma paljusid lõngaotsi, vea lõngajookse tööga kaasa.
Värve vahetades venita servi natuke, et lõngajooksud ei jääks liiga pingule.
-------------------------

KAMPSUN
Loo üles 62 (82) 102 (110) s (k.a 1 ääresilmus mõlemal küljel) 4,5 mm varrastele roosa lõngaga. Koo parempidises koes ja triipe vastavalt selgitusele üleval. Kasvata 2 s ühtlaste vahedega igal 3. (4.) 5. (6.) real, kokku 7 korda = 76 (96) 116 (124) s.
Kui töö pikkus on 10 (13) 16 (19) cm (päras 2 rida mustaga), koo järgmine töö PP rida roosaga järgmiselt: koo 27 (33) 41 (43) s, koo maha 2 s, koo 18 (26) 30 (34) s, koo maha 2 s, koo 27 (33) 41 (43) s. Edasi koo iga osa eraldi.

VASAK POOL
Jätka triipudega, SAMAL AJAL kahanda 1 s käeaugu pool igal teisel real kokku 9 (11) 13 (15) korda = 18 (22) 28 (28) s.
Kui töö pikkus on 8 (11) 15 (17) cm käeaugust (pärast 6 rida roosaga), tõsta silmused silmustehoidjale.

PAREM POOL
Koo nagu vasak pool.

KESKMINE OSA
= 18 (26) 30 (34) s. Jätka triipudega, SAMAL AJAL kahanda mõlemal serval käeaukude pool 1 s igal teisel real kokku 3 korda = 12 (20) 24 (28) s.
Kui keskmine osa on u. 11 (14) 18 (20) cm käeaukudest (pärast 6 rida roosaga), tõsta silmustehoidjatelt mõlemad äärmised osad keskosaga samale vardale = 48 (64) 80 (84) s vardal. Koo 2 rida mustaga, SAMAL AJAL kahanda esimesel real ühtlaste vahedega silmuseid, kuni jääb 46 (54) 62 (70) s.

KRAE
Võta roosa lõng ja koo umbes 7 (9) 11 (12) cm soonikut 2 pr / 2 ph. Koo silmused maha soonikkoes.

ÜHENDAMINE
Õmble krae ja seljaosa küljeõmblused nii, et jääb u. 8 (9) 10 (11) cm ava käppade jaoks. Õmble töö PP väiksete pistetega. Peida kõik lõngaotsad.

KÄPAAVA SOONIK
Korja 4,5 mm sukavarrastele u. 36 (40) 44 (48) s käpaava ümbert roosa lõngaga. Koo 5 (6) 7 (8) cm soonikut 2 pr / 2 ph. Koo silmused maha soonikkoes.
Korda sama teise augu ümber.

SELJAOSA SOONIK
Korja 4,5 mm varrastele u. 54 (70) 86 (98) s ühe ääresilmuse kõrvalt vasakult küljelt roosa lõngaga. Koo soonikut 2 pr / 2 ph, alusta ja lõpeta töö PH 2 ph silmusega, nii jääb töö PP külgedele 2 pr silmust.
Pärast 5 rida koo silmused maha soonikkoes.
Korda sama paremal küljel.

Kinnita Velcro peal mõlemale küljele, õmmeldes tavalise õmblusniidi ja pisikeste pistetega.
signature

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-84) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (57)

country flag Avely 09.02.2021 - 11:52:

Raske on aru saada, kas kootakse edasi/tagasi või ringselt. Teiseks võiks olla mainitud,kuhu jääb kudumi viimistletud takjakinnis, kas kõhu alla, seljale vm. Praegu koon proovikudumit ja ei teagi kas jääb proovikaks. Koera kudumil peaks selja pealt pikem olema kui kõhu alt aga kas on?

country flag Elli 17.01.2021 - 19:47:

Gibt es auch eine Zeichnung wie das aussehen soll? Ich kann die Anleitung ohne Bild nicht verstehen. Danke und viele Grüße!

user icon DROPS Design 18.01.2021 kl. 10:23:

Liebe Elli, wir haben für dieses Modell keine Zeichnung nor Skizze. Der Pulli wird von hinten nach vorne (= bis zum Kragen) gestrickt. Nach 10-19 cm (siehe Grösse) wird die Arbeit in 3 Teile gestrickt und jedes Teil wird separat für die Beine gestrickt dann stricken Sie Bündchen für den Kragen. Hoffentlich kann es Ihnen helfen. Viel Spaß beim stricken!

country flag Gitte 02.01.2021 - 21:11:

Når man først har knækket koden ( strikkes på 2 p fra neden og op )er det en god opskrift. Kan bedst lide den i rib ( 2r + 2 v ) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

country flag Lisbeth Larsson 20.10.2020 - 13:58:

Var syr jag fast kardborrebandet

user icon DROPS Design 22.10.2020 kl. 15:00:

Hej Lisbeth, er der ikke en åbning i ryggen hvor kardborrebandet kan sys... ?

country flag Leni 20.02.2020 - 13:09:

Jeg har strikket en del hundetrøjer, men denne opskrift er meget forskellig😏 Er det korrekt at trøjen skal strikkes frem og tilbage, og med kantmaske hele vejen, og som så bruges til at sy den sammen med? De 2 m der skal tages ud, er det i siderne eller tilfældigt sted?

country flag Tina Spottog 04.02.2020 - 18:02:

Jeg er ved at stikke 0-84 til min hund og forstår ikke helt hvor ærmegabet er ?..

user icon DROPS Design 11.02.2020 kl. 10:20:

Hej Tina, Der hvor du lukker de 2 masker af starter ærmegabet. Bare følg opskriften, så kommer det helt af sig selv :)

country flag Cartaux Danielle 16.11.2019 - 17:12:

Jusqu'à quelle distance de la queue le pull s'arrête ?? Le velcro n'est-il pas trop difficile à ouvrir sur de la laine.?? Je pensais à une fermeture éclair. Merci pour votre aide.

user icon DROPS Design 18.11.2019 kl. 09:42:

Bonjour Mme Cartaux, vous pouvez vérifier la longueur du modèle (cf en-tête) par rapport à votre chien. Vous pouvez choisir une fermeture éclair si vous ne souhaitez pas de velcro, ou ajouter des boutons, au choix. Bon tricot!

country flag Monika Günter 23.04.2019 - 15:22:

Wird hinten angefangen und zugenommen,ok. Klettverschluss kommt an Rand,dann ist der am Bauch oder aber amrücken der kürzer ist als der Bauch???normalerweise ist der Rücken länger als der Bauch.????????

user icon DROPS Design 24.04.2019 kl. 08:47:

Liebe Frau Günter, der Pullover wird genauso lang am Rücken und am Bauch. Viel Spaß beim stricken!

country flag Nancy Bérubé 02.03.2019 - 00:15:

Pour un chien longueur plus long de 15 cm ( patron indiqué 50 cm et le mien 65 cm ) je le fais plus long de combien ? Merci

user icon DROPS Design 04.03.2019 kl. 07:44:

Bonjour Mme Bérubé, nous ne sommes malheureusement pas en mesure de pouvoir adapter chacun de nos modèles à chaque demande. Merci de bien vouloir contacter le magasin où vous avez acheté votre laine pour toute assistance individuelle. Bon tricot!

country flag Louise 28.02.2019 - 11:54:

Nu har jeg strikket hvad der skal strikkes, og kan forstå at sammensyningen er på ryggen. Så forstår jeg ikke hvorfor blusen er kortere på ryggen end på maven? Hunden må jo så gøre blusen våd når den tisser. Jeg forstår desuden ikke den med monteringen - at det er en "sidesøm"? Og at der skal sys til X masker for benet? Kan det forklares på en anden måde? På forhånd tak

user icon DROPS Design 07.03.2019 kl. 14:38:

Hei Louise. Den blir bare bittelitt lenger på magen enn på ryggen, og det skal være sånn. Den skal også være såpass tettsittende at det skal gå helt fint for hunden å tisse uten å tisse på genseren. Når det gjelder monteringen: Åpningen til bena er større enn de egentlig skal være (unntatt den minste str): 8 (11) 15 (17) cm lang. Du må derfor delvis sy igjen åpningen, begynn nærmets halsen og sy bakover til det gjenstår 8 (9) 10 (11) cm. Videre syr du sømmen langs ryggen fra nakken og bakover. God fornøyelse

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-84

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.