DROPS Loves You 9

Wesoła i kolorowa z bawełny z recyklingu

od:

2.90zł

za 50 g

Materiał: 100% Bawełna
Grupa włóczek: A (23 - 26 oczek) / 5 ply / sport
Waga/długość motka: 50 g = ok. 125 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 3 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 24 o. x 32 rz.
Pielęgnacja: Prać w pralce, program do tkanin delikatnych, w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Made in: EU
Pochodzenie surowca: Bawełna z Turcji

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko-Tex® (certyfikat nr 951032), Standard 100, Klasa I, wydany przez Aitex Technical Textile Institute. Oznacza to, że została zbadana na obecność substancji szkodliwych i została uznana za bezpieczną pod względem ekologicznym. Klasa I stanowi najwyższy poziom i oznacza, że włóczka ta jest odpowiednia na artykuły przeznaczone dla dzieci do lat 3.

Rodzaj włóczki
Promocja od
DROPS Loves You 9
uni colour
4.20 PLN
2.90 PLN

Sklepy prowadzące sprzedaż tej włóczki on-line

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
sklep-IK
Webstore
2.90 PLN
50g
Zamów
Włóczykijki
Webstore
3.80 PLN
50g
Zamów
Motek Eliza Mytych - Kumańska
Morawica
3.90 PLN
50g
Zamów
Ala Konturek
Webstore
4.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaweczki.pl
Webstore
4.20 PLN
50g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
4.20 PLN
50g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
4.20 PLN
50g
Zamów
welnabawelna.pl
Webstore
4.20 PLN
50g
Zamów
Bohoyarn.pl
Percice Male
4.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaczkowo sp. z o.o.
Webstore
4.20 PLN
50g
Zamów
Knitstudio
Bialystok
4.20 PLN
50g
Zamów
Olimori Pasmanteria
Webstore
4.20 PLN
50g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

19 Kolory DROPS Loves You 9

biały
uni colour 101
jasny szary
uni colour 102
szary
uni colour 103
ciemny szary
uni colour 104
piaskowy
uni colour 105
beż
uni colour 106
musztarda
uni colour 107
koralowy
uni colour 108
róż
uni colour 109
jasny róż
uni colour 110
ametyst
uni colour 111
fiolet
uni colour 112
niebieski morski
uni colour 113
burzowy niebieski
uni colour 114
dżins
uni colour 115
jasnoniebieski
uni colour 116
stalowy błękit
uni colour 117
mroźna zieleń
uni colour 118
zielony agat
uni colour 119

Informacje o produkcie

Doskonała zarówno na druty jak i na szydełko, idealna na letnie ubrania, a także na dodatki do wystroju wnętrz. Wykonane z niej produkty mają dobre właściwości oddychające, są bardzo trwałe i mogą być prane w pralce – dlatego będzie również pasować na ubrania dla dzieci!

Dostępna w wielu pięknych kolorach, także w pięknych odcieniach dżinsu – włóczka DROPS ♥ You #9 należy do Grupy Włóczek A i może być używana jako zamiennik dla włóczki DROPS Safran – możecie z niej jednak wykonać wiele innych wzorów z tej Grupy włóczek.

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju naszej produkcji


Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Jak prać ubrania z tej włóczki?

yarn wash

Prać w pralce, program do tkanin delikatnych, w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Zobacz tabelę symboli prania

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Jak zastąpić tą włóczkę?

Jeżeli zamierzasz zastąpić tą włóczkę przez inną włóczkę DROPS, użyj włóczki z tej samej Grupy włóczek lub wypróbuj nasz zamiennik włóczek!!

Masz pytanie dotyczące tej włóczki?

Zobacz listę często zadawanych pytań (FAQ) dotyczących tej włóczki.

1) Jakie włókna wchodzą w skład włóczek DROPS?

Włóczki mogą składać się z różnych włókien naturalnych i syntetycznych. DROPS sprzedaje głównie włóczki mające w swym składzie wełnę, bawełnę, alpakę, len, moher i jedwab. Każdy rodzaj włókna ma swoje własne właściwości, często występują w połączeniach, tak aby wydobyć najlepsze właściwości każdego z nich. Włókna grubsze są bardziej trwałe i wytrzymałe, za to cieńsze zapewniają miękkość i komfort. Poniżej krótka charakterystyka stosowanych przez nas włókien:

Alpaka:
Alpaka jest naturalnym włóknem pochodzącym z alpak i ma strukturę podobną do wełny owczej. Jego miękkość wynika z małej średnicy włókna, porównywalnego do wełny merynosów. To miękkie, mocne, luksusowe włókno, naturalnie jedwabiste. Włóczki produkowane z włókien alpaki nie mechacą się łatwo, mogą mieć różną wagę, w zależności od sposobu w jaki były przędzione. Mimo, że to włókno jest podobne do wełny owczej, są też pewne różnice. Wełna z alpak jest jednak cieplejsza, nie drapie oraz nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Moher:
Wełna kóz angorskich jest uważana za włókno luksusowe. Moher jest ciepły jak wełna owcza, ale o wiele lżejszy i wytrzymały. Dobrze się go farbuje i nie filcuje się łatwo. Włókna moheru mają wyjątkowy blask, a to dzięki temu jak odbijają światło. Chociaż włókno to jest mocne, włóczka z moheru jest miękka, co sprawia, że ubrania z niej są lekkie i lśniące.

Wełna:
Włókno to pochodzi z owiec i jest stosunkowo mocne. Jego powierzchnia jest pokryta łuskami zapewniającymi dwie podstawowe właściwości wełny: trzyma ciepło i łatwo się filcuje. Na wygląd wełny ma wpływ rodzaj hodowli. Wełna z owiec merynosów jest uważana za najbardziej delikatną, jest ona wyjątkowo miękka i pokręcona. Wszystkie włóczki DROPS mające w składzie wełnę merynosa pochodzą z Ameryki Południowej od zwierząt, które nie były strzyżone techniką ‘Mulesing’. Czysta żywa wełna pochodzi bezpośrednio ze strzyżenia żywych owiec, nie jest odzyskiwana przez rozwłóknienie ścinków lub starych wyrobów wełnianych. Wyprana wełna jest poddawana procesowi chemicznemu, który ma na celu wygładzenie jej zewnętrznej szorstkiej warstwy. (patrz Superwash).

Jedwab:
Jedwab jest włóknem ciągłym pochodzącym z kokonu jedwabnika. Jedwabniki są hodowane, jednak surowy jedwab lub jedwab tussah jest uzyskiwany z kokonów jedwabników żyjących na wolności. Włókna jedwabiu to jedne z najmocniejszych włókien naturalnych, a włóczki z nich są wspaniałe. Doskonale łączą się z innymi włóknami, szczególnie z wełną. Jedwab można z powodzeniem farbować wykorzystując naturalne barwniki.

Włókna roślinne:
Istnieje wiele rodzajów włókien roślinnych, które znajdują się w ściankach komórek roślin. Dwa najbardziej znane włókna tekstylne to bawełna i len.
Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny pod tą samą nazwą, to prawie czysta celuloza. Bawełna jest zwykle koloru białego, ale istnieją również odmiany zielone i brązowe. Włókna bawełny są najczęściej przędzione w nić, która jest następnie wykorzystywana do produkcji miękkich tkanin, przepuszczających powietrze, doskonałych na letnie ubrania i dodatki. Włókno to jest mocniejsze niż wełna, ale słabsze niż jedwab czy len.
Bawełna merceryzowana to bawełna poddana procesowi merceryzacji. W ten sposób uzyskujemy włókna i tkaniny bardziej błyszczące niż to jest w przypadku klasycznej bawełny. Bawełna merceryzowana jest również mocniejsza, łatwiej się farbuje, jest bardziej odporna na działanie pleśni i pozbawiona supełków. Mniej się kurczy i nie traci swojego kształtu, jak ubrania ze „zwyczajnej” bawełny.
Len pochodzi z łodygi rośliny zwanej lnem, jest trwalszy i mocniejszy od innych włókien. Włókna lnu są stosunkowo miękkie, proste i błyszczące, a z czasem stają się jeszcze piękniejsze. Gdy jest ciepło, len jest bardziej wygodny w noszeniu niż bawełna, ponieważ lepiej pochłania wilgoć i szybciej wysycha.

Pozostałe surowce używane do produkcji naszych włóczek to włókna syntetyczne takie jak akryl, wiskoza, poliamid (nylon) i poliester. Włókna te są użyte, aby wzmocnić włóczkę (jak np. w naszej włóczce skarpetkowej DROPS Fabel) lub aby nadać jej szczególną strukturę (jak np. blown yarn, DROPS Air).

2) Co to jest poliamid?

Poliamid, znany także jako nylon, jest włóknem bardzo trwałym, wytrzymałym, lekkim, łatwym w utrzymaniu (produkty zawierające poliamid mogą być prane i suszone maszynowo) i rozciągliwym. W połączeniu z innymi włóknami gwarantują produktom z nich wykonanych trwałość, jak na przykład w skarpetkach.

W porównaniu z poliestrem, poliamid jest bardziej miękki i rozciągliwy, ale pochłania więcej wody i wolniej wysycha.

3) Jakie informacje znajdują się na etykietach włóczek DROPS?

Na wszystkich etykietach włóczek DROPS znajdują się informacje dotyczące składu włóczki (wełna, bawełna, itd...), waga w gramach i uncjach, długość wełny w motku w metrach i w jardach, zasady konserwacji i symbole (wyjaśnione tutaj), numer koloru, numer partii oraz grupa włóczek.

4) Co to są grupy włóczek DROPS?

Wszystkie włóczki DROPS są podzielone na 6 grup w zależości od ich grubości (od A do F). Włóczki z tej samej grupy mają identyczną próbkę i dlatego można je stosować zamiennie, jednak ich długość może się różnić. Dlatego należy zawsze przeliczyć całkowitą długość włóczki w metrach potrzebną do wykonania danego modelu, aby wiedzieć ile alternatywnej włóczki/zamiennika będziesz potrzebować.

5) Czy mogę użyć innej włóczki niż ta wskazana we wzorze?

Tak jeśli otrzymamy taką samą próbkę. Zawsze należy wykonać próbkę , aby mieć pewność, że mamy taką samą liczbę oczek na szerokość i rzędów na wysokość jak ta, która widnieje w objaśnieniach do modelu.

Pamiętaj, że każda włóczka ma swoją strukturę, co będzie widoczne na fakturze gotowej robótki. Długość nitki w motku może także się różnić, dlatego korzystając z alternatywnej włóczki należy zawsze obliczyć całkowitą długość nitki niezbędną do wykonania robótki, aby ocenić ile motków włóczki będzie potrzebne.

Więcej o tym jak obliczyć ilość alternatywnej włóczki – i jak zastąpić jedną nitkę jednej włóczki dwiema nitkami innej znajdziesz tutaj.

6) Co to znaczy, że włóczka jest ‘Superwash’?

Wełna superwash to wełna, która została poddana procesowi, który umożliwia jej pranie w pralce. Wiele osób boi się używać wełny właśnie z powodu tego, że może się zbiec, a dzięki wełnie superwash mogą korzystać z tego pięknego włókna bez obaw. (1)

7) Co oznacza symbol ‘Oeko-Tex® certified’?

The Oeko-Tex® Standard 100 od początku lat 90-tych jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko-Tex® Standard 100 to globalny system testów i certyfikatów dla tekstyliów na każdym etapie produkcji. Testy mające na celu wykrycie substancji szkodliwych dotyczą tych substancji, które są zakazane lub regulowane prawnie, produktów chemicznych uznanych za szkodliwe dla zdrowia, oraz ustalenia parametrów, które zostały włączone jako środki zapobiegawcze w zakresie ochrony zdrowia.

Więcej informacji na www.oeko-tex.com

8) Gdzie są produkowane włóczki DROPS?

Miejsce produkcji włóczek DROPS możecie znaleźć w każdej karcie kolorów oraz w cenniku.

9) Dlaczego włóczki DROPS są takie tanie?

DROPS jest największą północnoeuropejską marką specjalizującą się w produkcji włóczek i tworzeniu projektów. Mamy dostęp do najlepszych surowców w najniższej cenie co przekłada się na korzystne ceny dla naszych konsumentów. To dlatego możesz kupić włóczkę DROPS o 20-30% taniej od porównywalnych produktów!

10) Czy kolor na stronie odpowiada rzeczywistemu?

Robimy co w naszej mocy, aby zdjęcia miały jak najlepszą jakość, a kolor na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Niestety nie możemy zagwarantować tego samego efektu na ekranach różnych komputerów. Każdy ekran oddaje kolory inaczej, niektóre wydają się ciemniejsze niż w rzeczywistości, inne bardziej intensywne. Jeżeli na twoim ekranie kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, na początek radzimy zmienić ustawienia ekranu.

11) Co to jest mikron? Co oznaczają pojęcia super fine / extra fine?

Grubość włóczki jest mierzona w mikronach (tysięcznych częściach milimetra). Alpaka super fine ma 26-28 mikronów, wełna fine merino ma mniej niż 21,5 mikrona, a wełna merino extra fine poniżej 19,5 mikrona. Im mniej mikronów tym włóczka jest bardziej miękka i delikatna, im więcej mikronów tym włóczka jest twardsza.

Podwód, dla którego mikrony są tak ważne we włóknach włóczki jest taki, że z włóczki wykonujemy ubrania, a od tego jak miękka czy szorstka będzie włóczka, zależy jakie będzie przeznaczenie gotowego produktu. Dlatego najbardziej delikatne i miękkie włóczki (jak DROPS Baby Merino) polecamy na ubrania dla niemowląt i dzieci, a gdy decydujemy się wykonanie poduszki czy podkładki na krzesło lepsza będzie mocniejsza włóczka taka jak DROPS Snow.

12) Dlaczego kolory w motkach włóczki wielokolorowej są różne?

Powody, dla których w dwóch motkach mogą być inne kolory są następujące 1) motki są z różnych partii włóczek; 2) obydwa motki były farbowane z wykorzystaniem techniki nazywanej „magic print” (jak np. ma to miejsce w przypadku włóczki DROPS Delight), co w rezultacie daje wyjątkowy wzory i łagodne przejścia kolorystyczne, a to oznacza, że w jednej partii włóczek mogą pojawić się jaśniejsze i ciemniejsze odcienie tych samych kolorów. Nie jest to wada ani defekt tej włóczki, tylko jej cecha charakterystyczna.

13) W moim sklepie nie ma koloru, którego potrzebuję, co robić?

Jeżeli twój sklep DROPS nie posiada koloru, którego potrzebujesz, spróbuj skontaktować się z DROPS Super Store (sklepy ze złotym oznaczeniem) – z pewnością zdobędą kolor, którego potrzebujesz, nawet jeżeli w tej chwili nie mają go same na stanie. Tutaj znajdziesz pełną listę sklepów DROPS.

14) Gdzie mogę znaleźć konkretną partię koloru danej włóczki?

Najpierw skontaktuj się ze swoim sklepem DROPS. Jeżeli nie będą posiadać partii, której potrzebujesz, polecą ci skontaktowanie się z innymi dziewiarkami na grupie DROPS Workshop na facebooku lub na Ravelry. Mogą posiadać tą partię włóczek w swoich zapasach i zechcą się nią podzielić.

15) Dlaczego włóczka się mechaci?

Włóczka mechaci się, ponieważ splot nie jest wystarczający, aby utrzymać wszystkie włókna razem. We wszystkich włóczkach jest nadmiar włókien (wynikający z procesu produkcji), które mogą wysuwać się z nitki w różnym stopniu. Zależy to od tego jak włóczka jest przędziona. Włóczki z „włoskiem” takie jak DROPS Melody, gubią więcej takich włókien niż inne, zatem ubrania z nich bardziej się mechacą/obłażą. Jak bardzo ubranie się mechaci zależy również od tego co nosimy pod nim lub na nim. Niestety nie możemy zagwarantować, że włóczka nie będzie się mechacić.

Czy masz jakiś problem z włóczką DROPS, którą zakupiłaś? Jeżeli kupujesz włóczkę z naszej karty kolorów czy z wzoru na naszej stronie, nie kupujesz jej bezpośrednio od firmy DROPS, ale z jednego z setek sklepów DROPS na całym świecie. Dlatego ważne jest, abyś skontaktowała się ze sklepem DROPS, w którym kupiłaś włóczkę i zachowała etykiety włóczek (są one twoją gwarancją). Sklep DROPS może udzielić ci pomocy, albo przekaże nam twoją reklamację. Zobacz tutaj pełną listę sklepów DROPS.

Komentarze / Pytania (25)

country flag Astrid wrote:

Hello! Can I use fabric softener with cotton yarns (so far I used Safran, Drops 7, Drops 9)? General tips say not too much, lable says no fabric softener, maybe I missed something... Thank you for your lovely materials and patterns!

22.02.2023 - 11:09:

DROPS Design answered:

Dear Astrid, fabric softeners may end up damaging the threads and, therefore, the garment, so it's not recommended to use them. Happy knitting!

26.02.2023 kl. 20:00:

country flag Ruth wrote:

Hi, has drops loves 9 been discontinued? I can't find stock anywhere. Thanks

19.08.2022 - 16:27:

DROPS Design answered:

Dear Ruth, Drops loves you 9 is not discontinued as far as we know. There may be stock problems, but we don't have any information regarding yarn stock. You should communicate with your usual DROPS store to get more information regarding yarn stock.

21.08.2022 kl. 20:06:

country flag Susanne wrote:

Liebes Drops-Team, aus der DROPS Loves You 9 habe ich einen Pullover gestrickt (Color 116, Dyelot 425). Nach der ersten Wäsche (lediglich 30 Grad, 1h, mit Colorwaschmittel) ist der Pullover extrem eingelaufen. Ich habe ihn in Form gezogen, aber er ist noch immer ca. 3 Größen kleiner. Ist das normal? Gerade bei Recycling Baumwolle hätte ich das nicht erwartet.

29.05.2022 - 13:43:

DROPS Design answered:

Liebe Susanne, haben Sie auch Schonwaschgang gewählt? Am besten wenden Sie sich an dem DROPS Laden, wo Sie den Garn gekauft haben, dort kann man Ihnen am besten weiter helfen, auch telefonisch oder per E-Mail. Viel Spaß beim stricken!

30.05.2022 kl. 08:47:

country flag Pettersson Inger wrote:

Hej, jag vore tacksam att få hjälp med följande: jag har köpt flera nystan "Drops Love You 6" i en second-hand-affär, och tänkte att jag skulle kunna sticka/virka något till barn i Ukraina. Finns det något gratismönster hos er som jag kan använda detta garn till? Jag ser att det inte längre finns med bland garnerna. Vänligen Inger Pettersson

16.05.2022 - 10:39:

DROPS Design answered:

Hej Inger, Ja du kan sticka på samma stickfasthet som DROPS Safran: Se här Stickfasthet 23-25 maskor på 10 cm

16.05.2022 kl. 15:35:

country flag SUSANNA FIORELLO wrote:

IN QUALI NEGOZZI LO TROVO A PALERMO?

10.05.2022 - 11:53:

DROPS Design answered:

Buongiorno Susanna, a questo link può trovare i rivenditori italiani dei filati DROPS. Buon lavoro!

10.05.2022 kl. 12:54:

country flag Magdalena wrote:

Witam, Czy mają Państwo dostępny kolor 119 ze slotu 428?Chciałam zamówić online. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam 🙂

24.02.2022 - 00:15:

DROPS Design answered:

Witam, musi Pani zorientować się w sklepach. Jeżeli nie posiadają już jej, to radzę zadać pytanie na grupie dropsworkshop na facebooku lub popytać inne dziewiarki na ravelry lub instagramie. Pozdrawiamy!

27.02.2022 kl. 09:19:

country flag Chantal G wrote:

Principe de coton recyclé intéressant, fil doux et agréable, cependant aux aiguilles le travail a tendance à partir en biais, en espérant qu'une fois le gilet (taille L) monté, ces anomalies ne seront pas trop disgracieuses. Je tricote depuis de nombreuses années, c'est la première fois que je rencontre ce désagrément, s'il me reste du coton je ferai un test au crochet.

20.02.2022 - 16:35:

country flag Gayle Langley wrote:

What price per ball in Australian Dollars

11.12.2021 - 06:28:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Langley, please find the list of DROPS stores shipping worldwide here. Happy knitting!

13.12.2021 kl. 10:49:

country flag Elzbieta Bicka wrote:

W którym sklepie na terenie Polski kupie wloczke bawelniana z recyklingu. Potrzebna na lapki kuchenne i laleczki i inne zabaweczki.

01.12.2021 - 22:20:

DROPS Design answered:

Witaj Elu, widzę że jest w sklepie Motek. Domyślam się, że w innych jest również dostępna. Pełną listę sklepów znajdziesz TUTAJ. Pozdrawiamy!

02.12.2021 kl. 08:31:

country flag Elzbieta Bicka wrote:

W którym sklepie na terenie Polski kupie wloczke bawelniana z recyklingu. Potrzebna na lapki kuchenne i laleczki i inne zabaweczki.

01.12.2021 - 22:18:

DROPS Design answered:

Witaj Elu, widzę że jest w sklepie Motek. Domyślam się, że w innych jest również dostępna. Pełną listę sklepów znajdziesz TUTAJ. Pozdrawiamy!

03.12.2021 kl. 18:14:

country flag Anne-Marie Skytt Petersen wrote:

Hej Drops Jeg vil bare høre, hvorfor bomuldsgarnet drops loves you 9 er garngruppe A, hvis det som angivet løber 125 meter/50 gram ?

24.11.2021 - 11:03:

DROPS Design answered:

Hei Anne-Marie. Selv om DROPS Loves you 9 har en løpelengde på ca 125 meter passer den best til garngruppe A og med en strikkefasthet på 24 masker x 32 pinner på pinne 3. mvh DROPS Design

30.11.2021 kl. 08:39:

country flag Angelique Boerema wrote:

Hoe kan ik bij jullie wat bestellen oftewel waar moet ik opdrukken

16.09.2021 - 19:25:

DROPS Design answered:

Dag Angelique,

Het bestellen van garens gaat via een van de verkooppunten die onze artikelen verkopen; wij verkopen geen garens via de site. Via deze link vind je een lijst met verkooppunten.

23.09.2021 kl. 14:57:

country flag Ursula Eidenmüller wrote:

Guten Tag, kann man dieses Garn auch auf der Strickmaschine glatt rechts verstricken? Vielen Dank Gruß Ursula Eidenmüller

23.08.2021 - 23:36:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Eidenmüller, je nach der Strickmaschine kann das möglich sein, am besten fragen Sie Ihr DROPS Laden - auch telefonisch oder per E-maill wird man Ihnen weiterhelfen. Viel Spaß beim stricken!

24.08.2021 kl. 08:28:

country flag Francesca Roncada wrote:

Peccato sia difficile reperire questo filato presso i vostri rivenditori. L'idea di riciclare e riutilizzare rende più attenti a non sprecare risorse. Spero lo riproporrete in futuro, magari anche in versione più sottile

04.06.2021 - 14:48:

DROPS Design answered:

Buonasera Francesca, se clicca su "ordinare" nella pagina del filato può trovare tutti i rivenditori che hanno quel filato in magazzino. Buon lavoro!

04.06.2021 kl. 23:35:

country flag Renate Auer wrote:

Ein sehr schönes Garn, angenehm auch zum Häkeln. Preis/Leistung ist unschlagbar, ich finde es super, dass es ein recyceltes Garn zu diesem Preis gibt. Das einzige, was ich mir noch wünsche, wären mehr Farben, vor allem im Blau/Grün Spektrum sowie Schwarz.

31.05.2021 - 09:03:

country flag Khelie wrote:

Bonjour, le fil est en rupture. Savez vous quand il sera de nouveau disponible ? Merci pour votre retour

15.05.2021 - 09:11:

DROPS Design answered:

Bonjour Khelie, ce fil est disponible chez nous, n'hésitez pas à contacter votre magasin DROPS, lui seul pourra vous dire quand il compte en recevoir. Bon tricot!

17.05.2021 kl. 10:34:

country flag Amparo Becerra Fraile wrote:

Necesito love you 9 color 102 para terminar un proyecto y no lo encuentro en ninguna tienda

13.05.2021 - 15:26:

DROPS Design answered:

Hola Amparo. Nosotros no tenemos información sobre el stock de las tiendas. Tienes que contactar directamente con ellas.

16.05.2021 kl. 16:50:

country flag Manuela Gamiz wrote:

Buenas tardes. Quería preguntarle si me podría vender ovillos de Drop9 en el color 117? Muchas gracias

19.04.2021 - 19:18:

DROPS Design answered:

Hola Manuela. Aquí puedes encontrar las tiendas que venden nuestras lanas: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=23&cid=23

24.04.2021 kl. 19:13:

country flag Maria Esposito wrote:

Buongiorno non riesco a trovare i colori dei filati che i occorrono da nessuno dei rivenditori in Italia o anche all'estero, non è possibile ordinarli direttamente da voi? grazie

16.04.2021 - 12:34:

DROPS Design answered:

Buonasera Maria Esposito, cliccando sul carrello nella pagina filati può vedere i negozi che hanno la disponibilità del filato. Buon lavoro!

18.04.2021 kl. 18:29:

country flag Leen wrote:

Is drops loves you 9 nog verkrijgbaar? Dit lijkt overal uitverkocht.

04.04.2021 - 15:13:

DROPS Design answered:

Dag Leen,

Voor vragen over de beschikbaarheid van garens, kun je het beste even contact opnemen met de winkel waar je de garens koopt. Als het goed is komt DROPS Love You 7 binnenkort weer beschikbaar.

11.04.2021 kl. 14:24:

country flag Micheline Kaiji wrote:

Bonjour, livrez vous au Maroc. Merci pour votre réponse. Cordialement

25.03.2021 - 12:35:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Kaiji, cliquez sur la petite icône verte avec le caddie pour afficher la liste des magasins DROPS proposant ce fil dans leur gamme, choisissez votre magasin en cliquant sur son nom vous afficherez son profil et ses coordonnées pour vérifier sur son site si tel est le cas et dans quelles conditions. Bon tricot!

26.03.2021 kl. 08:31:

country flag Margreeth Snoijer wrote:

Hoe kan ik bestellen.

17.03.2021 - 12:28:

DROPS Design answered:

Dag Margreeth,

De garens kun je bestellen via een van onze verkooppunten. (We verkopen zelf geen garens via de site.) Hier vind je een lijst met verkooppunten.

21.04.2021 kl. 13:17:

country flag Elżbieta Rucińska wrote:

Nie znam języka, chcę zamówić tę włóczkę 😊drops you

09.03.2021 - 09:47:

DROPS Design answered:

Witaj Elu, na stronie https://www.garnstudio.com/yarn.php?id=117&cid=5 znajdziesz kartę kolorów tej włóczki, będzie tam przycisk ‘Zamów’, po kliknięciu rozwinie się lista sklepów w Polsce, które sprzedają tą włóczkę. Pozdrawiamy!

10.03.2021 kl. 20:45:

country flag Mhm Lupinu wrote:

Ik wil graag Drops Loves You9 bestellen. Van de kleur 115 en 116 en 117 ieder 2 stuks. Dus 6 in totaal. Dan ook graag 20 bollen van de kleur 101. Maar waar ik ook kijk de 117 is niet te krijgen. Kunnen jullie me verder helpen?

02.03.2021 - 19:29:

DROPS Design answered:

Dag Mhm Lupinu,

Excuses voor het late antwoord. Het bestellen van garens gaat via een van de verkooppunten die onze artikelen verkopen; wij verkopen geen garens via de site. Via deze link vind je een lijst met verkooppunten.

23.10.2021 kl. 17:51:

country flag FILOMENA PRICE wrote:

Gostaria de saber se tenho de pagar taxas de importacao, se comprar os vossos produtos online. Moro em Portugal. Obrigada

31.01.2021 - 19:29:

DROPS Design answered:

Bom dia, Não paga quaisquer taxas de importação porque existem lojas DROPS em Portugal. Abaixo encontra o link com a lista das lojas: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&cid=28 Bons tricôs/crochés!

05.02.2021 kl. 13:37:

Zostaw komentarz do włóczki DROPS Loves You 9

Chcielibyśmy się dowiedzieć co masz do powiedzenia o tej włóczce!

Jeśli chcesz zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź, upewnij się, że została wybrana właściwa kategoria w formularzu poniżej. Pola obowiązkowe są oznaczone *.