DROPS Cotton Light

Chłodna bawełniana włóczka na lato!

od:

4.29zł

za 50 g

Materiał: 50% Bawełna, 50% Poliester
Grupa włóczek: B (20 - 22 oczek) / 8 ply / DK / worsted
Waga/długość motka: 50 g = ok. 105 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 4 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 21 o. x 28 rz.
Pielęgnacja: Prać w pralce, wybierając program do tkanin delikatnych w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Made in: EU
Pochodzenie surowca: Bawełna z Turcji, poliester z Hiszpanii

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko-Tex® (certyfikat nr 951032), Standard 100, Klasa I, wydany przez AITEX - Textile Research Institute. Oznacza to, że została zbadana na obecność substancji szkodliwych i została uznana za bezpieczną pod względem ekologicznym. Klasa I stanowi najwyższy poziom i oznacza, że włóczka ta jest odpowiednia na artykuły przeznaczone dla dzieci do lat 3.

Rodzaj włóczki
Cena DROPS
Promocja od
DROPS Cotton Light
uni colour
6.60 PLN
4.29 PLN

Sklepy prowadzące sprzedaż tej włóczki on-line

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
Motek
Morawica
4.29 PLN
50g
Zamów
włóczkowo
Webstore
5.30 PLN
50g
Zamów
Yulihobby.pl
Webstore
5.61 PLN
50g
Zamów
Włóczykijki
Webstore
5.70 PLN
50g
Zamów
sklep-IK
Webstore
5.91 PLN
50g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Dziergaweczki.pl
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
welnabawelna.pl
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Ale Włóczka!
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
BPV Polska Sp. z o.o.
54-618
6.60 PLN
50g
Zamów
Dashart.pl
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Dzianie.pl
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Dziergaczkowo sp. z o.o.
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
FASTRYGA
Poznan
6.60 PLN
50g
Zamów
Firma Handlowa Batex Bartłomiej Czulak
Lubin
6.60 PLN
50g
Zamów
Karolina Szydelko
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Knitstudio
Bialystok
6.60 PLN
50g
Zamów
Olimori Pasmanteria
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Sklep Wełniany
Warszawa
6.60 PLN
50g
Zamów
Wełniana Polana
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Wool Concept
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów
Włóczkowy świat
Webstore
6.60 PLN
50g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

34 Kolory DROPS Cotton Light

biały
uni colour 02
ecru
uni colour 01
jasny beż
uni colour 21
brąz khaki
uni colour 22
migdałowy
uni colour 37
ciemny szary
uni colour 30
perłowo-szary
uni colour 31
new
wanilia
uni colour 42
złoty żółty
uni colour 28
wycofany z produkcji
musztarda
uni colour 36
rdza
uni colour 35
jasna brzoskwinia
uni colour 40
new
różowa pianka
uni colour 44
wycofany z produkcji
jasny róż
uni colour 05
new
piwonia
uni colour 41
new
różowy flaming
uni colour 45
czerwony
uni colour 32
wycofany z produkcji
karminowy
uni colour 17
wiśnia
uni colour 18
dzika orchidea
uni colour 38
liliowy jasny
uni colour 25
winogrona
uni colour 24
hiacynt
uni colour 33
dżins
uni colour 26
jasny dżins
uni colour 34
new
light wash
uni colour 46
błękitny stalowy
uni colour 08
mięta
uni colour 27
turkusowy ciemny
uni colour 14
wiosenna zieleń
uni colour 39
zielone jabłuszko
uni colour 11
new
jasna szałwia
uni colour 43
zielony khaki
uni colour 12
czarny
uni colour 20

Informacje o produkcie

DROPS Cotton Light jest piękną, miękką mieszanką składającą się w 50% z bawełny i 50% poliestru mikro. Włóczka jest przędziona z wielu włókien, dzięki temu nić jest gładka, a wykonana dzianina charakteryzuje się wyraźnie wyodrębnionymi oczkami; mikrowłókna są cieńsze od jedwabiu i nie chłoną wilgoci, a połączenie z bawełną sprawia, że włóczka ta nadaje się zarówno na letnią jak i zimową odzież, która oddycha, nie odkształca się i jest trwała.

DROPS Cotton Light jest również idealna na wyroby dla dzieci, ponieważ można ją prać w pralce i występuje w wielu wesołych i żywych kolorach. Wybierając wzór na szydełko, należy pamiętać, że ze względu na swoją gładką i jedwabistą strukturę włóczka może się plątać podczas przerabiania.

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju naszej produkcji


Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Jak prać ubrania z tej włóczki?

yarn wash

Prać w pralce, wybierając program do tkanin delikatnych w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Zobacz tabelę symboli prania

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Masz pytanie dotyczące tej włóczki?

Zobacz listę często zadawanych pytań (FAQ) dotyczących tej włóczki.

1) Jakie włókna wchodzą w skład włóczek DROPS?

Włóczki mogą składać się z różnych włókien naturalnych i syntetycznych. DROPS sprzedaje głównie włóczki mające w swym składzie wełnę, bawełnę, alpakę, len, moher i jedwab. Każdy rodzaj włókna ma swoje własne właściwości, często występują w połączeniach, tak aby wydobyć najlepsze właściwości każdego z nich. Włókna grubsze są bardziej trwałe i wytrzymałe, za to cieńsze zapewniają miękkość i komfort. Poniżej krótka charakterystyka stosowanych przez nas włókien:

Alpaka:
Alpaka jest naturalnym włóknem pochodzącym z alpak i ma strukturę podobną do wełny owczej. Jego miękkość wynika z małej średnicy włókna, porównywalnego do wełny merynosów. To miękkie, mocne, luksusowe włókno, naturalnie jedwabiste. Włóczki produkowane z włókien alpaki nie mechacą się łatwo, mogą mieć różną wagę, w zależności od sposobu w jaki były przędzione. Mimo, że to włókno jest podobne do wełny owczej, są też pewne różnice. Wełna z alpak jest jednak cieplejsza, nie drapie oraz nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Moher:
Wełna kóz angorskich jest uważana za włókno luksusowe. Moher jest ciepły jak wełna owcza, ale o wiele lżejszy i wytrzymały. Dobrze się go farbuje i nie filcuje się łatwo. Włókna moheru mają wyjątkowy blask, a to dzięki temu jak odbijają światło. Chociaż włókno to jest mocne, włóczka z moheru jest miękka, co sprawia, że ubrania z niej są lekkie i lśniące.

Wełna:
Włókno to pochodzi z owiec i jest stosunkowo mocne. Jego powierzchnia jest pokryta łuskami zapewniającymi dwie podstawowe właściwości wełny: trzyma ciepło i łatwo się filcuje. Na wygląd wełny ma wpływ rodzaj hodowli. Wełna z owiec merynosów jest uważana za najbardziej delikatną, jest ona wyjątkowo miękka i pokręcona. Wszystkie włóczki DROPS mające w składzie wełnę merynosa pochodzą z Ameryki Południowej od zwierząt, które nie były strzyżone techniką ‘Mulesing’. Czysta żywa wełna pochodzi bezpośrednio ze strzyżenia żywych owiec, nie jest odzyskiwana przez rozwłóknienie ścinków lub starych wyrobów wełnianych. Wyprana wełna jest poddawana procesowi chemicznemu, który ma na celu wygładzenie jej zewnętrznej szorstkiej warstwy. (patrz Superwash).

Jedwab:
Jedwab jest włóknem ciągłym pochodzącym z kokonu jedwabnika. Jedwabniki są hodowane, jednak surowy jedwab lub jedwab tussah jest uzyskiwany z kokonów jedwabników żyjących na wolności. Włókna jedwabiu to jedne z najmocniejszych włókien naturalnych, a włóczki z nich są wspaniałe. Doskonale łączą się z innymi włóknami, szczególnie z wełną. Jedwab można z powodzeniem farbować wykorzystując naturalne barwniki.

Włókna roślinne:
Istnieje wiele rodzajów włókien roślinnych, które znajdują się w ściankach komórek roślin. Dwa najbardziej znane włókna tekstylne to bawełna i len.
Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny pod tą samą nazwą, to prawie czysta celuloza. Bawełna jest zwykle koloru białego, ale istnieją również odmiany zielone i brązowe. Włókna bawełny są najczęściej przędzione w nić, która jest następnie wykorzystywana do produkcji miękkich tkanin, przepuszczających powietrze, doskonałych na letnie ubrania i dodatki. Włókno to jest mocniejsze niż wełna, ale słabsze niż jedwab czy len.
Bawełna merceryzowana to bawełna poddana procesowi merceryzacji. W ten sposób uzyskujemy włókna i tkaniny bardziej błyszczące niż to jest w przypadku klasycznej bawełny. Bawełna merceryzowana jest również mocniejsza, łatwiej się farbuje, jest bardziej odporna na działanie pleśni i pozbawiona supełków. Mniej się kurczy i nie traci swojego kształtu, jak ubrania ze „zwyczajnej” bawełny.
Len pochodzi z łodygi rośliny zwanej lnem, jest trwalszy i mocniejszy od innych włókien. Włókna lnu są stosunkowo miękkie, proste i błyszczące, a z czasem stają się jeszcze piękniejsze. Gdy jest ciepło, len jest bardziej wygodny w noszeniu niż bawełna, ponieważ lepiej pochłania wilgoć i szybciej wysycha.

Pozostałe surowce używane do produkcji naszych włóczek to włókna syntetyczne takie jak akryl, wiskoza, poliamid (nylon) i poliester. Włókna te są użyte, aby wzmocnić włóczkę (jak np. w naszej włóczce skarpetkowej DROPS Fabel) lub aby nadać jej szczególną strukturę (jak np. blown yarn, DROPS Air).

2) Co to jest poliamid?

Poliamid, znany także jako nylon, jest włóknem bardzo trwałym, wytrzymałym, lekkim, łatwym w utrzymaniu (produkty zawierające poliamid mogą być prane i suszone maszynowo) i rozciągliwym. W połączeniu z innymi włóknami gwarantują produktom z nich wykonanych trwałość, jak na przykład w skarpetkach.

W porównaniu z poliestrem, poliamid jest bardziej miękki i rozciągliwy, ale pochłania więcej wody i wolniej wysycha.

3) Jakie informacje znajdują się na etykietach włóczek DROPS?

Na wszystkich etykietach włóczek DROPS znajdują się informacje dotyczące składu włóczki (wełna, bawełna, itd...), waga w gramach i uncjach, długość wełny w motku w metrach i w jardach, zasady konserwacji i symbole (wyjaśnione tutaj), numer koloru, numer partii oraz grupa włóczek.

4) Co to są grupy włóczek DROPS?

Wszystkie włóczki DROPS są podzielone na 6 grup w zależości od ich grubości (od A do F). Włóczki z tej samej grupy mają identyczną próbkę i dlatego można je stosować zamiennie, jednak ich długość może się różnić. Dlatego należy zawsze przeliczyć całkowitą długość włóczki w metrach potrzebną do wykonania danego modelu, aby wiedzieć ile alternatywnej włóczki/zamiennika będziesz potrzebować.

5) Czy mogę użyć innej włóczki niż ta wskazana we wzorze?

Tak jeśli otrzymamy taką samą próbkę. Zawsze należy wykonać próbkę , aby mieć pewność, że mamy taką samą liczbę oczek na szerokość i rzędów na wysokość jak ta, która widnieje w objaśnieniach do modelu.

Pamiętaj, że każda włóczka ma swoją strukturę, co będzie widoczne na fakturze gotowej robótki. Długość nitki w motku może także się różnić, dlatego korzystając z alternatywnej włóczki należy zawsze obliczyć całkowitą długość nitki niezbędną do wykonania robótki, aby ocenić ile motków włóczki będzie potrzebne.

Więcej o tym jak obliczyć ilość alternatywnej włóczki – i jak zastąpić jedną nitkę jednej włóczki dwiema nitkami innej znajdziesz tutaj.

6) Co to znaczy, że włóczka jest ‘Superwash’?

Wełna superwash to wełna, która została poddana procesowi, który umożliwia jej pranie w pralce. Wiele osób boi się używać wełny właśnie z powodu tego, że może się zbiec, a dzięki wełnie superwash mogą korzystać z tego pięknego włókna bez obaw. (1)

7) Co oznacza symbol ‘Oeko-Tex® certified’?

The Oeko-Tex® Standard 100 od początku lat 90-tych jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko-Tex® Standard 100 to globalny system testów i certyfikatów dla tekstyliów na każdym etapie produkcji. Testy mające na celu wykrycie substancji szkodliwych dotyczą tych substancji, które są zakazane lub regulowane prawnie, produktów chemicznych uznanych za szkodliwe dla zdrowia, oraz ustalenia parametrów, które zostały włączone jako środki zapobiegawcze w zakresie ochrony zdrowia.

Więcej informacji na www.oeko-tex.com

8) Gdzie są produkowane włóczki DROPS?

Miejsce produkcji włóczek DROPS możecie znaleźć w każdej karcie kolorów oraz w cenniku.

9) Dlaczego włóczki DROPS są takie tanie?

DROPS jest największą północnoeuropejską marką specjalizującą się w produkcji włóczek i tworzeniu projektów. Mamy dostęp do najlepszych surowców w najniższej cenie co przekłada się na korzystne ceny dla naszych konsumentów. To dlatego możesz kupić włóczkę DROPS o 20-30% taniej od porównywalnych produktów!

10) Czy kolor na stronie odpowiada rzeczywistemu?

Robimy co w naszej mocy, aby zdjęcia miały jak najlepszą jakość, a kolor na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Niestety nie możemy zagwarantować tego samego efektu na ekranach różnych komputerów. Każdy ekran oddaje kolory inaczej, niektóre wydają się ciemniejsze niż w rzeczywistości, inne bardziej intensywne. Jeżeli na twoim ekranie kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, na początek radzimy zmienić ustawienia ekranu.

11) Co to jest mikron? Co oznaczają pojęcia super fine / extra fine?

Grubość włóczki jest mierzona w mikronach (tysięcznych częściach milimetra). Alpaka super fine ma 26-28 mikronów, wełna fine merino ma mniej niż 21,5 mikrona, a wełna merino extra fine poniżej 19,5 mikrona. Im mniej mikronów tym włóczka jest bardziej miękka i delikatna, im więcej mikronów tym włóczka jest twardsza.

Podwód, dla którego mikrony są tak ważne we włóknach włóczki jest taki, że z włóczki wykonujemy ubrania, a od tego jak miękka czy szorstka będzie włóczka, zależy jakie będzie przeznaczenie gotowego produktu. Dlatego najbardziej delikatne i miękkie włóczki (jak DROPS Baby Merino) polecamy na ubrania dla niemowląt i dzieci, a gdy decydujemy się wykonanie poduszki czy podkładki na krzesło lepsza będzie mocniejsza włóczka taka jak DROPS Snow.

12) Dlaczego kolory w motkach włóczki wielokolorowej są różne?

Powody, dla których w dwóch motkach mogą być inne kolory są następujące 1) motki są z różnych partii włóczek; 2) obydwa motki były farbowane z wykorzystaniem techniki nazywanej „magic print” (jak np. ma to miejsce w przypadku włóczki DROPS Delight), co w rezultacie daje wyjątkowy wzory i łagodne przejścia kolorystyczne, a to oznacza, że w jednej partii włóczek mogą pojawić się jaśniejsze i ciemniejsze odcienie tych samych kolorów. Nie jest to wada ani defekt tej włóczki, tylko jej cecha charakterystyczna.

13) W moim sklepie nie ma koloru, którego potrzebuję, co robić?

Jeżeli twój sklep DROPS nie posiada koloru, którego potrzebujesz, spróbuj skontaktować się z DROPS Super Store (sklepy ze złotym oznaczeniem) – z pewnością zdobędą kolor, którego potrzebujesz, nawet jeżeli w tej chwili nie mają go same na stanie. Tutaj znajdziesz pełną listę sklepów DROPS.

14) Gdzie mogę znaleźć konkretną partię koloru danej włóczki?

Najpierw skontaktuj się ze swoim sklepem DROPS. Jeżeli nie będą posiadać partii, której potrzebujesz, polecą ci skontaktowanie się z innymi dziewiarkami na grupie DROPS Workshop na facebooku lub na Ravelry. Mogą posiadać tą partię włóczek w swoich zapasach i zechcą się nią podzielić.

15) Dlaczego włóczka się mechaci?

Włóczka mechaci się, ponieważ splot nie jest wystarczający, aby utrzymać wszystkie włókna razem. We wszystkich włóczkach jest nadmiar włókien (wynikający z procesu produkcji), które mogą wysuwać się z nitki w różnym stopniu. Zależy to od tego jak włóczka jest przędziona. Włóczki z „włoskiem” takie jak DROPS Melody, gubią więcej takich włókien niż inne, zatem ubrania z nich bardziej się mechacą/obłażą. Jak bardzo ubranie się mechaci zależy również od tego co nosimy pod nim lub na nim. Niestety nie możemy zagwarantować, że włóczka nie będzie się mechacić.

Jak zastąpić tą włóczkę?

Jeżeli zamierzasz zastąpić tą włóczkę przez inną włóczkę DROPS, użyj włóczki z tej samej Grupy włóczek lub wypróbuj nasz zamiennik włóczek!!

Czy masz jakiś problem z włóczką DROPS, którą zakupiłaś? Jeżeli kupujesz włóczkę z naszej karty kolorów czy z wzoru na naszej stronie, nie kupujesz jej bezpośrednio od firmy DROPS, ale z jednego z setek sklepów DROPS na całym świecie. Dlatego ważne jest, abyś skontaktowała się ze sklepem DROPS, w którym kupiłaś włóczkę i zachowała etykiety włóczek (są one twoją gwarancją). Sklep DROPS może udzielić ci pomocy, albo przekaże nam twoją reklamację. Zobacz tutaj pełną listę sklepów DROPS.

Komentarze / Pytania (155)

country flag Luna wrote:

Het werken met deze bolletjes is erg fijn. Helaas ben ik in mijn laatste zwarte bol al twee fabrieks knopen tegen gekomen waarbij er ook nog eens een flink lang stuk anders is dan de rest van de bol. Valt me wel erg tegen, hierdoor zal ik namelijk een nieuwe bol moeten kopen.

04.10.2023 - 22:01

country flag Kren wrote:

It would be a great help to have all verbage translated to English please...I'm trying to find out what needle size to use with this yarn...

26.06.2023 - 14:10

country flag Julia Moyle wrote:

Would this yarn be suitable for new born baby knitted items Thanks

13.02.2023 - 15:51

DROPS Design answered:

Dear Mrs Moyle, sure you can - please find here all patterns for babies worked with a yarn group B such as Cotton Light - just use the yarn converter to get the required amount. Happy knitting!

13.02.2023 kl. 16:07

country flag Josee wrote:

Bonjour, j'aimerais savoir si la laine de coton Cotton light est appropriee pour crocheter un sac Granny ? Merci beaucoup !

09.02.2023 - 23:55

DROPS Design answered:

Bonjour Josee, tout à fait, à titre d'exemple, nous avons même quelques sacs réalisés en Cotton Light. Bon crochet!

10.02.2023 kl. 09:39

country flag Joyce wrote:

What the weight of your yarn. Like are they 2, 3, etc

04.06.2022 - 19:30

DROPS Design answered:

Dear Joyce, DROPS Cotton Light is a 3 yarn. It's DK/Light/ Worsted.

05.06.2022 kl. 20:37

country flag Valle Marjo wrote:

Onko puseroa tehdessä otettava huomiota kokoa valitessa se että lanka kutistuu pesussa?

19.05.2022 - 08:46

country flag María Jesús Gutierrez Herrero wrote:

Buenos días. Por favor me podeis informar si teneis de Drops Cotton Light el color 21-tintada 814, tengo una labor empezada y me hace falta mas hilo. Gracias

17.05.2022 - 12:58

DROPS Design answered:

Hola María Jesús, no tenemos información sobre el stock de colores y tintadas concretas. Te recomendamos preguntar a las propias tiendas DROPS; puedes encontrar una lista de tiendas DROPS con envío a España en el siguiente link: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=23&cid=23

22.05.2022 kl. 22:31

country flag Carolyne Oyoo wrote:

Where to buy?

11.05.2022 - 14:18

DROPS Design answered:

Dear Mrs Oyoo, we unfortunately have no DROPS stores in USA, but you will find the list of DROPS stores shipping there here. Visit their website to read more and don't hesitate to contact them if needed. Happy knitting!

11.05.2022 kl. 16:12

country flag Carolyne Oyoo wrote:

I want to buy online DROPS Yarn group B. Cotton light 20 skeins. Where do I buy.. I am a good customer of yours. In future, exploring possibilities to be your agent.

11.05.2022 - 14:16

country flag Jzaroff wrote:

What is equivalent in yarn in the United States?

20.03.2022 - 14:56

country flag Petra Klackl wrote:

Hallo.gibt es von der farbe 30 die lotnr.770?\r\nl.g.petra klackl

15.03.2022 - 16:39

DROPS Design answered:

Liebe Frau Klackl, gerne fragen Sie direkt Ihr DROPS Laden, gerne können Sie auch mal andere Strickerinnen in unserem DROPS Workshop fragen. Viel Spaß beim stricken!

16.03.2022 kl. 09:52

country flag Belli Derbenev wrote:

Wie kann ich Garn bestellen?

11.03.2022 - 14:42

DROPS Design answered:

Liebe Frau Derbenev, hier finden Sie die Liste von den DROPS Laden; sonnst können Sie afu "Bestellen" hier oben klicken, um die Liste von den DROPS Händlern zu finden, Ihr Laden wählen, dann rechts der Namen auf "Bestellen" klicken, um Ihre Bestellung zu machen. Viel Spaß beim stricken!

14.03.2022 kl. 14:46

country flag Silvia Büttne wrote:

Ich habe das Garn in der Farbe in einen Raglan von oben-Pullover verstrickt. Nach dem Waschen (40 Grad, wie auf der Banderole angegeben) sieht man breite verblasste Streifen. Offenbar habe manche Knäuel mehr Farbe verloren als andere. Sehr schade 😔

10.03.2022 - 19:44

DROPS Design answered:

Frau Büttne, am besten wenden Sie sich bitte an Ihrem DROPS Laden, dort wird man Ihnen damit helfen. Viel Spaß beim stricken!

11.03.2022 kl. 10:03

country flag Patricia HUARD wrote:

Bonjour, Combien de pelotes pour faire un gilet manches longues Taille L en crochet? Merci pour votre réponse Cordialement

04.03.2022 - 16:29

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Huard, la quantité nécessaire va dépendre de la forme, du point employé, de l'échantillon, etc... vous trouverez ici quelques modèles en laines du groupe B (utilisez notre convertisseur si besoin), qui pourront vous inspirer. Bon crochet!

07.03.2022 kl. 10:06

country flag Libna Gascon wrote:

Buenos días, reciban un cordial saludo. Quisiera saber si hacen envíos para Gabón Africa? De ser así, el precio de los envíos

03.03.2022 - 13:31

DROPS Design answered:

Hola Libna, puedes consultar las tiendas DROPS con envío internacional en el siguiente enlace: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=19&w=1&cid=23

06.03.2022 kl. 12:27

country flag Simone wrote:

Ik wilde gebruik maken van de leuke aanbieding van Breiwebshop van 0,89 euro, blijkt er maar 1 kleur die prijs te hebben de rest is 0,99 euro.

21.02.2022 - 13:33

country flag Vicky wrote:

Нові фільми 2021 року. link

18.02.2022 - 22:32

country flag Lizzy wrote:

Hello, can you confirm that you use the same dye for you cotton yarn especially Cotton Light, Paris, safran and Loves You 7 thank you Lizzy

17.02.2022 - 11:37

DROPS Design answered:

Dear Lizzy, our cotton yarns are all OekoTex certificated, but the are from different producers, this means the dye are different. Your DROPS store will help you - even per mail or telephone - to find the best matching colours. Happy knitting!

22.02.2022 kl. 11:04

country flag Ellen Van Garderen wrote:

Vorig jaar heb ik bij jullie Cotton Light garen gekocht. Daar heb ik van over gehouden. Ik wil dezelfde kleur er bij bestellen. Mijn vraag is of jullie dit garen nog hebben. Het gaat om Colour 26 Dyelot 716 Ik dacht dat nr 34 dezelfde kleur is, maar de nummers verschillen. Ik kijk uit naar uw antwoord. Vriendelijk groet, Ellen

15.02.2022 - 18:48

DROPS Design answered:

Dag Ellen,

Voor vragen over kleurnummers en verfbaden kun je het beste terecht bij je verkooppunt. Zij kunnen je wellicht verder helpen om het juiste kleurbad en/of kleurnummer te vinden.

17.02.2022 kl. 14:06

country flag Lizzy Manning wrote:

Am after the EN71-3 certificate for this product to complete my technical file Thank you Lizzy Manning

15.02.2022 - 15:38

DROPS Design answered:

Dear Mrs Manning, we don't have EN71-3 for our yarns, we have Oeko-Tex - see certification number on the shadecard. Happy knitting!

16.02.2022 kl. 10:00

country flag Mari Carmen wrote:

Hola buenas tardes!! Tienen envíos a México ? O distribuidores aquí de sus estambres ? 😊 Saludos gracias

08.02.2022 - 16:33

DROPS Design answered:

Hola Mari Carmen, no tenemos tiendas en México, pero en el siguiente link puedes encontrar las tiendas con envío internacional: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=23&w=1&cid=23

13.02.2022 kl. 18:20

country flag Sandra Regina Ferraz Carpi wrote:

Olá, vocês enviam os fios para o Brasil? Thank you

28.01.2022 - 01:40

DROPS Design answered:

Querida Sandra, você pode encontrar as lojas DROPS que enviam para o Brasil no seguinte link:https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&w=1&cid=28

05.02.2022 kl. 18:19

country flag Sandra Regina Ferraz Carpi wrote:

Vocês enviam para o Brasil?

28.01.2022 - 01:39

DROPS Design answered:

Querida Sandra, você pode encontrar as lojas DROPS que enviam para o Brasil no seguinte link:https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&w=1&cid=28

05.02.2022 kl. 18:19

country flag Stine Rognerud wrote:

Har dere drops cotuon light farge 34,med innfatning 777? Trenger 3-4 stk nøster til en genser jeg er midt i.

04.11.2021 - 12:05

DROPS Design answered:

Hei Stine. Vi selger bare kilovis til butikker. Men ta kontakt med din butikk / en nettbutikk og hør om de har denne innfargingen. Du finner alle butikker under: Finn en butikk! Ellers så anbefaler jeg deg å bruke diverse sosiale medier for håndarbeid (f.eks DROPS Workshop), der er det mange brukere som hjelper hverandre med etterlysning av garn og partinr. mvh DROPS design

08.11.2021 kl. 10:43

country flag Christine wrote:

Hej! I am knitting a pullover with DROPS Cotton Light and I need to order more yarn. As I read that the quality has been changed in the past I am unsure wether I can buy this yarn or not, because I don't have any ball bands left. I am pretty sure that I bought my skeins in summer 2015. (yes, it has taken me some time). So can you tell me when you changed the quality? Before or after 2015? Thanks a lot!

04.11.2021 - 09:58

DROPS Design answered:

Dear Christine, if the content of your Cotton Light is the same as on the shadecard, then you have the lattest version. Happy knitting!

08.11.2021 kl. 08:21

Zostaw komentarz do włóczki DROPS Cotton Light

Chcielibyśmy się dowiedzieć co masz do powiedzenia o tej włóczce!

Jeśli chcesz zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź, upewnij się, że została wybrana właściwa kategoria w formularzu poniżej. Pola obowiązkowe są oznaczone *.