Dołącz do DROPS-Along

Christmas KAL 2019

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza, że już czas rozpocząć nowy świąteczny sweterek dla dzieci. Co powiesz, aby dołączyć do wspólnej pracy nad swetrem Sleepy Santa z włóczki DROPS Air – jest ona 30% tańsza do końca 2019 roku!

Ale na początek, co to jest ten KAL? KAL czy Knit-Along to wydarzenie, podczas którego wraz z innymi kreatywnymi ludźmi razem robimy na drutach, pomagamy sobie, dzielimy się inspiracjami i udostępniamy zdjęcia z postępów naszych prac.

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Nie jesteś pewna swoich umiejętności? Nie martw się! Wzór nie jest trudny, a każdemu etapowi towarzyszyć będą instrukcje video i zdjęcia, które pomogą ci ukończyć sweter.

DATA ROZPOCZĘCIA
Zaczynamy dzierganie w czwartek 14 listopada!

Podziel się z nami i innymi dziewiarkami swoimi postępami tagując zdjęcia: #DROPSChristmasKAL i #SleepySantaSweater, wysyłając zdjęcia do #galerii dropsfan lub dołącz do naszej grupy na facebooku DROPS Workshop!

Wskazówki

Christmas 2018

Dołącz do naszego DROPS-Along i zróbmy razem świąteczny sweter dla całej rodziny!

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Wzór jest prosty, a nawet jak masz jakiekolwiek obawy czy podołasz, zapomnij o nich! Na każdym etapie tego DROPS-along znajdziesz filmy i zdjęcia, które pomogą ci ukończyć pracę.

Nie wykonywałaś nigdy wielokolorowej robótki? Ten projekt jest idealny, aby to zrobić!

DATA ROZPOCZĘCIA
Zaczynamy działać w czwartek, 1-szego listopada!

Podziel się z nami i innymi dziewiarkami swoimi postępami tagując zdjęcia 2 następującymi hashtagami: #DROPSChristmasKAL i #RedNoseJumper (jeżeli wykonujesz sweter dla osoby dorosłej) lub #RedNoseJumperKids (jeżeli pracujesz nad sweterkiem dziecięcym). Dzięki temu klikając na hashtag on-line lub używając wyszukiwarki w grupie DROPS Workshop znajdziesz osoby, które wykonują taki sam sweter jak ty!

Wskazówki

Magic Summer

Dołącz no naszego nowego projektu DROPS-Along, tym razem wykonamy na szydełku cudowny szal!

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Tak jak w poprzednim Crochet-Alongs, będziemy używać różnych technik i ściegów, o zróżnicowanym stopniu trudności. Ale nie przejmuj się! W każdej wskazówce znajdziesz zdjęcia kolejnych etapów oraz instrukcję video, które skutecznie poprowadzą cię do celu.

DATA ROZPOCZĘCIA
DROPS-Along startuje 3-go maja! Pośpiesz się i zamów materiały!

Dziel się z nami swoimi postępami tagując zdjęcia #DROPSAlong #MagicSummerCAL na Instagramie i na Facebooku, lub dołącz do nas na DROPS Workshop gdzie uzyskasz dodatkową pomoc!

Wskazówki

Christmas 2017

Dołącz do projektu DROPS-Along i razem z nami wykonaj pasujące do siebie swetry dla całej rodziny!

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Podobnie jak w naszym poprzednim DROPS-Along, łączymy ze sobą różne techniki i ściegi, o różnym stopniu trudności – ale tym razem będziemy robić na drutach!

Zastanawiasz się czy dasz radę? Bez obaw. Do każdej wskazówki tego DROPS-Along będziemy dołączać instrukcje video i kursy, które pomogą Ci pomyślnie ukończyć projekt.

DATA ROZPOCZĘCIA
Zaczynamy 3 listopada!

Podziel się z nami i wszystkimi innymi efektami swojej pracy tagując zdjęcia za pomocą 2 następujących hasztagów: #DROPSChristmasKAL i #FrostysChristmas (jeżeli sweter jest w rozmiarze dla dorosłych) lub #FrostysChristmasKids (jeżeli wykonujesz sweter dziecięcy). W ten sposób możesz kliknąć na hasztag on-line lub użyć wyszukiwarki na DROPS Workshop, a znajdziesz inne osoby, które robią ten sam sweter!

Wskazówki

Spring Lane

Dołącz do wspólnego szydełkowania i wykonaj z nami cudowny koc niespodziankę z 6 kolorów DROPS ♥ You #8

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Jak wcześniej, do wykonania koca będzie niezbędna znajomość szydełkowych technik i ściegów, o różnych stopniach trudności. Jeśli masz wątpliwości czy dasz radę, nie martw się! Do każdej wskazówki do koca niespodzianki zostaną dołączona szczegółowe opisy, zdjęcia i instrukcje video.

DATA ROZPOCZĘCIA
Pierwsza wskazówka zostanie opublikowana 2 marca!

Dziel się z nami swoimi postępami otagowując zdjęcia #DROPSAlong #SpringLaneCAL na Instagramie i na Facebooku, lub dołącz do nas na DROPS Workshop gdzie uzyskasz dodatkową pomoc!

Wskazówki

The Meadow

Dołącz do wspólnego szydełkowania i wykonaj z nami cudowny koc niespodziankę z 5 kolorów DROPS ♥ You #7!

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Do wykonania koca będzie niezbędna znajomość kilku szydełkowych technik i ściegów, niektóre są proste, inne trudniejsze. Ale jeżeli potrafisz szydełkować, nie ma obaw! Do każdej wskazówki do wykonania koca niespodzianki zostaną dołączona szczegółowe lekcje i instrukcje video DROPS!

Użyj #DROPSCAL #TheMeadow, aby otagować swoje projekty na Instagramie i na Facebooku, lub dołącz do nas na DROPS Workshop gdzie uzyskasz dodatkową pomoc i znajdziesz inspirację!

Wskazówki