Dołącz do DROPS-Along

Christmas 2017

Dołącz do projektu DROPS-Along i razem z nami wykonaj pasujące do siebie swetry dla całej rodziny!

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Podobnie jak w naszym poprzednim DROPS-Along, łączymy ze sobą różne techniki i ściegi, o różnym stopniu trudności – ale tym razem będziemy robić na drutach!

Zastanawiasz się czy dasz radę? Bez obaw. Do każdej wskazówki tego DROPS-Along będziemy dołączać instrukcje video i kursy, które pomogą Ci pomyślnie ukończyć projekt.

DATA ROZPOCZĘCIA
Zaczynamy 3 listopada!

Podziel się z nami i wszystkimi innymi efektami swojej pracy tagując zdjęcia za pomocą 2 następujących hasztagów: #DROPSChristmasKAL i #FrostysChristmas (jeżeli sweter jest w rozmiarze dla dorosłych) lub #FrostysChristmasKids (jeżeli wykonujesz sweter dziecięcy). W ten sposób możesz kliknąć na hasztag on-line lub użyć wyszukiwarki na DROPS Workshop, a znajdziesz inne osoby, które robią ten sam sweter!

Ostatnie wskazówki

Spring Lane

Dołącz do wspólnego szydełkowania i wykonaj z nami cudowny koc niespodziankę z 6 kolorów DROPS ♥ You #8

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Jak wcześniej, do wykonania koca będzie niezbędna znajomość szydełkowych technik i ściegów, o różnych stopniach trudności. Jeśli masz wątpliwości czy dasz radę, nie martw się! Do każdej wskazówki do koca niespodzianki zostaną dołączona szczegółowe opisy, zdjęcia i instrukcje video.

DATA ROZPOCZĘCIA
Pierwsza wskazówka zostanie opublikowana 2 marca!

Dziel się z nami swoimi postępami otagowując zdjęcia #DROPSAlong #SpringLaneCAL na Instagramie i na Facebooku, lub dołącz do nas na DROPS Workshop gdzie uzyskasz dodatkową pomoc!

Wskazówki

The Meadow

Dołącz do wspólnego szydełkowania i wykonaj z nami cudowny koc niespodziankę z 5 kolorów DROPS ♥ You #7!

POZIOM UMIEJĘTNOŚCI
Do wykonania koca będzie niezbędna znajomość kilku szydełkowych technik i ściegów, niektóre są proste, inne trudniejsze. Ale jeżeli potrafisz szydełkować, nie ma obaw! Do każdej wskazówki do wykonania koca niespodzianki zostaną dołączona szczegółowe lekcje i instrukcje video DROPS!

Użyj #DROPSCAL #TheMeadow, aby otagować swoje projekty na Instagramie i na Facebooku, lub dołącz do nas na DROPS Workshop gdzie uzyskasz dodatkową pomoc i znajdziesz inspirację!

Wskazówki