DROPS Loves You 7

Klasyczna bawełna 8/4

od:

4.70zł

za 50 g

Materiał: 100% Bawełna
Grupa włóczek: A (23 - 26 oczek) / 5 ply / sport
Waga/długość motka: 50 g = ok. 170 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 3,5 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 23 o. x 30 rz.
Pielęgnacja: Prać w pralce, program do tkanin delikatnych, w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Made in: EU
Pochodzenie surowca: Bawełna z Turcji

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko-Tex® (certyfikat nr 09.HBG.68250), Standard 100, Klasa I, wydany przez Hohenstein Institute. Oznacza to, że została zbadana na obecność substancji szkodliwych i została uznana za bezpieczną pod względem ekologicznym. Klasa I stanowi najwyższy poziom i oznacza, że włóczka ta jest odpowiednia na artykuły przeznaczone dla dzieci do lat 3.

Rodzaj włóczki
Promocja od
DROPS Loves You 7
uni colour
5.20 PLN
4.70 PLN

Sklepy prowadzące sprzedaż tej włóczki on-line

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
Włóczykijki
Webstore
4.70 PLN
50g
Zamów
sklep-IK
Webstore
4.70 PLN
50g
Zamów
Ala Konturek
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaweczki.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Motek Eliza Mytych - Kumańska
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
welnabawelna.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
włóczkowo
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaczkowo sp. z o.o.
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Magicloop Marta Górecka
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Olimori Pasmanteria
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Podziergajmy
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

DROPS Loves You 7
print
5.20 PLN
4.70 PLN

Sklepy prowadzące sprzedaż tej włóczki on-line

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
Włóczykijki
Webstore
4.70 PLN
50g
Zamów
sklep-IK
Webstore
4.70 PLN
50g
Zamów
Ala Konturek
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaweczki.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Motek Eliza Mytych - Kumańska
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
włóczkowo
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaczkowo sp. z o.o.
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Olimori Pasmanteria
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

38 Kolory DROPS Loves You 7

biały
uni colour 01
perłowy
uni colour 32
pszeniczny
uni colour 35
jasny beż
uni colour 36
beż
uni colour 03
czekolada
uni colour 37
cookies & cream
print 38
wanilia
uni colour 08
żółty
uni colour 09
złoty żółty
uni colour 33
rdza
uni colour 34
śliwka
uni colour 23
karminowy
uni colour 20
czerwony
uni colour 16
róż
uni colour 15
różowa piwonia
uni colour 21
jasny róż
uni colour 14
różany
uni colour 22
stary róż
uni colour 13
liliowy
uni colour 25
wrzos
uni colour 10
fioletowy
uni colour 11
liliowy
uni colour 12
lawenda
uni colour 24
stalowy błękit
uni colour 26
błękitny
uni colour 06
niezapominajka
uni colour 27
dżins
uni colour 07
granatowy
uni colour 05
głębia oceanu
uni colour 28
jasny turkusowy
uni colour 19
turkusowy
uni colour 18
niebieska emalia
uni colour 29
zielony opal
uni colour 17
butelkowa zieleń
uni colour 30
pistacjowy
uni colour 31
ciemny szary
uni colour 04
czarny
uni colour 02

Informacje o produkcie

DROPS ♥ You #7 to klasyczna 8/4 czysta bawełniana włóczka, idealna aby bawić się kolorami!

Włóczka ta jest w tak dobrej cenie, że jest idealnym wyborem na duże projekty do domu np. koce, a także doskonale sprawdzi się na letnie ubrania, dodatki i urocze szydełkowe zabawki. Ubrania z tej włóczki mogą być prane w pralce, to odzież na każdy dzień, w tym również na ubrania dla dzieci!

Należąca do grupy włóczek A, włóczka DROPS ♥ You #7 może być używana jako zamiennik dla setek wzorów z naszej strony, można jej używać zamiast DROPS Safran.

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju naszej produkcji


Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Jak prać ubrania z tej włóczki?

yarn wash

Prać w pralce, program do tkanin delikatnych, w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Zobacz tabelę symboli prania

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Jak zastąpić tą włóczkę?

Jeżeli zamierzasz zastąpić tą włóczkę przez inną włóczkę DROPS, użyj włóczki z tej samej Grupy włóczek lub wypróbuj nasz zamiennik włóczek!!

Czy chcesz zobaczyć więcej?

Przyjrzyj się bliżej tej włóczce i zobacz film jak wygląda wykonana na drutach próbka:

Masz pytanie dotyczące tej włóczki?

Zobacz listę często zadawanych pytań (FAQ) dotyczących tej włóczki.

1) Jakie włókna wchodzą w skład włóczek DROPS?

Włóczki mogą składać się z różnych włókien naturalnych i syntetycznych. DROPS sprzedaje głównie włóczki mające w swym składzie wełnę, bawełnę, alpakę, len, moher i jedwab. Każdy rodzaj włókna ma swoje własne właściwości, często występują w połączeniach, tak aby wydobyć najlepsze właściwości każdego z nich. Włókna grubsze są bardziej trwałe i wytrzymałe, za to cieńsze zapewniają miękkość i komfort. Poniżej krótka charakterystyka stosowanych przez nas włókien:

Alpaka:
Alpaka jest naturalnym włóknem pochodzącym z alpak i ma strukturę podobną do wełny owczej. Jego miękkość wynika z małej średnicy włókna, porównywalnego do wełny merynosów. To miękkie, mocne, luksusowe włókno, naturalnie jedwabiste. Włóczki produkowane z włókien alpaki nie mechacą się łatwo, mogą mieć różną wagę, w zależności od sposobu w jaki były przędzione. Mimo, że to włókno jest podobne do wełny owczej, są też pewne różnice. Wełna z alpak jest jednak cieplejsza, nie drapie oraz nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Moher:
Wełna kóz angorskich jest uważana za włókno luksusowe. Moher jest ciepły jak wełna owcza, ale o wiele lżejszy i wytrzymały. Dobrze się go farbuje i nie filcuje się łatwo. Włókna moheru mają wyjątkowy blask, a to dzięki temu jak odbijają światło. Chociaż włókno to jest mocne, włóczka z moheru jest miękka, co sprawia, że ubrania z niej są lekkie i lśniące.

Wełna:
Włókno to pochodzi z owiec i jest stosunkowo mocne. Jego powierzchnia jest pokryta łuskami zapewniającymi dwie podstawowe właściwości wełny: trzyma ciepło i łatwo się filcuje. Na wygląd wełny ma wpływ rodzaj hodowli. Wełna z owiec merynosów jest uważana za najbardziej delikatną, jest ona wyjątkowo miękka i pokręcona. Wszystkie włóczki DROPS mające w składzie wełnę merynosa pochodzą z Ameryki Południowej od zwierząt, które nie były strzyżone techniką ‘Mulesing’. Czysta żywa wełna pochodzi bezpośrednio ze strzyżenia żywych owiec, nie jest odzyskiwana przez rozwłóknienie ścinków lub starych wyrobów wełnianych. Wyprana wełna jest poddawana procesowi chemicznemu, który ma na celu wygładzenie jej zewnętrznej szorstkiej warstwy. (patrz Superwash).

Jedwab:
Jedwab jest włóknem ciągłym pochodzącym z kokonu jedwabnika. Jedwabniki są hodowane, jednak surowy jedwab lub jedwab tussah jest uzyskiwany z kokonów jedwabników żyjących na wolności. Włókna jedwabiu to jedne z najmocniejszych włókien naturalnych, a włóczki z nich są wspaniałe. Doskonale łączą się z innymi włóknami, szczególnie z wełną. Jedwab można z powodzeniem farbować wykorzystując naturalne barwniki.

Włókna roślinne:
Istnieje wiele rodzajów włókien roślinnych, które znajdują się w ściankach komórek roślin. Dwa najbardziej znane włókna tekstylne to bawełna i len.
Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny pod tą samą nazwą, to prawie czysta celuloza. Bawełna jest zwykle koloru białego, ale istnieją również odmiany zielone i brązowe. Włókna bawełny są najczęściej przędzione w nić, która jest następnie wykorzystywana do produkcji miękkich tkanin, przepuszczających powietrze, doskonałych na letnie ubrania i dodatki. Włókno to jest mocniejsze niż wełna, ale słabsze niż jedwab czy len.
Bawełna merceryzowana to bawełna poddana procesowi merceryzacji. W ten sposób uzyskujemy włókna i tkaniny bardziej błyszczące niż to jest w przypadku klasycznej bawełny. Bawełna merceryzowana jest również mocniejsza, łatwiej się farbuje, jest bardziej odporna na działanie pleśni i pozbawiona supełków. Mniej się kurczy i nie traci swojego kształtu, jak ubrania ze „zwyczajnej” bawełny.
Len pochodzi z łodygi rośliny zwanej lnem, jest trwalszy i mocniejszy od innych włókien. Włókna lnu są stosunkowo miękkie, proste i błyszczące, a z czasem stają się jeszcze piękniejsze. Gdy jest ciepło, len jest bardziej wygodny w noszeniu niż bawełna, ponieważ lepiej pochłania wilgoć i szybciej wysycha.

Pozostałe surowce używane do produkcji naszych włóczek to włókna syntetyczne takie jak akryl, wiskoza, poliamid (nylon) i poliester. Włókna te są użyte, aby wzmocnić włóczkę (jak np. w naszej włóczce skarpetkowej DROPS Fabel) lub aby nadać jej szczególną strukturę (jak np. blown yarn, DROPS Air).

2) Co to jest poliamid?

Poliamid, znany także jako nylon, jest włóknem bardzo trwałym, wytrzymałym, lekkim, łatwym w utrzymaniu (produkty zawierające poliamid mogą być prane i suszone maszynowo) i rozciągliwym. W połączeniu z innymi włóknami gwarantują produktom z nich wykonanych trwałość, jak na przykład w skarpetkach.

W porównaniu z poliestrem, poliamid jest bardziej miękki i rozciągliwy, ale pochłania więcej wody i wolniej wysycha.

3) Jakie informacje znajdują się na etykietach włóczek DROPS?

Na wszystkich etykietach włóczek DROPS znajdują się informacje dotyczące składu włóczki (wełna, bawełna, itd...), waga w gramach i uncjach, długość wełny w motku w metrach i w jardach, zasady konserwacji i symbole (wyjaśnione tutaj), numer koloru, numer partii oraz grupa włóczek.

4) Co to są grupy włóczek DROPS?

Wszystkie włóczki DROPS są podzielone na 6 grup w zależości od ich grubości (od A do F). Włóczki z tej samej grupy mają identyczną próbkę i dlatego można je stosować zamiennie, jednak ich długość może się różnić. Dlatego należy zawsze przeliczyć całkowitą długość włóczki w metrach potrzebną do wykonania danego modelu, aby wiedzieć ile alternatywnej włóczki/zamiennika będziesz potrzebować.

5) Czy mogę użyć innej włóczki niż ta wskazana we wzorze?

Tak jeśli otrzymamy taką samą próbkę. Zawsze należy wykonać próbkę , aby mieć pewność, że mamy taką samą liczbę oczek na szerokość i rzędów na wysokość jak ta, która widnieje w objaśnieniach do modelu.

Pamiętaj, że każda włóczka ma swoją strukturę, co będzie widoczne na fakturze gotowej robótki. Długość nitki w motku może także się różnić, dlatego korzystając z alternatywnej włóczki należy zawsze obliczyć całkowitą długość nitki niezbędną do wykonania robótki, aby ocenić ile motków włóczki będzie potrzebne.

Więcej o tym jak obliczyć ilość alternatywnej włóczki – i jak zastąpić jedną nitkę jednej włóczki dwiema nitkami innej znajdziesz tutaj.

6) Co to znaczy, że włóczka jest ‘Superwash’?

Wełna superwash to wełna, która została poddana procesowi, który umożliwia jej pranie w pralce. Wiele osób boi się używać wełny właśnie z powodu tego, że może się zbiec, a dzięki wełnie superwash mogą korzystać z tego pięknego włókna bez obaw. (1)

7) Co oznacza symbol ‘Oeko-Tex® certified’?

The Oeko-Tex® Standard 100 od początku lat 90-tych jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko-Tex® Standard 100 to globalny system testów i certyfikatów dla tekstyliów na każdym etapie produkcji. Testy mające na celu wykrycie substancji szkodliwych dotyczą tych substancji, które są zakazane lub regulowane prawnie, produktów chemicznych uznanych za szkodliwe dla zdrowia, oraz ustalenia parametrów, które zostały włączone jako środki zapobiegawcze w zakresie ochrony zdrowia.

Więcej informacji na www.oeko-tex.com

8) Gdzie są produkowane włóczki DROPS?

Miejsce produkcji włóczek DROPS możecie znaleźć w każdej karcie kolorów oraz w cenniku.

9) Dlaczego włóczki DROPS są takie tanie?

DROPS jest największą północnoeuropejską marką specjalizującą się w produkcji włóczek i tworzeniu projektów. Mamy dostęp do najlepszych surowców w najniższej cenie co przekłada się na korzystne ceny dla naszych konsumentów. To dlatego możesz kupić włóczkę DROPS o 20-30% taniej od porównywalnych produktów!

10) Czy kolor na stronie odpowiada rzeczywistemu?

Robimy co w naszej mocy, aby zdjęcia miały jak najlepszą jakość, a kolor na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Niestety nie możemy zagwarantować tego samego efektu na ekranach różnych komputerów. Każdy ekran oddaje kolory inaczej, niektóre wydają się ciemniejsze niż w rzeczywistości, inne bardziej intensywne. Jeżeli na twoim ekranie kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, na początek radzimy zmienić ustawienia ekranu.

11) Co to jest mikron? Co oznaczają pojęcia super fine / extra fine?

Grubość włóczki jest mierzona w mikronach (tysięcznych częściach milimetra). Alpaka super fine ma 26-28 mikronów, wełna fine merino ma mniej niż 21,5 mikrona, a wełna merino extra fine poniżej 19,5 mikrona. Im mniej mikronów tym włóczka jest bardziej miękka i delikatna, im więcej mikronów tym włóczka jest twardsza.

Podwód, dla którego mikrony są tak ważne we włóknach włóczki jest taki, że z włóczki wykonujemy ubrania, a od tego jak miękka czy szorstka będzie włóczka, zależy jakie będzie przeznaczenie gotowego produktu. Dlatego najbardziej delikatne i miękkie włóczki (jak DROPS Baby Merino) polecamy na ubrania dla niemowląt i dzieci, a gdy decydujemy się wykonanie poduszki czy podkładki na krzesło lepsza będzie mocniejsza włóczka taka jak DROPS Snow.

12) Dlaczego kolory w motkach włóczki wielokolorowej są różne?

Powody, dla których w dwóch motkach mogą być inne kolory są następujące 1) motki są z różnych partii włóczek; 2) obydwa motki były farbowane z wykorzystaniem techniki nazywanej „magic print” (jak np. ma to miejsce w przypadku włóczki DROPS Delight), co w rezultacie daje wyjątkowy wzory i łagodne przejścia kolorystyczne, a to oznacza, że w jednej partii włóczek mogą pojawić się jaśniejsze i ciemniejsze odcienie tych samych kolorów. Nie jest to wada ani defekt tej włóczki, tylko jej cecha charakterystyczna.

13) W moim sklepie nie ma koloru, którego potrzebuję, co robić?

Jeżeli twój sklep DROPS nie posiada koloru, którego potrzebujesz, spróbuj skontaktować się z DROPS Super Store (sklepy ze złotym oznaczeniem) – z pewnością zdobędą kolor, którego potrzebujesz, nawet jeżeli w tej chwili nie mają go same na stanie. Tutaj znajdziesz pełną listę sklepów DROPS.

14) Gdzie mogę znaleźć konkretną partię koloru danej włóczki?

Najpierw skontaktuj się ze swoim sklepem DROPS. Jeżeli nie będą posiadać partii, której potrzebujesz, polecą ci skontaktowanie się z innymi dziewiarkami na grupie DROPS Workshop na facebooku lub na Ravelry. Mogą posiadać tą partię włóczek w swoich zapasach i zechcą się nią podzielić.

15) Dlaczego włóczka obłazi?

Włóczka obłazi, ponieważ splot nie jest wystarczający, aby utrzymać wszystkie włókna razem. We wszystkich włóczkach jest nadmiar włókien (wynikający z procesu produkcji), które mogą wychodzić w różnym stopniu. Zależy to od tego jak włóczka jest przędziona. Włóczki z „włoskiem” takie jak DROPS Melody, gubią więcej takich włókien niż inne, zatem ubrania z nich bardziej obłażą. Jak bardzo ubranie obłazi zależy również od tego co nosimy pod nim lub na nim. Niestety nie możemy zagwarantować, że włóczka nie będzie obłazić.

Czy masz jakiś problem z włóczką DROPS, którą zakupiłaś? Jeżeli kupujesz włóczkę z naszej karty kolorów czy z wzoru na naszej stronie, nie kupujesz jej bezpośrednio od firmy DROPS, ale z jednego z setek sklepów DROPS na całym świecie. Dlatego ważne jest, abyś skontaktowała się ze sklepem DROPS, w którym kupiłaś włóczkę i zachowała etykiety włóczek (są one twoją gwarancją). Sklep DROPS może udzielić ci pomocy, albo przekaże nam twoją reklamację. Zobacz tutaj pełną listę sklepów DROPS.

Komentarze / Pytania (80)

country flag Darlene Martin wrote:

What does the 8/4 stand for in the Classic 8/4 cotton? I am looking for yarn similar to Lily’s Sugar and Cream yarn.

15.08.2022 - 19:09:

DROPS Design answered:

Dear Darlene, classic 8/4 cotton means that it's like a 4ply yarn (the yarn weight or thickness). We are not familiar with the other yarn, so we don't know if this yarn is similar to the one you have indicated.

21.08.2022 kl. 20:02:

country flag Anke Treier wrote:

Habe jetzt schon einige Male Drops Wolle bestellt und bin sehr zufrieden mit dem Preis-Leistungs-Verhältnis... Aktuell ist bei allen - mir zugänglichen Shops - die "Drops Loves You #7" in der Farbe Perlweiss = Nr. 32 ausverkauft. Wenn ich jedoch hier die Farbe anklicke, erscheint ein Hinweis, die Farbe sei lieferbar?! Wie kann ich die Wolle bestellen? Oder geht die Wolle etwa kurzfristig sogar aus dem Sortiment? Vielen Dank im voraus + viele Grüße, Anke Treier

20.07.2022 - 16:49:

DROPS Design answered:

Liebe Anke, Wir haben keine Informationen über den Garnvorrat. Es scheint nicht aus dem Sortiment genommen zu werden, daher kann es sein, dass es einfach vorübergehend nicht vorrätig ist.

24.07.2022 kl. 19:35:

country flag Mascha wrote:

Moin! Können Sie mir beschreiben, wie "Cookies & Cream" (print 38) verstrickt aussieht? Oder gibt es vielleicht ein Foto von einem Modell, das in dieser Farbe gearbeitet wurde? Vielen Dank im Voraus!

16.06.2022 - 16:48:

DROPS Design answered:

Liebe Mascha, am besten wenden Sie sich an Ihrem DROPS Laden, dort wird man besser damit - auch telefonisch oder per E-Mail weiterhelfen. Viel Spaß beim stricken!

17.06.2022 kl. 08:20:

country flag Luisa wrote:

Bom dia, gostaria de saber como se processa a reposiçao de stock. Todas as lojas que vende em portugal têm o vosso fio drops loves you 7 esgotado.

02.05.2022 - 10:55:

country flag Maria wrote:

Compre 9 madejas hace unos dias, llevo usadas 6 y todas, todas estan llenas de nudos. La verdad, me parece que no deberian poner a la venta algo asi

23.04.2022 - 02:22:

country flag Merel Griffioen wrote:

Hallo, dit garen staat nog als te koop op deze website, maar als je naar de leveranciers gaat is bij breiwebshop het garen überhaupt niet te vinden en bij de andere twee genoemde winkels zijn (bijna) alle kleuren uitverkocht. Dit kan beter vermeld worden als er leveringsproblemen zijn of deze lijn uit het assortiment gaat? Groet Merel

03.04.2022 - 15:06:

country flag Roni wrote:

Hello, are your dyes vegan? Sometimes cochineal and shellac is used so I just want to be sure. I am interested in your plant based fibers. Thank you.

31.03.2022 - 04:06:

country flag Haré Nadège wrote:

Bonjour, je n\'arrive pas à imprimer la fiche, j\'ai une page blanche

12.03.2022 - 16:27:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Haré, merci pour votre retour, vous pouvez désormais imprimer cette page. Bon tricot!

17.03.2022 kl. 11:14:

country flag Chiara Zanella wrote:

Salve volevo fare un ordine ma non riesco come si fa? Grazie

20.02.2022 - 18:53:

DROPS Design answered:

Buonasera Chiara, a questo link può trovare i rivenditori dei filati DROPS. Buon lavoro!

24.02.2022 kl. 19:22:

country flag Lizzy Manning wrote:

Am after the EN71-3 certificate for this product to complete my technical file Thank you Lizzy Manning

15.02.2022 - 16:45:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Manning, we don't have EN71-3 for our yarns, we have Oeko-Tex - see certification number on the shadecard. Happy knitting!

16.02.2022 kl. 10:00:

country flag Catia wrote:

Buongiorno, volevo sapere se è adatto usare un uncinetto 3,5 x fare una granny bag. Grazie.

30.01.2022 - 10:39:

DROPS Design answered:

Buonasera Catia, certo che può utilizzarlo. Buon lavoro!

05.02.2022 kl. 18:54:

country flag Marion Weigel wrote:

Mit welcher Farbe kann ich die Nr. 38 kombinieren? Geht auch love you 9 und welche Farbe? LG Marion Weigel

17.01.2022 - 12:19:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Weigel, wenden Sie sich bitte direkt an Ihrem DROPS Handler, dort wird man Ihnen gerne alle möglichen Alternative - auch telefonisch oder per E-Mail - vorschlagen. Viel Spaß beim stricken!

17.01.2022 kl. 16:35:

country flag Fernande Saudoyez wrote:

Frais de livraison pour le Belgique ( Bruxelles )

01.01.2022 - 11:01:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Saudoyez, retrouvez ici la liste des magasins et des boutiques en ligne DROPS en Belgique. Bon tricot!

03.01.2022 kl. 15:00:

country flag Fiona wrote:

Hi once again my question was ignored I clearly stated I only want “North American” distributors. I realize the wrong flag was showing but my question was more than clear. Now I wonder if you even read what I said as all of the distributors you sent me are in Britain. If you do not have any one in North America carrying your products just say so and we can stop playing question tag. Thank you. Fiona

24.11.2021 - 12:16:

DROPS Design answered:

Dear Fiona, we do have DROPS retailer in North America and more exactly in Canada, see previous link and contact Nordic Yarn to get the list of DROPS stores retailing our yarns in Canada. Happy knitting!

25.11.2021 kl. 09:48:

country flag Fiona wrote:

You misunderstood my question. I only want to purchase and have your yarn shipped from within North America. I will not order from overseas so please let me know if anyone within North America only, sells and ships your yarn.

23.11.2021 - 12:26:

DROPS Design answered:

Dear Fiona, you will find the list of DROPS stores in Canada by contacting Nordic Yarn-Distributor here. Happy knitting!

24.11.2021 kl. 08:12:

country flag Fiona wrote:

I am trying to find Drops Loves YOU 7 in light Turquoise in North America. Help please.

23.11.2021 - 05:24:

DROPS Design answered:

Dear Fiona, you will find the list of DROPS stores shipping to US here - don't hesitate to ask them if/when they will have the yarn and the colour you'd like to if you can't find them online, they might be waiting for a new shipment. Happy knitting!

23.11.2021 kl. 08:37:

country flag Mai-Britt Nielsen wrote:

Jeg skal lave en Abby Vest STR M og i opskriften skal man bruge drops flora 200 g, men jeg vil gerne lave den i drops loves you 7. Hvor mange nøgler garn skal jeg så bruge 2

20.10.2021 - 17:26:

DROPS Design answered:

Hej Mai-Britt, så skal du bruge 250 g DROPS Loves You :)

21.10.2021 kl. 10:18:

country flag Barbara Farr wrote:

I have the pattern Bohemian Sunset and cannot find the yarn or colors I need. Neither can I figure out what yarn to exchange for the Tynn Chenille. Very few colors in the Muskat seem to be available. Can you tell me what kind of yarn I should buy to make this pattern? Thanks

03.10.2021 - 13:09:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Farr, this pattern is quite old and colour shade Muskat has been updated since; but please contact your DROPS store, thy will help you to find the best matching colours - even by telephone or by mail. Happy crocheting!

04.10.2021 kl. 09:19:

country flag De Souza Iranita wrote:

Boa tarde, Esse fio é indicado para a confecçâo de amigurumis? Procuro fio em cotton, voces saberiam me indicar algum? Desde já obg pela att.

29.09.2021 - 15:01:

country flag Birgit Bieberle wrote:

Loves you 7 Is it possible, that colour 29 emaille blau is petrol?At the homepages of some shops this colour is looking like ozean and you don't have petrol.

14.09.2021 - 18:20:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Bieberle, colour name might have been renamed, and some stores might have not updated their shadecard. But please contact them for any help choosing the colours, they will advice you even per mail or telephone. Happy knitting!

15.09.2021 kl. 07:23:

country flag Kathleen Edwards wrote:

I am trying to buy more yarn but can't find the right one. The label says Drops loves you 7 uni colour 8/4, the colour is light grey. The colour number on the label is 03 but this comes up as beige on your colour charts. Is this not available any longer? Any help would be appreciated Many thanks Kathleen

13.09.2021 - 11:32:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Edwards, please contact your DROPS store - even per mail or telephone - for any assistance choosing a colour. Happy knitting!

14.09.2021 kl. 11:21:

country flag Muoi Tran wrote:

Can I order your yarns as I am living in Australia? Thanks

05.09.2021 - 08:06:

DROPS Design answered:

Dear Muoi, here you can find the stores that worldwide shipping DROPS yarns: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=17&cid=19

19.09.2021 kl. 22:00:

country flag Muoi Tran wrote:

I’m living in Australia, can I order your yarns. Thank you very much

05.09.2021 - 07:59:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Tran, you will find the list of DROPS stores shipping worldwide here - visit their website and do not hesitate to contact them for any further information. Happy knitting!

06.09.2021 kl. 08:43:

country flag Mary Ganun wrote:

What are the procedures for ordering from and shipping to Michigan in the USA?

27.08.2021 - 05:19:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Ganun, you will find the list of DROPS stores shipping to USA here - visit their websites and/or contact them for any further information. Happy knitting!

27.08.2021 kl. 08:09:

country flag Anne Henriksen wrote:

Jeg søger Drops hjerte you 7 bomuldsgarn 8/4 Uni colour i lilla farve 11. Kan det købes på Nørrebro ? Jeg har fået oplyst at det går ud af produktion😟

23.08.2021 - 14:31:

DROPS Design answered:

Hej Anne. Nej det har inte gått ut av produktion. Du kan se en lista på butiker där du kan köpa det här om du trycker på den gröna knappen där det står "Bestil". Mvh DROPS Design

24.08.2021 kl. 13:53:

Zostaw komentarz do włóczki DROPS Loves You 7

Chcielibyśmy się dowiedzieć co masz do powiedzenia o tej włóczce!

Jeśli chcesz zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź, upewnij się, że została wybrana właściwa kategoria w formularzu poniżej. Pola obowiązkowe są oznaczone *.