DROPS Melody

Luksusowa mieszanka wełny merynosów i brushed alpaca

 • Product image yarn Melody
 • Product image yarn Melody
 • Product image yarn Melody
 • Product image yarn Melody
 • Product image yarn Melody
 • Product image yarn Melody
 • Product image yarn Melody
 • Product image yarn Melody

Materiał: 71% Alpaka, 25% Wełna, 4% Poliamid
Grupa włóczek: D (12 - 15 oczek) / 12 ply / chunky
Waga/długość motka: 50 g = ok. 140 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 8 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 12 o. x 14 rz.
Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko / Nadaje się do filcowania

DROPS Melody jest miękką i luksusową włóczką, w której składzie znajduje się superfine alpaca i wełna merynosa. Ta ciepła włóczka, z wyglądu przypominająca moher, jest dostępna w wyszukanej gamie kolorystycznej, poczynając od pastelowych beży i szarości, aż do spektakularnych czerwieni i fioletów. Włóczka idealnie pasuje do modeli z włóczek z grupy D i jest doskonałym substytutem dla włóczki DROPS Vienna, której sprzedaży już nie prowadzimy.

DROPS Melody, delikatna i leciutka, jest doskonała na szerokie ubrania typu „oversized” oraz dodatki. Szybko się nią pracuje na drutach większego rozmiaru, a powstała robótka jest bardzo lekka. Można również stosować tą włóczkę w połączeniu z innymi gatunkami, dzięki czemu robótka będzie grubsza i jeszcze bardziej miękka.

Made in Peru

Rodzaj włóczki
Promocja od
DROPS MELODY UNI COLOUR
21.60 PLN
15.10 PLN
n/a

Stores selling this yarn online

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
Ale Włóczka!
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
e-dziewiarka.pl
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Elska Studio
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Knitstudio
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Motek Eliza Mytych - Kumańska
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Rebeca de Lana - manufaktura
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Rudalama.pl
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
sklep-IK
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
welnabawelna.pl
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
włóczkowo
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Włóczkowy świat
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów
Włóczykijki
Webstore
15.10 PLN
50g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

16 Kolory DROPS Melody

ecru
uni colour 01
beż
uni colour 15
szary perłowy
uni colour 03
szary
uni colour 04
wanilia
uni colour 14
musztarda
uni colour 18
cegła
uni colour 19
bordowy
uni colour 20
pudrowy róż
uni colour 06
ciemnoróżowy
uni colour 17
ciemny dżins
uni colour 07
mgła
uni colour 02
morska zieleń
uni colour 09
turkusowy
uni colour 16
petrol
uni colour 08
czarny
uni colour 05
Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.
(*) Wkrótce dostępny, (#) Kolor wycofany z produkcji.

Wzory dla włóczki DROPS Melody

+ Zobacz więcej

Dowiedz się więcej o tej włóczce

Jak prać ubrania z tej włóczki?

yarn wash

Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko

Wszystkie włóczki mają pewien nadmiar włókien (wynika to z procesu ich produkcji), co może skutkować mechaceniem się gotowego produktu lub gubieniem włókien (obłażenie), w różnym stopniu, w zależności od tego jak wełna była przędziona. Wełny „szczotkowane” (z włoskiem) zawierają więcej luźnych włókien niż pozostałe, dlatego też będą ich więcej gubić.

Gubienie nitek zależy również od tego co jest noszone pod i na ubraniu, to również może powodować wyrywanie nitek. Dlatego niemożliwe jest zagwarantowanie, że włóczki te nie będą gubić nitek.

Oto kilka porad jak uzyskać najlepsze rezultaty, gdy używamy włóczek z dłuższym włoskiem:

 • Po zakończeniu robótki (ale przed praniem), mocno wytrzepać, aby usunąć nadmiar nitek. UWAGA: nie używać rolek do usuwania kłaczków (ani rolek z klejem), szczotki lub innych metod, które mają na celu usuwanie zbędnych włókien.
 • Umieścić ubranie w plastikowej torbie i włożyć do zamrażarki – niska temperatura zapobiegnie oddzielaniu się nitek od siebie, a ich nadmiar będzie łatwiejszy do usunięcia. Po kilku godzinach wyjąć ubranie z zamrażarki i ponownie wytrzepać.
 • Prać ubranie zgodnie z instrukcją umieszczoną na etykiecie. Ubrania z takich włóczek powinny być wytrzepane po upraniu, aby wygładzić włókna i usunąć ich ewentualny nadmiar.

Zobacz tabelę symboli prania

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Czy chcesz zobaczyć więcej?

Przyjrzyj się bliżej tej włóczce i zobacz film jak wygląda wykonana na drutach próbka:

Z jakimi innymi włóczkami mogę połączyć tą włóczkę?

Wiele z naszych włóczek można łączyć z innymi, dzięki czemu można uzyskać inną próbkę i/lub strukturę. Oto kilka pomysłów na takie połączenia, które mogą cię zainspirować.

Połączenie włóczek DROPS Big Delight 07, wschód słońca + DROPS Melody 15, beż
Połączenie włóczek DROPS Melody 15, beż + DROPS Nord 7, jasny beż

Chcesz sfilcować tą włóczkę?

Zobacz jak wygląda ta włóczka przed i po filcowaniu:

Przed
Po

Needles: 7.00 mm
Przed: 13 o. x 15 rz.
Po: 18 o. x 30 rz.

Więcej informacji o filcowaniu

Potrzebujesz pomocy?

1) Jakie włókna wchodzą w skład włóczek DROPS?

Włóczki mogą składać się z różnych włókien naturalnych i syntetycznych. DROPS sprzedaje głównie włóczki mające w swym składzie wełnę, bawełnę, alpakę, len, moher i jedwab. Każdy rodzaj włókna ma swoje własne właściwości, często występują w połączeniach, tak aby wydobyć najlepsze właściwości każdego z nich. Włókna grubsze są bardziej trwałe i wytrzymałe, za to cieńsze zapewniają miękkość i komfort. Poniżej krótka charakterystyka stosowanych przez nas włókien:

Alpaka:
Alpaka jest naturalnym włóknem pochodzącym z alpak i ma strukturę podobną do wełny owczej. Jego miękkość wynika z małej średnicy włókna, porównywalnego do wełny merynosów. To miękkie, mocne, luksusowe włókno, naturalnie jedwabiste. Włóczki produkowane z włókien alpaki nie mechacą się łatwo, mogą mieć różną wagę, w zależności od sposobu w jaki były przędzione. Mimo, że to włókno jest podobne do wełny owczej, są też pewne różnice. Wełna z alpak jest jednak cieplejsza, nie drapie oraz nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Moher:
Wełna kóz angorskich jest uważana za włókno luksusowe. Moher jest ciepły jak wełna owcza, ale o wiele lżejszy i wytrzymały. Dobrze się go farbuje i nie filcuje się łatwo. Włókna moheru mają wyjątkowy blask, a to dzięki temu jak odbijają światło. Chociaż włókno to jest mocne, włóczka z moheru jest miękka, co sprawia, że ubrania z niej są lekkie i lśniące.

Wełna:
Włókno to pochodzi z owiec i jest stosunkowo mocne. Jego powierzchnia jest pokryta łuskami zapewniającymi dwie podstawowe właściwości wełny: trzyma ciepło i łatwo się filcuje. Na wygląd wełny ma wpływ rodzaj hodowli. Wełna z owiec merynosów jest uważana za najbardziej delikatną, jest ona wyjątkowo miękka i pokręcona. Wszystkie włóczki DROPS mające w składzie wełnę merynosa pochodzą z Ameryki Południowej od zwierząt, które nie były strzyżone techniką ‘Mulesing’. Czysta żywa wełna pochodzi bezpośrednio ze strzyżenia żywych owiec, nie jest odzyskiwana przez rozwłóknienie ścinków lub starych wyrobów wełnianych. Wyprana wełna jest poddawana procesowi chemicznemu, który ma na celu wygładzenie jej zewnętrznej szorstkiej warstwy. (patrz Superwash).

Jedwab:
Jedwab jest włóknem ciągłym pochodzącym z kokonu jedwabnika. Jedwabniki są hodowane, jednak surowy jedwab lub jedwab tussah jest uzyskiwany z kokonów jedwabników żyjących na wolności. Włókna jedwabiu to jedne z najmocniejszych włókien naturalnych, a włóczki z nich są wspaniałe. Doskonale łączą się z innymi włóknami, szczególnie z wełną. Jedwab można z powodzeniem farbować wykorzystując naturalne barwniki.

Włókna roślinne:
Istnieje wiele rodzajów włókien roślinnych, które znajdują się w ściankach komórek roślin. Dwa najbardziej znane włókna tekstylne to bawełna i len.
Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny pod tą samą nazwą, to prawie czysta celuloza. Bawełna jest zwykle koloru białego, ale istnieją również odmiany zielone i brązowe. Włókna bawełny są najczęściej przędzione w nić, która jest następnie wykorzystywana do produkcji miękkich tkanin, przepuszczających powietrze, doskonałych na letnie ubrania i dodatki. Włókno to jest mocniejsze niż wełna, ale słabsze niż jedwab czy len.
Bawełna merceryzowana to bawełna poddana procesowi merceryzacji. W ten sposób uzyskujemy włókna i tkaniny bardziej błyszczące niż to jest w przypadku klasycznej bawełny. Bawełna merceryzowana jest również mocniejsza, łatwiej się farbuje, jest bardziej odporna na działanie pleśni i pozbawiona supełków. Mniej się kurczy i nie traci swojego kształtu, jak ubrania ze „zwyczajnej” bawełny.
Len pochodzi z łodygi rośliny zwanej lnem, jest trwalszy i mocniejszy od innych włókien. Włókna lnu są stosunkowo miękkie, proste i błyszczące, a z czasem stają się jeszcze piękniejsze. Gdy jest ciepło, len jest bardziej wygodny w noszeniu niż bawełna, ponieważ lepiej pochłania wilgoć i szybciej wysycha.

Pozostałe surowce używane do produkcji naszych włóczek to włókna syntetyczne takie jak akryl, wiskoza, poliamid (nylon) i poliester. Włókna te są użyte, aby wzmocnić włóczkę (jak np. w naszej włóczce skarpetkowej DROPS Fabel) lub aby nadać jej szczególną strukturę (jak np. blown yarn, DROPS Air).

do góry

2) Co to jest poliamid?

Poliamid, znany także jako nylon, jest włóknem bardzo trwałym, wytrzymałym, lekkim, łatwym w utrzymaniu (produkty zawierające poliamid mogą być prane i suszone maszynowo) i rozciągliwym. W połączeniu z innymi włóknami gwarantują produktom z nich wykonanych trwałość, jak na przykład w skarpetkach.

W porównaniu z poliestrem, poliamid jest bardziej miękki i rozciągliwy, ale pochłania więcej wody i wolniej wysycha.

do góry

3) Jakie informacje znajdują się na etykietach włóczek DROPS?

Na wszystkich etykietach włóczek DROPS znajdują się informacje dotyczące składu włóczki (wełna, bawełna, itd...), waga w gramach i uncjach, długość wełny w motku w metrach i w jardach, zasady konserwacji i symbole (wyjaśnione tutaj), numer koloru, numer partii oraz grupa włóczek.

do góry

4) Co to są grupy włóczek DROPS?

Wszystkie włóczki DROPS są podzielone na 6 grup w zależości od ich grubości (A - F). Włóczki z tej samej grupy mają identyczną próbkę i dlatego można je stosować zamiennie, jednak ich długość może się różnić. Dlatego należy zawsze przeliczyć całkowitą długość włóczki w metrach potrzebną do wykonania danego modelu, aby wiedzieć ile alternatywnej włóczki/zamiennika będziesz potrzebować.

do góry

5) Czy mogę użyć innej włóczki niż ta wskazana we wzorze?

Tak jeśli otrzymamy taką samą próbkę. Zawsze należy wykonać próbkę , aby mieć pewność, że mamy taką samą liczbę oczek na szerokość i rzędów na wysokość jak ta, która widnieje w objaśnieniach do modelu.

Pamiętaj, że każda włóczka ma swoją strukturę, co będzie widoczne na fakturze gotowej robótki. Długość nitki w motku może także się różnić, dlatego korzystając z alternatywnej włóczki należy zawsze obliczyć całkowitą długość nitki niezbędną do wykonania robótki, aby ocenić ile motków włóczki będzie potrzebne.

Więcej o tym jak obliczyć ilość alternatywnej włóczki – i jak zastąpić jedną nitkę jednej włóczki dwiema nitkami innej znajdziesz tutaj.

do góry

6) Co to znaczy, że włóczka jest ‘Superwash’?

Wełna superwash to wełna, która została poddana procesowi, który umożliwia jej pranie w pralce. Wiele osób boi się używać wełny właśnie z powodu tego, że może się zbiec, a dzięki wełnie superwash mogą korzystać z tego pięknego włókna bez obaw. (1)

do góry

7) Co oznacza symbol ‘Oeko-Tex® certified’?

The Oeko-Tex® Standard 100 od początku lat 90-tych jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko-Tex® Standard 100 to globalny system testów i certyfikatów dla tekstyliów na każdym etapie produkcji. Testy mające na celu wykrycie substancji szkodliwych dotyczą tych substancji, które są zakazane lub regulowane prawnie, produktów chemicznych uznanych za szkodliwe dla zdrowia, oraz ustalenia parametrów, które zostały włączone jako środki zapobiegawcze w zakresie ochrony zdrowia.

Więcej informacji na www.oeko-tex.com

do góry

8) Gdzie są produkowane włóczki DROPS?

Miejsce produkcji włóczek DROPS możecie znaleźć w każdej karcie kolorów oraz w cenniku.

do góry

9) Dlaczego włóczki DROPS są takie tanie?

DROPS jest największą północnoeuropejską marką specjalizującą się w produkcji włóczek i tworzeniu projektów. Mamy dostęp do najlepszych surowców w najniższej cenie co przekłada się na korzystne ceny dla naszych konsumentów. To dlatego możesz kupić włóczkę DROPS o 20-30% taniej od porównywalnych produktów!

do góry

10) Czy kolor na stronie odpowiada rzeczywistemu?

Robimy co w naszej mocy, aby zdjęcia miały jak najlepszą jakość, a kolor na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Niestety nie możemy zagwarantować tego samego efektu na ekranach różnych komputerów. Każdy ekran oddaje kolory inaczej, niektóre wydają się ciemniejsze niż w rzeczywistości, inne bardziej intensywne. Jeżeli na twoim ekranie kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, na początek radzimy zmienić ustawienia ekranu.

do góry

11) Co to jest mikron? Co oznaczają pojęcia super fine / extra fine?

Grubość włóczki jest mierzona w mikronach (tysięcznych częściach milimetra). Alpaka super fine ma 26-28 mikronów, wełna fine merino ma mniej niż 21,5 mikrona, a wełna merino extra fine poniżej 19,5 mikrona. Im mniej mikronów tym włóczka jest bardziej miękka i delikatna, im więcej mikronów tym włóczka jest twardsza.

Podwód, dla którego mikrony są tak ważne we włóknach włóczki jest taki, że z włóczki wykonujemy ubrania, a od tego jak miękka czy szorstka będzie włóczka, zależy jakie będzie przeznaczenie gotowego produktu. Dlatego najbardziej delikatne i miękkie włóczki (jak DROPS Baby Merino) polecamy na ubrania dla niemowląt i dzieci, a gdy decydujemy się wykonanie poduszki czy podkładki na krzesło lepsza będzie mocniejsza włóczka taka jak DROPS Snow.

do góry

12) Dlaczego kolory w motkach włóczki wielokolorowej są różne?

Powody, dla których w dwóch motkach mogą być inne kolory są następujące 1) motki są z różnych partii włóczek; 2) obydwa motki były farbowane z wykorzystaniem techniki nazywanej „magic print” (jak np. ma to miejsce w przypadku włóczki DROPS Delight), co w rezultacie daje wyjątkowy wzory i łagodne przejścia kolorystyczne, a to oznacza, że w jednej partii włóczek mogą pojawić się jaśniejsze i ciemniejsze odcienie tych samych kolorów. Nie jest to wada ani defekt tej włóczki, tylko jej cecha charakterystyczna.

do góry

13) W moim sklepie nie ma koloru, którego potrzebuję, co robić?

Jeżeli twój sklep DROPS nie posiada koloru, którego potrzebujesz, spróbuj skontaktować się z DROPS Super Store (sklepy ze złotym oznaczeniem) – z pewnością zdobędą kolor, którego potrzebujesz, nawet jeżeli w tej chwili nie mają go same na stanie. Tutaj znajdziesz pełną listę sklepów DROPS.

do góry

14) Gdzie mogę znaleźć konkretną partię koloru danej włóczki?

Najpierw skontaktuj się ze swoim sklepem DROPS. Jeżeli nie będą posiadać partii, której potrzebujesz, polecą ci skontaktowanie się z innymi dziewiarkami na grupie DROPS Workshop na facebooku lub na Ravelry. Mogą posiadać tą partię włóczek w swoich zapasach i zechcą się nią podzielić.

do góry

15) Dlaczego włóczka obłazi?

Włóczka obłazi, ponieważ splot nie jest wystarczający, aby utrzymać wszystkie włókna razem. We wszystkich włóczkach jest nadmiar włókien (wynikający z procesu produkcji), które mogą wychodzić w różnym stopniu. Zależy to od tego jak włóczka jest przędziona. Włóczki z „włoskiem” takie jak DROPS Melody, gubią więcej takich włókien niż inne, zatem ubrania z nich bardziej obłażą. Jak bardzo ubranie obłazi zależy również od tego co nosimy pod nim lub na nim. Niestety nie możemy zagwarantować, że włóczka nie będzie obłazić.

do góry

Komentarze / Pytania (111)

country flag Johanne H 26.09.2021 - 21:58:

Buenas noches, estoy buscando el color cereza # 12 Drop Melody. No hay ninguno en línea. ¿Volverá este color pronto o está descatalogado? Gracias por su ayuda.

user icon DROPS Design 03.10.2021 kl. 22:30:

Hola Johanne, si el color no se encuentra en la lista de colores de la página sobre el hilo, entonces está descatalogado. Este es el caso del DROPS Melody 12.

country flag JOHANNE H 21.09.2021 - 16:00:

Boa tarde, quiero hacer el "Tofino cardigan" de Tera-Lynn Morrison. Tengo Drops Air color 7 y tambien Drops Melody color 06. Al finale, no me gusta los dos colores conjuntos. Que color me sugiere con la lana Melody? No quiero un grand contaste, sino un armonia. Que te parece el numero 12, el de cereza? Dondé puedo comprarlo online? Muchas gracias por su ayuda.

user icon DROPS Design 26.09.2021 kl. 20:08:

Hola Johanne. Puedes comprar nuestras lanas en las siguientes tiendas: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=23&cid=23. En nuestras tiendas puedes obtener consultas personalizadas sobre las combinaciones de los colores y las elección de los hilos, que será más fiable que a partir de las fotos de la web (debido a variaciones entre tintadas y de iluminación en las pantallas).

country flag Marion Bergmann 21.09.2021 - 14:03:

Guten Tag, welche Nadelstärke muss ich nehmen, wenn ich Drops Melody 2fädig verstricken möchte? Mit freundlichen Grüßen Marion Bergmann

user icon DROPS Design 22.09.2021 kl. 08:00:

Liebe Frau Bergman, dafür haben wir keine Erfahrung, sorry, aber hier wird es mit 3 Fäden Melody gezeigt. Am besten stricken Sie eine Maschenprobe mit unterschiedlichen Nadelgröße, je nach der gewüsnchten Textur. Ihr DROPS Laden hilft Ihnen gerne damit, auch telefonisch oder per E-Mail. Viel Spaß beim stricken!

country flag Oda Martine Olsen 20.09.2021 - 14:17:

Vurderer å bruke Drops Melody i stedet for Camilla Pihl Fnugg i en oppskrift. Trenger 500 g til str L. Fnugg er 90 m per 50 g, mens Melody er 140 m per 50 g. Bør jeg da gå for to tråder av Melody for å få samme tykkelse som Fnugg garnet, eller vil det bli for tykt. Eller kan jeg evt bruke andre pinner enn anbefalt? Anbefalte pinner til oppskriften er: Rundpinne 80 cm nr 8 Rundpinne 40 cm nr 8 og 6 Evt strømpepinner nr 6

user icon DROPS Design 23.09.2021 kl. 11:38:

Hej Oda. Melody har en stickfasthet på ca 12 m X 14 p, så om det är samma stickfasthet som det är på den opskriften du ska göra så kan du bruke DROPS Melody istället. I så fall får du räkna ut hur många meter av garnet Fnugg som går åt och sedan se hur många gram det motsvarar i Melody. Mvh DROPS Design

country flag Durand Marie France 10.09.2021 - 21:51:

Bonjour, je souhaite tricoter un pull oversize en Drops Melody pour une taille 42 combien de pelotes ? Merci de me répondre. Salutations M. F. DURAND

user icon DROPS Design 13.09.2021 kl. 09:39:

Bonjour Mme Durand, tout va dépendre de la tension souhaitée, du point utilisé, de la forme, etc... vous trouverez par exemple nos pulls en DROPS Melody ici et tous ceux réalisés avec un fil du groupe D (comme Melody) , utilisez notre convertisseur pour faire calculer la nouvelle quantité. Bon tricot!

country flag Lisa 08.09.2021 - 19:33:

Hello, does it work if I hold one strand of Melody with a strand of 100% cotton yarn? I know it's more common to use wool but I'd like to experiment with cotton..thank you!

user icon DROPS Design 09.09.2021 kl. 09:23:

Dear Lisa, feel free to experiment yarn combinations and tensions - your DROPS store might help you if you need help, even per mail or telephone. Happy knitting!

country flag Dominika Ogrodna 01.09.2021 - 18:26:

Witam intresują mnie hurtowe ilości włóczki melody drops jak moge zamówić ? pozdrawiam

user icon DROPS Design 03.09.2021 kl. 15:32:

Witaj Dominiko, skontaktuj się z którymś z naszych sklepów, ich listę znajdziesz TUTAJ. Pozdrawiamy!

country flag Nina Viljanen 26.08.2021 - 14:36:

Hei, onko Melody langasta tulossa tummanruskeaa väriä?

country flag Myriam Goegebeur 27.07.2021 - 09:03:

Beste, vraagje? Wordt de Drops melody met enkele draad gebreid 8 mm? En hoeveel bollen zijn er voor een Babette nodig? Met dank Groetjes

user icon DROPS Design 23.10.2021 kl. 17:59:

Dag Myriam,

Excuses voor het late antwoord. DROPS Melody wordt inderdaad met naald 8 mm gebreid. Maak wel even proeflapje en pas evt. de naalddikte aan, zodat de stekenverhouding overeenkomt met de aangegeven stekenverhouding in het patroon.

Hoeveel bollen je nodig hebt is lastig te zeggen, want dit hangt nogal af van het patroon en je maat. Het beste kun je daarvoor kijken naar de totale looplengte die je nodig hebt. We hebben een artikel op de site staan waarin uitgelegd is hoe je garen kunt vervangen met een ander garen en hoe je dit uitrekent. Zie hier.

country flag Shirley 16.06.2021 - 11:26:

Hi, I had noticed that the last 2 lots of Drops Melody in powder pink had been quite lilac/purple in colour. Very different to the previous batches of this colour I purchased. I wonder if it is because it is just dye batch difference or is this a permanent change to the powder pink colour? Thanks!

user icon DROPS Design 17.06.2021 kl. 08:36:

Dear Shirley, please contact the DROPS store where you bought the yarn for any question, they will help you and check with us if necessary. Happy knitting!

Jak zastąpić tą włóczkę? Jeżeli zamierzasz zastąpić tą włóczkę przez inną włóczkę DROPS, użyj włóczki z tej samej Grupy włóczek lub wypróbuj nasz zamiennik włóczek!!

Czy masz jakiś problem z włóczką DROPS, którą zakupiłaś? Jeżeli kupujesz włóczkę z naszej karty kolorów czy z wzoru na naszej stronie, nie kupujesz jej bezpośrednio od firmy DROPS, ale z jednego z setek sklepów DROPS na całym świecie. Dlatego ważne jest, abyś skontaktowała się ze sklepem DROPS, w którym kupiłaś włóczkę i zachowała etykiety włóczek (są one twoją gwarancją). Sklep DROPS może udzielić ci pomocy, albo przekaże nam twoją reklamację. Zobacz tutaj pełną listę sklepów DROPS.
Dalej nie masz odpowiedzi na swoje pytanie? Zjedź niżej i zadaj pytanie jednemu z naszych ekspertów, który postara Ci się pomóc.Nastąpi to w ciągu 5-10 dni roboczych.

Zostaw komentarz do włóczki DROPS Melody

We would love to hear what you have to say about this yarn!

Jeśli chcesz zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź, upewnij się, że została wybrana właściwa kategoria w formularzu poniżej. Pola obowiązkowe są oznaczone *.

Z galerii #dropsfan

Janelle

Cecilie Karoliussen, Norway

Moroccan Market Muse

Anne-Birthe, Norway

Zobacz więcej