DROPS / 203 / 27

Beyond Boots by DROPS Design

DROPS Eskimo lõngast ülevalt alla kootud valepatentkoes sussid suurustele 35 kuni 42

Võtmesõnad: jämedakoeline, patent, sussid,
DROPS disain: mudel nr ee-676
Lõngagrupp E või C + C
-------------------------------------------------------
SUURUSED:
Suurus: 35/37 - 38/39 - 40/42
Talla pikkus: umbes 22-24-26 cm.

LÕNG:
Garnstudio DROPS ESKIMO, 50 g/50 m (kuulub lõngagruppi E)
200-250-250 g värv nr 84, paabulinnusinine

KOETIHEDUS:
13 silmust lai ja 32 rida kõrge patentkoes = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS RINGVARDAD: 6 mm (60 või 80 cm)
Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.

DROPS puust nööbid (tamm) nr 512: 6 tk kõikidel suurustel.
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% vill
alates 2.20 € /50g
DROPS Eskimo uni colour DROPS Eskimo uni colour 2.20 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo mix DROPS Eskimo mix 2.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo print DROPS Eskimo print 2.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 8.80€. Loe edasi.

Juhend

-------------------------------------------------------

NÕUANDED

-------------------------------------------------------

RIPSKUDE / RIPSIVALL (edasi-tagasi kududes)
Koo kõik silmused parempidi igal real. 1 ripsivall = koo 2 rida ripskoes.

VALEPATENT (läbi alloleva silmuse)
1. RIDA (= töö pahem pool): koo kõik silmused parempidi.
2. RIDA (= töö parem pool): * koo 1 pahempidi, koo 1 silmus parempidi järgmise silmuse alumisest silmusest*, korda * kuni *.
Korda 2. rida.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

SUSSID - KOKKUVÕTE
Kootakse edasi-tagasi ja ringvarrastega ülevalt alla. Pärast õmmeldakse osad kokku.

PAREM SUSS
SÄÄR
Loo 39-41-43 silmust 6 mm ringvarrastele Eskimo lõngaga. Koo 3 rida parempidi (ripskoes).
Siis jätka nii: koo 3 silmust RIPSKOES - vaata ülevalt, koo valepatentkoes kuni jääb 3 silmust reale, lõpus tee 3 silmust ripskoes. Jätka valepatentkoes, tehes 3 ääresilmust ripskoes mõlemal küljel, kuni töö pikkus on 12 cm.
JÄLGI KOETIHEDUST!
Järgmisel töö parempoolsel real koo maha 3 ripskoes silmust, koo järgmised 5-4-5 silmust parempidi, koo valepatentkoes järgmised 9-11-11 silmust nagu enne ja viimased 22-23-24 silmust ripskoes. Jätka nii, kuni töö pikkus on 4 cm 3 silmuse mahakudumisest – viimane rida tee töö pahemal pool. Katkesta lõng.

PEALMINE OSA
Alusta töö paremal pool (= küljel kus kudusid maha 3 silmust), tõsta esimesed 5-4-5 silmust abilõngale, hoia järgmised 9-11-11 silmust vardal ja tõsta viimased 22-23-24 silmust abilõngale.
Nüüd koo valepatentkoes 9-11-11 silmusel järgmiselt: alusta töö paremal pool ja loo 1 uus silmus, koo valepatentkoes 9-11-11 silmust nagu enne ja loo 1 uus silmus rea lõpus (tõsta lõng keerdsilmusena vardale) = 11-13-13 silmust.
Jätka, tehes 1 ääresilmuse ripskoes mõlemal pool 9-11-11 valepatentkoes silmust kuni pealmine osa on umbes 7-8,5-10 cm. Järgmisel real töö pahemal pool kahanda ääresilmused, kududes need kokku kõrval oleva silmusega = 9-11-11 silmust.
Tõsta kõik silmused abilõngale. Katkesta lõng.

TALD
Alusta töö paremal pool (= küljel kus kudusid maha 3 silmust), tõsta esimesed 5-4-5 silmust abilõngalt tagasi vardale ja koo läbi; koo vardale 12-14-16 silmust ülemise osa küljelt; tõsta pealmise osa 9-11-11 silmust tagasi vardale ja koo läbi; siis koo vardale 12-14-16 silmust ääresilmuse kõrvalt pealmise osa teiselt küljelt; tõsta 22-23-24 silmust tagasi vardale ja koo läbi = 60-66-72 silmust on varrastel. EDASI MÕÕDA SIIT!
Koo 1 rida parempidi töö pahemal pool. Paigalda 1 silmusemärkija 22.-24.-27. silmusesse (jalapealse keskkoht) ja 1 silmusemärkija 52.-57.-63. silmusesse (kanna keskkoht). Koo ripskoes.
Kui on kootud umbes 2 cm, kahanda ees ja taga keskel järgmiselt: koo 2 parempidi kokku mõlemal pool mõlemat silmusemärkijat (= 4 silmust kahandatud). Jätka ripskoes, samal ajal kahanda igal töö parempoolsel real kuni töö pikkus on umbes 5-5-6 cm tallaosa algusest. Koo silmused maha parempidi töö paremal pool.

VIIMISTLUS
Murra suss kokku nii, et 3 mahakootud silmust (nööbiliist) oleks üle ripskoes nööbiliistu teisel küljel. Õmble läbi mahakudumise serva äärmise ripsivalli ääresilmuste üles kuni nööbiliistuni. Katkesta ja kinnita lõng.
Õmble kokku mahakudumise rida talla all, läbi ääresilmuste. Katkesta ja kinnita lõng.
Paiguta 3 nööpi ühtlaste vahedega välimisele nööbiliistule ja kinnita läbi mõlema kihi.

VASAK SUSS
SÄÄR
Loo 39-41-43 silmust 6 mm ringvarrastele Eskimo lõngaga. Koo 3 rida parempidi (ripskoes).
Siis jätka nii: koo 3 silmust RIPSKOES - vaata ülevalt, koo valepatentkoes kuni jääb 3 silmust reale, lõpus tee 3 silmust ripskoes. Jätka valepatentkoes, tehes 3 ääresilmust ripskoes mõlemal küljel, kuni töö pikkus on 12 cm.
Järgmisel töö pahempoolsel real koo maha 3 ripskoes silmust, koo järgmised 5-4-5 silmust parempidi, koo valepatentkoes järgmised 9-11-11 silmust nagu enne ja viimased 22-23-24 silmust ripskoes. Jätka nii, kuni töö pikkus on 4 cm 3 silmuse mahakudumisest – viimane rida tee töö pahemal pool. Katkesta lõng.

PEALMINE OSA
Alusta töö paremal pool (= vastasküljel, kus kudusid maha 3 silmust), tõsta esimesed 22-23-24 silmust abilõngale, hoia järgmised 9-11-11 silmust vardal ja tõsta viimased 5-4-5 silmust abilõngale. Nüüd koo valepatentkoes järgmised 9-11-11 silmust järgmiselt: alusta töö paremal pool ja loo 1 uus silmus, koo valepatentkoes 9-11-11 silmust nagu enne ja loo 1 uus silmus rea lõpus (tõsta lõng keerdsilmusena vardale) = 11-13-13 silmust.
Jätka, tehes 1 ääresilmuse ripskoes mõlemal pool 9-11-11 valepatentkoes silmust kuni pealmine osa on umbes 7-8,5-10 cm.
Järgmisel real töö pahemal pool kahanda ääresilmused, kududes need kokku kõrval oleva silmusega = 9-11-11 silmust.
Tõsta silmused silmustehoidijale. Katkesta lõng.

TALD
Alusta töö paremal pool (= vastasküljel, kus kudusid maha 3 silmust), tõsta esimesed 22-23-24 silmust abilõngalt tagasi vardale ja koo läbi; koo vardale 12-14-16 silmust ülemise osa küljelt; tõsta pealmise osa 9-11-11 silmust tagasi vardale ja koo läbi; siis koo vardale 12-14-16 silmust ääresilmuse kõrvalt pealmise osa teiselt küljelt; tõsta 5-4-5 silmust tagasi vardale ja koo läbi = 60-66-72 silmust on varrastel.
EDASI MÕÕDA SIIT!
Koo 1 rida parempidi töö pahemal pool. Paigalda 1 silmusemärkija 9.-10.-10. silmusesse (kanna keskkoht) ja 1 silmusemärkija 39.-43.-46. silmusesse (jalapealse keskkoht). Koo ripskoes.
Kui töö pikkus on umbes 2 cm, kahanda ees ja taga keskel järgmiselt: koo 2 parempidi kokku mõlemal pool mõlemat silmusemärkijat (= 4 silmust kahandatud). Jätka ripskoes, samal ajal kahanda igal töö parempoolsel real kuni töö pikkus on umbes 5-5-6 cm tallaosa algusest.
Koo silmused maha parempidi töö paremal pool.

VIIMISTLUS
Ühenda nagu paremat sussi.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 203-27) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (5)

Beverly 24.09.2020 - 03:28:

Whats it mean to cug the strand and put stitched on a strsnd would appreciate a video to show if you have it

DROPS Design 24.09.2020 kl. 09:45:

Dear Beverly, at the end of leg section, you cut the yarn - the next row won't start from here anymore. Work now upper part: slipe the first 4 or 5 sts (see size on a thread - see video), keep the next 9/11 sts on the needle and slip the remaining 22-23-24 sts on a thread - now work over the 9/11 sts on the needle for the middle part on top of foot. Happy knitting!

Anita Wangen 11.12.2019 - 00:19:

Ingenting som er retter her... Se mitt tidligere spm.

DROPS Design 11.12.2019 kl. 08:36:

Hei Anita! Vi beklager at det tok litt tid, den korrekte garnmengden er: 200-250-250 g. Lykke til!

Anita Wangen 03.12.2019 - 12:19:

Hei her er det tre størrelser, men oppgitt garn til 4. Hva er riktig garnmengde til de størrelsene som er oppgitt?

DROPS Design 03.12.2019 kl. 15:30:

Hej Anita, Tak for info. Vi skal få lagt rigtig garnforbrug ud.

Margrethe Sæther 04.07.2019 - 00:52:

Herlige vintersokker. Hvor er opskriften på de kabelstrikkede strømper. Eller er det strømpebukser?

Heidemarie 06.06.2019 - 10:22:

Fit für den Winter

Jäta kommentaar mustrile DROPS 203-27

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.