DROPS Baby / 33 / 14

Pink Petals Hat by DROPS Design

DROPS BabyMerino lõngast kootud pitsmustriga ja ripskoes beebi müts vastsündinule kuni 2 aastasele

DROPS disain: mudel nr bm-110-by
Lõngagrupp A
-----------------------------------------------------------
SUURUSED:
0/3 - 6/12 -18/24 kuune
Beebi pikkus cm:
48/56 – 62/80 – 86/92
Peaümbermõõt: umbes 40/44 - 44/46 - 46/50 cm

LÕNG: Garnstudio DROPS BABY MERINO, 50 g/175 m (kuulub lõngagruppi A)
50-50-50 g värv nr 26, hele vanaroosa
KOETIHEDUS: 26 silmust lai ja 51 rida kõrge ripskoes/ 26 silmust lai ja 42 rida kõrge lehemustriga = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS SUKAVARDAD: 2,5 mm
DROPS RINGVARDAD: 2,5 mm (40 või 60 cm)

Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Baby Merino uni colour DROPS Baby Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Baby Merino mix DROPS Baby Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.45€. Loe edasi.

Juhend

-------------------------------------------------------

NÕUANDED

-------------------------------------------------------
RIPSKUDE / RIPSIVALL (edasi-tagasi kududes)
Koo kõik silmused parempidi igal real. 1 ripsivall = koo 2 rida ripskoes.

MUSTER
Vaata skeemi A.1. Muster on vaadatuna töö paremalt poolt ja näitab iga rida.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

MÜTS – KOKKUVÕTE
Kootakse edasi-tagasi ring- või sukavarrastega ülevalt alla.

Loo 7-8-9 silmust 2,5 mm ringvarrastele Baby Merino lõngaga. Alusta töö pahemal pool ja koo skeemi A.1 edasi-tagasi (= 7-8-9 mustrikordust).
Kui skeem A.1 on tehtud vertikaalselt, on ringil 77-88-99 silmust.
Paigalda 1 silmusemärkija töösse - EDASI MÕÕDA SIIT! Koo RIPSKOES edasi-tagasi - vaata ülevalt.
Kui töö kõrgus on 9-10-11 cm silmusemärkijast, koo silmused maha pikoodega – vaata allpool.

PIKOODEGA MAHAKUDUMINE
Koo silmused maha töö paremal pool järgmiselt: koo 1 parempidi silmus, (* pista parem varras läbi järgmise kahe silmuse vahelt vasakul vardal - st. mitte läbi järgmise silmuse, tõmba silmus kahe silmuse vahelt ja tõsta see vasakule vardale *, korda * kuni * veel 2 korda – 3 uut silmust on vasakul vardal.
** Koo esimene silmus vasakul vardal, tõsta teine silmus paremal vardal üle äsja tehtud silmuse **), korda ** kuni ** 5 korda. Korda sulgudes olevat osa tervel real, kuni jääb 1 silmus vasakule vardale. Katkesta lõng, tõmba läbi silmuse.

VIIMISTLUS
Õmble müts kokku skeemi A.1 ulatuses (läbi ääresilmuste) ja jätka umbes 2 cm ka mööda ripskoes osa, jäta ülejäänud lahti. Katkesta ja kinnita lõng.

PAELAD
Kootakse edasi-tagasi kahe 2,5 mm sukavardaga. Korja vardale 4 silmust ühest nurgast.
Koo 4 parempidi, * ära pööra tööd, vaid lükka silmused teise varda otsa ja koo jälle need 4 silmust, pinguta lõnga*, korda * kuni * kuni paela pikkus on 22-24-26 cm, Koo silmused maha, katkesta ja kinnita lõng.
Tee teine pael samamoodi mütsi teise nurka.

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= pahempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= 1 õhksilmus kahe silmuse vahele, järgmisel real koo õhksilmus läbi (nagu näidatud skeemil), et jääks auk
= 1 õhksilmus kahe silmuse vahele, järgmisel real koo õhksilmus keerdsilmustena (nagu näidatud skeemil), et ei jääks auku
= 2 parempidi kokku
= 2 parempidi ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, koo 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle äsja kootud silmuse)
= 3 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, 2 parempidi kokku, tõsta kudumata silmus üle äsja kootud silmuse)

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 33-14) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (20)

Joanne Harvey 17.09.2020 - 15:53:

Im confused about part A2 OF sweater. that 6th stitch at band is it at the end of every row or just that one row

DROPS Design 17.09.2020 kl. 16:31:

Dear Mrs Harvey, in the jacket pattern, you work: 5 front band sts in garter stitch, then repeat A.2 (= 6 sts) then work 1 stitch in garter stitch and finish with the 6 front band sts in garter stitch, from WS work: 5 front band sts in garter st, 1 st in garter st, repeat A.2 (= read now diagram from the left towards the right), and finish with 5 sts in garter st. Happy knitting!

Silvana 26.08.2020 - 04:58:

Hello. I’m confused with the pattern. If I cast on 7 stitches for the smallest size why is the pattern starting with 11 stitches? I love the pattern and am hoping to start. Thanks for your help.

DROPS Design 26.08.2020 kl. 08:32:

Dear Silvana, read diagram from bottom up (read more about diagrams here), ie A.1 starts with 1 stitch on first row and you repeat 7 times the diagram in width. Happy knitting!

Gaufroid 29.07.2020 - 17:31:

Bonjour je suis en train de faire le modèle drops Baby 3314 mais je ne comprends pas je dois monter 7 mailles il me retrouver à 77 mailles comment je dois faire merci

DROPS Design 30.07.2020 kl. 08:42:

Bonjour Mme Gaufroid, vous montez effectivement 7 mailles et tricotes 7 fois le diagramme A.1 (= 1 m au 1er rang). En suivant les diagrammes vous allez augmenter (puis diminuer un peu) et il y aura 11 m dans chaque A.1 quand les diagrammes seront terminés en hauteur, soit 7 fois 11 m= 77 m. Bon tricot!

Rita 28.07.2020 - 00:12:

Danke für die schönen Anleitungen. Ich habe jedoch einen Verbesserungsvorschlag, damit die Anleitung verständlicher wird. Ich habe mehrere Versuche mit Stricknadeln gestartet. Hat nicht geklappt, bis mir die Idee kam, mit Nadelspiel zu stricken. Diagramm verständlicher. Die Naht fällt auch weg. LG

Cristina 20.06.2020 - 16:22:

Buongiorno, chiedendo se il Mod sopra posso eseguirlo all'uncinetto. Grazie

DROPS Design 21.06.2020 kl. 07:50:

Buongiorno Cristina. Il modello è lavorato ai ferri e purtroppo non è convertibile in un modello all'uncinetto. Provi a controllare se tra i modelli all'uncinetto disponibili sul nostro sito ne trova di suo gradimento. Buon lavoro!

Romana 08.06.2020 - 10:52:

Danke für die Antwort. Leider ist mir immer noch nicht klar, mit welcher Reihe das Diagramm beginnt, Rück oder Hinreihe. Tut mir leid, wenn ich mich dumm anstelle.

DROPS Design 08.06.2020 kl. 12:23:

Liebe Romana, Mit einer Rück-Reihe beginnen und A.1 insgesamt 7x in der Breite stricken = bei der 1. Reihe (= Rückreihe) stricken Sie 7 Maschen links. Wenden und die nächste Reihe (= Hinreihe) so stricken: (1 Umschlag, 1 M re) x 7. Viel Spaß beim stricken!

Romana 07.06.2020 - 21:22:

Ich verstehe Diagramm nicht. Ich habe 7 Maschen angeschlagen. Wir dieses diagram 7x gestrickt? Sind im Diagramm Hin- und Rückreihen abgebildet?

DROPS Design 08.06.2020 kl. 09:03:

Liebe Romana, A.1 wird über 1 Masche gestrickt und 7 Mal wiederholt = so 7 x gestrickt (1. Größe). Diagram zeigt alle Reihen, die Hin- sowie die Rückreihen (mehr über Diagramme lesen Sie hier). Viel Spaß beim stricken!

Boel 06.06.2020 - 14:49:

Hej, läser i första kommentaren att det skall vara 3 varv rät från avigsidan var hittar jag det i mönstret? Jag tolkar mönster att jag börjar med avig på avigsidan, rät på rätan, rät på avigsidan, rät från rätsidan och avig från avigsidan?

Marianne 04.02.2020 - 23:59:

1 række i diagram A1 er det en ret pind? Forvirret over at der skrives at første pind er vrangstden Hvordan får jeg startet? Starter med at slå 9 masker op og hvad så? På forhånd tak for svaret Mvh Marianne

DROPS Design 11.02.2020 kl. 11:15:

Hej Marianne, på første pind strikkes de 9 masker vrang fra vrangen, på næste pind strikkes de ret fra retsiden samtidig som der tages ud med et omslag før hver maske. 3 pind strikkes ret fra vrangen. og så er det bare at følge diagrammet. God fornøjelse!

Unn 05.01.2020 - 21:55:

Har strikket den mindste hue størrelse, startede med 7 masker, efter første økning 14 masker, endte med 99 masker, 9 blade, har strikket jakken med samme mønster uden problem

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 33-14

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.