DROPS Baby / 33 / 27

Stroll in the Park Booties by DROPS Design

DROPS BabyMerino lõngast kootud valepalmikutega beebi / laste papud / sussid suurustele enneaegne kuni 4 aastane

Võtmesõnad: komplekt, palmik, pitsmuster, sokid, sussid,
DROPS disain: mudel nr bm-099-by
Lõngagrupp A
-----------------------------------------------------------
SUURUSED: (enneaegne) 0/1 - 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 – 3/4) aastane
Talla pikkus: (8) 9-10-11-12 (14-16) cm

LÕNG: Garnstudio DROPS BABY MERINO, 50 g/175 m (kuulub lõngagruppi A)
(50) 50-50-50-50 (100-100) g värv nr 45, sidrun

KOETIHEDUS: 26 silmust lai ja 34 rida kõrge parempidises koes = 10 x 10 cm.

DROPS RINGVARDAD: 2,5 mm
Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Baby Merino uni colour DROPS Baby Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Baby Merino mix DROPS Baby Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.45€. Loe edasi.

Juhend

-------------------------------------------------------

NÕUANDED

-------------------------------------------------------

RIPSKUDE / RIPSIVALL (edasi-tagasi kududes)
Koo kõik silmused parempidi igal real. 1 ripsivall = koo 2 rida ripskoes.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

SUSSID
Sussid kootakse edasi-tagasi, ülevalt alla.
Loo (44) 44-48-52-52 (56-56) silmust 2,5 mm ringvarrastele Baby Merino lõngaga. Koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool, siis koo soonikut töö paremal pool järgmiselt: * 1 parempidi, 1 pahempidi *, korda * kuni * tervel real. Koo niimoodi soonikut (3) 3-3-4-4 (5-6) cm.
Nüüd koo augurida paela jaoks töö paremal pool: koo * 2 parempidi kokku, 1 õhksilmus, 1 parempidi, 1 pahempidi *, korda * kuni * tervel real.
Jätka soonikut, kuni töö kõrgus on (5) 5-5-6-6 (7-8) cm.
Nüüd koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool, SAMAL AJAL kahanda (9) 9-11-13-13 (13-13) silmust ühtlaste vahedega kõikidel suurustel = (35) 35-37-39-39 (43-43) silmust. Katkesta lõng.

Nüüd tõsta äärmised (11) 11-12-13-13 (15-15) silmust mõlemal pool abilõngale = 13 keskmist silmust jääb vardale kõikidel suurustel. Koo skeemi A.1 neil silmustel, alustades töö paremal pool. Jätka niimoodi mustriga (3)3,5-4-4,5-5,5(6,5-8) cm, siis koo järgmine rida töö pahemal pool, SAMAL AJAL kahanda (5) 5-3-1-1 (1-1) silmust ühtlaste vahedega neil 13 silmusel. Katkesta lõng.

Koo järgmine rida töö paremal pool järgmiselt: koo silmused ühel küljel abilõngalt, koo vardale (7) 9-10-11-13 (16-21) silmust keskmise osa küljelt, koo (8) 8-10-12-12 (12-12) silmust vardale (= jalapealne), korja vardale (7) 9-10-11-13 (16-21) silmust keskmise osa küljel ja koo silmused abilõngalt teisel küljel = (44) 48-54-60-64 (74-84) silmust on kokku real.
Koo (2,5) 3-3-4-5 (5-5) cm RIPSKOES – vaata ülevalt, SAMAL AJAL kahanda (1) 1,5-1,5-2-3 (3-3) cm pärast igal teisel real (st. igal töö parempoolsel real) järgmiselt, kuni valmimiseni: kahanda 1 silmus rea alguses ja lõpus, kududes 2 silmust kokku ääresilmuse kõrval.
Lisaks kahanda nii ka mõlemal pool rea 2 keskmist silmust (= 4 silmust kahandatud igal teisel real) = (32) 36-42-48-52 (62-72) silmust on vardal.
Koo silmused maha. Õmble kokku õmblus talla all ja kannal läbi ääresilmuste, et õmblus jääks lame.

Tee teine suss samamoodi.

PAEL
Lõika 3 lõnga pikkusega umbes 1 meeter. Keeruta lõngu kuni suudad, murra pooleks ja lase keerduda. Tee mõlemasse otsa sõlm. Alusta jalapealse keskelt ja punu nöör läbi augurea.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 06.10.2019
Parandus: 3. tingmärk = tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, 2 parempidi, tõsta kudumata silmus üle 2 silmuse

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= pahempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, 2 parempidi, tõsta kudumata silmus üle 2 silmuse
= 1 õhksilmus 2 silmuse vahele
= silmust ei ole, jäta see ruut vahele

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 33-27) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (13)

Ansku 19.03.2020 - 14:21:

Aikaisempaan kysymykseeni viitaten: Ratkaisu löytyi. Luin ruutupiirrosta väärästä suunnasta!

Ansku 19.03.2020 - 10:33:

Hei, Minulla olisi kysymys tuohon A1 piirrokseen liittyen. En ymmärrä mitä tarkoitetaan piirroksen 2 ruudulla = tämä silmukka on kavennettu pois työstä, jätä tämä ruutu väliin. silmukkaa ei ole käsketty kaventaa missään kohtaa piirroksessa vai kuuluuko se kaventaa ensimmäisen silmukan kanssa? Onko siis tekstissä virhe?

DROPS Design 19.03.2020 kl. 17:50:

Hei, tämä silmukka kavennettiin pois jo edellisellä kerroksella, eli se oli edellisellä kerroksella tämän ruudun alapuolella. Neuloessasi jätät tämän piirroksen ruudun väliin ja neulot seuraavan ruudun mukaisesti.

Jitka 05.02.2020 - 15:15:

Dobrý den, myslím, že ve vysvětlivkách ke schématu A.1 máte u 3. značky chybu. Uvádíte: - 1 oko sejmeme hladce, 2 oka spleteme hladce a sejmuté přes ně přetáhneme Podle mě by tam mělo být: - 1 oko sejmeme hladce, 2 oka UPLETEME hladce a sejmuté přes ně přetáhneme Jinak budu mít “ujmutá 2 oka a v dalším řádku nahodím pouze 1 oko. Vyložila jsem si to správně? Děkuji.

DROPS Design 05.02.2020 kl. 21:21:

Dobrý den, Jitko, díky za upozornění - máte pravdu. Chyba je opravená. Příjemné chvilky s jehlicemi! Hana

Loly Aguilar Araujo 22.01.2020 - 19:36:

Hola como es que en la imagen del patucos se ven 4 dibujos del gráfico y sin embargo decís que hagamos 3 no lo entiendo gracias

Krista 05.01.2020 - 09:41:

Tere Ma olen proovinud mustrit kududa mitmeid kordi ja mul ei õnnestu kuidagi sama pilt. Palun abi.

DROPS Design 06.01.2020 kl. 11:26:

Tere Krista! Juhendi järgi peaks ikka samasugune suss tulema. Kus teil valesti hakkab minema?

Marianne 30.11.2019 - 17:44:

Sorry, nach nochmaligen Probieren .... das Diagramm stimmt. Mein Fehler war, dass ich zwei Maschen zusammen gestrickt habe und die 3. Darüber gezogen habe, dadurch fehlten mir Maschen.

Marianne 30.11.2019 - 17:26:

Der Fehler im Diagramm besteht darin, dass in der 4. Reihe (Rückreihe) wie folgt zu stricken ist: 1 M Re 1 Umschlag 1 M li 1 Umschlag 1 M Re 1 Umschlag 1 M links 1 Umschlag 1 M re ........

Marieke Van Weerdhuizen 30.11.2019 - 11:53:

Het telpatroon A1 klopt niet. Er staat bij het “dakje” als uitleg = 1 steek recht afhalen, 2 recht samen en haal de afgehaalde steek over de samengebreide steken. Echter moet dit zijn: 1 steek recht afhalen, 2 steken recht en haal de afgehaalde steek over de 2 steken (1 steek geminderd)

Solange 11.11.2019 - 11:55:

Donc si je comprends bien il ne faut tricoter A1 qu'une fois, alors que sur le modèle il est écrit "continuer ainsi pendant x cm (entre 3 et 8 cm). Peut-être faudrait-il noter "tricoter A1 une fois" ?

DROPS Design 11.11.2019 kl. 12:09:

Bonjour Solange: le tour qui se tricote *2 mailles ensemble à l'endroit, 1 jeté, 1 maille endroit, 1 maille envers*, répéter de *-*. se fait dans les côtes pour créer des jours pour y enfiler la cordelière, on continue ensuite en côtes jusqu'à ce que l'ouvrage mesure 5-8 cm (cf taille). On tricote ensuite A.1 uniquement sur les 13 mailles centrales (les autres sont en attente) pendant 3 - 8 cm selon la taille. Bon tricot!

Solange 08.11.2019 - 20:31:

Bonjour, pour le début il faut faire des côtes 1m endroit, 1 m envers. La suite est un motif ajouré *2 mailles ensemble à l'endroit, 1 jeté, 1 maille endroit, 1 maille envers*, répéter de *-*. Or sur le modèle présenté en photo je ne vois absolument pas ce motif ajouré qui représente tout de même 2cm, comment cela se fait-il ? Merci

DROPS Design 11.11.2019 kl. 09:57:

Bonjour Solange, ce tour avec les jetés est le tour avec la cordelière que l'on voit sur la photo, tricotez ce tour comme indiqué, et au tour suivant, continuez en côtes comme avant. Bon tricot!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 33-27

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.