DROPS Baby / 33 / 27

Stroll in the Park Booties by DROPS Design

DROPS BabyMerino lõngast kootud valepalmikutega beebi / laste papud / sussid suurustele enneaegne kuni 4 aastane

Võtmesõnad: komplekt, palmik, pitsmustriga, sokid, sussid,
DROPS disain: mudel nr bm-099-by
Lõngagrupp A
-----------------------------------------------------------
SUURUSED: (enneaegne) 0/1 - 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 – 3/4) aastane
Talla pikkus: (8) 9-10-11-12 (14-16) cm

LÕNG: Garnstudio DROPS BABY MERINO, 50 g/175 m (kuulub lõngagruppi A)
(50) 50-50-50-50 (100-100) g värv nr 45, sidrun

KOETIHEDUS: 26 silmust lai ja 34 rida kõrge parempidises koes = 10 x 10 cm.

DROPS RINGVARDAD: 2,5 mm
Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Baby Merino uni colour DROPS Baby Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Baby Merino mix DROPS Baby Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.45€. Loe edasi.

Juhend

-------------------------------------------------------

NÕUANDED

-------------------------------------------------------

RIPSKUDE / RIPSIVALL (edasi-tagasi kududes)
Koo kõik silmused parempidi igal real. 1 ripsivall = koo 2 rida ripskoes.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

SUSSID
Sussid kootakse edasi-tagasi, ülevalt alla.
Loo (44) 44-48-52-52 (56-56) silmust 2,5 mm ringvarrastele Baby Merino lõngaga. Koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool, siis koo soonikut töö paremal pool järgmiselt: * 1 parempidi, 1 pahempidi *, korda * kuni * tervel real. Koo niimoodi soonikut (3) 3-3-4-4 (5-6) cm.
Nüüd koo augurida paela jaoks töö paremal pool: koo * 2 parempidi kokku, 1 õhksilmus, 1 parempidi, 1 pahempidi *, korda * kuni * tervel real.
Jätka soonikut, kuni töö kõrgus on (5) 5-5-6-6 (7-8) cm.
Nüüd koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool, SAMAL AJAL kahanda (9) 9-11-13-13 (13-13) silmust ühtlaste vahedega kõikidel suurustel = (35) 35-37-39-39 (43-43) silmust. Katkesta lõng.

Nüüd tõsta äärmised (11) 11-12-13-13 (15-15) silmust mõlemal pool abilõngale = 13 keskmist silmust jääb vardale kõikidel suurustel. Koo skeemi A.1 neil silmustel, alustades töö paremal pool. Jätka niimoodi mustriga (3)3,5-4-4,5-5,5(6,5-8) cm, siis koo järgmine rida töö pahemal pool, SAMAL AJAL kahanda (5) 5-3-1-1 (1-1) silmust ühtlaste vahedega neil 13 silmusel. Katkesta lõng.

Koo järgmine rida töö paremal pool järgmiselt: koo silmused ühel küljel abilõngalt, koo vardale (7) 9-10-11-13 (16-21) silmust keskmise osa küljelt, koo (8) 8-10-12-12 (12-12) silmust vardale (= jalapealne), korja vardale (7) 9-10-11-13 (16-21) silmust keskmise osa küljel ja koo silmused abilõngalt teisel küljel = (44) 48-54-60-64 (74-84) silmust on kokku real.
Koo (2,5) 3-3-4-5 (5-5) cm RIPSKOES – vaata ülevalt, SAMAL AJAL kahanda (1) 1,5-1,5-2-3 (3-3) cm pärast igal teisel real (st. igal töö parempoolsel real) järgmiselt, kuni valmimiseni: kahanda 1 silmus rea alguses ja lõpus, kududes 2 silmust kokku ääresilmuse kõrval.
Lisaks kahanda nii ka mõlemal pool rea 2 keskmist silmust (= 4 silmust kahandatud igal teisel real) = (32) 36-42-48-52 (62-72) silmust on vardal.
Koo silmused maha. Õmble kokku õmblus talla all ja kannal läbi ääresilmuste, et õmblus jääks lame.

Tee teine suss samamoodi.

PAEL
Lõika 3 lõnga pikkusega umbes 1 meeter. Keeruta lõngu kuni suudad, murra pooleks ja lase keerduda. Tee mõlemasse otsa sõlm. Alusta jalapealse keskelt ja punu nöör läbi augurea.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 06.10.2019
Parandus: 3. tingmärk = tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, 2 parempidi, tõsta kudumata silmus üle 2 silmuse

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= pahempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, 2 parempidi, tõsta kudumata silmus üle 2 silmuse
= 1 õhksilmus 2 silmuse vahele
= silmust ei ole, jäta see ruut vahele

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 33-27) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (21)

Carine 26.10.2020 - 09:02:

Bonjour, une question de débutante : l'echantillon de base est fait avec l'aiguille indiquée sur la pelote ? (par exemple 3 ici) ou celle indiquée dans les explications ? Merci

DROPS Design 26.10.2020 kl. 09:39:

Bonjour Carine, l'échantillon peut varier en fonction du modèle (et de tout un tas de paramètres), il faut donc toujours se fier aux indications du modèle, autrement dit, on doit avoir ici 26 mailles x 34 rangs en jersey = 10 x 10 cm, nous avons utilisé des aiguilles 2,5, réalisez votre échantillon pour vérifier si vous devez utiliser des aiguilles plus fines, plus grosses ou si les 2,5 vous conviennent - vous trouverez ici plus d'infos sur l'échantillon. Bon tricot!

Karin Ayla Andersen 16.10.2020 - 17:36:

Hej igen. Tak for jeres hurtige svar, men efter adskillige forsøg er det desværre ikke lykkedes mig at strikke pinden med firkanten. Jeg har endda fået en underviser i strikning til at hjælpe mig, hun kunne heller ikke finde ud af den, så nu har jeg opgivet. Er der mulighed for, at der bliver lavet en video, hvor mønster diagrammet bliver strikket? Venlig hilsen Karin

Karin Ayla 15.10.2020 - 12:00:

Hej. Jeg forstår ikke firkanten i diagrammet: = ingen maske, hop over denne rude. Hvad menes der med dette? Jeg har strikket mange tøfler, men er aldrig før stødt på dette tegn og forklaring. Jeg synes, at jeg har prøvet alt, men kan ikke få det til at blive. Håber rigtig meget at du kan hjælpe mig. Venlig hilsen Karin Ayla

DROPS Design 15.10.2020 kl. 13:10:

Hej Karin. Du har en maska mindre där än på pinnen under eftersom du lyfte den løse masken over de 2 m du stickade rett. Därför går du bara direkt vidare till nästa maska i diagrammet. Mvh DROPS Design

Susanne 14.09.2020 - 17:21:

Hej! :-) I opskriften står der at der er 13 m tilbage på pinden i ALLE størrelser, over de masker hvor der skal strikkes snoninger. Det vil sige at der bliver 3 rækker af snoninger i ALLE størrelser. Hvorfor er der så 4 rækker af snoninger på det ene billede? (Billedet uden baby). Mvh Susanne

DROPS Design 16.09.2020 kl. 14:03:

Hej Susanne, vi har sikkert lavet en med 3 rækker og en med 4 rækker for at se hvilken som blev finest. Normalt afslører vi det ikke med et billede, men det har vi gjort i det her tilfælde. ;) Uanset hvad så skal du følge opskriften og så får du den tøffel som kun har 3 rækker. :) God fornøjelse!

Mirjam Luik 21.07.2020 - 13:53:

In het diagram staat in het Nederlands en fout . Er staat 1 steek recht afhalen, '2 steken samenbreien' dit moet zijn '2 steken recht breien' dan de afgehaald steek over de twee halen.

Astrid Hediger 14.07.2020 - 07:39:

Die Schweiz ist ein Land mit 4 Sprachen. Doch am meisten wird Deutsch gesprochen. Englisch aber nicht.

DROPS Design 14.07.2020 kl. 09:21:

Liebe Frau Hediger, gerne können Sie die Sprache ändern, klicken Sie auf dem Menu unter dem Bild um die gewünschte Sprache zu wählen. Viel Spaß beim stricken!

Lyna 08.07.2020 - 15:19:

Bonjour, j'ai besoin d'aide au niveau du diagramme A.1, comment sauter une case ? J'ignore comment faire... Jamais croisé ça auparavant...

DROPS Design 08.07.2020 kl. 16:33:

Bonjour Lyna, au 4ème rang de A.1 faites simplement comme si ce carré noir n'existait pas, car il n'y a plus de mailles (au rang 3, on diminue 1 m, au rang suivant, il ne reste que 2 mailles endroit que l'on tricote ainsi (sur l'envers): 1 m envers 1 jeté, 1 m envers). De même au dernier rang de A.1. Bon tricot!

Anna 16.06.2020 - 13:01:

Hello. Could you please help me? I do not understand what "Now place the outermost (11) 11-12-13-13 (15-15) stitches on each side on 1 thread = 13 stitches left on the needle in all sizes. Work A.1 over these 13 stitches" means. How can I tell what is outermost? What is A.1? Thank you very much, Anna

DROPS Design 16.06.2020 kl. 13:40:

Dear Anna, the outermost 11-13-15 sts at the beg of the row are the first 11-13-15 stitches: work these stitches and slip them on a thread. Work then A.1 = diagram at the bottom of the page (worked over 13 sts) - read more about diagrams here. Happy knitting!

Madeleine 16.04.2020 - 12:01:

Hej! Jag är nybörjare men älskar att sticka så mkt och blir så ledsen närmast fastnar... Jag stickar baby boots stroll in the park Och allt går ok fram till Att jag ska sticka ena sidan och sen plocka upp maskor Snälla kan man få mer hjälp där, hur jag ska få ihop det. Vilken sida och från vilket håll jag ska sticka sidan?

DROPS Design 28.04.2020 kl. 10:43:

Hej Madeleine, den här är samma princip, jag tror du kan få hjälp från den :)

How to knit baby booties in Baby DROPS 25-25 from Garnstudio Drops design on Vimeo.

Ansku 19.03.2020 - 14:21:

Aikaisempaan kysymykseeni viitaten: Ratkaisu löytyi. Luin ruutupiirrosta väärästä suunnasta!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 33-27

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.