DROPS / 187 / 35

Carry Me Home by DROPS Design

DROPS Paris lõngast heegeldatud mitmevärviliste ruutudega kott

Võtmesõnad: kotid, ruut,
DROPS disain: mudel nr w-718
Lõngagrupp C või A + A
-----------------------------------------------------------
Mõõdud: umbes 45 x 34 cm
LÕNG:
Garnstudio DROPS PARIS, 50 g/75 m (kuulub lõngagruppi C)
100 g värv nr 17, naturaalvalge
100 g värv nr 30, hallikassinine
50 g värv nr 41, sinep
50 g värv nr 38, vaarikas
50 g värv nr 39, pistaatsia
50 g värv nr 25, samblaroheline
50 g värv nr 37, roostepunane

Kasutada võib ka lõngu:
Vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp C)

DROPS HEEGELNÕEL: 4,5 mm – või sobiv, et 16 ühekordset sammast on 10 cm lai.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% puuvill
alates 0.75 € /50g
DROPS Paris uni colour DROPS Paris uni colour 0.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Paris recycled denim DROPS Paris recycled denim 0.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 6.75€. Loe edasi.

Juhend

---------------------------------------------------------

NÕUANDED

MUSTER
Vaata skeemi A.1. Skeemid A.2 ja A.3 näitavad kuidas ruute ühendada.

VÄRVIKOMBINATSIOON
1. RUUT
ALGUS + 1. ring: samblaroheline
2. ring: pistaatsia
3. ring: naturaalvalge
4. ring: sinep
5. ring: vaarikas
6. ring: roostepunane
7. ring: hallikassinine

2. RUUT
ALGUS + 1. ring: roostepunane
2. ring: sinep
3. ring: vaarikas
4. ring: naturaalvalge
5. ring: samblaroheline.
6. ring: pistaatsia
7. ring: hallikassinine

3. RUUT
ALGUS + 1. ring: sinep
2. ring: vaarikas
3. ring: pistaatsia
4. ring: roostepunane
5. ring: samblaroheline.
6. ring: naturaalvalge
7. ring: hallikassinine

4. RUUT
ALGUS + 1. ring: pistaatsia
2. ring: naturaalvalge
3. ring: sinep
4. ring: samblaroheline.
5. ring: roostepunane
6. ring: vaarikas
7. ring: hallikassinine

5. RUUT
ALGUS + 1. ring: vaarikas
2. ring: roostepunane
3. ring: samblaroheline.
4. RING: pistaatsia
5. ring: naturaalvalge
6. ring: sinep
7. ring: hallikassinine

VÄRVIVAHETUS
Et värvivahetus jääks sujuv, tee ringi viimane aassilmus uue värviga järgmiselt: jõudes ringi lõppu, tõmba silmus ringi alguse ahelsilmusest uue värviga ja tõmba läbi silmuse heegelnõelal.
----------------------------------------------------------

KOTT
Kott koosneb 10 ruudust erinevate värvikombinatsioonidega.
Tee 2 ruutu iga VÄRVIKOMBINATSIOONIGA - vaata ülevalt. Heegelda skeemi A.1 järgmiselt: tee 7 ahelsilmust Paris lõngaga ja 4,5 mm heegelnõelaga, ning ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse.
Heegelda vastavalt skeemil A.1, vahetades värvi igal ringil - loe VÄRVIVAHETUS. NB! 6. ring ei alga nurgas, vaid ühe külje keskel.

VIIMISTLUS
Kott heegeldatakse kokku hallikassinise lõngaga. Paiguta ruudud nagu näidatud joonisel A.2.
Alusta töö paremal pool ja pane 1. ja 2. ruut töö pahemad pooled kokku, alusta ahelsilmustest kaarest nurgas ja tee 2 kinnissilmust ümber mõlema ahelsilmustest kaare, jätka tehes 1 kinnissilmuse igasse kinnissilmusesse mõlemal ruudul.
Pane 3. ruut 2. ruuduga kokku, töö pahemad pooled vastastikku, tee 2 kinnissilmust ümber mõlema ahelsilmustest kaare nurgas, siis tee 1 kinnissilmus igasse kinnissilmusesse mõlemal ruudul, lõpus tee 2 kinnissilmust ümber mõlema ahelsilmustest kaare nurgas.
Jätka niimoodi kuni kõik ruudud on ühendatud.
Siis heegelda 4. ruut kokku 1. ruuduga, nüüd on koti küljed ühendatud, lõpus tee 1 aassilmus esimesse kinnissilmusesse 1. ja 2. ruudu nurgas. Katkesta ja kinnita lõng.

Nüüd heegelda 2 viimast ruutu kokku koti põhjaks, nagu näidatud joonisel A.3.
Pane 5. ruut 1. ruuduga kokku, töö pahemad pooled vastastikku, tee 2 kinnissilmust ümber mõlema ahelsilmustest kaare nurgas, siis tee 1 kinnissilmus igasse kinnissilmusesse mõlemal ruudul, lõpus tee 2 kinnissilmust ümber mõlema ahelsilmustest kaare nurgas.
Pane 5. ruudu teine külg kokku 3. ruuduga, tee 2 kinnissilmust ümber mõlema ahelsilmustest kaare nurgas, siis tee 1 kinnissilmus igasse kinnissilmusesse mõlemal ruudul, lõpus tee 2 kinnissilmust ümber mõlema ahelsilmustest kaare nurgas.
Jätka kuni ruudu kõik küljed ja ka teine ruut on ühendatud. Katkesta ja kinnita lõng.

HEEGELDATUD ÄÄRIS
Heegelda ääris ümber koti avause. Heegelda naturaalvalge lõngaga ja 4,5 mm heegelnõelaga järgmiselt: tee 1 kinnissilmus keskmise 2 ruudu vahele (2. ja 4. ruut skeemil A.3), * jäta vahele 2 kinnissilmust 4. ruudul, tee 5 ühekordset sammast järgmisesse kinnissilmusesse, jäta vahele 2 kinnissilmust, tee 1 kinnissilmus järgmisesse kinnissilmusesse *, korda * kuni * veel 3 korda, tee 1 kinnissilmus + 3 ahelsilmust + 1 kinnissilmus ümber ahelsilmustest kaare, * 1 kinnissilmus järgmisesse kinnissilmusesse, jäta vahele 2 kinnissilmust, tee 5 ühekordset sammast järgmisesse kinnissilmusesse, jäta vahele 2 kinnissilmust *, korda * kuni * veel 3 korda, lõpus tee 1 kinnissilmus järgmise 2 ruudu vahele. Jätka niimoodi ümber terve kotiava, lõpus tee 1 aassilmus esimesse kinnissilmusesse.

NÖÖR
Lõika 8 naturaalvalget lõnga pikkusega 4 meetrit. Hoia otstest ja keera vastassuunas. Keeruta lõngu kuni suudad, murra pooleks ja lase keerduda. Tee mõlemasse otsa sõlm. Kinnita 1 nööriots ühe ruudu tippu koti ülaservas, teine teise ruudu tippu. Jäta umbes 8 cm narmaste jaoks pärast sõlme.
Korda teisel küljel.

Skeem

= tee 7 ahelsilmust ja ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse. Ring algab ja lõppeb musta täpi juures keskmisel ringil.
= alusta ringi 3 ahelsilmusega, lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahelsilmusesse ringi alguses
= ühekordne sammas ümber ahelsilmustest kaare/ ahelsilmustest ringi
= ühekordne sammas ühekordsesse sambasse
= ühekordne sammas kahe samba vahele
= 4 ahelsilmust
= tee 2 ühekordset sammast järgmisesse sambasse, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, tee 1 ühekordne sammas samamoodi järgmisesse sambasse ja nüüd tõmba lõng läbi kõigi 5 silmuse heegelnõelal
= tee 1 ühekordne sammas järgmisesse sambasse, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, tee 2 ühekordset sammast järgmisesse sambasse, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, tee 1 ühekordne sammas samamoodi järgmisesse sambasse, võta lõngakeerd ja tõmba lõng läbi kõigi 5 silmuse heegelnõelal
= ahelsilmus
= kinnissilmus silmusesse
= kinnissilmus ümber ahelsilmustest kaare
= aassilmus
= alusta seda ringi siit


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 187-35) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (8)

Magali 09.06.2020 - 18:59:

Bonjour je voulais savoir si 1 bride entre 2 brides signifie 2 brides écoulées ensemble ? Merci !

DROPS Design 09.06.2020 kl. 19:08:

Bonjour Magali, pour crocheter 1 bride entre 2 brides, piquer votre crochet entre les 2 brides du rang précédent (et pas dans la maille, pas dans les 2 brins comme normalement) et crochetez ainsi votre bride. Bon crochet!

Carol Stephens 04.09.2019 - 15:51:

I s this bag lined?

DROPS Design 04.09.2019 kl. 16:12:

Dear Mrs Stephens, if you mean that there is a lining with fabric inside the bag, our pattern doesn't include something like this but you may do such one. Happy crocheting!

Nancyhäkelt 12.06.2019 - 14:22:

Rechtzeitig bei der Hitze fertig gestellt, ab ins Bad. Vielen Dank die Anleitung ist gut verständlich beschrieben, hat Spaß gemacht 😁

Hilde 01.06.2019 - 12:24:

Hei. Det er altfor lite av det blå garnet når man også skal bruke det i monteringen. Så det var nevnt her tidligere også. Hekler med normal fasthet

Simone 25.04.2019 - 07:22:

Wieviel Wolle braucht man für eine Decke aus diesen Grannies, in der gleichen Farbgebung?

DROPS Design 25.04.2019 kl. 09:16:

Liebe Simone, da diese Tasche mit verschiedenen Farben gehäkelt wurde, haben wir diese Angabe nicht, und leider können wir nicht jede Anleitung nach jeder Anfrage anpassen. Sie können die verschiedenen Garnmenge zusammenrechnen, wahrscheinlich brauchen Sie etwas weniger mit nur 1 Farbe. Viel Spaß beim häkeln!

Nicole Pfeiffer 05.02.2019 - 12:44:

Leider reichen bei mir die angegebenen 50g der blauen Wolle nicht aus. Ich habe die vorgeschlagene Drops Paris in genau der Farbkombination bestellt, und es ist leider nicht ausreichend, um die letzten 2 Quadrate anzuhäkeln.

Jenny Gunnarzon 13.07.2018 - 14:29:

Hej, finns det en instruktions video någonstanns på hur man virkar rutorna till drops 187-35. Jag klarar inte att läsa diagrammet...\r\ntack på förhand Jenny

Caroline 07.07.2018 - 11:13:

Rekt de draad niet uit als je iets in de tas steekt en de tas draagt? Maw: is er geen binnenvoering nodig? Mooi patroon! :)

DROPS Design 09.07.2018 kl. 09:37:

Dag Caroline, De tas zal inderdaad altijd wat uitrekken bij gebruik, dus het is een heel goed idee om er binnenvoering in te naaien.

Jäta kommentaar mustrile DROPS 187-35

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.