DROPS Baby / 29 / 14

Sweet Peonies by DROPS Design

DROPS Alpaca lõngast kootud pitsmustriga beebi tekk

Võtmesõnad: beebitekid, pitsmustriga, tekid,
DROPS disain: mudel nr z-097-by
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Mõõdud: laius: umbes 66 cm, pikkus: umbes 87 cm.
Lõng: Garnstudio DROPS ALPACA, 50 g/167 m (kuulub lõngagruppi A)
300 g värv nr 100, naturaalvalge

Kasutada võib ka lõngu:
Alternatiivlõngad (Lõngagrupp A) - vaata linki allpool.

DROPSi RINGVARDAD (60 või 80 cm): 3,5 mm – või sobiv, et saavutada koetihedus 23 silmust ja 30 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge. 1 mustrikordus skeemi A.2 on umbes 4,5 cm lai ja 4,5 cm kõrge.

DROPSi RINGVARDAD (60 või 80 cm): 3 mm – või sobiv, et saavutada koetihedus 24 silmust ja 32 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 21.90€. Loe edasi.

Juhend

MUSTRI INFO

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes)
1 ripsivall = koo 2 rida parempidi silmuseid.

KASVATAMISE NIPP
Kasvata 1 silmus igal pahempidisel osal (pärast viimast pahempidi silmust), võttes vardale lõnga parempidi ja pahempidi silmuse vahelt. Koo see pahempidi keerdsilmusena, et ei jääks auku. Järgmine kord kasvata pärast iga parempidi silmust ja koo lõng parempidi keerdsilmusena.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.2. Muster on vaadatuna töö paremalt poolt ja näitab iga rida.
----------------------------------------------------------

TEKK
Loo 287 silmust 3 mm ringvarrastele Alpaca lõngaga. Koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool. Järgmisel töö parempoolsel real koo soonikut järgmiselt: koo 3 silmust RIPSKOES - vaata ülevalt, * koo 1 parempidi, 3 pahempidi, korda * kuni *, kuni jääb 4 silmust reale, koo 1 parempidi ja 3 ääresilmust ripskoes.
Kui töö pikkus on 2 cm, kahanda 1 silmus igal 3-pahempidi soonikutriibul (vaadates töö paremalt poolt) = 217 silmust vardal.
Kui töö pikkus on 3 cm, kahanda 1 silmus igal teisel 2-pahempidi soonikutriibul = 182 silmust vardal.
Kui töö pikkus on 4 cm, kahanda 1 silmus igal ülejäänud 2-pahempidi soonikutriibul = 147 silmust vardal.
Kui sooniku pikkus on 6 cm – järgmine rida on töö pahemal pool, võta 3,5 mm ringvardad
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: tee 3 silmust ripskoes, skeemi A.1 järgmisel 140 silmusel (= 14 mustrikordust 10 silmusega), 1 silmus parempidises koes ja lõpus tee 3 silmust ripskoes. JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui skeem A.1 on tehtud 1 kord vertikaalselt, korda skeemi A.2 skeemi A.1 kohale. Kui töö pikkus on 75 cm (= 6 cm soonikut, 1 mustrikordust skeemi A.1 ja umbes 14 mustrikordust skeemi A.2 vertikaalselt), koo skeemi A.1 skeemi A.2 kohale.
Kui skeem A.1 on tehtud 1 kord vertikaalselt, paigalda 1 silmusemärkija töösse. EDASI MÕÕDA SIIT!
Võta 3 mm ringvardad. Järgmisel töö parempoolsel real koo soonikut järgmiselt: koo 3 silmust ripskoes, * koo 1 parempidi, 1 pahempidi, korda * kuni *, kuni jääb 4 silmust reale, koo 1 parempidi ja 3 ääresilmust ripskoes.
Kui töö pikkus on 2 cm silmusemärkijast, kasvata 1 silmus igal teisel 1-pahempidi soonikutriibul – loe KASVATAMISE NIPPI = 182 silmust.
Kui töö pikkus on 3 cm, kahanda 1 silmus igal ülejäänud 1-pahempidi soonikutriibul = 217 silmust vardal.
Kui töö pikkus on 4 cm, kasvata 1 silmus igal 2-pahempidi soonikutriibul = 287 silmust vardal.
Kui töö pikkus on 6 cm, koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool. Koo silmused maha. Töö pikkus on umbes 87 cm kokku.

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= 1 õhksilmus 2 silmuse vahele
= 2 parempidi kokku
= 2 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle kootud silmuse)
= 3 kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, 2 parempidi kokku, tõsta kudumata silmus üle kootud silmuse)

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 29-14) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (10)

Jette Bach 04.05.2020 - 18:55:

Hvis jeg blot strikker A1 efter A2, hvor jeg starter A1 med række 1 (slå om, 2 ret sammen, 5 ret, 1ret løs af, 1 ret, tag den løs over den 1 ret, ...), så slutter mønsteret med "spidsen" før ribben.

DROPS Design 05.05.2020 kl. 10:26:

Hej Jette, det er sådan tæppet ser ud i den anden ende, men om du vil have det ens i begge sider, må du gerne afslutte efter de første 8 pinde i A.1. God fornøjelse!

Jette Bach 03.05.2020 - 17:43:

Jeg er ved at være færdig. Er det korrekt at a2 skal strikkes lige inden ribben. Jeg synes blot at så kommer ribben til at være lige over spidsen i a2 er det korrekt opfattet?

DROPS Design 04.05.2020 kl. 15:17:

Hei Jette. Nei, når arbeidet måler 75 cm (= 6 cm vrangbord, 1 rapport av A.1 og ca 14 rapporter av A.2 i høyden), strikkes A.1 over A.2. Når A.1 er strikket 1 gang i høyden, strikkes vrangborden. God Fornøyelse!

Pia Sørensen 02.11.2019 - 08:40:

Som jeg forstår det så skal A1 kun stikkes i starten og i slutningen af arbejdet, så det er A2 der kører hele vejen igennem selve tæppet, er det rigtigt

DROPS Design 05.11.2019 kl. 09:04:

Hej Pia, ja det stemmer :)

Helle 26.05.2019 - 18:58:

Kan man undlade ribkanten foroven og forneden og bare strikke en kant i retstrikning ligesom der er i siderne.

DROPS Design 27.05.2019 kl. 11:38:

Hei Helle. Ribkanten danner et slags viftemønster, som du ikke like lett oppnår ved å strikke rettstrikkning. Om du helst vil strikke rettstrikning kan du vurdere å strikke kanten rett, og da legge opp 147 masker, og så strikke hele kanten uten fellinger. God fornøyelse

Nina 24.05.2019 - 08:21:

Når jeg laver ribben, skal jeg så lave 3 ret og en vrang fra vrangsiden?

DROPS Design 24.05.2019 kl. 08:38:

Hei Nina. Ja, du strikker rett over rett, og vrang over vrang, så da blir det 3 rett og 1 vrang når du strikker fra vrangsiden. God fornøyelse

Gitte Joensen 15.01.2019 - 20:31:

Jeg er lige gået igang med tæppet - jeg synes overhovedet ikke kanten ligner rib (er på række 3) skal jeg på alle pinde strikke 1 R, 3 vr - eller skal jeg gøre det omvendt på vrangsider - altså 1 vr, 3 R ?

DROPS Design 23.01.2019 kl. 14:25:

Hei Gitte. Ja, når du strikker fra vrangen må du strikke motsatt. Om du tenker at du hele tiden skal strikke rett over rett, og vrang over vrang vil varngborden bli riktig (med unntak av 3 masker retstrikk i hver side). God fornøyelse.

Maj-Britt Höckert Notini 14.08.2018 - 11:05:

önskar klara av detta mönster

Sabine 13.06.2018 - 05:52:

Liebes Team, meine generelle Frage: lese ich die Diagramme immer von rechts nach links (stricke also hier Hinreihe: 1 Ma re, 1 U, 5 Ma re, 1 Ma wie zum Rechtsstricken abheben, 1 Masche rechts, die abgehobene Masche überziehen und in der Rückreihe dann li Ma?

DROPS Design 13.06.2018 kl. 08:16:

Liebe Sabine, die Diagramme werden von den unteren rechten Ecke gelesen, wenn Sie in Hin- und Rück- Reihen stricken lesen Sie die Hinreichen von rechts nach links und die Rückreihen von links nach rechts. Viel Spaß beim stricken!

Marja 05.05.2018 - 20:27:

Het dekentje ligt met de "verkeerde" kant boven op de foto

Jennifer 02.05.2018 - 18:39:

Is there an easy way to make this beauty but smailler size how do I manage the charts? Thank you so much in advance

DROPS Design 03.05.2018 kl. 09:50:

Dear Jennifer, we are unfortunately not able to adjust every pattern to each individual request. Please contact your DROPS store or any knitting forum for any further individual assistance. Happy knitting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 29-14

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.