DROPS / 175 / 13

Cinderella by DROPS Design

DROPS Alpaca lõngast ülevalt alla kootud lehemustriga ja pitsmustriga õlasall

DROPS disain: mudel nr z-781
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Mõõdud: Kõrgus keskel: u. 67 cm, laius ülaserval: u. 172 cm
Lõng:
Garnstudio DROPS ALPACA, 50 g/167 m (kuulub lõngagrupp A)
350 g värv nr 2917, türkiis

DROPS RINGVARDAD (80 cm): 3 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 24 silmust ja 32 rida parempidises koes on 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 25.55€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes)
1 ripsivall = 2 rida parempidi silmuseid.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.11. Muster on vaadatuna töö paremalt poolt ja näitab iga rida.

SILMUSEMÄRKIJAD
Silmusemärkijaid kasutatakse keskmise osa mustri märkimiseks, et oleks lihtsam näha mustri algust ja lõppu. Selles juhendis kasutatakse 2 silmusemärkijat, soovi korral võib panna silmusemärkija iga mustrikorduse juurde. Liiguta silmusemärkijaid töökäigus kõrgemale.
----------------------------------------------------------

ÕLARÄTT
Kootakse edasi-tagasi ringvarrastega, üleval alla.
Loo 3 mm ringvarrastele 5 silmust Alpaca lõngaga. Koo ja kasvata esimesel real nii töö paremal pool:
1. RIDA: 1 parempidi silmus, 1 õhksilmus, 1 parempidi, 1 õhksilmus, 1 parempidi, 1 õhksilmus, 1 parempidi, 1 õhksilmus ja 1 parempidi silmus = 9 silmust.
2. RIDA: koo kõik silmused ja õhksilmused parempidi.
Koo skeeme A.1, A.2 ja A.3 töö paremal pool järgmiselt: koo 1 ääresilmus RIPSKOES - vaata ülevalt, skeemi A.1 järgmisel 1 silmusel, skeemi A.2 järgmisel 4 silmusel, skeemi A.3 järgmisel 2 silmusel ja 1 ääresilmus ripskoes. Kui skeemid on tehtud 1 kord vertikaalselt, on vardal 65 silmust.

Koo skeeme A.1 kuni A.7 töö paremal pool järgmiselt: tee 1 ääresilmus ripskoes, skeemi A.1 järgmisel 1 silmusel, skeemi A.4 järgmisel 14 silmusel, paigalda SILMUSEMÄRKIJA - vaata ülevalt, skeemi A.5 järgmisel 2 silmusel, korda skeemi A.6 järgmisel 28 silmusel järgmisel 2 korda laiuses), skeemi A.7 järgmisel 2 silmusel, paigalda silmusemärkija, koo skeemi A.4 järgmisel 14 silmusel, skeemi A.3 järgmisel 2 silmusel ja 1 ääresilmus ripskoes.
Kui skeemid on tehtud 1 kord vertikaalselt, on vardal 121 silmust.
Jätka mustriskeemidega, tehes 1 ääresilmuse mõlemal küljel ripskoes (iga vertikaalse skeemi A.1 ja A.3 mustrikorduse kõrvale mahub veel 1 kordus skeemi A.4, ja skeemide A.5 ja A.7 kõrvale mahub veel 2 mustrikordust skeemi A.6). Korda skeeme vertikaalselt järgmiselt:
2. kord: skeem A.1, A.4 x 2, A.5, A.6 x 4, A7, A.4 x 2, A.3 = 177 silmust.
3. kord: skeem A.1, A.4 x 3, A.5, A.6 x 6, A.7, A.4 x 3, A.3 = 233 silmust.
4. kord: skeem A.1, A.4 x 4, A.5, A.6 x 8, A.7, A.4 x 4, A.3 = 289 silmust.
5. kord: skeem A.1, A.4 x 5, A.5, A.6 x 10, A.7, A.4 x 5, A.3 = 345 silmust.
6. kord: skeem A.1, A.4 x 6, A5, A.6 x 12, A.7, A.4 x 6, A.3 = 401 silmust.
NB! Nüüd tee skeeme viimast korda vertikaalselt, aga viimasel töö parempoolsel real ÄRA TEE 2 äärmist õhksilmust skeemil A.5 ja A.7 (vaata noolt skeemil).
7. kord: skeemi A.1, A.4 x 7, A5, A.6 x 14, A.7, A.4 x 7, A.3 = 453 silmust.

Koo skeeme A.8 kuni A.11 töö paremal pool järgmiselt: koo 1 ääresilmus ripskoes, skeemi A.8 järgmisel 3 silmusel, skeemi A.9 järgmisel 12 silmusel, korda skeemi A.10 järgmisel 98 silmusel (skeemi A.4 kohal) kokku 7 korda, siin on silmusemärkija, korda skeemi A.10 järgmisel 224 silmusel (skeemi A.5, A.6 ja A.7) kokku 16 korda, siin on teine silmusemärkija, korda skeemi A.10 järgmisel 98 silmusel (iga skeemi A.4 kohal) kokku 7 korda, skeemi A.9 järgmisel 12 silmusel, skeemi A.11 järgmisel 4 silmusel ja 1 ääresilmus ripskoes. NB! Kasvatused on igal skeemil.
Koo skeeme 1 kord vertikaalselt (kõrguses)(viimane rida on töö paremal pool, pärast seda rida on vardal 613 silmust koos õhksilmustega).

MAHAKUDUMINE
Et mahakudumise äär ei jääks kiskuma, koo silmused maha järgmisel real nii järgmisel töö pahem pool): koo maha pahempidi ja tee õhksilmus iga õhksilmuse kohale eelmisel real. Koo õhksilmused maha nagu tavalised silmused.

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= pahempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= 2 parempidi kokku
= tõsta kudumata 1 silmus parempidise võttega, koo 1 parempidi ja siis tõsta kudumata silmus üle äsjakootud silmuse
= 1 õhksilmus kahe silmuse vahele
= 1 õhksilmus kahe silmuse vahele töö pahemal pool
= tõsta kudumata 1 silmus parempidise võttega, 2 parempidi kokku, tõsta kudumata silmus üle äsjakootud silmuse
Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 175-13) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (13)

Sylvia 27.08.2019 - 09:28:

Dankeschön, aber ich meinte die Umschläge bei der 7. Wiederholung: "BITTE BEACHTEN: Wenn die Diagramme beim letzten Mal gestrickt in der Höhe gestrickt werden, in der letzten Hin-Reihe die beiden äußersten Umschläge A.5 und A.7 NICHT arbeiten (siehe Pfeil im Diagramm)." Was mache ich mit den Umschlägen?

DROPS Design 27.08.2019 kl. 12:36:

Lydia, oh ja entschuldigung, bei dieser Reihe machen Sie einfach diese Umschläge nicht (= keine Zunahme am Anfang A.5 und am Ende A.7 bei der letzten Hinreihe). Viel Spaß beim stricken!

Sylvia 27.08.2019 - 07:10:

Liebes Drops Team, was bedeutet es, wenn ich die Umschläge nicht bearbeite? Werden die einfach fallen gelassen?

DROPS Design 27.08.2019 kl. 09:16:

Dear Sylvia, ich misverstehe vielleicht Ihre Frage, aber hier werden alle Umschläge gestrickt (= Zunahmen oder Lochmuster). Welche Umschläge meinen Sie hier?

Sus 24.03.2019 - 09:17:

Jeg vil meget gerne strikke dette sjal, men jeg vil udelade mønsterstrikningen og kun strikke glatstrikning. Jeg har svært ved at gennemskue, hvor ofte der skal være udtagninger for at opnå den smukke facon på sjalet. Vil I hjælpe med dette. På forhånd tak.

DROPS Design 28.03.2019 kl. 09:41:

Hei Sus. Du kan følge diagrammene, men strikk glattstrikk over alle maskene i steden for hullmønster. Da kan du følge økningene slik de er i diagrammene, altså de kastene som ikke er med i hullmønsteret. Da får du den samme fassongen på sjalet. God fornøyelse

Christine Vadnais 26.08.2018 - 04:21:

Je trouve ce châle magnifique mais je ne suis pas capable de suivre les diagrammes, peux-t-on avoir le patron écrit s\\\'il vous plaît?

Theresa 03.04.2018 - 15:36:

Exclusiver Schnitt,endlich- !Klasse Zunahme---,damit wird bei diesem Modell eine zu lange Spitze vermieden,wenn man .wie bei anderen Entwürfen an den 2 Seiten nur jeweils 1 Masche zunimmt.Danke für das schöne Design.

Theresa 03.04.2018 - 15:35:

Exclusiver Schnitt,endlich- !Klasse Zunahme---,damit wird bei diesem Modell eine zu lange Spitze vermieden,wenn man .wie bei anderen Entwürfen an den 2 Seiten nur jeweils 1 Masche zunimmt.Danke für das schöne Design.

Véronique R 01.12.2017 - 06:29:

Merci pour ce modèle qui change des châles triangulaires et que je suis en train de terminer. C'est mon préféré.

Mai 02.05.2017 - 21:02:

Hallo zusammen! Ich stricke gerade dieses wunderschöne Tuch und habe die 6. Wdh bereits hinter mir. Nun komme ich nicht weiter. Es heißt, man solle bei der letzten Hinreihe im sechsten Durchgang die äußersten Umschläge nicht arbeiten. Befolge ich diesen Schritt, so habe ich bei der siebten Wiederholung nicht genug Maschen für das Muster übrig. Was muss ich tun???

DROPS Design 03.05.2017 kl. 09:06:

Liebe Mai, nur bei der letzten Wiederholung bzw 7. werden die äußersten Umschläge nicht bearbeitet, nicht beim 6. Mal. Viel Spaß beim stricken!

Pia Ashling Givskud 11.02.2017 - 01:23:

Hejsa ! Der er en fejl i symbol forklaringen til mønsteret, hvilket giver ret store problemer når man prøver at strikke sjalet. Symbolet med de små sorte bjælker på tværs står forklaret som " vrang fra retsiden, ret fra vrangen" og dette tror jeg ikke er korrekt -det giver ihvertfald ret store problemer med maskeantallet og mønsteret som sådan : ( Håber I vil kigge på det og få det rettet da det er et meget smukt sjal : ) Med venlig hilsen , Pia Givskud : )

Bellwald 08.01.2017 - 13:22:

Enfin un nouveau vrai châle bien enveloppant pour mieux nous couvrir et nous emmitoufler dedans et ceci en toutes saisons. Pas toujours des modèles en simple triangle qui ne sont que décoration

Jäta kommentaar mustrile DROPS 175-13

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.