Little Sunshine by DROPS Design

DROPS Karisma lõngast ülevalt alla kootud lehemustriga barett

Võtmesõnad: barett, lehemuster, mütsid, peakatted,
DROPSi disain: mudel nr u-071-bn
Lõngagrupp B
----------------------------------------------------------
Suurus: 2/3 - 4/6 aastane
Peaümbermõõt: u. 48/50 - 52/54 cm
Lõng: Garnstudio DROPS KARISMA, 50 g/100 m
100 g mõlemal suurusel värv nr 52, sinep

DROPSi suka- ja ringvardad (40 cm): 3 mm (SUURUSEL 2/3 aastane) või 3,5 mm (SUURUSE 4/6 aastane) - või sobivad, et saavutada koetihedus 23 s x 32 rida parempidises koes (SUURUSEL 2/3 aastane) või 22 s x 30 rida parempidises koes (SUURUSEL 4/6 aastane) = 10 x 10 cm.
DROPSi ringvardad (40 cm): 2,5 mm (suurusel 2/3 aastane) või 3 mm (suurusel 4/6 aastane) - sooniku jaoks.
DROPSi palmikuvarras - palmiku tegemiseks.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 2.50 € /50g
DROPS Karisma uni colour DROPS Karisma uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Karisma mix DROPS Karisma mix 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.00€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeemi A.1.

LÕNGAST AASAGA ALUSTAMINE
Kasuta seda tehnikat ringselt tööd alustades, et ei jääks keskele auku: hoia lõngaotsa vasakus käes ja keera lõng ümber vasaku käe sõrme (vasakult paremale). Hoia aasa vasaku pöidlaga ja nimetissõrmega. Pista varras läbi aasa ja võta vardale lõngakeerd ja tõmba aasast silmus, võta lõngakeerd (lõng suunaga tagant ette) ja tõmba läbi silmuse vardal, pista varras läbi aasa ja võta vardale lõngakeerd (lõng suunaga tagant ette) ja tõmba silmus aasast, võta lõngakeerd - lõng suunaga tagant ette) ja tõmba läbi silmuse vardal (st. läbi viimati tehtud silmuse) *, korda * kuni *, kuni vardal on 14 s. Jaga silmused neljale 3 mm või 3,5 mm vardale.
Jätka, nagu kirjeldatud juhendis, SAMAL AJAL tõmba lõngaotsast aas kinni ja auk kaob.
-----------------------------

BARETT
Kootakse ringselt suka- ja ringvarrastega.
Alusta lõngast aasaga - vaata ülevalt = 14 s. Jaga silmused neljale 3 mm või 3,5 mm sukavarrastele, 4 s esimesel 3 vardal ja 2 s viimasel vardal. Siis koo ringselt mustrit skeemil A.1 (= 7 kordust 2 s). JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui jääb 1 rida skeemil A.1, on vardal 112 silmust.
Võta 2,5 või 3 mm ringvardad ja koo soonikut ringselt nagu näidatud viimasel real skeemil A.1.
Kui sooniku pikkus on 4-5 cm, koo silmused maha pr silmus pr ja ph silmus ph (jälgi, et äär ei jääks kiskuma).

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 07.10.2016
Parandus: uus skeem A.1.

Skeem

= parempidine silmus (pr)
= pahempidine silmus (ph)
= koo 2 s ühte silmusesse
= 1 õs kahe silmuse vahele, järgmisel ringil koo õs parempidi, tekib auk
= 1 õs kahe silmuse vahele, järgmisel ringil koo õs ph keerdsilmusena, et ei tekiks auku
= nupp: koo 1 pr, 1 ph, 1 pr samasse silmusesse (= 3 s), pööra ja koo 4 rida parempidises koes edasi-tagasi neil silmustel (1. rida = ph töö PH pool), siis tõsta järgnev silmus üle esimese x 2 = 1 s
= 2 pr kokku
= tõsta 1 s kudumata parempidi, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle
= tõsta õhksilmus palmikuvardale töö ette, 1 ph, koo õs parempidi (= ei ole auku)
= tõsta 1 ph s palmikuvardale töö taha, koo õs parempidi (= ei ole auku), 1 ph palmikuvardalt
= tõsta 1 s palmikuvardale töö ette, 1 ph, 1 pr palmikuvardalt
= tõsta 1 s palmikuvardale töö taha, 1 pr, 1 ph palmikuvardalt
= 2 ph kokku
= tõsta 1 s kudumata parempidi, 2 pr kokku, tõsta kudumata silmus üle.
= 3 pr, tõsta esimesena kootud silmus üle kahe järgmise, nii et see oleks ümber kahe viimase silmuse vardal (= 1 s kahandatud)
= tõsta 2 s palmikuvardale töö ette, 2 pr, 2 pr palmikuvardalt

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Children 27-17) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (17)

Maria 30.07.2020 - 20:59:

Hej. Jag funderade på att sticka denna barnbasker, men förstår inte den magiska cirkeln alls. Skulle den kunna komma som instruktionsvideo? Hälsningar Maria

DROPS Design 04.08.2020 kl. 10:41:

Hej Maria, du hittar videon nederst i mönstret. Se här: Hur man lägger upp med en cirkel = magic loop

Gabriele 09.12.2019 - 01:52:

Ich meine den Fehler gefunden zu haben.In der 36.Runde darf nur 1x1Masche zugenommen werden,nicht 2x. LG.,Gabriele

Gabriele 15.11.2019 - 16:57:

Also wenn ich die letzten 2 Maschen als Rundenbeginn stricke,habe ich immer noch 9-anstatt 8 linke Maschen! liebe Grüße, Gabriele

DROPS Design 18.11.2019 kl. 08:14:

Liebe Gabriele, bei der 37. Runde stricken Sie die 4 M vomZopf (=2 von der letzten Runden/vorrigen A.1 + 2 ersten von A.1); dann 8 linke Maschen, 1 re, 1 Umschlag, 1 re, 7 linke Maschen, 2 linke Maschen zusammen (= 1 Abnahme) (bei der nächsten Runden stricken Sie dann 8 linke Maschen). Viel Spaß beim stricken!

Gabriele 13.11.2019 - 11:02:

Hallo ihr Lieben. Ich habe schon 2x von Vorne begonnen und komme in der 36.-37. Runde nicht weiter. Bitte helfen sie mir dbei den Fehler zu finden. Meine nächste Frage bezieht sich auf die Zeichenerklärungen.Gibt es eine Liste für die Zeichenerkläungen? Mit lieben Grüßen und vielen Dank! Gabriele

DROPS Design 13.11.2019 kl. 12:12:

Liebe Gabrielle, bei der 36. Runde nehmen Sie 2 Maschen zu = 1 M in der 1. Masche + 1 M i n der letzte Masche vom Diagram, die 37. Runde beginnt mit der 2 letzten Maschen vom letzten Rapport + die 2 ersten Maschen vom 1. Rapport = 4 rechte Maschen. D.h. dieser Zopf wird dann über die 2 letzten Maschen vom 1./nächsten Diagram + die 2 ersten Maschen vom nächsten/letzten Diagram gestrickt. Viel Spaß beim stricken!

Margrethe Svanhede 07.03.2019 - 09:08:

Jeg kan heller ikke få mønstret til at passe. Efter udtagning på række 36 har jeg 24 m i hvert mønster og på række 37 er der kun 23 m. Mvh.

DROPS Design 12.03.2019 kl. 14:31:

Hei Margrethe. Det har du helt rett i, her er det en feil i diagrammet. Det er bare 1 økning i hver rapport: den siste økningen skal fjernes. Vi skal få rettet diagrammet med det samme. Beklager det. Takk for beskjed og god fornøyelse videre

Babouille 19.02.2019 - 01:58:

Bonsoir, je vous remercie pour votre réponse rapide, en fait je n'avais pas bien tricoté le rang précèdent. Encore un grand merci

BABOUILLE 16.02.2019 - 14:00:

Bonjour, encore moi merci pour votre réponse mais décidemment sois je ne suis pas douée ou alors mes neurones se ramollissent, j'ai encore un souci avec le rang 2. a la fin du diagramme après les 2 maille il faut glisser une maille envers sur aig auxiliaire puis tricoter le jeté torse, mais à quel moment il faut faire le jeté, je ne sais pas merci de m'aider encore une fois. Merci d'avance

DROPS Design 18.02.2019 kl. 09:27:

Bonjour Babouille, si c'est le même rang que la question précédente, le jeté a été fait au tour précédent (juste à la fin du tour, jeté en noir). Vous terminez A.1 par une torsade en glissant la dernière m env de A.1 sur une aiguille aux. derrière l'ouvrage, tricotez le jeté torse à l'end et terminez par la m env de l'aiguille auxiliaire. Bon tricot!

Babouille 15.02.2019 - 09:54:

Bonjour merci pour votre réponse rapide, je rencontre un autre souci au rang 21 du diagramme, il faut commencer par une maille endroit, puis je ne comprends pas comment réaliser le sigle(faire un jeté sur l'aiguille auxiliaire) pouvez vous m'aider merci d'avance

DROPS Design 15.02.2019 kl. 15:45:

Bonjour Babouille, traitez ce jeté comme une maille normale, mais tricotez-le torse pour éviter qu'il forme un trou: 1 m end, glissez le jeté sur l'aiguille auxiliaire devant l'ouvrage (comme une torsade classique), tricotez la maille suivante à l'envers, reprenez le jeté sur l'aiguille auxiliaire et tricotez-le torse (= dans le brin arrière au lieu du brin avant). Bon tricot!

BABOUILLE 14.02.2019 - 10:48:

Bonjour, je ne réussis pas à faire le montage pour qu'il n'y ait pas de trou, existe t il une vidéo pour ce montage merci d'avance pour votre réponse

DROPS Design 14.02.2019 kl. 11:44:

Bonjoru Babouille, tout à fait, cette vidéo explique comment monter les mailles en rond. Bon tricot!

Doryka 18.09.2018 - 10:00:

Hi. You said the pattern was corrected, but row 36 and 37 still wrong. Where can I find the right pattern? Thanks for the answer

DROPS Design 18.09.2018 kl. 11:21:

Dear Doryka, row 36 and 37 are correct: at the beg of row 36 you kfb the first and last st on diagram, on row 37 these 4 sts (= last 4 sts from previous repeat + first 4 sts on next repeat) will be the first 4 sts in A.1. Happy knitting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Children 27-17

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.