DROPS / 164 / 36

Forest Steps by DROPS Design

DROPS Eskimo lõngast kootud palmikutega ja soonikuga sussid suurustele 35-42

Võtmesõnad: palmik, sussid,
DROPSi disain: mudel nr ee-549
Lõngagrupp E või C + C
----------------------------------------------------------
Suurus: 35/37 - 38/39 - 40/42
Talla pikkus: 22-24-26 cm
Lõng: Garnstudio DROPS ESKIMO, 50 g/50 m
200-250-250 värv nr 06, oliiv

DROPSi SUKAVARDAD: 6 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 13 s x 17 r parempidises koes = 10 x 10 cm.
-----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% vill
alates 2.20 € /50g
DROPS Eskimo uni colour DROPS Eskimo uni colour 2.20 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo mix DROPS Eskimo mix 2.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo print DROPS Eskimo print 2.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 8.80€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.

MUSTER
Vaata skeeme A.1-A.3. Muster skeemil on vaadatuna töö paremalt (PP) poolt ja näitab iga rida.
---------------------------------

SUSSID
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo 36-38-40 s 6 mm sukavarrastele Eskimo lõngaga. Paigalda silmusemärkija (SM) ringi algusesse. Koo soonikut 1 pr/1 ph esimesel 13-14-15 s, skeemi A.1 järgmisel 11 s, soonikut 1 pr/1 ph järgmisel 12-13-14 silmusel. JÄLGI KOETIHEDUST!
Koo sedasi, kuni töö pikkus on umbes 10 cm.
Koo, kuni skeemi A.1 alguseni.
Nüüd tõsta kõik silmused silmusehoidjale, v.a. skeemi A.1 silmused.
Siis koo skeemi A.1 ja loo üles 1 uus silmus mõlemal serval (ääresilmus) mõlemal pool 11 s = 13 s (= jalapealne keskkoht).
Kui töö pikkus on 7-8,5-10 cm, kahanda 1 s mõlemal serval töö PP = 11 s.
Korja üles 12-14-16 s 1 ääresilmuse kõrvalt mööda keskosa serva, tõsta silmusehoidjal olevad silmused tagasi sukavarrastele (koo need silmused läbi), siis korja üles 12-14-16 s 1 ääresilmuse kõrvalt keskosa teiselt servalt = 60-66-72 s.
Paigalda 1 SM varbaosa jaoks jalapealse keskkohta ja 1 SM kanna jaoks taha keskele. EDASI MÕÕDA SIIT!
Jätka ringselt soonikuga kõikide silmustega, kuni töö pikkus SM-st on umbes 4-5-5 cm.
Siis koo parempidises koes ja kahanda 2 s mõlemal pool kõiki SM-e igal teisel ringil (= 4 s vähem igal kahanduse ringil). Jätka kahandamist, kuni töö pikkus SM-st on 7-8-9 cm.
Koo silmused maha, murra töö kokku ja õmble mahakudumise serv kokku (= talla alune keskkoht). Õmble ääresilmuste eesaasadest, et vältida paksu õmblust.
Koo teine suss samamoodi.

SÄÄREOSA
Koo 2 lõtva sääreosa, mis pärast ühendatakse susside külge.

1. SÄÄREOSA
Loo 14 s 6 mm varrastele Eskimo lõngaga. Koo 2 rida pr.
Koo järgmist rida nii, töö PH pool: 1 ääresilmus ripskoes, 1 pr, 1 pr, 1 ph, 1 pr, 1 ph, 1 pr, *1 ph, 1 õs, 1 ph, 1 õs*, 1 pr, korda *kuni* 1 kord, 1 pr ja 1 ääresilmus ripskoes = 18 s.
Järgmisel real koo skeemi A.2, 1 ääresilmus mõlemal serval koo ripskoes (1. rida = töö PP pool), koo eelmise rea õs ph keerdsilmusena, et vältida augu teket. Jätka skeemiga A.2, kuni töö pikkus on 31-33-35 cm. Koo 2 rida parempidi ja koo silmused lõdvalt pr maha. Õmble mahakootud serv kokku ülesloomise servaga väikeste pistetega.

2. SÄÄR
Loo 14 s 6 mm varrastele Eskimo lõngaga. Koo 2 rida parempidi.
Järgmist rida koo töö PH pool nii: 1 ääresilmus ripskoes, 1 pr, *1 ph, 1 õs, 1 ph, 1 õs*, 1 pr, korda *kuni* 1 kord, 1 pr, 1 ph, 1 pr, 1 ph, 1 pr, 1 ph ja 1 ääresilmus ripskoes = 18 s.
Koo skeemi A.3 (1. rida = töö PP pool), 1 ääresilmus mõlemal serval koo ripskoes, koo eelmise rea õs pr keerdsilmusena, et vältida augu teket.
Jätka skeemiga A.3, kuni töö pikkus on umbes 31-33-35 cm.
Koo 2 rida parempidi ja koo silmused pr maha. Õmble mahakootud serv kokku ülesloomise servaga väikeste pistetega.

VIIMISTLUS
Õmble sääreosa sussi külge, tõmba sääreosa u. 1 cm üle sussi serva ja jäta palmikud ülespoole. Kinnita väikeste pistetega seestpoolt. Jäta sääreosa õmblus kanna taha.

Skeem

= parempidi töö PP pool, pahempidi töö PH pool
= pahempidi töö PP pool, parempidi töö PH pool
= tõsta 2 s abivardale töö ette, 2 pr, 2 pr abivardalt
= tõsta 2 s abivardale töö taha, 2 pr, 2 pr abivardalt

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 164-36) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (23)

Ruth Hornberger 03.11.2019 - 07:51:

Can't find where I go to save pattern into my files. Can you please send me a step by step instructions on how to save this pattern.

DROPS Design 03.11.2019 kl. 15:44:

Hello! Use the print button, then change destination printer to "Save as PDF". Hope it helps!

Karina 27.03.2018 - 22:46:

Hej, Jeg forstår ikke instruktionen til skafterne ‘Skaft 1: Slå 14 m op på p 6 med Eskimo. Strik 2 p retstrik. På næste p strikkes der således fra vrangen’. Skal det være 2 pinde ret eller 2. pind ret - kan godt se ender med pind 3 vrangen og næste pind så er retsiden hvor starter A.2. - men skal det så ikke være fra højre mod venstre? Kan ikke få det til st passe med mønsteret

DROPS Design 17.05.2018 kl. 15:14:

Hej Karina, Du strikker 2 pinde retstrik, strikker næste pind fra vrangen ifølge opskriften og begynder diagrammet på din 4.pind fra retsiden (nederst i højre hjørne af diagrammet). God fornøjelse!

Thea 08.11.2017 - 18:49:

Hei! Hvis jeg strikker medium størrelse skal jeg legge opp til 38 masker. Hvordan skal dette legges opp på settpinnene? På den første blir det 10, de to andre 9 og den siste 10? Takk for svar

DROPS Design 09.11.2017 kl. 08:56:

Hei Thea. Det går fint an å gjøre som du skriver. God Fornøyelse!

Morag Matheson 03.06.2017 - 21:51:

Instructions state seam (I assume of leg) should be mid back, but appears to be inside leg in picture.

DROPS Design 06.06.2017 kl. 09:30:

Dear Mrs Matheson, the video below shows how to work the slippers, and how to sew them tog. Happy knitting!

Camilla Arnfred 21.12.2016 - 09:39:

I love these slippers, and i started knitting them.. however, there is a symbol missing in the diagram key - could you please help me out with that! Thanks

DROPS Design 21.12.2016 kl. 09:56:

Dear Mrs Arnfred, you will find all symbols and the matching stitches under Diagram text - the video below may also help you. Happy knitting!

Dorte 04.12.2016 - 23:23:

So I cast on 38 stitches...when I come to A.1 that means after 14 rib stitches I come to another Purl, that would be 2 purls together...is that right???

DROPS Design 05.12.2016 kl. 10:03:

Dear Mrs Dorte, in 2nd size you will have 2 P sts next to each other: the last P st in rib (14 sts in rib K1/P1 will end with P1) and first st in A.1 = P 1. Happy knitting!

Jessica 24.01.2016 - 11:28:

Bonjour, Je souhaiterais tricoter ce modele avec un fil nepal du groupe C. En prenant 2 fils de celui-ci avec des aig n°6 je n'arrive pas à retomber sur l'échantillon indiqué. J'ai alors 13m 17 rg donnent 12 cm par 10 cm. Dois-je changer la taille des aiguilles? Le nombre de mailles du modèles? Ne tricoter qu'avec un fil? Merci de votre réponse

DROPS Design 25.01.2016 kl. 12:15:

Bonjour Jessica, ajustez la taille de vos aiguilles pour éviter d'avoir à recalculer les explications du modèle - voir aussi ici. Bon tricot!

Guenola 16.09.2015 - 15:11:

Il y a une erreur dans les explications des diminutions de dessous de pied: Il faut diminuer 4 mailles A CHAQUE RANG, et non tous les 2 rangs. A part ça, le modèle est très mignon.

DROPS Design 16.09.2015 kl. 15:31:

Bonjour Guenola, on diminue bien 4 m tous les 2 rangs et pas tous les rangs quand on tricote le dessous de pied en jersey. Bon tricot!

Amazon 19.06.2015 - 21:23:

I just could not leave without saying thanks from the underside of my heart after reading this great website!

Gumtree 18.06.2015 - 20:05:

Highly energetic post, I loved that bit. Will there be a part 2?

Jäta kommentaar mustrile DROPS 164-36

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.